дотиснути

Кубок України.

В перші хвилини матчу Зоря грала активніше та закономірно відкрила рахунок. Ta4ki.net

Чемпіонат України.

Донецький "Олімпік" вже піднявся на четверту сходинку. NewWest Media

Український співак і музикант Сергій Бабкін публічно визнав Росію країною-агресором. Таку заяву... Експрес

Незабаром Трамп дотисне Путіна і проблема Донбасу вирішиться, кажуть на Банковій

Найближчим часом очікується серйозний прорив Вашингтона і Москви щодо конфлікту на Донбасу. Ta4ki.net

Футбольний клуб «Львів» не зміг дотиснути тернопільську «Ниву» у матчі 5 туру чемпіонату другої ліги - 0:0. Матч відбувся у Львові на стадіоні «СКІФ».Гал-info

Оновлені львівські «Карпати» у першому турі чемпіонаті Прем'єр-ліги не змогли дотиснути «Зірку» з Кропивницького.Гал-info

В ході ранкової програми обговорили можливість візового режиму з Росією. Телеканал NewsONE

Війни держструктур за активи Дельта Банку: Фонд гарантування не дотиснув ДІУ

Війни держструктур за активи Дельта Банку: Фонд гарантування не дотиснув ДІУ...Finbalance

НХЛ. "Піттсбург" переміг "Кароліну", "Тампа-Бей" дотиснула "Монреаль"

Після невеликої перерви регулярний чемпіонат НХЛ відновився п'ятьма матчами. УНИАН (ИА)

Манчестер Сіті у другому таймі дотиснув Халл Сіті

Підопічні Гвардіоли довгий час не могли знайти свою гру, але все ж в останні двадцять хвилин зустрічі їм вдалося відзначитися тричі і здобути важливі три очки (3:0). Новини футболу

Тренер "Зорі" Вернидуб: "У другому таймі не змогли дотиснути "Гент"

Наставник луганчан залишився задоволений самовіддачею своїх гравців у цьому матчі. УНИАН (ИА)

"Реал" обіграв "Атлетік" з рахунком 2:1 Мадридський клуб набрав 21 очко і очолив турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. "Реал" - "Атлетік" - 2:1 Голи: Бензема, 7, Мората, 83 - Сабін, 27 ДеПо

Кременчук втрачає очки у третьому матчі поспіль проти Кривбасу. Ukrainianwall

Серія А. 7 тур. "К

У стартовому матчі нового туру чемпіонату Італії "К'єво" на виїзді таки зумів дотиснути "Пескару".Sportanalytic

Стадіон "Буковина" "Буковина" (Чернівці) - "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) 2:0 Голи: Сівка 79, Дацюк 89 Ua-football

Про це повідомила уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації на окупованому Донбасу Ірина Геращенко. Гал-info

Євро-2016: Франція дотиснула Албанію і зіграє в 1/8 фіналу

Збірна Франції дотиснула збірну Албанії і гарантувала собі місце в 1/8 фіналу.Гал-info

Євро-2016. Іспанія дотиснула Чехію в самому кінці

Збірна Іспанії почала захист титулу із непростої перемоги на чемпіонаті Європи у Франції. Sportanalytic

Рибалка: «Дотиснути суперника вже не було сил»

Півзахисник Динамо Сергій Рибалка прокоментував вчорашній матч Динамо з Манчестер Сіті, в якому кияни поступилися 1:3. Новини футболу