доданий

Канада розширила перелік фізичних і юридичних осіб Росії, щодо яких діють персональні санкції. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Канади. Newsru.ua

УПЛ. Полтавська "Ворскла" у доданий час врятувала гру з "Олександрією"

Полтавці більшої частини матчу програвали з рахунком 0:2, але в кінцівці зустрічі змогли зрівняти рахунок. УНИАН (ИА)

Лише у доданий час "Севілья" змогла вирвати три очки у матчі чемпіонату Іспанії проти "Алавеса" "Севілья" - "Алавес" - 2:1 Голи: Бен Єддер...ДеПо

Завдяки голу черкасця Івана Тищенко, полтавська "Ворскла" (U-19) у доданий час вирвала перемогу у "Чорноморця".Прес-Центр

До уваги прикарпатців: нові правила розрахунку субсидій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 635 внесено зміни до порядку розрахунку житлової субсидії, а також додана умова припинення виплат.докладніше...Стик

Волочиський «Агробізнес» мало не програв тернопільській «Ниві»

Лідер аматорського чемпіонату врятувався від поразки на п'ятій доданій хвилині.Vsim.ua

київського "Динамо" на сезон 2016/17 змінилась перед стартом УПЛ. Заявка київського "Динамо" на сезон 2016/17 змінилась перед стартом УПЛ.До списку додані Олег Гусєв, Артем Кравець та ще...Sportanalytic

заявку на сезон 2016/2017 Про це повідомляє Depo.Сектор. Максим Коваль та Артем Кравець виключені із заявки киян, замість них були додані Микита Корзун і Валерій Федорчук. Олег Гусєв і Олексадр Рибка як і раніше відсутні в заявці. Нагадаємо, Гусєв не...ДеПо

Військова частина 1471 Державної прикордонної служби не змогла стягнути з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Темп-3000» 2,71 млн грн. податку на додану... Еволюція України

Євро-2016: Англія обіграла Уельс завдяки голу в доданий час

Збірна Англії виграла в Уельсу в рамках другого туру групового турніру Євро-2016 року. iPress

У Росії хочуть назвати новий елемент у таблиці Менделєєва «московієм»

Нові елементи, які отримані штучним шляхом, були верифіковані і додані до складу Періодичної таблиці Менделєєва на початку року...Громадське радіо

Чорноморець вириває перемогу у Сталі

Завдяки голу Хобленко Чорноморцю вдалося здобути гостьову перемогу вже в доданий арбітром час.Новини футболу

В перенесеному матчі АПЛ "Ліверпуль" у доданий час вирвав нічию у "Челсі" Попередження: Джан, Туре, Мілнер - Аспілікуета...ДеПо

Доля матчу була вирішена в кінцівці гри, в додані арбітром хвилини до основного часу матчу.Newsru.ua

Вільярреал виривает перемогу в матчі з Ліверпулем

Команди сиграли равний поєдинок, але перемогу господарям вже в доданий час приніс гол Адріана (1:0).Новини футболу

Феєрична нічия Шахтаря і Стали

Підопічні Мірчі Луческу були близькі до вольовій перемозі, але гол Іщенко в доданий арбітром час врятував Сталь від поразки.Новини футболу

сказаного, бо це веде до зубожіння мовлення. Але подобається, коли доречно вживаються певні матовокореневі слова-поняття, бо це може збагатити мовлення доданою ясністю.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Баварія в екстратаймі дотискає Ювентус

Підопічні Гвардіоли відігралися в доданий арбітром час і вирвали підсумкову перемогу в додатковий.Новини футболу

Арсенал в кінцівці матчу вириває перемогу у Лестера

На п'ятій доданій хвилині вольову перемогу Арсеналу в домашньому матчі приніс Данні Уелбек.Новини футболу