Колишній міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон обійшов у другому турі виборів голови Консервативної партії екс-міністра з питань Brexit Домініка Раабе. Про це повідомляє BBC. У другому турі в голосуванні брали участь депутати-торі з Палати громад. Джонсон набрав 126...Зеркало недели (газета)

В США ведущий скандального телешоу о многоженстве Берни Макги внезапно скончался

її чоловік їхав на велосипеді і несподівано відчув себе погано, повідомляє Deadline. Його госпіталізували з тепловим ударом в лікарню Св. Домініка в Джексоні, штат Міссісіпі. Полураздетая Кароль пошалила в постели и показала главное: А что внизу? Шоу-бизнес У суботу, 15...Politeka

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Ради ЄС.Зазначається, що влада Домініки виконала свої зобов'язання щодо обміну податковою інформацією з ЄС. Також країна підписала угоду про співпрацю у податковій галузі, що забезпечило...Громадське телебачення

Європейський Союз виключив Домініку з "чорного списку" податкових гаваней після того, як країна виконала необхідні вимоги.Гал-info

Як відомо, Україна та Співдружність Домініки у травні скасували візовий режим.Європейська правда

Надаль став 12-кратним переможцем "Ролан Гарроса"

Іспанський тенісист Рафаель Надаль переміг австрійця Домініка Тіма в фіналі турніру серії Великого шолома "Ролан Гаррос". Найчастіше за нього цей турнір не вигравав ніхто.День

Надаль поділився емоціями після перемоги на Ролан Гаррос

Іспанський тенісист Рафаель Надаль поділився емоціями від перемоги на Відкритому чемпіонаті Франції. У фіналі він обіграв австрійця Домініка Тіма з рахунком 6:3, 5:7, 6:1, 6:1. "Я додавав в дрібницях кожен день, працював з правильним настроєм і пристрастю. Тільки...Ua-football

Надаль пропустить кілька турнірів

мірою підвищить мої шанси, ніж численні матчі ", - наводить слова Надаля Reuters. У фіналі "Ролан наррос" Рафаель переміг австрійця Домініка Тіма з рахунком 6:3, 5:7, 6:1, 6:1. Вімблдон пройде 1-14 липня.Ua-football

свою 12-ту перемогу на Відкритому чемпіонаті Франції в чоловічому одиночному розряді 9 червня, у фіналі «Ролан Гаррос» обігравши представника Австрії Домініка Тіма. Це новий світовий рекорд за кількістю перемог на одному турнірі. Свій перший титул […]The post Надаль встановив абсолютний...Ua.news

Теніс. 12-ий тріумф Надаля на Ролан Гаррос

Вчора Рафаель Надаль обіграв австрійця Домініка Тіма в фіналі Ролан Гарос. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надаль у 12-й раз підкорив Ролан Гаррос. Пропонуємо вашій увазі найкращі світлини з...Sportanalytic

Напередодні Надаль в чотирьох секунд обіграв Домініка Тіма і став 12-разовим переможцем Відкритого чемпіонату Франції. Наступного разу іспанець повернеться на корт на початку липня на Уїмблдоні. Таким...Ua-football

Надаль встановив унікальний рекорд на Ролан Гаррос: уперше в історії

Іспанець Рафаель Надаль став переможцем Відкритого чемпіонату Франції - Ролан Гаррос-2019. Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Znaj.ua

Надаль залишився другим тенісистом світу після рекордної перемоги на Roland Garros

червня рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів, як і раніше, є 32-річний серб Новак Джокович, попри поразку в драматичному пятисетовому півфіналі від австрійця Домініка Тіма, четвертої ракетки планети. Для перемоги в головному матчі Roland Garros над виснаженим після півфіналу Тімом Надалю знадобилося чотири...Unn.com.ua

Надаль став 12-разовим переможцем "Ролан Гарроса"

Іспанський тенісист Рафаель Надаль переміг австрійця Домініка Тіма в фіналі турніру серії Великого шолома "Ролан Гаррос".Интерфакс-Украина

Надаль захистив титул на Ролан Гаррос

Іспанський тенісист Рафаель Надаль в 12-й раз виграв Відкритий чемпіонат Франції. Лідер світового рейтингу у вирішальному поєдинку здолав австрійця Домініка Тіма - 6:3, 5:7, 6:1, 6:1. Зустріч тривала 3 години 1 хвилину. Надаль тричі подав навиліт, уникнув подвійних помилок...Зеркало недели (газета)

Легендарний тенісист Надаль встановив неймовірне досягнення на "Ролан Гаррос"

це повідомляє Еспресо.TV. У Парижі у фіналі "Ролан Гаррос" другий номер посіву турніру Надаль завдав поразки четвертій ракетці змагань, австрійцю Домініку Тіму, з рахунком 6:3, 5:7, 6:, 6:1. Зустріч тривала 3 год 1 хв. Надаль тричі подав навиліт, уникнув...Еспресо TV

ще у квітні. Тоді Олена казала, що важить 53 кілограми. Крім себе в купальнику, дружина Максима Омеляна показала їхнього синочка Домініка, який народився у жовтні минулого року. Мусієнко з сином відпочивають на Кіпрі Актриса, здається, ще більше схудла Мусієнко відома...ТаблоID

Надаль зіграє з Федерером у півфіналі Ролан Гаррос

з представником Швейцарії Роджером Федерером. Надаль є чинним переможцем грунтового турніру "Великого шолома". У торішньому фіналі уродженець Манакорі обіграв австрійця Домініка Тіма з рахунком 6:4, 6:3, 6:2.Ua-football

Ролан Гаррос.

Нісікорі - 6:1, 6:1, 6:3. Надаль є чинним переможцем грунтового турніру "Великого шолома". У торішньому фіналі уродженець Манакорі обіграв австрійця Домініка Тіма - 6: 4, 6: 3, 6: 2.Ua-football

Новак Джокович. Нагадаємо, що чинним чемпіоном Відкритого чемпіонату Франції є іспанець Рафаель Надаль. У торішньому фіналі він завдав поразки австрійцю Домініку Тіму.Ua-football