дортмундський

"Легія" вийшла вперед у матчі з дортмундською "Боруссією" Про це повідомляє Depo. На 10-ій хвилині відзначився Прійовіч. ДеПо

"Боруссія" перехопить ціль "Атлетіко"

Хавбек "Порту" Отавіо потрапив на олівець дортмундської "Боруссії". Головним конкурентом "джмелів" за Отавіо вважається "Атлетіко". Футбольні трансфери

"Боруссія" Д не продала Обамеянга

Лондонці пропонували за 27-річного гравця 80 млн фунтів. Втім, за словами самого Обамеянга, це не влаштувало його клуб. Контракт габонця діє ще чотири сезони. Футбольні трансфери

Дортмундський клуб продовжує очолювати свою групу на пару з "Реалом". Ліга чемпіонів3 турГрупа F"Спортінг" - "Боруссія" Д - 1:2Голи: Сезар, 67 - Обамеянг, 9, Вайгль, 43 Sportanalytic

Півзахисник дортмундської "Боруссії" Юліан Вайгль відзначився першим забитим голом за основну команду Сектор, Вайгль зробив рахунок 2:0 в матчі проти "Спортінга". ДеПо

«Реал» втратив перемогу у матчі Ліги чемпіонів з дортмундською «Боруссією» zaxid.net

"Реал" забив другий м'яч у ворота дортмундської "Боруссії" - 1:2 Про це повідомляє Depo. ДеПо

Кріштіану Роналду відкрив рахунок у грі з дортмундською "Борусією" Про це повідомляє Depo. ДеПо

"Штутгарт" запрошує тренера "Боруссії"

Жодних завдань у Вольфа в перший сезон не буде поставлено. Футбольні трансфери

Нападник дортмундської "Боруссії" Пьєр-Емерік Обамеянг відзначився ефектним голом у матчі проти "Вольфсбурга" Сектор, рахунок матчу став 2:0 на користь дортмундців. ДеПо

Карло Анчелотті дебютував у "Баварії" із впевненої перемоги над дортмундським "молодняком". ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Суперкубок Німеччини. Sportanalytic

Вольфсбург придбав півзахисника збірної Польщі Якуба Блащиковськи з дортмундської Боруссії. Контракт розрахований до 2019 року, клуби домовилися не розголошувати суму трансферу. Ukrainianwall

У товариському матчі між "Манчестер Сіті" та дортмундською "Боруссією" забито перший м'яч Сектор, автором голу став Серхіо Агуєро. Українець Олександр Зінченко відіграв один тайм і був змінений у перерві. ДеПо

Зінченко отримав наганяй від Гвардіоли

Про це в своєму Твіттірі написав журналіст Джеймс Дакер. Раніше повідомлялося, що Зінченко дебютував за Манчестер Сіті у товариському матчі проти Баварії. Чемпион

В рамках International Champions Cup "Манчестер Сіті" граєпроти дортмундської "Боруссії" Сектор, у старті "МанСіті" вийшов 19-річний Олександр Зінченко. ДеПо

Екс-гравець "Шахтаря" забив дебютний гол за новий клуб (ВІДЕО)

Колишній півзахисник "Шахтаря" Генріх Мхітарян забив дебютний гол за МЮ у ворота своєї колишньої команди - дортмундської "Боруссії", але його команда розгромно поступилася (1:4). Футбол газета

Офіційно. "Боруссія" підписала ще одного чемпіона світу

Німецький хавбек Андре Шюррле став гравцем дортмундської "Боруссії". Неофіційно кажуть, що "Боруссія" заплатила "Вольфсбургу" за Шюррле 30 млн євро. Футбольні трансфери

Офіційно. "Баварія" продала Гьотце "Боруссії" Д

Офіційний твіттер дортмундської "Боруссії" повідомив про трансфер Маріо Гьотце. Німецькі ЗМІ стверджують, що вартість переходу склала 22-26 млн євро. Футбольні трансфери

Екс-півзахисник дортмундської «Боруссії» Генріх Мхітарян поставив підпис під контрактом з «Манчестер Юнайтед». Гал-info