друга сходинка

Закарпатський пауерліфтер став призером чемпіонату світу

кг, принісши вагомі очки у скарбницю команди України. Чемпіоном у цій категорії став також українець Дмитро Вовк з Києва, а другу сходинку п’єдесталу пошани  посів представник США Джеррі Робертсон. Виступаючи всього третиною складу, юніорська збірна України посіла третє місце у...ClipNews.info

Росія вийшла на третє місце по витратах на військову сферу - SIPRI

Перше місце продовжують утримувати США з недосяжним результатом 611 мільярдів доларів, продемонструвавши зростання військових витрат на 1,7% за останній рік. Другу сходинку за видатками займає Китай, який витрачає на армію 215 мільярдів доларів. Саудівська Аравія, яка раніше займала третє місце,...Зеркало недели (газета)

Ужгородці одні з найбільш незадоволених якістю послуг в Україні

перевіряли, наскільки задоволеними є українці якістю сфер та послуг, повідомив Закарпатпост. Отже, найбільш вдоволеними виявилися мешканці Вінниці (показник 3,5), на другій сходинці з показником 3,3 Харків та Луцьк, на 0,5 балів відстають Рівне та Тернопіль. Замикають рейтинг Ужгород із 2,8...Голос Карпат

Збірна ВДВ перемогла в чемпіонаті ЗС України з рукопашного бою та турнірі на кубок Героя України полковника Тараса Сенюка

спорту України та міжнародного класу. За підсумками змагань найбільшу кількість призових місць здобула збірна Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Другу сходинку п’єдесталу посіла збірна Сил Спеціальних операцій. Третє місце – за збірною Сухопутних військ. Дружина полковника Сенюка Ольга нагородила...Seo-top-news

Перша ліга ДЮФЛУ (U-19): "Тепловик-ДЮСШ-3" здолав "Мункач"

відстояли переможний результат - 2:1 на користь команди Віктора Поптанича.Перемога "тепловиків" над командою із Закарпаття дозволила нашій команді піднятись на другу сходинку турнірної таблиці - відставання від лідера ФК "Львів" наразі складає вісім очок. Команда І В Н П М...Галичина спортивная

"Львів" U-19: Несподівана поразка на виїзді

Приймав гостей футбольний клуб "Спарта-Буковина" у Чернівцях. ФК «Львів» зазнав першої поразки в першості України, а "Спарта-Буковина" повернулася на другу сходинку. Галичина спортивная

Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України

вправах з малокаліберною гвинтівкою (МГ) і срібним призером – у вправах з пневматичною гвинтівкою (ПГ). Владислава Коваль двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу пошани. У неї срібло за вправи МГ-5 та ГП-4. У командному заліку серед чоловіків перше місце здобули...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

(U-18). У перший день змагань українські спортсмени здобули до скарбнички збірної шість нагород, пише ММСУ. Чотири наші співвітчизники піднялися на другу сходинку пєдесталу. Срібло континентальної першості вибороли Анастасія Безатосна у ваговій категорії до 52 кг, Альона Гайдаш у ваговій категорії...1NEWS

компанії Яндекс. Україна. У першу трійку політиків, якими українці цікавилися у березні, як і місяцем раніше очолив президент Петро Порошенко, другу сходинку посіли мер Києва Віталій Кличко і його брат Володимир. Третє місце посіла Юлія Тимошенко. Четверту позицію Запись Повернення...Новости Чернигова

З нагородами чемпіонату України повернулись армспортсмени Черкащини

місце у ваговій категорії +90 кг на праву та ліву руку серед юніорів здобув Данілов Олег (тренер Данілов Г. Г). Другу сходинку турнірної таблиці у ваговій категорії 70 кг (ліва рука) серед юнаків зайняв Вакула Назар (тренер Дмитренко Р. І).Нова доба

Віктор Туркула: "У грі з "Волинню" не справилися психологічно"

Нажаль, ситуація так склалася, що вже на розминці перед першим матчем травму отримала Олена Туркула. Мусимо доказати, що ми недарма йшли весь чемпіонат на другому місці. Мусимо добитися цього результату - сягнути другої сходинки. Галичина спортивная

очок відповідно. Першими на поле вийшли Дніпро і Граніт. У запеклій боротьбі кобелячани перемогли з рахунком 4:3, чим забезпечили собі другу сходинку в турнірній таблиці. Наступними на полі зійшлися Гелаксі і Канави. У цьому матчі перемогу теж святкували кобелячани (10:2).Тижневик «ЕХО

Лисенко. Вона здобула три срібні нагороди у ваговій категорії + 90 кг. З сумою 277 кг українка піднялася на другу сходинку п'єдесталу. У ривку і в поштовху вона здобула «малі» срібні медалі.Ще одна представниця Херсонської області, майстер спорту України...Любимый Херсон

Минулоріч це господарство наростило маточне поголів’я на 12% і станом на перше січня 2017 воно складає 24 766 голів. На другій сходинці — ПАП «Агропродсервіс» із загальним поголів’ям 142 200 свиней. На третьому місці ТзОВ «Даноша». Власне, господарства, розташовані на...Агравері

Галичанка продовжує посідати другу сходинку турнірної таблиці у загальному заліку Чемпіонату України серед команд Суперліги...Спорт Тернопільщини

"Галичанка" зберегла шанси на срібні медалі Суперліги

Жіночий волейбольний клуб «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» продовжує посідати другу сходинку турнірної таблиці у загальному заліку Чемпіонату України серед команд Суперліги. Минулих три дні у Тернополі відбувався перший фінальний тур чотирьох...Галичина спортивная

Українка Лисенко стала срібною призеркою чемпіонату Європи з важкої атлетики

Із сумою 277 кг Анастасія Лисенко спортсменка піднялась на другу сходинку п'єдесталу.Громадське телебачення

Івано-Франківські школярі визначили кращих у регбі-5

групах: школярі до 11 і до 13 років. В молодшій віковій групі третє місце посіли учні школи №25. Першу та другу сходинку поділили ЗШ№19 та ЗШ№2. Серед тринадцятирічних третє місце здобула команда ЗШ №6, яка лише другий рік виступає у...Галичина спортивная

У Росії погидували приймати команду з "ДНР"

Команда проросійських терористів «ДНР» займає другу сходинку у так званій футбольній першості Донбасу.Replyua