дриблінг

Дрогба: Было время, когда Салах писал мне: "Я не забиваю и не знаю почему"

що робить і вже не біжить як божевільний, а просто всім виглядом говорить: Так, це я. Салах непередбачуваний в дриблінгу. Звичайно, він став ще сильніше. Були часи коли він писав мені: "Я не забиваю і не знаю чому". Я...Ua-football

на полі. І не тільки Неймара. Він часто зустрічається з м'ячем, шукає можливості обіграти суперника один в один і використовує дриблінг", - наголосив наставник. "Футбол - це спектакль, а Неймар є тим футболістом, який страждає від численних фолів у виконанні...Чемпион

Німецькі ЗМІ: Коноплянка зіграв найкращий матч у сезоні

небезпечними ударами по воротах суперника. Особливо був хороший постріл на 25-й хвилині. Після перерви Коно багато і виправдано йшов в дриблінг. Його гольова передача на Бургшталлера стала логічним завершенням відмінної роботи", - зазначили німці.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бундесліга. Сльози Ярмоленка і відмінний...Sportanalytic

Олег Венглинский: Под центрфорвардом Мораес полезнее

в якості наконечника атаки, то нинішній бачить його місце під центрфорвардом, де, по-моєму, Мораєс корисніший. У нього гарне гольове чуття, дриблінг, стартова швидкість. Він гармонійний в підіграванні і вміє відкриватися. Правда, бразилець іноді випадає з гри - створюється враження, ніби...Ua-football

Вратарь Мехелена обыграл половину команды и отдал голевой пас

пошукати щастя біля чужих воріт. 25-річний воротар був першим, хто підібрав м'яч після невдало виконаного кутового, але пустився в невдалий дриблінг і ледь не почав контратаку на власні ворота. Зрештою, з допомогою партнера, м'яч в підсумку все одно відскочив до...Ua-football

Німецька преса - про гру Ярмоленка проти "Реала"

тайму міг стати автором гольової передачі на Обамеянга. На заваді став Варан. А міг забивати і сам. Часто йшов в дриблінг, але настільки ж часто або залишався незрозумілим партнерами, або добре грали захисники", - наголошують німецькі журналісти.Сайт Footballtransfer, оперативні новини...Футбольні трансфери

"Ювентус" (Італія) 3:0 Голи: Мессі, 45, 69, Ракітіч, 56 "Барселона" відкрила рахунок наприкінці першого тайму, коли Ліонель Мессі продемонстрував чудовий дриблінг та не залишив жодних шансів голкіперу "Ювентуса" Джанлуїджі Буффону. Аргентинський форвард також став співавтором другого голу, коли після його...Високий замок

"Барселона" розтрощила "Ювентус" у Лізі чемпіонів

"Ювентус" (Італія) 3:0 Голи: Мессі, 45, 69, Ракітіч, 56 "Барселона" відкрила рахунок наприкінці першого тайму, коли Ліонель Мессі продемонстрував чудовий дриблінг та не залишив жодних шансів голкіперу "Ювентуса" Джанлуїджі Буффону. Аргентинський форвард також став співавтором другого голу, коли після його...Еспресо TV

Німецька преса - про гру Ярмоленка та Коноплянки проти Туреччини

Д підписала Ярмоленка на заміну Дембеле? Українець дав відповідь на полі, забивши два голи. А Коноплянка, до речі, запам'ятався чудовим дриблінгом. Завдяки їм Україна посідала перше місце у групі, оскільки матч Хорватія – Косово було перервано", - наголошує преса.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:...Sportanalytic

Ось так повинен грати професійний воротар. Чи ні? (ВІДЕО)

Чудеса дриблінгу продемонстрував голкіпер "Марселя" Стів Манданда.Футбол газета

Шахтар оновив офіційний сайт

російську, англійську та португальську. Великий акцент зробили на візуалізації сайту. Крім того, в профіль гравців добевлени їх технічні характеристики: швидкість, дриблінг і т.д, а також розміщені посилання на офіційні сторінки футболістів в соцмережах.Ua-football

Як скаут "Мілана" описував Шевченка (+)

Швидкий. Моторний в дриблінгу, фантастично утримує м'яч. Може зіграти в атаці на будь-якій позиції. Має інтенсивність, притаманну лише кільком гравцям.Футбольні трансфери

В мережу потрапив звіт тренера "Мілана" 1997 року про Шевченка (ФОТО)

скаутів "Мілана" Італо Гальбіятті написав звіт про тодішнього гравця "Динамо" Андрія Шевченка."Він швидкий, розумний, працює з двох ніг. Володіє фантастичним дриблінгом і добре грає головою. Буде дуже шкода якщо він не стане гравцем "Мілана".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Відмінений шедевр, дриблінг та ефектні сейви. Відеоогляд матчу Мілан - Університатя

Хоча й суперник періодично змушував Доннаруму доводити, чому ж його вважають найперспективнішим голкіпером Європи. Другий гол забив 19-річний Патрік Кутроне після перерви. Ua-football

"Справа Марадони" жива: півзахисник "Миколаєва" Вадим Яворський вразив дріблингом

Занадто просто півзахисник "Миколаєва" Вадим Яворський забив м'яч, пройшовши ледь не все поле, обігравши чотирьох гравців суперника і воротаря. Своїм дриблінгом він довів, що справа Марадони і Мессі живе і квітне в українському футболі, а приказка про те, що "Один...Миколаївська правда

і Чехії. У фіналі португальці програли Англії – 1:2, передають Вести. Арабидзе голів на Євро не забивав. Але запам’ятався фахівцям дриблінгом і націленістю […]Запись Півзахисник «Шахтаря» увійшов до топ-10 гравців чемпіонату Європи впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

головного тренера білоруса Олександра Хацкевича. Пише Еспресо. Активніше матч розпочав Шахтар, якому вдалося відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Відмінний дриблінг продемонстрував Марлос, мяч опинився на лівому фланзі у Ісмаїлі, простріл якого на дальній штанзі замкнув Факундо Феррейра. Незабаром після...Online.ua

Шальке купив за 8 млн євро 20-річного французького таланта

повідомляють, проте за даними Transfermarkt, Аріт обійшовся кобальтовим у 8 млн євро. "Амін - технічно обдарований футболіст, що володіє швидким дриблінгом і здатний добре відпрацьовувати в обороні. Він завжди шукає перспективні варіанти продовження атаки і може самостійно вирішити результат матчу.Ua-football

Луческу підтримав відхід легіонера “Динамо“

у стамбульський "Галатасарай". Повідомляє сайт Футбол Україна. "В "Галатасараї" Беланда буде краще, ніж в "Динамо". Він технічний гравець з прекрасним дриблінгом. Його агресивна гра в атаці безсумнівно сприятиме стамбульцам. Якщо Снайдер залишиться в команді, то вони з Беланда будуть доповнювати...Sportgid

на Сантьяго Бернаберу Роналду-молодший грав в футбол разом з однолітками. Він ефектно обіграв фінтами двох суперників, після чого забив гол. Дриблінг юного футболіста викликав захоплення трибун. Відзначимо, що в червні Роналду-молодшому виповниться сім років. Менш ніж за 10 годин дане...Ua-football