дострокова

Гостомельська селищна рада достроково позбавила мандата колегу-депутата

Гостомельська селищна рада Київської області проголосувала за дострокове позбавлення мандата жінки-депутата, яку правоохоронці викрили в корупції.Интерфакс-Украина

КСУ визнав неконституційним скасування права громадян достроково вийти на пенсію за 1,5 року до дося... Експрес

172 будинкам Залізничного району Львова планують запустити гарячу воду вже 23 травня о 18:00. Западная информационная корпорация

Екс-український боєць Микита Крилов став чемпіоном Fight Nights Global в напівважкій вазі. 24boxing

19-річні футболісти київського Динамо достроково завоювали золото національної першості серед однолітків. Нічия дозволила динамівцям виграти чемпіонат України U-19. Чемпион

Для мене великою честю було завоювати титул WBO, яким мало хто може похвалитися в моєму віці. Не дивлячись на це, я був повністю упевнений в перемозі над Алі ". 24boxing

"Маріуполь", зігравши внічию з "Ворсклою" в 31-му турі Української Прем'єр-ліги, достроково завоював путівку в Лігу Європи, інформує УНН з посиланням на прес-службу приазовців. Гал-info

Єдиний гол у матчі на 5-й хвилині забив Марлос, реалізувавши пенальті. UATV

Донецький "Шахтар" обіграв у 31-му турі Прем'єр-ліги "Верес" (1:0) і достроково став чемпіоном України. Це 11-е чемпіонство для "гірників" в УПЛ, а також друге поспіль. Гал-info

Футболісти донецького "Шахтаря" достроково стали чемпіонами України сезону-2017/2018. Своє... Експрес

«Шахтар» водинадцяте став чемпіоном України з футболу

Донецький «Шахтар» достроково став найсильнішим клубом України. Громадське телебачення

За один тур до фінішу "гірники" достроково стали чемпіонами України, вигравши це звання в 11-й раз в історії Молодой буковинец

Огляд матчу чемпіонату України "Маріуполь" - "Ворскла" - 1:1

На гол Юрія Коломойця приазовці відповіли точним ударом Ігоря Тищенка. У заключному турі "Ворскла" розіграє... Topnews

Рівненський «Верес» мінімально поступився донецькому «Шахтарю», а відтак достроково посів шосте місце в чемпіонаті. ЧаРівне.info

"Шахтар" достроково став чемпіоном України

Чемпіонський гол на свій рахунок записав півзахисник Марлос, який реалізував пеналь... Topnews

Приватбанк відсудив право достроково стягувати борг з агрокомпанії імені "приватівців" Finbalance

Львівська «Галичанка» достроково стала чемпіоном України з гандболу сезону-17/18

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. Гал-info

«Барселона» достроково стала чемпіоном Іспанії: Мессі зробив хет-трик

Футбольний клуб «Барселона» у матчі 35 туру Ла-Ліги обіграв «Депортіво» та достроково став чемпіоном Іспанії. Громадське телебачення