доданий

Головний тренер збірної Марокко з футболу Ерве Ренар (на фото) поділився враженнями після матчу першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 з Іраном, в якому його команда пропустила єдиний м'яч у грі на п'ятій компенсованій хвилині до другого тайму через автогол.Западная информационная корпорация

Внутрішні пасажирські авіаперельоти в Україні виконують лише три компанії zaxid.net

Всього цього дня на охорону правопорядку було задіяно понад 150 співробітників поліції та доданих сил.Деловой Славянск

За дві доби до презентації на офіційному сайті китайської корпорації з'явився смартфон Xiaomi Mi 6X, який за своїм зовнішнім виглядом виявиться майже точною копією моделіRedmi Note 5 AI Dual. ВСВІТІ

У Харківській області до охорони громадського порядку та громадської безпеки в ніч на Великдень будуть залучені додані сили.Интерфакс-Украина

Google Maps почали підтримувати українську мову

Картографічний сервіс Google Maps з 27 березня почав підтримувати 29 нових мов, серед яких українська. Доданими мовами користуються 1,25 млрд людей у всьому світі.Ta4ki.net

Tech StartUp School обладнали лабораторією віртуальної та доданої реальності, яка дозволить кожному бажаючому відчути величезний потенціал цих технологій.Гал-info

Нардепи можуть взятися за вiдповiдний законопроект не ранiше наступного пленарного тижня. Це прогнозують самi парламентарi. На Документ досi не доданий до порядку денного.Подробности.ua

ЄС розширив список санкцій щодо Південного Судану

Євросоюз розширив чорний список порушників прав людини в Південному Судані, до нього додані імена трьох осіб, яким заборонений в'їзд до країн ЄС, а їх можливі активи там заморожуються.iPress

У Харківській області до охорони порядку на Різдво залучать майже 2 тис. поліцейських і нацгвардійців

На Різдво в Харкові і області в забезпеченні охорони порядку будуть задіяні додані сили, повідомляє відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Харківській області.Интерфакс-Украина

/ ФК ПАОК Півзахисник ПАОКа Євген Шахов забив у матчі Кубка Греції з Трикале. Українець забив п'ятий гол команди в доданий час, а зустріч завершилася з рахунком 5:1. Раніше повідомлялося, що Шахов може покинути ПАОК.Чемпион

Брюгге знищує Андерлехт

свого суперника. "Лілові", які розташувалися на третьому місці, не змогли нічого протиставити "Брюгге", хоча перші голи пропустили тільки вже в доданий час до першого тайму Брюгге - Андерлехт 5:0 Голи: Діабі 45+1,45+2, Вормер 57п, Воссен 73п, Ванакен 87 Відзначимо, що...Ua-football

Хаддерсфилд - Челси 1:3. Видеообзор матча

Відзначимо, що якби не гол Депуатра в доданий час, зустріч закінчилася б розгромом господарів 0:3. Гаддерсфілд Таун - Челсі 1:3...Ua-football

Світовий банк схвалює пенсійну реформу в Україні

Світовий банк схвалює прийняту Верховною Радою пенсійну реформу, крім декількох статей, доданих під час голосування в другому читанні за закон.iPress

Депутати міської ради Переяслава-Хмельницького проголосували за пропозицію повернути місту історичну назву, відмовившись від доданої за сталінських часів частини топоніму "Хмельницький".Молодой буковинец

На земельні торги в Закарпатті додані ще 34 ділянки площею 695,72 га.Ужгород.net.ua

"Ми отримали від української влади звіт, який буде доданий до моніторингового звіту щодо безвізового режиму до кінця цього року", - повідомили там.Украинская Правда

Тоттенгем - Бернлі 1:1. Відеоогляд матчу

відеоогляд матчу 3-го туру АПЛ, в якому "Тоттенгем" вдома не зміг переграти "Бернлі". Гості врятували для себе нічию уже в доданий час, відтак "лілово-білі" вкотре не змогли виграти матч на "Уемблі" (домашня арена команди в цьому сезоні). Тоттенгем - Бернлі...Ua-football

"Нива" Теребовля – "ОДЕК" Оржів 1:1 - відео голів та огляд матчу

Відео огляд матчу 1-го туру аматорського чемпіонату України у якому теребовлянська Нива на доданих хвилинах вирвала нічию з ОДЕКом.Галичина спортивная