домашня поразка

"Зоря" у Запоріжжі зіграла у нічию з львівськими "Карпатами"

ані у доданих суддею 6 хвилинах, жодна з команд так і не забила. Рахунок на табло залишився 0:0. Нагадаємо, "Зоря" зазнала домашньої поразки на старті Ліги Європи. [media type="photo"...Unn.com.ua

"Ураган" розпочав сезон з мінімальної домашньої поразки

Втім, у першому таймі підопічним Дмитра Камека зробити цього не вдалося. А коли голкіпер "Титан-Зорі" був безсилий, допомагав каркас воріт. Галичина спортивная

Перший поєдинок нового чемпіонату відбувся в Івано-Франківську, де місцевий "Ураган" приймав "Титан-Зорю" з Покровського. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Вернидуб: "Естерсунд" використав наші дитячі помилки

завойованого третього місця в минулорічному чемпіонаті України "Зоря" у нинішній кампанії одержала всього дві перемоги у восьми матчах.  Нагадаємо, "Зоря" зазнала домашньої поразки на старті Ліги...Unn.com.ua

Гравці "Карпат" напились після матчу із "Вересом"

в українських ЗМІ у четвер. Повідомляє Футбол газета. Sportanalytic.com передає, що футболісти львівських "Карпат" вирішили залити горе алкоголем після розгромної домашньої поразки від "Вереса" (1:6) у відомому львівському нічному клубі.Серед гравців, яких вдалось впізнати були капітан Ігор Худоб'як, Олег Голодюк...Футбол газета

Як "Зоря" програла "Естерсунду" у Лізі Європи.

Луганська "Зоря" стартувала у Лізі Європи з домашньої поразки від шведського "Естерсунда" Наприкінці матчі другий гол забив Альхайї Геро.Еспресо TV

Як "Динамо" перемогло "Скендербеу" у Лізі Європи.

матчі групи швейцарський "Янг Бойз" та сербський "Партизан" зіграли внічию 1:1. Ще один представник України "Зоря" стартувала у Лізі чемпіонів домашньою поразкою від шведського "Естерсунду". Читайте також: "Динамо" "Скендербеу". Все про матч киян у Лізі Європи...Еспресо TV

Зоря зазнала домашньої поразки на старті Ліги Європи

Усі основні події зустрічі відбулися у другому таймі. Серед моментів у господарів варто відзначити тільки дальній удар у виконанні Ігоря Харатіна з котрим впорався воротар шведів. Unn.com.ua

"Зоря" зазнала домашньої поразки на старті Ліги Європи

Наприкінці луганчани всіма силами пішли вперед і пропустили знову. Попередження: Харатін - Баширу, Менса, Айеш Зеркало недели (газета)

"Хоффенхайм" - "Брага" - 1:2

Німецька команда доволі несподівано зазнала домашньої поразки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Дружина Худоб

Нагадаємо, що Карпати зазнали найрозгромнішої домашньої поразки, Верес здобув найбільшу перемогу в УПЛ.Високий замок

підсумки 11-го туру першої футбольної ліги України і назвав свою символічну збірну. «Суми» та «Нафтовик», які зазнали у звітному турі домашніх поразок, своїх гравців до «топ-11» не делегували. У той же час екс-«нафтовик» Леван Арвеладзе, який в охтирському матчі поставив...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сьогодні іспанця офіційно звільнили з посади головного тренера, повідомляє Футбол1. Останньою краплею в чаші терпіння керівництва стала нищівна домашня поразка в останньому турі - 1: 6 від Вереса. У новому сезоні УПЛ Карпати лише одного разу здобули перемогу (над Сталлю)...Бліц-інфо

Керівництво львівських «Карпат» звільнило головного тренера

пов'язує із львівськими Карпатами. Сьогодні іспанця офіційно звільнили з посади головного тренера. Останньою краплею у чаші терпіння керівництва стала нищівна домашня поразка в останньому турі з рахунком 1:6 від Вересу. У новому сезоні Карпати тільки одного разу здобули перемогу над...Щоденний Львів

Карпати звільнили Наварро і призначили Зайцева - ЗМІ

з поста головного тренера Карпат. Про це повідомляє телеканал Футбол 1.Наголошується, що останньою краплею в чаші терпіння керівництва стало нищівної домашньої поразки в останньому турі від Вереса — 1:6.Іспанський фахівець вже попрощався з командою і залишив розташування клубу.При цьому Карпати...Новини футболу

Михайл Сергійчук: "Федецькому, Худоб

як футболістам, які пам’ятають команду семи-восьмирічної давнини, сьогодні найскладніше", — цитує Сергійчука офіційний сайт УПЛ. Нагадаємо, що Карпати зазнали найрозгромнішої домашньої поразки, а Верес здобув найбільшу перемогу в...Галичина спортивная

"Позакривали свої писки і…": Дружина відомого футболіста таке собі дозволила, що здуріти можна

Нагадаємо, що Карпати зазнали найрозгромнішої домашньої поразки, Верес здобув найбільшу перемогу в УПЛ.Корупція

Куман: Не потрібно втрачати почуття реальності

Головний тренер "Евертона" Рональд Куман розповів про домашню поразку "Тоттенхему" (0:3). Я засмучений. У перші 25 хвилин ми грали добре. У нас було кілька шансів, але після 0:1 стало...Ua-football

Перша ліга.

Тоді успішнішими виявилися охтирчани, які виграли групу з відривом, але саме чернігівцям вдалося завдати "Нафтовику" - єдиної в тому сезоні домашньої поразки. З тих пір з 2000 року немов у помсту в Охтирці господарі "Десні" не програють. "Нафтовик" в поточному...Ua-football

Друга ліга.

користь одеситів, які у другому таймі добили суперника. головна сенсація дня сталася у Дніпрі, де однойменний спортивний клуб зазнав дебютної домашньої поразки в історії. За іронією, кривдником найкращої оборони групи став один із найгірших нападів останніх тижнів на південному сході.Ua-football