добивання

Зозуля забивает во втором туре подряд

туру з "Реус Депортіу" Зозуля вийшов в основі, і на 38-й хвилині забив перший гол в матчі, вдало зігравши на добиванні. У другому таймі суперник "Альбасете" відігрався, а Зозуля отримав жовту картку, і на 86-й хвилині був замінений. Гра закінчилася...Ua-football

U-18: Збірна України поступилася Данії

данці рахунок зрівняли. Мадсен, витримавши паузу, відмінною передачею знайшов у штрафному Егелунда, удар якого прийняла на себе стійка воріт. На добиванні найвправнішим виявився Хьог. Ця ж пара організувала й другий гол гостей перед самісіньким свистком на перерву. Егелунд пройшов флангом...Спорт.ua

Агуеро приніс перемогу Аргентині у спарингу над Росією

На добиванні форвард виявився першим, головою переправивши м'яч у порожні ворота.Unn.com.ua

грі проти збірної Вірменії відбив пенальті. Цього не траплялося з воротарями білорусів 18 років. Слід зазначити, що вірмени з другого добивання таки забили у ворота Гутора, після того, як екс-гірник Генріх Мхітарян не зміг переграти Гутора с першої спроби. Таким...Чемпион

Успішне повернення: збірна України у Львові з мінімальним рахунком обіграла словаків

2-1.Про це повідомляє кореспондент "Львівських".Підопічні Андрія Шевченка в цьому матчі першими пропустили гол. Це захисник словаків Штетіна першим опинився на добиванні після подачі штрафного удару та невпевненої гри голкіпера українців Андрія П'ятова. Втім, ще до перерви наші футболісти відновили паритет...Львівські

Збірна України перемогла Словаччину на "Арені Львів"

матчі відзначилися саме гості. Після подачі зі штрафного Андрій П’ятов не зумів зафіксувати м’яч в руках, випустивши його. Першим на добиванні був Адам Немец, який потужним ударом ввігнав м’яч під перекладину воріт. Відповіли українці аж на 39 хвилині. Заслуга в...Галичина спортивная

Україна здобула вольову перемогу над Словаччиною

України і Словаччини завершився у Львові перемогою українців з рахунком 2:1. Суперники були активніші на початку гри. На 9-й хвилині Лукаш Штетіна на добиванні спрямував м'яч у ворота "синьо-жовтих" - 0:1. Українці зуміли зрівняти рахунок на 39-й хвилині першого тайму. Марлос перехопив м'яч поблизу штрафного майданчика словаків і...Ваші новини

Збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною у Львові

і словаки. У минулому поєдинку словаки зуміли організувати швидкий гол: на 9-й хвилині Штетіна скористався помилкою П'ятова і зіграв на добиванні після розіграшу штрафного. Підопічні Шевченка не розгубилися і почали йти вперед, що призвело до голу ще до перерви. Марлос...Зеркало недели (газета)

Україна перемогла Словаччину в товариському матчі

На 10-й хвилині після подачі зі штрафного помилився голкіпер нашої команди Андрій П'ятов, який відбив мяч перед собою, першим на добиванні виявився Лукаш Штетіна і відкрив рахунок у матчі. Команда Андрія Шевченка не знітилася та відігралася на 39-й хвилині. Марлос...Еспресо TV

Футболіст "Динамо" Буяльський визнаний найкращим гравцем 15-го туру Прем

Чанцев, Леонід Буряк і Степан Юрчишин. У минулому турі 24-річний футболіст зумів вразити ворота "Ворскли" (2:1). Крім того, саме на добиванні після удару Буяльського голом відзначився Мораєс. Варто відзначити, що кияни здобули першу перемогу за останні шість турів УПЛ. Нагадаємо,...Зеркало недели (газета)

Зоря в меншості відіграла два голи у Олімпіка та здобула нічию

проти Зорі у 15 турі чемпіонату України. Олімпік відкрив рахунок вже на 11 хвилині матчу. Антон Кравченко вдало зіграв на добиванні. Після пропущеного голу Зоря взіла ініціативу у свої руки. Луганці володіли м'я...Новости ФК "Металлист"

Еджейчік з перших секунд бою почала пробивати потужні удари в стійці, однак Намаюнас відправила суперницю в нокдаун. Джоанна зуміла піднятися, але Роуз знову повалила суперницю і миттєво пішла на добивання. 24boxing

Львівські "Карпати" втратили очки в матчі з аутсайдером Прем

Гладкий, якй після навісу від Олексія Гуцуляка, з кількох метрів не зміг переграти голкіпера Пенькова. Не пощастило форварду й з добиванням м'яча, адже сфера після його удару по-зрадницьки влучила у стійку воріт.Тож львівські "Карпати" наразі залишаються на 9-ій сходинці турнірної...Львівські

Боєць Ті-Джей Діллашоу (15-3) здобув дострокову перемогу над Коді Гарбрандтом (11-1) і повернув титул чемпіона UFC у найлегшій вазі.В першому ж раунді Діллашоу ледь не нокаутував Коди потужним ударом в печінку, але той вистояв. Більше того, в кінці першого раунду...24boxing

Франківські бійці ММА стали тріумфаторами у Польщі

Андрій Сапа впевнено переміг Патрика Ожугу одноголосним рішенням суддів. Галичина спортивная

Динамо отомстило принципиальному сопернику в Лиге Европы

Інша річ, що за небезпечними моментами господарі ненабагато переважали киян. Був удар Нуху у стійку після подачі кутового, а потім добивання від Нсаме, після якого м'яч влучив у Ассале. Удари Фасснахта, Сулеймані, спроба Ассале вискочити один на один все це...Ua-football

На Ужгородщині пройшов міжнародний футбольний турнір «Дитячі мрії»

воротам було замало. Лише ближче до завершення гри Зінедін заробивв стандарт, який вдало виконала Каріна, а Іванчик ефективно зіграв на добиванні. Одразу в наступній атаці ужгородці забили другий гол це Шелевер реалізував вихід один в один. Тож підопічні Олега Мартинича...Голос Карпат

Богданов пробив здалеку та влучив у стійку. На 52 хвилині Бандура незграбно відбив удар Богданова, а Моха був першим на добиванні 1:1. Останні хвилини матчу були за хлопцями Санжара, однак вирвати перемогу вони не зуміли. Клуб з Рівного пятий матч...Високий замок

Барселона завдала ФК Атлетік п

Ліонелля Мессі і аргентинець в один дотик переправив м'яч до цілі. На 2-й компенсованій хвилині протистояння Пауліньйо результативно зіграв на добиванні після удару Луїса Суареса 0:2. Варто зазначити, що "синьо-гранатові" в 10 матчах виграли 9-ть і з 28 пунктами очолюють...Unn.com.ua

"Буковина" через дискваліфікацію та травми гравців програла «Агробізнесу»

гравці Буковини. В одному з ігрових епізодів мяч потрапив до Антона Батрака. Спочатку Антон влучив у Сергія Чернобая, а на добиванні мяч від стійки влетів у ворота представників Хмельницької області. Згодом міг збільшити перевагу Буковини у рахункові Андрій Шишигін, однак...0372.ua