домашня поразка

Михалюк В інших матчах 18 туру в групі 1 сумській "Барсі" вдалося переграти "Черкаський Дніпро", взявши таким чином реванш за домашню поразку в І колі. Однак на турнірне становище обох команд результат не вплинув і вони виходять у фінальну частину...Спортивний Житомир

поточному сезоні поступилося "Шахтарю" в чемпіонській гонці Прем'єр-ліги і програло "гірникам" фінал Кубка України. У минулому турі Прем'єр-ліги кияни зазнали домашньої поразки від луганської "Зорі"...Зеркало недели (газета)

Бундесліга. Кельн і Герта зіграють в Лізі Європи, Фрайбург в очікуванні фіналу Кубка

Брозінскі, Белл, Кордоба, Кркіч, Кайсон (Муто 62), Балогун (Хак 18) Попередження: Рауш 20, Клюнтер 64 - Белл 45+1 Навіть принизлива??домашня поразка "Байєру" не вплинула на місце "Герти" у кваліфікації Лізі Європи. Зберігає теоретичні шанси пробитися в єврокубки і...Ua-football

"Анахайм" зрівняв рахунок у фіналі конференції плей-оф Кубка Стенлі

У четвертому матчі фіналу Західної конференції Кубка Стенлі "Нешвілл Предаторс" зазнали домашньої поразки від "Анахайм Дакс", повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ. Рахунок в матчі кидком з лівого кола вкидання відкрив Рікард...Unn.com.ua

Перемога "Руху" з новою тактикою

Початок другого тайму ознаменувався тим, що після паса Зубара Бохашвілі пробив вище воріт. Галичина спортивная

Команда Юрія Ярошенка зазнала чергової домашньої поразки через єдину результативну помилку оборони.Vpoltave.info

Серія А: п

Мілан - 59. Нічиї з Пескарою і Кротоні, домашня поразка від Емполі...Новини футболу

на боці гостей і вони ще мінімум чотири рази могли забивати, але Литвиненка пробити їм не вдалося. В результаті, 1:2 домашня поразка сумчан і знову втрата очок. За шість турів до кінця сумчани продовжують залишатись у зоні вильоту, на 16-му...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Про це після домашньої поразки сказав головний тренер монегасків Леонарду Жардім, якого цитує Football Italia. Ювентус домінував у перші 15 хвилин, а потім ми змогли...1NEWS

"Ювентус" в гостях обіграв "Монако" у півфінальній грі Ліги чемпіонів

УНН. Другий поєдинок серед півфіналів Ліги чемпіонів завершився домашньою поразкою французького Монако угрі зіталійським Ювентусом, передає УНН. Ювентус володів ігровою ітериторіальною перевагою, іна29-й хвилині повів урахунку.1NEWS

Уотфорд - Ліверпуль.

Ліверпуль за всіма розкладами зобов'язаний перемагати Уотфорд. Тренери кажуть:Вальтер Маццаррі, Уотфорд: Ліверпуль буде зол після домашньої поразки. Новини футболу

Анонс матчу

всього один м’яч, при цьому в двох зустрічах святкував перемоги (в Черкасах та Чернівцях). Дещо підпсувала настрій підопічним Лавриненка прикра домашня поразка в останньому турі від рівненського Вересу (1:2). Позаяк вирішальний гол Інгулець пропустив на другій компенсованій хвилині, та ще...Галичина спортивная

Чи треба говорити, що Ліверпуль зобов'язаний перемагати Шершнів? Тренери кажуть:Вальтер Маццаррі, Уотфорд: Ліверпуль буде зол після домашньої поразки. Новини футболу

Сандерленд вилетів в Чемпіоншип

Сандерленд зазнав домашньої поразки в матчі з Борнмут і остаточно втратив шанси на збереження місця в АПЛ. Варто відзначити, що Сандерленд покинув АПЛ вперше...Новини футболу

зустрічі господарі поля один гол відквитали – на 47-й хвилині м’яч на свій рахунок записав Олександр Яровенко. В результаті, 1:2 домашня поразка сумської команди і відстань від 15-го місця вже 5-ть пунктів.   А шоста команда першості України - охтирський...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

у весняній частині аматорського чемпіонату України. У рамках 14 туру наша команда зустрілася на Чернігівщині з корюківським "Авангардом". Після двох домашніх поразок житомиряни були налаштовані лише на перемогу і з перших хвилин матчу перехопили ініціативу та почали активно пресингувати ворота...Спортивний Житомир

"Черкаський Дніпро" на власному полі поступається ФК "Полтава"

Другу поспіль домашню поразку оформлюють гравці "Черкаського Дніпра". Складна гра проти сусіда по турнірній таблиці видалася рівною.ВIККА

Сьогодні стануть відомі перші півфіналісти Ліги Чемпіонів

турніру з футболу. О 21:45 за київським часом розпочнеться матч "Реал" - "Баварія", в якому мюнхенський клуб спробує помститися за домашню поразку від "вершкових" 1:2. В цей же час, в англійському Лестері пройде поєдинок чинного чемпіона Англії з мадридським "Атлетіко".Ваші новини

Другу домашню поразку поспіль отримав житомирський футбольний клуб "Полісся" у весняній частині аматорського чемпіонату України. В матчі 13 туру, який відбувся усуботу, 15...Спортивний Житомир