дортмундський

Вінгер дортмундської Борусії Андрій Ярмоленко відіграв феєричний матч проти Кельна (5:0) Експрес

Ярмоленко - в стартовому складі Боруссії Д на матч з Гертою

Нагадаємо, що це буде перша поява українця у стартовому складі в матчах Бундесліги. Ua-football

Цорк: Ярмоленко забив відмінний гол.

"Ярмоленко забив відмінний гол в ворота "Тоттенхема". Ua-football

Гол Ярмоленка увійшов у 5 кращих в першому турі Ліги Чемпіонів

Гол українського футболіста, півзахисника дортмундської «Боруссії» увійшов у п'ятірку кращих у першому турі Ліги чемпіонів за версією УЄФА Громадське телебачення

Ярмоленко вийде в основі "Борусії" в матчі Ліги чемпіонів

Українець Андрій Ярмоленко вийде в основі дортмундської "Борусії" на матч проти "Тоттенхема" в Лізі чемпіонів. Повідомляє сайт Футбол Україна. Sportgid

Тоттенхем-Борусія Д: Яромоленко вийшов у стартовому складі

Український нападник дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко з перших хвилин почне матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Тоттенхема. Гал-info

Хоффенхайм підписав захисника дортмундської Боруссії

Хоффенхайм оголосив про підписання контракту із захисником дортмундської Боруссії Феліксом Пасслаком. Фелікс Пасслак чотири рази вигравав чемпіонат Німеччини разом з молодіжною командою Боруссії. Ua-football

Член виконкому ФФУ Артем Франков повідомив, що лідер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко близький до підписання контракту з дортмундською «Боруссією». Гал-info

Ньюкасл орендував півзахисника дортмундської Боруссії

Ньюкасл оголосив про підписання контракту з півзахисником дортмундської Боруссії Мікелем Меріно. Нагадаємо, що Ньюкасл за підсумками минулого сезону повернувся в англійську Прем'єр-лігу. Ua-football

Легендарний ямайський спринтер Усейн Болт заявив, що найближчим часом почне тренуватися з дортмундською футбольним клубом «Боруссія». Про це повідомляє видання Marca. «Я буду тренуватися з дортмундською «Боруссією». 1NEWS

Мілан хоче підписати Обамейянга

Раніше повідомлялося, що Обамейянг повідомив керівництво "Боруссії", що хоче покинути клуб. Ua-football

Поліція продовжує займатися справою про вибухи біля автобуса дортмундської Боруссії в день першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів з Монако. Гал-info

Пролунало три вибухи: Стали відомі нові подробиці інциденту з автобусом "Боруссії"

Біля автобусу з футболістами дортмундської "Боруссії", які направлялися на матч Ліги чемпіонів проти "Монако", пролунало три вибухи UkrMedia

Біля автобуса дортмундської Боруссії сталися три вибухи. Цю інформацію підтвердила місцева поліція. Гал-info

Перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між дортмундською Боруссією і Монако перенесено на 12-е квітня... Експрес

Перед матчем Ліги чемпіонів біля автобусу дортмундської «Боруссії» прогримів вибух.

Поруч з автобусом «Боруссії» перед чвертьфінальним матчем Ліги чемпіонів проти «Монако» стався вибух. Телеканал Ритм

Жорді Мбоула знищив оборону дортмундської «Боруссії». Spy-Football

"Байєр" звільнив Шмідта після "брутальної" поразки від дортмундської "Боруссії" Експрес

Ліга чемпіонів. "Бенфіка" - "Боруссія" Д. ОНЛАЙН

Запрошуємо усіх вболівальників на перший матч 1/8 фіналу ЛЧ між "Бенфікою" та дортмундською "Боруссією". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic