дотик

За день у зоні АТО пu0027ятеро поранених

напрямку найбільш активно незаконні збройні формування використовували зброю в передмісті Авдіївки. Вранці бойовики обстріляли оборонні зміцнення на цій ділянці лінії дотику з мінометів, а опівдні вдарили з артилерійських систем. Крім того, бойовики обстріляли військових на Світлодарській дузі і в районі...Infokava.com

Дотик Porsche до першої 35-метрової яхти від Dynamiq

Компанія Dynamiq готує до презентації свою першу яхту з дизайном від Porsche. Вартість яхти Dynamiq GTT 115 складе від 11,900,000 Євро. Vido.com.ua

"Ювентус" втретє підряд став володарем Кубка Італії

завдав небезпечного удару і стару синьйору врятувала тільки стійка. Однак, змінити цифри на табло вдалося Дані Алвесу, котрий ефектно одним дотиком переправив мяч у сітку воріт бьянкочелесті. На 25 хвилині зустрічі відбулося друге і останнє взяття воріт Леонардо Бонуччі скористався...Unn.com.ua

Євген БОХАШВІЛІ: «Характеру нам не бракує»

Евгений Бохашвили Євгене, ти перейшов у «Рух» з Прем'єр-ліги. Вже спробував на дотик і смак Другу лігу. Я думав, що тут буде відрізнятися рівень футболу.Sportgid

Нереальний автогол з Першої ліги

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Захисник гостей Ігор Бойчук перехопив простріл суперника і з другого дотику розстріляв власні ворота.Sportanalytic

чіпати!». Більше жодних «не можна» і «не підходьте» — з 4 по 7 травня гості KyivArtWeek зможуть дізнатися, які на дотик найвидатніші твори сучасного мистецтва, зіграти музику на електронній роботі Василя Кандинського і навчитися малювати у дусі Пабло Пікассо. Головною...Крещатик (газета)

Простого дотику цих комах двома мільйонами крихітних колючих волосків досить, щоб викликати миттєву шкірну реакцію...За Киев

"Ювентус" в гостях обіграв "Монако" у півфінальній грі Ліги чемпіонів

два мячі. На 59 хвилині протистояння туринці подвоїли рахунок. Дані Алвес закинув мяч на лінію воротарського, і аргентинець ударом в дотик подвоїв перевагу Ювентуса, оформивши дубль 0:2. Варто зазначити, що Ювентус виграв лише другий раз із 11 виїзних матчів на...1NEWS

Монако - Ювентус - 0-2: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Сідібе на підступах до карного майданчика 29 хв. контратака "Юве". Дані Алвес феноменальний виконав пас п'ятою, а Ігуаїн ударом в дотик пробив під ліву стійку 29 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ігуаїн 27 хв. Манджукіч невдало зіграв під час контратаки "Юве" чотири...Online.ua

Київ на дотик та звук: незрячі проводять у столиці квест на доступність міста

Шість команд взяли участь у змаганні, яке знов підтвердило: Київ не надто добре пристосований для незрячих Громадське радіо

Гол Є.Шавхова вивів "ПАОК" у фінал Кубка Греції

На73хвилині після боротьби вкарній зоні мяч відлетів напідступи доштрафного іЄ. Шахов першим дотиком пробив усітку воріт.1NEWS

Дзвін лунає стільки ж разів, скільки років минуло від часу Чорнобильської катастрофи. Цього року від вдарить вже 31 раз... Новости Житомира

арт-фестиваль у форматі арт-шоу. Фестиваль триватиме три дні. Організатори поєднають мистецькі проекти для усіх видів чуття - зір, слух, запах, дотик, смак, інтуїція - щоб поринути у творчість з головою! Про це сьогодні, 24 квітня, повідомили у прес-центрі ГО "Розвиток...Гал-info

Саме тоді був перший фізичний контакт: Герман розповіла про стосунки з Януковичем.

Герман згадала про свій перший дотик до Януковича Про це Герман розповіла в ефірі одного з українських телеканалів.Новости Чернигова

У черговому турі ДЮФЛУ відбулося закарпатське дербі

не знітилися від пропущеного мяча, правда, й тренери здійснили своєчасну заміну, випустивши замість Назара Партути Ростислава Рубіша, який практично першим дотиком забиває гол. І знову замикає передачу з кутового. А через 4 хвилини мункачівець Владислав Баркасі продемонстрував індивідуальну майстерність, пройшов...Голос Карпат

супроводу — A-капелла, в ідеальній тиші, здається він має магічну силу на глядача, який розриває тишу  гучними аплодисментами, після останнього дотику сцени виконавця. До концертної програми увійшли найкращі номери «Степ-компанії», які вже встиг полюбити глядач: «Каттон блюз», «Платина джаз», «Степ...Моя Вінниця

ФК "Монако" вдруге обіграв "Борусію" і вийшов у півфінал ЛЧ

подарував дортмундцам надію, але всі питання про переможця протистояння зняв Валері Жермен, який вийшов із лави запасних і першим же дотиком відправив мяч у сітку 3:1. Таки чином із загальним результатом 6:3 (3:2, 3:1) французький колектив вийшов до четвірки кращих...Unn.com.ua

вболівальників.   Гол олександрійцям забили в другому таймі. Після подачі з кутового, Дмитро Коркішко був першим на м’ячі і одним дотиком переправив його у ворота – 0:1. Олександрійці намагалися відігратися, але не створити жодного гольового моменту біля воріт одеситів. Натомість...Новини Кіровоградщини