донецький Шахтар

Повний випуск «Профутбол» за 13 серпня 2017 року

Віце-президент київського Динамо з питань безпеки розгорнуто пояснив, за яких умов клуб зможе поїхати до Маріуполя на виїзні матчі, вихованець донецького Шахтаря та капітан мінського Динамо Олександр Нойок відверто про переваги й недоліки життя в Білорусі, головні моменти матчів 5...Ua-football

Суперкубок України 2017, швидше за все, не відбудеться

Суперкубок України вигравав Локомотив - 4 рази, забираючи трофей останні 4 сезони поспіль. Крім харків'ян в різний час Суперкубком володіли донецький Шахтар, Єнакієвець, Тайм і Ураган. Суперкубок України повинен був відкрити сезон-2017/18 9 вересня. Сам же чемпіонат України стартує 16...Галичина спортивная

«Олександрія» і «Чорноморець» в Одесі зіграли в бойову нічию (ВІДЕО)

Олександрія програючи в Одесі місцевому Чорноморцю два мячі і граючи в меншості, зуміла звести гру внічию та взяти одне очко у матчі 4-го туру футбольної Премєр-Ліги України. Господарі повели в рахунку на 26-й хвилині завдяки голу у виконанні Максима Третьякова.Гречка

коли спочатку на виїзді мінімально обіграла бронзового призера минулої першості луганську Зорю, згодом Чорноморець, і лише у додатковий час поступилась донецькому Шахтарю на власному полі. При тому, що камянська команда свої домашні матчі змушена проводити у Дніпрі. Карпати на матч...Високий замок

Для тебе було б краще, щоб ти поїхав в інший клуб. Поспілкувавшись з ним я зрозумів, що краще перейти в інший клуб. Спортивний Житомир

посаді головного тренера збірної Туреччини Луческу замінив Фатіха Теріма, який подав у відставку 26 липня. Мірча Луческу 12 років тренував донецький Шахтар, з яким вісім разів ставав чемпіоном України, шість разів ставав володарем Кубка України і виграв Кубок УЄФА в...Високий замок

чемпіонату 2007-2008 років команда здобула путівку до Премєр-ліги. У першому ж матчі сезону 2008-2009 Львів зробив сенсацію, обігравши чемпіона України донецький Шахтар, з рахунком 2:0, але потім через серію поразок опустився в турнірній таблиці. Долю місця в Премєр-лізі вирішував останній...Спортивний Житомир

Молодий екс-захисник київського Динамо Сергій Чоботенко перейде в донецький Шахтар. 1NEWS

Сталь програла гідно і приймає поразку від донецького Шахтаря. Я розумію, що таке потрапити в своєрідний нокдаун через таку поразку.1NEWS

Донецький Шахтар здобув нервову перемогу у виїздному поєдинку проти Сталі. Бо вже на дев'ятій хвилині сталевари відкрили рахунок. 1NEWS

Анонс матчів 3 туру УПЛ

29 липня"Сталь"-"Шахтар" 17:00 Футбол 2Кам’янська "Сталь",яка досить несподівано здобула дві перемоги на старті сезону і стала відкриттям нового чемпіонату,прийматиме донецький Шахтар.Підопічні Мелікяна спробують дати бій фавориту,що зазнав поразки в минулому турі від київського "Динамо".Плюсом для "Сталі" буде той...Football-ukraine.com

Екс-гравець збірної України посилив ФК «Львів»

всі 90 хвилин проти Волині. Новачками команди стали Ігор Ощипко та Анатолій Кучинський. №8 Ігор Ощипко (25.10.1985) захисник. Виступав за донецький Шахтар (2004-2007), львівські Карпати (2008-2013), австрійський Штурм (2015) та молдовську Зорю (Бєльці) (2015). Колишній гравець національної збірної України (2010-2011).Щоденний Львів

перемоги почало київське Динамо. Янг Бойз, який минулого року у цій же кваліфікації Ліги Чемпіонів вибив попереднього віце-чемпіона України – донецький Шахтар, цього разу не зумів нічого протиставити українцям. Вже у першому таймі Андрій Ярмоленко відкрив рахунок, а потім...Spy-Football

Нагадаємо: Янґ Бойз торік вибив із Ліги чемпіонів донецький Шахтар. Новини Ірпеня

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь в іграх 2 туру Чемпіонату УПЛ. До складу експертної ради увійшли Леонід Буряк, Олег Венглинський, Сергій Нагорняк, Олександр Сопко, Віктор Грачов, Йожеф...1NEWS

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич визнаний Всеукраїнським об'єднанням тренерів по футболу найкращим в 2-му турі УПЛ. Білоруський фахівець отримав від експертів організації середній бал 4,8 за п'ятибальною шкалою, пише сайт ВОФТ Як відомо, у 2-му турі Динамо з рахунком 1:0...Чемпион

Динамо - Янг Бойз: де дивитись онлайн матч Ліги Чемпіонів

кампанію. Суперник добре знайомий українським вболівальникам швейцарський Янг Бойз, який в минулому сезоні не пустив до наступного раунду Ліги Чемпіонів донецький Шахтар. Чи вдасться киянам, які підходять до гри у гарному настрої після перемоги в Класичному, помститись кривдникам гірників та...Ua-football

Але чомусь Шахтар соромиться викласти таке фото на своєму сайті… Spy-Football

The post Смілянин дебютував у складі донецького Шахтаря appeared first on Інфоміст.Online.ua

Київське Динамо перемогло донецький Шахтар у центральному матчі 2-го туру чемпіонату України з футболу у Харкові. Рахунок у матчі було відкрито одразу по перерві.Високий замок