домашня поразка

Ігор Корсун забив 1000-й гол "Урагану" в чемпіонатах України

знадобилося зіграти 358 матчів. Автором тисячного гола "Урагану" став 23-річний Ігор Корсун. У першій грі чвертьфінальної серії плей-офф, яка завершилася домашньою поразкою івано-франківців з рахунком 3:7, у ворота харківського "Локомотива" був забитий пам'ятний м'яч. Це був перший за ліком гол...Галичина спортивная

Роман Гнатів: "Нам не вистачає досвіду і часу"

Головний тренер «Скали» прокоментував домашню поразку в матчі з «Геліосом» (0:1). - Сьогодні відчувалось більше хвилювання ніж в Черкасах, оскільки ми грали вдома перед власними вболівальниками.Галичина спортивная

Хокеїсти "Бостона" зазнали чергової поразки в НХЛ

Як повідомляв УНН, "Нью-Йорк Рейнджерс" зазнав сьомої поспіль домашньої поразки в НХЛ.Unn.com.ua

"Нью-Йорк Рейнджерс" зазнав сьомої поспіль домашньої поразки в НХЛ

Перемогу гостям в нью-йоркському дербі принесли два голи в більшості в третьому періоді. Як повідомляв УНН, "Піттсбург" забронював місце в плей-офф НХЛ. Unn.com.ua

серед команд другої ліги «Сумихімпром-СДПУ» на виїзді розписав «мирову» – 1:1 – із командою «М’ясна традиція» з Дніпра. Але через домашню поразку (1:2), підопічні Володимира Гладова та Ігоря Кравченка не змогли вийти в наступне коло турніру. Тим часом «М’ясна традиція»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

17 березня в НХЛ було зіграно чотири матчі. Рейнджерс зазнали шостої домашньої поразки поспіль, а нападник Пантерс Яромір Ягр зробив дві передачі і обійшов Горді Хоу, ставши найрезультативнішим гравцем в історії НХЛ після...Чемпион

Адвокат покине Фенербахче в кінці сезону

тренер Дік Адвокат прийняв рішення покинути Фенербахче по закінченні сезону. Тренер Фенербахче Дік Адвокат оголосив про свій майбутній відхід після домашньої поразки в матчі з Коньяспором (2:3). Я покину клуб в кінці сезону. Раніше я не хотів анонсувати своє рішення,...Новини футболу

Визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

"Байєру" не вдалося повернутися в боротьбу після домашньої поразки. Зеркало недели (газета)

13 березня у жіночій Суперлізі відбувся один матч, вартий кількох рядових заурядних поєдинків. ІнтерХім-СДЮСШОР як міг опирався Авангарду, але зазнав домашньої поразки 64:74, інформує сайт Федерації баскетболу України. Найрезультативнішим гравцем матчу стала Ольга Яцковець (22 + 12 пдб), в ІнтерХіма...Чемпион

Український "Мотор" завершив виступи в гандбольній Лізі чемпіонів

Чемпіон України "Мотор" припинив свої виступи в гандбольній Лізі чемпіонів, не зумівши пройти французький "Монпельє". Після домашньої поразки 34:36 підопічні Миколи Степанця у другому матчі стикового раунду плей-офф повинні були перемагати з різницею +3. Перший тайм команди відіграли...Зеркало недели (газета)

Прімера. "Валенсія" - "Спортінг" - 1:1

"Кажани" уникли домашньої поразки. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Чорноморець" гарантував ТОП-6, камбек "Олімпіка" в Полтаві

поступилась, ведучи 2:0. Тепер ж донеччани точно будуть п'ятими до кінця першого етапу.Між ними розташувався "Чорноморець", якому не завадила і домашня поразка від "Сталі".Чемпіонат України21 тур"Олімпік" - "Ворскла" - 3:2Голи: Соха, 65, Гришко, 69, Матяж, 72 - Хльбоас, 21, Загорулько,...Sportanalytic

Олександр Чижевський: "Вдячний футболістам, що не збилися на навали"

Після важкої домашньої поразки в попередньому матчі чемпіонату U-21 від Олександрії (0:1) молодіжка Карпат ризикувала не виграти і в 21-му турі. До 95-ї поєдинку...Галичина спортивная

Дивіться новини про найпрестижніший футбольний турнір Європи на порталі «Футбол 24»

3:1 і також став чверть фіналістом Ліги Чемпіонів. Важко повірити у те, що у парі «Атлетіко — «Байер», німці після домашньої поразки 2:4 зможуть відігратися у Мадриді. «Порту» теж після домашньої поразки від «Ювентуса» поїде до Турину у статусі аутсайдера.Интернет-издание «Полтавщина»

7-го березня ТІМ СКУФ зазнав доволі несподіваної домашньої поразки від естонського FCR Media 81:85 у Балтійській лізі. Аби не перетворювати подальші виступи у цьому турнірі на формальність, тобто зберегти...Чемпион

Прімера. "Атлетіко" знову втрачає очки

Мадридський "Атлетіко" продовжує розчаровувати власних вболівальників. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Після домашньої поразки від "Барселони" в минулому турі, підопічні Сімеоне втратили очки у виїзному поєдинку проти одного із аутсайдерів "Депортіво". На гол Андоне...Sportanalytic

У матчі 25-го туру іспанської Прімери Реал Мадрид дивом зумів уникнути домашньої поразки, зігравши внічию з Лас-Пальмасом. Хоча Іско і відкрив рахунок вже на 8 хвилині зустрічі, проте Лас-Пальмас одразу ж рахунок зрівняв.Spy-Football

з початку року у Харкові першими відкрили рахунок, але після перерви втратили здобуту перевагу.     Цього тижня «гірники» зазнали домашньої поразки від іспанської «Сельти» та вилетіли з Ліги Європи, тому їхні фанати очікували від власних улюбленців лише перемоги. Натомість...Vpoltave.info

не є головним тренером Вольфсбурга. Про це повідомляє офіційний сайт німецького клубу. Залишив тренера без роботи його колишній клубВердер. Саме домашня поразка від "музикантів" і стала причино звільнення французького фахівця. Нагадаємо, що Ісмаель був затверджений на посаду головного тренера Вольфсбурга...Чемпион

Головний тренер Порту Нуну Ешпіріту Санту після домашньої поразки від Ювентуса (0:2) першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сказав, що у команди залишилися шанси пройти в наступну стадію турніру.Чемпион