друга сходинка

Перемога "ДСО-Поділля" у районному дербі

виході, а вже у компенсований час передачею Артема Вітовича скористався Євген Гурін. Завдяки перемозі над принциповим суперником «ДСО-Поділля» піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці. А продовжують вести обласні перегони «Бережани». У пятому турі «олені» на виїзді переграли «Кременець-Академію», провівши...Галичина спортивная

переслідувач Вікторії, ФК Кобеляки в цьому турі зазнали першої втрати очок зігравши в нічию з  Котелевським «Маяком» 1:1 й посідають другу сходинку. Перші очки в чемпіонаті здобув ФК Козельщина, який вдома з рахунком...Футбол Полтавщини

Великі Кринки перемігши ФК Пирятин повернули собі першу сходинку в групі А. Також покращила свої позиція «Дружба» (Очеретувате) піднявшись на другу сходинку. А ось Зоря Ст. Аврамівка (Бутівці), яка була лідером після минулого туру, програвши розгромно в Заводському опустилася на...Футбол Полтавщини

Результати 7 туру чемпіонату Херсонської області з футболу

Минулими вихідними відбулись матчі 7 туру чемпіонату області з футболу. Наразі херсонці займають другу сходинку в турнірній таблиці.Мост

На власному полі херсонці прийматимуть "Колос" із Чорнобаївки. Після 6 турів МФК "Кристал" має 12 очок і займає другу сходинку в турнірній таблиці.Мост

У Львові завершилися міжнародні змагання пожежників

Перше місце на міжнародних змаганнях виборола збірна команда України з пожежно-прикладного спорту, на другій сходинці команда з Києва і на третій команда з Волині.Щоденний Львів

Велосипедисти Львівщини на "Гран-Прі Мінськ - 2017" здобули десять нагород

На другу сходинку п'єдесталу пошани піднявся Олександр Кривич (юніори, гонка).Галичина спортивная

На другій сходинці? гендиректор «Луї Дрейфус Україна» Лазос Лампракіс. Третє місце в рейтингу посів гендиректор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський. ТОП-10 менеджерів АПК...Агравері

О.Костевич виборола срібну нагороду на Кубку світу у Мюнхені

Досвідчена українка посіла другу сходинку у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.Unn.com.ua

Також на другу сходинку п'єдесталу вийшов Олександр Михальський зі […]...Ternopilinfo

Роман Гладиш (чоловіки, омніум); Тетяна Клімченко (жінки, скретч); Олександр Кривич (юніори, гонка з вибуванням); Христина Бубняк (юніорки, командний спринт). На другу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Олександр Кривич (юніори, гонка) і з «бронзою» повертаються до Львова Роман Гладиша (чоловіки, командна гонка...MediaStar

Легкоатлети з Івано-Франківщини вибороли "срібло" на чемпіонаті України

Прикарпатська четвірка чоловіків з естафетного бігу 4х400 м посіла другу сходинку на чемпіонаті України серед молоді. Четвірку складали вихованці ШВСМ Станіслав Сеник і Михайло Шостак, а також два калушанина Юрій Грищишин...Галичина спортивная

На Кубку світу у Мюнхені Олена Костевич здобула срібло

чемпіонка, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Костевич. Про це повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України. Досвідчена українка посіла другу сходинку у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Нагадаємо, напередодні володарем медалі найвищого ґатунку став Павло Коростильов...Громадське телебачення

Складено рейтинг найбезпечніших автомобілів

оцінка (96% із захисту водія і 84% із захисту пасажира-дитини) перевищила показники Toyota Prius, набравши 326% з можливих 400%. На другій сходинці опинився BMW 5-Series, в 2010 році автомобіль набрав 356% (100% за пристрої безпеки і 78% за захист пішоходів).Закарпатський Кореспондент

Львів

двоє гирьовиків — ветерани спорту (вікова категорія 40—44 роки), повідомляє sport-oda.lviv.ua. За підсумками змагань в командному заліку українська збірна посіла другу сходинку, як серед юніорів, так і серед дорослих, здобувши 35 нагород. У складі збірної команди України успішно змагалися й...Галичина спортивная

Борці з Тернопільщини - призери кадетського чемпіонату України (ФОТО)

Змагання проходили днями у Чернівцях, повідомили у Тернопільській міській молодіжній громадській організації Асоція захисту прав і свобод молоді «ДРУЖБА». На другу сходинку п’ядесталу вийшов Олександр Михальський зі Збаража (в.к. до 76 кг). Бронзові нагороди змаганнях здобули - тернополянин Василь Ільницький...Газета "Наш ДЕНЬ"

Борці з Тернопільщини призери кадетського Чемпіонату України

з вільної боротьби у ваговій категорії до 58кг, серед кадетів 2000-2001 років народження. Змагання проходили днями у Чернівцях. Також на другу сходинку п’ядесталу вийшов Олександр Михальський зі Збаража (в.к. до 76кг). Бронзові нагороди на цих змаганнях здобули представники Тернопільської області...Галичина спортивная

Ветерани дзюдо Львівщини відзначилися на національній арені

Карандюк Олег та Скиба Степан вибороли «бронзові» медалі у вікових категоріях 45-49 років та 60-64 роки; Головко Вадим піднявся на другу сходинку національного п’єдесталу у віковій категорії 50-54 роки, а чемпіоном України у віковій групі М8 (65+) став Василь Угрин.Галичина спортивная

«ОПОРА» оприлюднила квітневий рейтинг депутатів-мажоритарників

депутатів від Франківщини у квітні проявив себе Юрій Соловей. Доволі активним у сесійній залі був і Анатолій Дирів, за ним друга сходинка. Віктор Шевченко у парламенті з’являвся частіше, аніж на окрузі, тому зміг потрапити у трійку. Аутсайдером у рейтингу законотворчої...Стик

Карандюк Олег та Скиба Степан вибороли «бронзові» медалі у вікових категоріях 45-49 років та 60-64 роки; Головко Вадим піднявся на другу сходинку національного п’єдесталу у віковій категорії 50-54 роки, а чемпіоном України у віковій групі М8 (65+) став Василь Угрин.MediaStar