дракони

Найвеселіші світлини про неймовірні "пригоди" малюків (фото)

У кожній фотографії присутні різноманітні пригодницькі сюжети: діти тікають від драконів, літають в космос, стають феями і ельфами, перетворюються на метеликів.Ta4ki.net

14-річні юнаки "Урагану" пройдуть двотижневий збір на березі Чорного моря

До старту футзального та футбольного сезонів не так багато часу, а це означає, що команди у посиленому режимі готуються та відточують майстерність, щоб впевнено включитися у майбутню боротьбу за трофеї. Не виняток і вихованці Академії НФК "Ураган", які з 1...Галичина спортивная

На стадіоні "Авангард" відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків, присвячений пам

В змаганнях прийняли участь 4 команди: " Євро-Пак", "Михайлівські дракони", " Будівельник" та "Алмаз". По закінченню турніру відбулось нагородження призерів та чемпіонів змагань. Призерами турніру стали: ІІІ місце - "...ІнфоМалин

Житомирська команда «Salsa Dragonboat» виборола титул чемпіонів Європи

Одну золоту та дві бронзові медалі завоювали житомирські спортсмени на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах-драконах, який нещодавно відбувся у місті Дівон Ле Бен (Франція).0412.in.ua — сайт города Житомира

екс-гравець Урагану, житомирянин Антон Лясковський. Галичина спортивна розпитала його про новий виток карєри, різницю між Павленком і Скіцком та чому драконам не вдалось зачепитись за медалі.? Чому не залишились в Урагані? - Минулий сезон був для мене не вдалим.Спортивний Житомир

Житомирські веслувальники на "драконах" виграли чемпіонат Європи

Одна золота та дві бронзові медалі - такий здобуток житомирської команди "Salsa Dragonboat" на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах-драконах Подробиці читайте тут...Покоління ZET

Одна золота та дві бронзові медалі - такий здобуток житомирської команди "Salsa Dragonboat" на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах-драконах, який минулими вихідними відбувся у Франції. В перший же день змагань житомиряни вибороли титул чемпіонів Європи, вигравши гонку в міксі...Спортивний Житомир

Продексіма, став бразилець Роніньо. Українським вболівальникам він відомий за виступами в івано-франківському Урагані з 2012-го по 2014-й роки. Разом з "драконами" Роніньо ставав срібним призером чемпіонату України-2013 і бронзовим-2014, передає сайт Асоціації футзалу України. Окрім Урагану, Роніньо виступав за Васко...1NEWS

На Львівщині 22 липня у селі Наварія веслувальники драгонботу змагались за «Кубок Лева». Про це повідомив кореспондент Гал-інфо відвідавши змагання. Гал-info

Антон Лясковский: "В "Енергії" мене прийняли дуже добре"

Команда була досить сильна, але не вистачило психології. - Сильна різниця між методиками роботи Павленка і Скіцка? В Павленка на першому місці була дисципліна і порядок в команді. Галичина спортивная

"Ураган" готується до сезону в Кароліно-Бугазі

підготовку до нового сезону Команда "Ураган" 10 липня повернулася із відпусток і розпочала підготовку до сезону 2017/2018 років. Перший тиждень, "дракони" провели вдома, пройшовши втягуючий підготовчий курс. Також старт ознаменувався підсиленням — у клубі представили трьох новобранців і пролонгували контракти...Галичина спортивная

Тимошенко порівняла себе з Матір

на офіційній сторінці Юлії Тимошенко з'явилася цікава публікація, в якій лідер партії порівнюється з головною героїнею фільму Дейнеріс Таргарієн, Матір'ю Драконів, яка виходить з полум'я після того, як спалює живцем зрадників. "Тільки повне перезавантаження влади врятує країну",  - написала на...Ваші новини

та битв, героїв та лицемірів, інтриг та пригод, вічного холоду та вічного літа. Світ, у якому є місце магії та драконам. Саме таку епічну фантастичну реальність до стін Камянець-Подільської фортеці переніс столичний гурт B&B project. Тетяна Мазур та Сергій Шамрай...Online.ua

"Гра престолів" надто схожа на політичний світ - WP

насування небезпеки з іншого боку стіни можна порівняти зі зростанням кліматичної загрози, здатної всіх знищити. Також, на думку Washington post, дракони у серіалі - це образ зброї масового знищення. "Дракони - це системи ядерного стримування. Але чи достатньо цього? От...Зеркало недели (газета)

З 6 по 9 липня угорське місто Сегед приймало чемпіонат Європи з веслування на човнах Дракон. Українська збірна посіла друге командне місце серед дев'яти країн-учасниць змагань, виборовши 13 комплектів нагород. Серед призерів був і житомирянин Дмитро...Спортивний Житомир

"Ураган" зберіг трьох ветеранів та підписав трьох новачків

Загалом, на старт підготовки до нового сезону вийшли 17 футзалістів. Галичина спортивная

"Ураган" розпочав підготовку до нового сезону

Нагадаємо, що під час літнього міжсезоння у складі "драконів" відбулися три кадрові зміни.Галичина спортивная

1-2 липня на Трухановому острові у Києві відбувся Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон», в якому команда Рівненської області на чолі з капітаном майстром спорту України міжнародного класу Віктором Недашковським виборола срібна нагороди у вправі «Д-22». ОГО.ua

У Facebook запустили чат-бот для фанів "Гри престолів

відбудеться 16 липня. Телеканал HBO вже виклав у мережу трейлер сьомого сезону серіалу, в якому є й кілька сцен із драконами. Тривалість серій у фінальному, восьмому, сезоні "Гри престолів" можуть істотно збільшити. В мережі з'явилися кадри з передостаннього, 7-го, сезону...Еспресо TV

Команда підприємства «Kromberg & Schubert» з веслування на човнах-драконах готується до нових змагань

востаннє перевіряють весла та човен і вже за хвилину відчалюють від пристані. Команда підприємства «Kromberg & Schubert» з веслування на човнах-драконах, яка в минулому році стала срібним призером фестивалю «Поліський дракон», розпочала підготовку до нових змагань. Окрім спортивних цілей, яких...Покоління ZET