добивання

«Дніпро» обіграв «Зорю», а «Сталь» поступилася «Шахтарю»: як це було

Уже середині першого тайму «Дніпро» вигравав 2-0. Другий гол всього через 4 хвилини оформив на добиванні Олександр Караваєв.Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Бойко двічі пропустив від представника нижчого дивізіону в дебютному матчі за Малагу

пропустив від Родрі. Погано зіграли захисники "Малаги", дозволивши суперникові прийняти м'яча після довгої передачі, пробити, а потім ще й на добиванні зіграти. Примітно, що в цьому епізоді Бойко спочатку невдало зіграв на виході, потім відбив сильного удару з близької відстані,...Ua-football

"Нива" у футзальній лізі стартує з перемоги

Ігор Гатала таки відзначився у воротах суперника. Перший удар гравця "Ниви" прийняла на себе поперечка, ала Ігор вдало зіграв на добиванні – 3:0 після першої половини зустрічі. Майже відразу після початку другої частини матчу Андрій Бадло забив четвертий м'яч. Далі...Галичина спортивная

від "Алавеса". "Жовта субмарина" пропустила двічі на старті поєдинку, - від Ібай Гомеса та Віктора Камараса. Перший вдало зіграв на добиванні, а другий скористався жахливою помилкою Матео Мусаккьо. Й хоч "Вільярреал" в подальшому мав перевагу, виправити ситуацію не зумів. Болісна...Ua-football

Прем

рахунком 4:1. Луцька команда зуміла здивувати суперника швидким голом, коли Рудько відбив м'яч перед собою, а Діденко виявився першим на добиванні. Динамівці продовжили контролювати м'яч і швидко зрівняли рахунок коли Громов ефектно перекинув м'яч через Марчука в напрямку Мораєса, якому...Зеркало недели (газета)

За рахунку 2:2 воротар зіграв останнього захисника і не встиг на добивання 18-річного захисника з центральної лінії.> За рахунку 2:2 воротар зіграв останнього захисника і не встиг на добивання 18-річного захисника з...Футбол газета

Фіорентина - ПАОК.

проти Фіорентини в 5-му турі групового раунду Ліги Євпрои. На 5-й хвилині матчу у Флоренції 25-річний гравець збірної України на добиванні пробив голкіпера фіалок Луку Леццеріні. Евгений Шахов забивает Фиорентине pic.twitter.com/4On9eIn8u4 UA-Футбол (@ua_football) 24 листопада 2016 р. Нагадаємо, що в...Ua-football

навпаки зробили ривок - 27:14. Утім, гості продовжили боротьбу в заключній чверті. Наприкінці вони зробили рахунок рівним. Сумчан врятували влучне добивання й штрафний кидок.  76:73 - та перша перемогу СумДУ у цьому сезоні. У другій грі з перших хвилин ініціативу...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тренер "Епіцентру К10" Роман Ярий: "Рідні стіни мають нам допомогти пройти СумДУ"

хід подій та зрівняли рахунок. Шостий гол у наші ворота був дещо не логічним: ми позиційно загубили гравців суперника, потім добивання і в свої ворота закочуємо м’яч. Такого не повинно бути в команді, яка грає в Першій лізі України. Обидві...Галичина спортивная

Перший на свій рахунок записав Бондаренко завдяки вдалій грі на добиванні. "Буковина" розпочала грати тільки після перерви, зумівши оперативно забити один м'яч.Ua-football

пробивав пенальті, який призначили у ворота Ворскли за фол у штрафному.Щоправда, Непогодов з ударом зі позначки впорався, а от з добиванням - ні. 0:1 - і команди йдуть на перерву.   Другий тайм Ворскла розпочала з атак на ворота суперників.Vpoltave.info

половину зустрічі. До перерви ж, напевно, найзабійніший шанс був у Лучика, але його постріл прийняла на себе поперечина, а з добиванням впорався Кринський. Одним з героїв зустрічі став Дегтярьов. Перший гол він забив красивим ударом в дотик метрів з п'ятнадцяти...Ua-football

"Епіцентр К10" програв перший матч 1/16 фіналу Кубка України

Саме після ауту івано-франківці забили і другий гол. Конкольняк і Красій розіграли аут, удар останнього голкіпер відбив, але на добиванні першим був Володимир Прокоп.Галичина спортивная

гостей. Єдиний гол у зустрічі в середині другого тайму забив вихованець житомирського Полісся Адерінсола Хабіб Есеола, який виявився найспритнішим на добиванні. Для Полтави це третя...Футбол Полтавщини

Золтан Гера та компанія не змогли обіграти збірну Фарерських островів. Угорці забили по два м'ячі в кожному з таймів. Ua-football

Спарта-Буковина мінімально перемогла команду з Івано-Франківська

у власному штрафному майданчику порушив правила проти Олександра Жумиги. Удар Валентина Рудича з одинадцятиметрової позначки парирував воротар, однак першим на добиванні був Валентин, який і відправив мяча у ворота гостей. Спарта-Буковина святкувала перемогу з рахунком 1:0 та завершила перше коло...Погляд

друга. На 77-й хвилині олімпійці зрівняли рахунок: Максим Драченко потужно вистрілив зі штрафного Євген Паст відбив мяч, але першим на добивання встиг Кирило Петров, який і відправив мяч у верхній ближній кут 1:1. Через чотири хвилини донеччани забили переможний гол.Златопіль

Прем

м'яча Фаворов, але в інших епізодах йому не вистачило точності. На 77-й хвилині "Олімпік" заробив штрафний, Драченко пробив, а на добиванні після сейва від Паста зіграв Петров - 1:1. Другий і переможний гол для гостей допоміг організувати кіпер "Зірки" -...Зеркало недели (газета)

"Зоря" - "Фейєнорд": найкращі фото матчу

під кінець тайму залишився в меншості і тут же пропустив - Форстер не забив з пенальті, але встиг зіграти на добиванні. У другому таймі "Зоря" домінувала, забила один гол, але він не був зарахований - арбітри побачили положення поза грою.Зеркало недели (газета)

Коноплянка допоміг "Шальке" вийти в плей-офф Ліги Європи

увійшов в штрафну з м'ячем і пробив, після чого м'яч від ноги кіпера потрапив до Бенталеба, який вдало зіграв на добиванні. Поєдинок завершився перемогою німецького клубу з рахунком 2:0, а Коноплянка був замінений на 82-й хвилині. Раніше в матчі Кубка...Зеркало недели (газета)