Ньюкасл оголосив про підписання контракту з півзахисником дортмундської Боруссії Мікелем Меріно. Нагадаємо, що Ньюкасл за підсумками минулого сезону повернувся в англійську Прем'єр-лігу. Ua-football

Легендарний ямайський спринтер Усейн Болт заявив, що найближчим часом почне тренуватися з дортмундською футбольним клубом «Боруссія». Про це повідомляє видання Marca. «Я буду тренуватися з дортмундською «Боруссією». 1NEWS

Мілан хоче підписати Обамейянга

Раніше повідомлялося, що Обамейянг повідомив керівництво "Боруссії", що хоче покинути клуб. Ua-football

Поліція продовжує займатися справою про вибухи біля автобуса дортмундської Боруссії в день першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів з Монако. Гал-info

Пролунало три вибухи: Стали відомі нові подробиці інциденту з автобусом "Боруссії"

Біля автобусу з футболістами дортмундської "Боруссії", які направлялися на матч Ліги чемпіонів проти "Монако", пролунало три вибухи UkrMedia

Біля автобуса дортмундської Боруссії сталися три вибухи. Цю інформацію підтвердила місцева поліція. Гал-info

Перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між дортмундською Боруссією і Монако перенесено на 12-е квітня... Експрес

Перед матчем Ліги чемпіонів біля автобусу дортмундської «Боруссії» прогримів вибух.

Поруч з автобусом «Боруссії» перед чвертьфінальним матчем Ліги чемпіонів проти «Монако» стався вибух. Телеканал Ритм

Жорді Мбоула знищив оборону дортмундської «Боруссії». Spy-Football

"Байєр" звільнив Шмідта після "брутальної" поразки від дортмундської "Боруссії" Експрес

Ліга чемпіонів. "Бенфіка" - "Боруссія" Д. ОНЛАЙН

Запрошуємо усіх вболівальників на перший матч 1/8 фіналу ЛЧ між "Бенфікою" та дортмундською "Боруссією". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Як виглядає школяр, якого "Боруссія" купила за 9 млн доларів

17-річний форвард "АІКа" Александер Іско став гравцем дортмундської "Боруссії" Сектор, гравця також хотів підписати "Реал". Шведський нападаючий буде виступати під 14-м номером. ДеПо

"Аугсбург" відкрив рахунок у матчі з дортмундської "Боруссії" Про це повідомляє Depo. На 33-ій хвилині відзначився Чі Дон Вон. ДеПо

"Легія" вийшла вперед у матчі з дортмундською "Боруссією" Про це повідомляє Depo. На 10-ій хвилині відзначився Прійовіч. ДеПо

"Боруссія" перехопить ціль "Атлетіко"

Хавбек "Порту" Отавіо потрапив на олівець дортмундської "Боруссії". Головним конкурентом "джмелів" за Отавіо вважається "Атлетіко". Футбольні трансфери

"Боруссія" Д не продала Обамеянга

Лондонці пропонували за 27-річного гравця 80 млн фунтів. Втім, за словами самого Обамеянга, це не влаштувало його клуб. Контракт габонця діє ще чотири сезони. Футбольні трансфери

Дортмундський клуб продовжує очолювати свою групу на пару з "Реалом". Ліга чемпіонів3 турГрупа F"Спортінг" - "Боруссія" Д - 1:2Голи: Сезар, 67 - Обамеянг, 9, Вайгль, 43 Sportanalytic

Півзахисник дортмундської "Боруссії" Юліан Вайгль відзначився першим забитим голом за основну команду Сектор, Вайгль зробив рахунок 2:0 в матчі проти "Спортінга". ДеПо

«Реал» втратив перемогу у матчі Ліги чемпіонів з дортмундською «Боруссією» zaxid.net