добивання

Збірна Грузії U-17 перемогла на XIV турнірі пам

після «стандарту». Волошин виконав удар, спрямувавши м’яч під поперечину, ворота словацької збірної у стрибку зумів відбити «плямистого», але першим на добиванні опинився Ауссі, який і переправив «снаряд» у сітку. У другому таймі після низки замін, які провели наставники обох команд,...Спорт.ua

Прімера. 1-й тур.

були особливо гострими. Команді Пепе Меля не вистачало класу і виконавської майстерності. Натомість, "Реал" Спочатку Гарет Бейл вдало зіграв на добиванні, а потім Каземіро замкнув простріл Марсело. Блискавично мадридці забезпечили комфортну для себе різницю у рахунку. Але ця різниця не...Ua-football

Починаючи з шостого раунду українець серйозно налаштувався на нокаут і почав вкладатися в удари. Крейг встав, але Олександр відразу кинувся на добивання. 24boxing

завершився голом. Олександр Пустовіт пробив по воротах зі штрафного. Євген Довгаль відбив мяч перед собою, а захисники не встигли завадити добиванню з кількох метрів у порожні ворота: 1:0. Ще у першому таймі футболісти Зорі мали щонайменше два стовідсоткових моменти для...Тижневик «ЕХО

"Манчестер Юнайтед" в гостях розгромив "Суонсі"

верхову боротьбу після подачі з кутового і завдав удару. Кіпер Фабьянскі парирував м'яч, перевівши його в поперечину, де першим на добиванні поспів оборонець "червоних дияволів" Ерік Байі. Вирішити всі питання з приводу переможця матчу команді Моурінью вдалося у період з...Unn.com.ua

Нефартовий день для "Руху"

промчалися правим флангом брати Баранці, їхня двоходівка звершилася прострільною передачею Бориса, але нажаль її не вдалося нікому замкнути. Першим на добиванні опинився Юрій Копина, але його удар заблокували оборонці «Балкан». Далі гра заспокоїлася, можливо далася взнаки сильна спека, тому арбітр...Галичина спортивная

ФК "Львів" переміг на виїзді "Полісся"

у карну зону, гравець “Полісся” робить скидку на Школьного, де останній не встигає забрати м’яч та залишає ворота пустими. На добиванні опинився Олексій Омельченко, але його удар блокує Євгеній Кузнєцов та рятує ворота суперників. На 19 хвилині львів’янам випадає нагода...Галичина спортивная

А.Мілевський став автором дублю матчу чемпіонату Білорусі

повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.   У другому таймі А.Мілевський забив другий свій в матчі. Форвард зіграв на добиванні після удару в штангу...1NEWS

Мілевський оформив дубль у матчі за брестське "Динамо"

клубу. В середині першого тайму Мілевський прийняв передачу партнера, увійшов у штрафну і переграв воротаря. Після перерви Артем зіграв на добиванні після удару в стійку від Фамейе і оформив дубль. Нагадаємо, у липні український футболіст пішов з російського клубу "Тосно"...Зеркало недели (газета)

"Ліверпуль" розгромив "Баварію" у півфіналі турніру "Audi Cup"

центрі поля мюнхенцями завершилася контратакою мерсисайдців і голом Мане на 7-й хвилині. До перерви новачок "Ліверпуля" М.Салах вдало зіграв на добиванні головою – 2:0. В заключній 10-хвилинці англійці встановили остаточний рахунок 3:0 – Даніель Старрідж втік від захисту мюнхенців і...Unn.com.ua

хороших моментів для взяття воріт суперників. На заключній хвилині матчу Руслан Степанюк, навіть, не реалізував пенальті. А Антон Котляр на добиванні влучив у […]...В кулуарах

Перший і другий раунди пройшли без помітної переваги одного з боксерів. Даніель впав і Джон пішов на добивання. 24boxing

Били, били - не забили.

зустрічі був призначений пенальті. Виконувати 11-метровий зголосився Руслан Степанюк, але м'яч після його удару влучив у стійку воріт "Олімпіка", а добивання від Антона Котляра прийняла на себе інша стійка воріт.Ua-football

Прем

Степанюк не реалізував пенальті, який він сам і заробив хвилиною раніше. Степанюк потрапив у штангу, а потім Антон Котляр на добиванні ще раз вдарив в штангу. "Олімпік" - "Верес" - 0:0 "Олімпік": Кічак, Лук'янчук, Іллой-Айєт, Лухтанов, Федорів, Брікнер, Цимбалюк, Поступаленко...Зеркало недели (газета)

Циганков: Те, що забив - це плюс, але потрібно покращувати свою гру, щоб команда забивала

Можете прокоментувати моменти, коли забивали? У кожному з них йшли до кінця? - Нападник завжди повинен йти до кінця, на добивання. Витримав лінію, вийшло так, що опинився один у штрафному майданчику, і забив. - Після передачі Кадара першим дотиком прийняли...Ua-football

Зозуля допоміг Бетісу уникнути поразки

Український нападник футбольного клубу Бетіс Роман Зозуля допоміг своїй команді уникнути поразки у контрольному матчі проти Естремадурі. Про це повідомляє Чемпіон, передає Дніпроград. Зустріч 27-річний футболіст почав на лавці для запасних, проте з'явився на полі у другому таймі, замінивши на...Online.ua

українець підхопив м'яч в штрафній, пробив в дальній кут і влучив в штангу, а новачок команди Жорді Амат зіграв на добиванні. Зозуля грав в усіх п'яти товариських матчах Бетіса, але результативними діями не відзначався. Форвард зіграв по годині проти Ліненсе...1NEWS

Манчестер Сіті - Реал 4:1.

в основі дебютував недавній гравець вершкових Даніло. Однак після перерви захист "Реалу" не вслідкував за Отаменді, який опинився першим на добиванні після сейву Касільї. Після того, як Рахім Стерлінг забив вдруге після передачі Кевіна де Брюйне, Зідан вирішив випробувати підростаюче...Ua-football

Чудеса реакції від голкіпера Суднобудівника

Агаларов продемонстрував чудеса реакції. Коли в його ворота призначили пенальті, то він впорався з ударом Кулішенко з точки, потім відбив добивання, а потім витягнув м'яч після удару Морозова. Але суддя порахував, що після третього удару м'яч перетнув лінію воріт і...Ua-football

гості на 65 хвилині після штрафного удару. Картушов метрів з двадцяти послав м’яч над стінкою, Кучинський відбив перед собою, а на добиванні швидше за всіх опинився Фаворов, який проштовхнув м’яч в сітку.Футбол Полтавщини