добивання

Манчестер Юнайтед впевнено переміг Бернлі

у кут воріт. Все той же Мартіаль міг оформити і дубль, але з його ударом впорався Хітон, після чого на добиванні виявився Руні, який заштовхав м'яч у сітку. Фінальний свисток зафіксував перемогу МЮ, який відстає від Ліверпуля на три очки,...Новини футболу

червоних дияволів Генріх Мхітарян, який забив вже на 10 хв матчу. Гості зуміли відповісти на 32 хв зустрічі - на добиванні м'яча відмінно зіграв Софіан Ханні, передає Захід.нет. До завершення основного часу рахунок на табло залишався 1:1. Зважаючи на те,...Високий замок

"Атлетіко" став першим півфіналістом Ліги чемпіонів

етап турніру лисам потрібно було забивати три мячі, але вдалося їм відзначитися лише одного разу: Джеймі Варді вдало зіграв на добиванні після заблокованого удару Чілвелла і зрівняв рахунок в матчі 1:1. Таким чином за підсумками двох протистоянь (1:0, 1:1) далі...1NEWS

"Монако" здобуло шосту поспіль перемогу в Лізі 1

пострілом у верхній кут. Зазначимо, що автором голу в складі Діжону став 37-річний захисник Седрік Варроль, який першим поспів на добивання після удару головою свого партнера 2:1. Примітно, що Монако вже 6 турів підряд не втрачав очки, рівно стільки ж,...Unn.com.ua

МФК "Кристал" здобуває першу офіційну перемогу

Уже в дебюті гри за херсонський клуб відзначився Андрій Барладим. Після удару Сергія Цоя зі штрафного, Андрій першим устиг на добиванні і забив перший гол МФК "Кристал" у офіційних матчах. Під кінець 1 тайму гості змогли відіграти один м'яч, використавши...Мост

Олександр Гвоздик побив кубинця Гонсалеса

На першій хвилині 3-го раунду після успішної атаки і флеш-нокдауну Гонсалеса українець пішов на затяжне добивання. Sportgid

ФК "Нива": Триває підготовка до першого офіційного матчу

вдало пробив з лінії штрафного майданчика. А другий гол у ворота "зелених" став наслідком помилки воротаря та вдалої гри на добиванні Дмитра Пріхни. Гол у відповідь "зелені" провели після перерви. Ігор Гатала вдало реалізував вихід сам-на-сам з воротарем. Прес-служба футбольного...Галичина спортивная

Лаціо вийшов у фінал Кубка Італії

тайму знайшов свій шанс. Це Іммобіле виграв боротьбу у захисників і пробив із забійної позиції. Алиссон виручив, але першим на добиванні зіграв Милинкович-Савич. Ось так, не витративши багато сил в атаці, підопічні Сімоне Індзагі вийшли вперед. Але до кінця тайму...Новини футболу

"Реал" впевнено переміг "Алавес" і збільшив відрив від "Барселони"

господарі забили ще два голи. Спочатку Іско сильним пострілом збільшив перевагу "Реала", а через декілька хвилин Начо вдало зіграв на добиванні після удару Г.Бейла та довів рахунок до розгромного. Таким чином "Реал" закріпився на першому місці, маючи в активі 68...Unn.com.ua

"Скала" програла "Буковині"

Після прострілу Чеботарьова Герич зумів відбити удар Савчука, однак з добиванням Гуськова воротареві впоратися не вдалося. Рахунок міг бути і більшим, якби чернівчанам вдалося реалізувати кілька інших перспективних моментів.Галичина спортивная

Сборная Украины U-21 разошлась миром с Сербией

— на 17-ій Радонич промчав до наших воріт і небезпечно пробив, проте Каневцев з його ударом впорався, але першим на добивання виявися Лутовац, якій і вивив свою команду вперед. Відігратися ж підопічні Олександра Головка зуміли ще до перерви — Добвик...Спорт.ua

на 78-й хвилині, коли Євген Коноплянка добре пробив зі штрафного, голкіпер відбив м'яч перед собою, Андрій Ярмоленко виявився першим на добиванні, але пробив невдало вище воріт. Через поразку українці значно погіршили своє становище у групі I. Тепер вони з 8...Високий замок

на гру Сергій Слюсар. Тим не менш житомиряни першими повели в рахунку після прострілу Богдана Марченко, який встиг першим на добиванні після подачі кутового. Але в другому таймі команда пропустила м'яч з офсайду, якого суддя вирішив не помітити і після...Спортивний Житомир

До перерви класні можливості відзначитися втратили той же Влад Лункан, який не зумів переграти Артема Голубничого з кількох метрів на добиванні, а також Іван Стороженко, який послав м'яч з вільного удару в стінку. Якщо в першому таймі футболісти «Фортуни» ще...Днепродзержинский спорт

удар Дмитра Хльобаса з лінії штрафного майданчика, а потім вражаюче зреагував на «постріл» впритул Артура Загорулька, який був першим на добиванні. Варто сказати, що перед заключною десятихвилинкою підопічні Василя Сачка трохи притисли своїх опонентів, тому коуч «Зірки» задля того, щоб...Новини Кіровоградщини

"Карпати" і "Дніпро" не виявили переможця

рахунок. Ксьонз не розгубився у карній зоні і на точність цілив у дальній кут, але влучив у штангу. Першим на добиванні міг бути Чачуа, однак захисник квапливо виніс мяча на корнер. "Дніпро" відповів не менш гостро двома вкрай небезпечними епізодами,...Unn.com.ua

Дерев

почав помітно здавати позиції, а вже в п'ятому раунді Сергій похитнув його важким лівим хуком в голову і пішов на добивання. Рефері зупинив бій - ТКО...Sportgid

"Кременчук" здобув третю перемогу у півфіналі УХЛ

періоду закинув три шайби рахунок в грі на пятій хвилині відкрив Віталій Кірющенков, через вісім хвилин Владислав Гаврик встиг на добивання після кидка Тимура Гриценко, а через хвилину Антон Бойков переправив шайбу у сітку після кидка Севастіана Карпенка від синьої...Unn.com.ua

першому ж раунді здобув Оверім. В третьому раунді Алістар наніс Ханту потужний удар коліном в голову, а потім пішов на добивання, змусивши суперника капітулювати.24boxing

Реал без Роналду розгромив Ейбар

віддали ініціативу супернику, який незважаючи ні на що прагнув забити бодай один гол. В ході однієї з контратак гол на добиванні забив Асенсио, який сам асистував Хамесу, але той влучив у штангу. Ну а Ейбар домігся свого трохи пізніше. Подача...Новини футболу