добивання

Хізні Алтункая (29-1, 17 КО). Турок вже другому раунді опинявся у нокдауні, потім двічі впав у п'ятому раунді і від добивання його врятував гонг. На наступний раунд боксер не вийшов.24boxing

відправили один одного в нокдауни, після чого Метт завдав потужний правий прямий і Ємельяненко не встиг встати, як Мітріонпішов на добивання, змусивши рефері зупинити поєдинок.24boxing

Фінляндія - Україна: найкращі фото матчу

перемогу з рахунком 2:1. Перший тайм матчу проходив практично без моментів, а розв'язка настала після перерви. Спочатку Коноплянка на добиванні вивів гостей вперед, після чого Фінляндія на 71-й хвилині рахунок зрівняла. Тим не менше, підопічні Андрія Шевченка домоглися свого,...Зеркало недели (газета)

Рахунок в матчі був відкритий на 52-й хвилині після успішного добивання Євгена Коноплянки у ворота. ВІДЕО впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

"Нешвілл" зрівняв рахунок у фінальній серії Кубка Стенлі

зміг винести шайбу із зони, Остін Уотсон завдав кидок по воротах, Мюррей його відбив, а Калле Ярнкрок виявився першим на добиванні. "Пінгвінс" знадобилося трохи більше хвилини, щоб відігратися. Господарі випустили з уваги Кросбі, який вибіг один на один і ефектно...Unn.com.ua

Чемпіонат світу U-20.

атаку і на 89-й хвилині матчу заробили пенальті. Фредді Вудман удар Леала з точки потягнув, однак нападник опинився першим на добиванні. Як підсумок - нервова кінцівка, яку англійці все-таки довели до перемоги. 2:1 на користь молодих англійців, які тепер чекають...Ua-football

Петрівський «Інгулець» переграв «Гірник-спорт» (ВІДЕО)

подав зі штрафного, а Роман Світличний головою пробив по воротах голкіпер Антон Ситников відбив мяч перед собою і першим на добиванні був Микита Ткачов 2:0. Завдяки цій перемозі Інгулець, набравши 38 очок і посідаючи 13-е місце, остаточно уберіг себе від...Гречка

"Кристал" поступився "Меліоратору"

Відбувся 6 тур у чемпіонаті Херсонської області з футболу. МФК "Кристал Херсон" поступився на виїзді команді "Меліоратор" з Кам'янки Каховського району з рахунком 1:3. Матч розпочався у доволі високому темпі, за невеликою перевагою херсонців, на що місцева команда відповідала доволі...Мост

легкі комбінації із захисту. Наприкінці 4-го раунду японець зловив Хассана на короткий прямий справа у голову - нокдаун. У сумбурному добиванні успіху Мурата не здобув, хоча камерунець впав ще раз - від поштовхів. 5-й раунд пройшов в активних спробах обох...Чемпион

перевагу команди з Кропивницького - Збунь на швидкості увірвався в штрафний майданчик суперника і пробив - Марчук виручив, але з добиванням Сітало Андрій вже впоратися не міг. "Зірка" – "Волинь" – 2:0 Голи: Есеола, 68, Сітало, 82 "Зірка": Лепка, Маткобожик,...Зеркало недели (газета)

Міочіч переміг Дос Сантоса в матчі-реванші

Міочіч потужно вдарив справа в голову дос Сантоса, і той відправився на настил. Стіпе кинувся на добивання і забив свого опонента до відмашки рефері.Sportgid

б завершитися голом, однак після пасу Барановича на 11 метрів перший удар гравця Стандарту заблокував захист, потім Владислав Олійник із добивання влучив у стійку, а на завершення епізоду Станіслав Мокрий пробив поруч зі стійкою. Фінальний свисток арбітра матчу Олега Дробітька...Тижневик «ЕХО

Саламов переміг Маркіча і завоював титули WBO International і IBF East та West Europe

Вже в четвертому раунді Саламов відправив Маркіча в нокдаун. Боснієць піднявся, але Умар пішов на добивання і рефері зупинив поєдинок.Sportgid

УНН."Ювентус" награв на чотири-п'ять голів у першому таймі, але забив лише двічі. Маріо Манджукіч на 33-й хвилині успішно зіграв на добиванні, а в самому кінці тайму розкішний удар зльоту вдався Дані Алвесу. У другій половині двобою талановитий 18-річний нападник Кіліан...Unn.com.ua

– 1:0. Відіграватися «ворскляни» розпочали вже у другому таймі. Інал Черткоєв, який вийшов на заміну по перерві першим зіграв на добиванні, і відновив рівновагу у поєдинку. А хвилин за десять до закінчення основного часу Іван Тищенко переправив м’яча у ворота,...Vpoltave.info

на 52 хвилині. Бернард зіграв на підборі і бив з десяти метрів - Шевченко парирував, а Ісмаїлі перший встиг на добивання. Через три хвилини Ордець в дотик замкнув простріл Ракицького зліва і довів рахунок до великого. Однак луганчани не впали...Ваші новини

Збірна України U-17 з поразки стартувала на Євро

мяч після удару Владислава Супряги влучив у каркас воріт нідерландців, а воротар суперників Схенделар не дав нашим гравцям зіграти на добиванні. Цей епізод активізував гру: Маллахі, Абухлал та Хасполат по черзі турбували Лтайфа, який демонстрував відмінну гру на останньому рубежі.Unn.com.ua

до перерви гравці Зорі перевернули хід поєдинку. Спочатку Артем Співак потужним ударом влучив у поперечину, а Владислав Олійник спокійно на добиванні пробив у ближній кут: 1:1. Потім Артем Співак вже самостійно поставив корпус захиснику і пробив у дальній кут воріт:...Тижневик «ЕХО