донеччани

в Донецьку міський відділ молоді, та її робота, мабуть, й посприяла вихованню сотень «пацанчиків», що вбивають наших хлопців, або байдужих донеччан з позицією «мы за мир и какая нам разница в какой стране жить, ведь главное, чтобы была работа». Так...Конфликты и законы

п’ять днів тому і вже встигли об’їздити наймальовничіші місця Воловеччини та Міжгірщини, тепер же відвідали Ужгород. З самого ранку програма донеччан була насиченою, вони побачили замок та Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Легоцького, одну із визіток міста – Ужгородський греко-католицький...Zaholovok

Динамо і Шахтар удев

"гірники" обіграли "Дніпро" (1:0). У фіналі Кубка "Динамо" та "Шахтар" зійдуться удев'яте. До цього 5 разів перемагали кияни, 3 - донеччани. Поєдинок відбудеться у Харкові 17-го...Погляд

"Шахтар" мінімально переміг "Дніпро" у півфіналі Кубка України

Нагієв, Кочергін, Чеберко (Когут, 64), Довбик (Луньов, 74). Відзначимо, що півзахисник Дентіньо провів 100-й поєдинок за оранжево-чорних. Зауважимо, що опонентом донеччан по фінальній сутичці Кубка України стане Динамо. Як повідомляв УНН, Пауло Фонсека не взяв на поєдинок з дніпрянами трьох...Unn.com.ua

"Шахтар" став другим фіналістом Кубка України

матчі 1/2 фіналу Кубка України "Шахтар" вдома обіграв "Дніпро" з рахунком – 1:0. Матч у Харкові розпочався в спокійному темпі. Донеччани контролювали хід гри, однак до моментів справа не доходила. В цілому, перший тайм "оранжево-чорні" провели слабо. Після перерви команда...Зеркало недели (газета)

Сергій Гринь: Занадто глибоко сідаємо

Десь у чомусь не щастить. - Як можна пояснити такий парадокс донеччан: якщо в першому таймі Sportgid

"Шахтар" та "Дніпро" визначать фіналіста Кубка України

дніпряни за історію своїх виступів у національному кубковому турнірі тричі виходили у фінал (1995, 1997, 2004) і тричі поступалися саме донеччанам. Зазначимо, що вшосте жереб зводить "гірників" та "Дніпро" у півфіналі даного трофею. Додамо, що представник "Шахтаря" Дентіньо може провести...Unn.com.ua

передає Диалог.UA. Звертаємо вашу увагу на те, що приміські поїзди Запись У Захарченка запускають «міжнародний» поїзд «Дебальцеве – Іловайськ» — донеччани шоковані умовою роботи електрички впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

Михайленко: Вийдемо на поле, щоб перемогти Шахтар і вийти у фінал

Динамо?- Гра закінчилася перемогою Шахтаря – тепер він підходить до сьогоднішньої зустрічі в хорошому психологічному стані. Це зіграє на руку донеччанам. Не думаю, що буде присутня якась втома – на відновлення у Гірників було достатньо часу. Так що матч з...Новини футболу

голодування. Раніше олігарх Ренат Ахметов забезпечував тамтешніх жителів продуктовими наборами. Незважаючи на корисливість своїх дій, бізнесмен справді зумів допомогти чисельним донеччанам. Ситуація змінилася 14 березня, коли фонду заборонили продовжувати здійснювати гуманітарну допомогу. Після місяця такої підтримки на території самопроголошеної республіки...7 днів

місцевих ОТГ, зокрема Печеніжинської об'єднаної територіальної громади, яка є однією з перших не лише в області, але й в Україні. Донеччани зізнаються, що досвід прикарпатців їм конче потрібний, адже у них робота щодо створення територіальних громад практично не ведеться. Гості...Paralleli.if.ua

гербі «чорно-біло-червоних» майорів паротяг (2), що відсилав до заводу в Луганську, на балансі котрого перебувала команда. 1. > 2. > «ОЛІМПІК» (ДОНЕЦЬК) Логотип донеччан (1) являє собою поєднання трьох клубних кольорів (чорного, білого, синього). Частина емблеми містить комбінацію барв у вигляді смуг, що...Spy-Football

зустрінуться з Олександрією. Обидва матчі відбудуться в Харкові на ОСК Металіст. Та наразі Шахтар зосереджений на кубковому поєдинку. 24-го квітня донеччани провели ранкову сесію у Ворзелі. Не займався в загальній групі лише Бернард, який зазнав невеликого ушкодження в матчі з...Чемпион

Прем

забити 9 голів. Центральним поєдинком туру, який при цьому фактично не мав турнірного значення, була зустріч "Динамо" і "Шахтаря" - донеччани здобули чергову перемогу поспіль на "Олімпійському" і зміцнили лідерство в турнірній таблиці. При цьому загострилася боротьба за "бронзу", так...Зеркало недели (газета)

"Карпати" U-21 - "Олімпік" U-21 - 4:2

«Олімпіка» Богдана Степаненка та м’яч по різних кутах воріт. Забивши швидкий гол, карпатівці продовжували контролювати гру, але на 30-й хвилині донеччани ледь не зрівняли рахунок. Секундна розконцентрація захисників «Карпат» призвела до того, що Станіслав Шарай отримав круглого в карній зоні...Галичина спортивная

Прем

проте відразу після перерви Полярус зумів відкрити рахунок у матчі. Після пропущеного м'яча гра повністю перейшла під контроль "Олімпіка" і донеччани не раз могли зрівняти рахунок, однак гостям не вистачило точності у завершальній фазі атаки. Здобувши перемогу над "Олімпіком" "Олександрія"...Зеркало недели (газета)

Василь КАРДАШ: «Не варто перебільшувати перевагу Шахтаря»

© dynamo.kiev.ua, Василий Кардаш У дербі українських грандів «Шахтар» вкотре підтвердив свою перевагу над «Динамо». Забивши швидкий гол, донеччани вели гру упродовж усього матчу і, практично, не дозволили киянам створювати небезпечні моменти. Про цей матч «Вголос» розпитав у екс-гравця...Sportgid

У дербі українських грандів «Шахтар» вкотре підтвердив свою перевагу над «Динамо». Забивши швидкий гол, донеччани вели гру упродовж усього матчу і, практично, не дозволили киянам створювати небезпечні моменти. Про цей матч «Вголос» розпитав у екс-гравця...Спорт.ua

"Динамо" - "Шахтар": найкращі фото матчу

квітня в рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги відбувся матч київського "Динамо" і донецького "Шахтаря", в якому перемогу святкували гості. Донеччани зуміли забити єдиний гол вже на 12-й хвилині, коли Тайсон зробив подачу з флангу, яку головою замкнув Феррейра. Перед...Зеркало недели (газета)