07:42

Метки новостей

добивання

Покер Неймара допоміг "ПСЖ" розгромити ФК "Діжон"

Ді Марії та голу Кавані почав гольову серію Неймар. Спочатку бразилець відзначився вишуканим ударом зі штрафного, потім результативно зіграв на добиванні. При оформленні хет-трику нападник обіграв половину команди Діжона та вразив ворота. Четвертий гол Неймар забив із пенальті. Ще один...Unn.com.ua

Рибалка відзначився дебютним голом за "Сівасспор"

УНН.На 5-й хвилині зустрічі Рибалка відкрив рахунок у протистоянні та лік своїм голам в Туреччині. Наш співвітчизник вдало зіграв на добиванні. Фінальний свисток зафіксував звитягу колективу українця 2:1. Зазначимо, що Рибалка в 15 проведених баталіях за "Сівасспор" має також 4...Unn.com.ua

Неймар создал четыре гола в ворота Ренна

в кожному голі своєї команди. У першому таймі вони з Мбаппе організували два ідентичних голи - простріл з флангу і добивання з метра, по черзі забивши і асистував. У другому таймі, коли Ренн трохи відновив інтригу, Неймар зробив другий результативний...Ua-football

Атака гравця "Черкаських Мавп" у ТОП-5 епізодів Суперліги

Баскетбольна спільнота досі не може оговтатися після останнього матчу "Черкаських Мавп" та "Будівельника". Ефектне "добивання" Марвіна Джефферсона стало чи не найбільш обговорюваним цього тижня. Саме цей епізод домашньої гри "Мавп" потрапив у ТОП-5 Суперліги. Нагадаю...ВIККА

День сенсаций в чемпионате Испании

Але "Реал Сосьєдад" "Малага" сьогодні здивувала. Перший одинадцятиметровий Борха реалізував чітко, а другий своїм добивання доповнив Чорі Кастро.Ua-football

Ворскла розгромила Олімпік та зберегла третє місце в УПЛ

хвилин знадобилося "Олімпіку" аби встановити рівновагу Андрій Богданов виконав небезпечний штрафний, Шуст відбив м'яч перед собою, а Прийомов спрацював на добиванні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Карпати" змінять стратегію розвитку та кадрової політики клубу Не пройшло двох хвилин, як Чижов виявився найбільш проворним...Unn.com.ua

кияни окреслили свою перевагу вже на 6-й хвилині, коли триходівка Шапаренка, Циганкова та Мораєса закінчилася небезпечним ударом останнього та результативним добиванням Морозюка. У середині першого тайму Мораєс відзначився дублем за біло-синіх. На 28-й хвилині Морозюк самотужки міг завершувати комбінацію столичної...Урядовий Кур'єр

Кризисная команда чемпионата Испании снова удивила результатом

Абелардо дуже чітко побудував гру своєї команди і просто знищив "Лас-Пальмас". В середині першого тайму забив Ібай Гомес, зігравши на добиванні. А на початку другої 45-хвилинки вдалий маневр у грі на випередження здійснив Ель-Хаддаді. Зарано відправляти "Алавес" до Сегунди. Віторія.Ua-football

Спочатку після удару бразильця на добиванні зіграв Морозюк і відкрив рахунок у матчі. У компенсований до першого тайму час гості один гол віквитали.Spy-Football

Стойкович потягнув дальній удар Мораеса, а Морозюк виявився першим на добиванні. Витримавши облогу власних воріт, господарі відповіли хет-триком Мораеса. Попередження: Морозюк, 62 - Евертон Більер 40 '...Високий замок

"Динамо" розтрощило "Партизан" у Лізі Європи

Жуніор Мораес, 28, 31, 78 (з пенальті) Євтовіч, 45+4 Микола Морозюк вивів "Динамо" вперед на 6-й хвилині, коли зіграв на добиванні після удару Жуніора Мораеса та сейву голкіпера. На 28-й та 31-й хвилині Мораес забив два голи-близнюки він розстрілював порожні...Еспресо TV

Львів

кращий молодий гравець Екстра-ліги оформив дубль. Ярослав Морикишка пробив у порожні ворота івано-франківців, м'яч влучив у поперечину, і першим на добиванні опинився Віталій Радевич – 3:1. Після цієї перемоги "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" має у своєму активі 5 очок і піднялась на перше...Галичина спортивная

Після перерви тиск таки втілився у гол. На 56-й хвилині Юрій Глущук першим був на добиванні після удару зі штрафного. Далі «Шахтар» більше атакував, але голів більше не було.Все

Лень здійснив четвертий дабл-дабл в сезоні НБА

слем-данк. Також українець відмінно попрацював на щитах, зібравши за першу половину 9 підбирань. Другий вихід з заміни Леня ознаменувався ефектним добиванням м'яча згори, а згодом ще одним слем-данком. В заключній 12-хвилинці дії нашого центрового дозволили відірватися у рахунку та довести...Unn.com.ua

Визначено першого півфіналіста Кубку України з футболу

поцілив майже в верхній кут воріт Шуста 1:1. Автором переможного взяття воріт став Андрій Тотовицький, який пятою результативно зіграв на добиванні 1:2. Таким чином, маріупольці стали першими учасниками півфіналу. Інші команди стануть відомими після поєдинків за участі Десни з Динамо,...Unn.com.ua

кінцівці матчу. Спочатку Сандул здорово зіграв на перехопленні і точно пробив у верхній кут, а потім Остапчук вдало зіграв на добиванні - 2:4. Більш того, протягом останньої хвилини Сандул мав шанси відігратися далі, але спочатку пробив в поперечину, а потім...Спортивний Житомир

Достижение Роналду и антирекорд Месси. Как удивляют лучшие игроки планеты

серію у чемпіонаті Іспанії, забивши гол у ворота "Малаги". На 76-й хвилині португалець зумів вразити ворота суперника після гри на добиванні, яка стала можливою завдяки сейву воротаря після удару Роналду з пенальті. Цей гол виявився переможним для мадридців, а для...Ua-football

Ковальов знищив Шабранського у чемпіонському поєдинку. Відео бою

Росіянин Сергій Ковальов нокаутував українця В'ячеслава Шабранського у бою за титул чемпіона світу Ковальов переміг Шабранського технічним нокаутом у другому раунді. Еспресо TV

Реал вырвал победу благодаря прорыву Роналду

помітно достатньо старань від "Малаги". І ці старання стримували клас суперника. "Малага" пропустила доволі рано, коли Карім Бензема зіграв на добиванні після того, як Роналду не переграв Хіменеса (подача з флангу в активі Марсело). Захист "вершкових", очевидно, вже тоді увірував...Ua-football

матч активніше, але серйозних моментів біля воріт гостей не створив. Ворскла відповідала рідкісними ударами з-за меж штрафного майданчика. Однак після добивання В'ячеслава Шарпара голкіпер був безсилим.Високий замок