Новости по метке:

досягнуті домовленості

В зоні АТО за добу поранений один український військовий

- сказав він на брифінгу в суботу, 9 грудня. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада голови МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

На Луганщині бойовики пошкодили газопровід

військовослужбовців Збройних сил України у зоні проведення Антитерористичної операції. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада глави МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

Бойовики за добу 31 раз обстріляли позиції сил АТО

по Авдіївці – з гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада глави МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

У ОРДЛО закінчився примусовий "осінній призов" до лав бойовиків - розвідка

невиконання наказу застрелив підлеглого", - повідомляють в штабі АТО. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада голови МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

У зоні АТО за добу поранені троє українських військових

добу в зоні АТО зафіксований проліт семи безпілотників. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада голови МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

У Греції проходить масовий страйк через жорсткі заходи економії

вищевказаних заходів, зокрема, продовження термінів по виплаті частини боргів. Як повідомив комісар ЄС з економічних та монетарних питань П'єр Московічі, досягнута домовленість буде мати "вирішальне значення для здатності Греції обслуговувати свої борги". У середині 2015 року країни ЄС виділили Греції...Зеркало недели (газета)

Бойовики застосували БМП, гранатомети і кулемети при обстрілі позицій сил АТО в Авдіївці і Луганському

добу зафіксовано 20 ворожих обстрілів, уточнили в прес-центрі штабу. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада голови МЗС  затвердять основу проекту "дорожньої карти"  з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

В Греції профспілки оголосили загальний страйк

вищевказаних заходів, зокрема, продовження термінів по виплаті частини боргів. Як повідомив комісар ЄС з економічних та монетарних питань П'єр Московічі, досягнута домовленість буде мати "вирішальне значення для здатності Греції обслуговувати свої борги". У середині 2015 року країни ЄС виділили Греції...Зеркало недели (газета)

У Греції страйкують журналісти

вищевказаних заходів, зокрема, продовження термінів по виплаті частини боргів. Як повідомив комісар ЄС з економічних та монетарних питань П'єр Московічі, досягнута домовленість буде мати "вирішальне значення для здатності Греції обслуговувати свої...Зеркало недели (газета)

За добу в зоні АТО поранені п

на маріупольському. Там загалом зафіксовано 28 обстрілів за добу. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада голови МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

ЄС вжив заходів по відновленню платоспроможності Греції

вищевказаних заходів, зокрема, продовження термінів по виплаті частини боргів. Як повідомив комісар ЄС з економічних та монетарних питань П'єр Московічі, досягнута домовленість буде мати "вирішальне значення для здатності Греції обслуговувати свої борги". На думку директора Європейського стабілізаційного фонду (ESM) Клаус...Зеркало недели (газета)

судової системи, на нашу думку, медіація не є панацеєю від судових тяжб, оскільки не є обов’язковою процедурою, спір щодо невиконання досягнутих домовленостей все ж таки буде розглядатися в судах. Вважаємо, що медіацію будуть застосовувати особи, які цінують свого контрагента та...Газета «БИЗНЕС»

Бойовики за добу 44 рази обстріляли позиції ЗСУ в Донбасі

Луганське та Кірово", - додали в прес-центрі штабу АТО. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада голови МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

кордону і це, звичайно, має привести до абсолютно логічного рішення у звязку з невиконанням Мінських угод, у звязку з неімплементацією досягнутих домовленостей, санкції проти РФ має бути продовжено", - підсумував Порошенко. Нагадаємо, 29 листопада відбулась зустріч міністрів закордонних справ країн...Еспресо TV

Порошенко констатував відсутність прогресу в обговоренні "дорожньої карти" Мінських угод

в Мінську відбувся  Саміт міністрів закордонних справ "Нормандської четвірки". На саміті лідерів країн нормандської четвірки 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада глави МЗС  затвердять основу проекту "дорожньої карти"  з імплементації Мінських...Зеркало недели (газета)

В Луганській області в результаті атаки ДРГ бойовиків загинув український військовий

заявив Клименко, висловивши співчуття рідним і близьким загиблого воїна. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада глави МЗС  затвердять основу проекту "дорожньої карти"  з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

На маріупольському напрямку бойовики відкривали вогонь із мінометів калібру 120-мм зенітних установок і БМП

і Луганське піддавалися обстрілу з великокаліберних кулеметів і гранатометів. На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада глави МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери...Зеркало недели (газета)

Головний лікар обласної клінічної лікарні Юрій Яцина поінформував про перебіг лікувального процесу. Міський голова повідомив рідних Аніти Білей щодо досягнутої домовленості про реабілітацію дівчинки в медичному інституті Дебрецена.Zaholovok

Президент ОПЕК підтвердив домовленість про скорочення видобутку нафти

домовленостей світові ціни на нафту прискорили зростання. Вартість лютневих ф’ючерсів на Brent збільшувалася до 51,81 долара за барель, на WTI — до 49,30 долара. Нагадаємо, що раніше про досягнуті домовленості щодо скорочення видобутку нафти повідомляло агентство Bloomberg з посиланням на одного з делегатів з’їзду.Ракурс

країни, як Казахстан, Киргизстан та інші. Сторони обговорили зняття всіх обмежень на постачання молдавської плодоовочевої та алкогольної продукції. Також була досягнута домовленість про підписання середньострокового контракту на поставку російського газу в Молдову і на транзит палива через її територію.Еспресо TV

30.11.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий