добивання

Андрій ТЛУМАК: «Кожен гравець зробив свій внесок у нашу перемогу»

ми забили, але при цьому примудрилися не забити, пробиваючи і з метра, і з п’яти, і по пустих воротах при добиванні, а ще одного разу Рудюк влучив у поперечину. Тому довелося з хлопцями побалакати в роздягальні, заспокоїти їх. Добре, що...Галичина спортивная

На Сумщині реконструюють міст (фото)

Климентове Охтирського району. Зараз проводиться бетонування ростверків заплавних ділянок (мова йде про конструкції, які знаходяться на суші), а також проводимо добивання паль на проектну відмітку. Всі процеси відбуваються під контролем і на замовлення Служба автомобільних доріг у Сумській області Нагадаємо,...Новости Сумм

Ворскла першою забила у поєдинку, на 30-й хвилині форвард Юрій Коломоєць головою замкнув навіс Ребенка. У другому таймі Тищенко рахунок зрівняв зігравши на добиванні. Футбол Полтавщини

"Вінніпег" став заключним учасником фіналів конференцій плей-оф Кубку Стенлі

різкий фінт і завдав кидок незручною стороною крюка знову в ближній кут. З цим голкіпер Предаторз впорався, але Штясни на добиванні кинув верхом і Рінне знову пропустив поруч з ближньою штангою. У наслідку впевнена звитяга Джетс 5:1. Я думаю, у...Unn.com.ua

"Барселона" в ранзі чемпіона розгромила "Вільяреал"

На 11 хвилині Коутіньо вдало зіграв на добиванні. Також не обійшлося без голу зіркового Ліонеля Мессі.Unn.com.ua

Український нападник оформив хет-трик в чемпіонаті Естонії

головою, замкнувши навіс від партнера на дальній штанзі. До перерви нападник замкнув простріл, а в другій половині спішно зіграв на добиванні. Загалом Левадія святкувала перемогу 5:0. Після 12 зіграних матчів Левадія має в своєму активі 30 очок і посідає другу...Unn.com.ua

Девід почав бій ддосить впевнено, працював першим номером і змушував Белью здебільшого захищатися. Коли Белью пішов на добивання, рефері зупинив бій.24boxing

ЧС-2018 з хокею: Білорусь програла Франції і зробила крок на шляху до нижчого дивізіону.

Проблеми для сябрів розпочалися в самому дебюті, коли голкіпер Іван Кульбаков не втримав шайбу у пастці і дозволив зіграти на добиванні Дамєнові Флері. Коли ж Кульбаков не зміг врятувати команду після виходу сам на сам Стефана Да Кости, Льюїс вирішив...Ua-football

"Ліверпуль" попри поразку від "Роми" вийшов у фінал Ліги чемпіонів у Києві

Гол оформив Джоржіньйо Вейналдум 1:2. Після відпочинку команді Еусебіо Ді Франческо достатньо швидко вдалося відквитати мяч. Джеко вдало зіграв на добиванні після удару Ель-Шаараві. Для переведення гри в екстра-тайми італійцям необхідно було забивати ще тричі, і в заключну 5-хвилинку вони...Unn.com.ua

сольний прохід Василя Раца лівим флангом завершився передачею у карний майданчик на Ігоря Бєланова, після відбитого воротарем удару якого на добиванні вдало зіграв головою Анатолій Заваров. У першому таймі динамівці були близькі до збільшення рахунку, найбільш небезпечними були спроби того...Чемпион

б’ют однокласника. “Натрапив у мережі на чергове відео, де школярі гуртом лупцюють свого однокласника. Кулаками в обличчя. Ногами в живіт. Добивання ногами по голові на підлозі. З долученням до побиття тих, хто на початку в кадрі помічений не був. Ну...Терноград

"Манчестер Юнайтед" здолав "Арсенал" у центральній грі туру АПЛ

стійку ознаменувався ударом Санчеса. У стрибку свою команду врятував захисник Беллерін. Далі шкіряна куля відлетіла у стійку після чого на добиванні вдало спрацював Поль Погба. Пізніше спроба з гострого кута від Ешлі Янга закінчилася потраплянням мяча у стійку воріт лондонців.Unn.com.ua

Ройс отримав м'яч у штрафному майданчику та вистрілив у ближній кут, голкіпер Вердера Павленка свою команду врятував, а Піщек на добиванні виявився невлучним. І все ж Борусія домоглася свого вже на 19-й хвилині. Захисник Вердера після прострілу з флангу вибив...24 канал

"Карпати" U-21 - "Олександрія" U-21 - 0:1

оборонцю гостей Прокопчуку безперешкодно розстріляти ворота ударом головою метрів з шести — Ющишин, щоправда, на цей удар зреагував, але проти добивання іншого захисника команди суперника Бабогла, який вдало зіграв на добиванні, він був безсилий. Тож на перерву команди пішли за...Галичина спортивная

та 58 хвилини, двічі відзначилася Кумеда 0-7;61 хв. стрімка атака гостей, удар по воротах, голкіпер відбиває, але Полюхович підхоплює на добиванні 0:8;65 хв Мохнач здалеку 0:9; І останній гол був забитий на 72 хвилині помилка голкіпера, і у підсумку перемога...Херсон Daily

Практично одразу після початку гри Вовкодав потужно пробив з-за меж штрафного, голкіпер парирував перед собою, а Степанчук опинився першим на добиванні. Після перерви кременчужанам знову допоміг вдалий відскок, по якому цього...Футбол Полтавщини

Голкипер Манчестер Сити: Хочу до конца сезона забить гол

"Суонсі". Тим не менш, 11-метровий удар виконав Жезус. Він не зміг забити, але, на щастя, Бернарду Сілва був точний на добиванні. Якби Гвардіола попросив мене виконати пенальті, я б точно забив. Не впевнений в тому, чи зможу я добре пробивати...Ua-football

Натрапив у мережі на чергове відео, де школярі гуртом лупцюють свого однокласника. Добивання ногами по голові на підлозі. Підліткове середовище - це найжорстокіша ланка суспільства appeared first on Новини Тернополя.УСБН

суперника у нокдаун. В третьому раунді американець лівим хуком знову відправив Хесцса в накдаун. Той встав, але Девіс пішов на добивання і рефері зупинив...24boxing