дистанції

Відтак, у молодшій групі серед дівчат Соломія Кушнірук (2006 р.н.) на дистанціях… Терен

Прикарпатські веслувальники виграли чемпіонат України

Ольга Крикун здобула чотири найвищі нагороди на дистанціях 200 та 500 метрів.Галичина спортивная

Юних кропивничан запрошують розвивати творчі здібності"Ми зібрали понад 15 тисяч гривень для призовного фонду. Ці кошти будуть розподілені між усіма дистанціями та віковими категоріями, які будуть представлені цього дня", - наголосив Поліщук.Сам забіг стартуватиме 27-го травня на Козачому острові. Залежно...Златопіль

спортивної майстерності та СК "Альбатрос". Так, серед юніорів одразу дві золоті нагороди здобув Олег Зорій, якому не було рівних на дистанціях 1000м (С1) та 5000 метрі (С1). Відтак, наш спортсмен виконав норматив Майстра спорту України. Натомість, Ольга Крикун здобула чотири...Бліц-інфо

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з картингу провели в Тернополі (Фото)

Швидкісне маневрування, Шосейно-кільцеві перегони та Абсолютний залік. Очільник Тернополя Сергій Надал привітав учасників змагань та побажав школярам упевненості, швидкості на дистанціях та високих результатів. Дуже приємно, що захід такого масштабу проходить саме у Тернополі, адже не так давно, завдяки співпраці...TeNews

"Комунарівці" вибороли 15 медалей на Відкритому чемпіонаті з плавання у Вознесенську

старший тренер цієї школи - Фурман Світлана Володимирівна. За результатами змагань плавці школи "Комунарівець" у складі 11 осіб на своїх дистанціях стали володарями п'яти золотих, шести срібних  та чотирьох бронзових нагород. Висловлюємо подяку адміністрації спорткомплексу "Водограй" за можливість проведення спортивных...Миколаївська правда

спортивної майстерності, повідомляє WestNews. Так, в змаганнях юніорів одразу дві золоті нагороди здобув Олег Зорій, якому не було рівних на дистанціях 1000м (С1) та 5000 метрі (С1). Відтак, наш спортсмен виконав норматив Майстра спорту України. Натомість, Ольга Крикун здобула чотири...Westnews

і атака Зорі почала, нарешті, працювати по всій площині поля. Луганчани створили кілька перспективних моментів – здебільшого ударами з дальних дистанцій, в той час як Ворскла зосередилась на контратаках. На 60-х хвилинах це почало працювати: спочатку Пердута гостро прострілив на...24 канал

поліатлону проводитимуться за програмою чотириборства в таких вправах: Стрільба з пневматичного пістолету калібру 4,5 мм – вправа ПП-1; плавання на дистанціях 50м, 100м; біг на дистанціях 60м, 100м, 1000 м, 2000 м, 3000 м відповідно до вікових груп. Leopolis.news...Leopolis

виступив із промовою, а також взяв участь у нагородженні. Толмачов, який є двічі бронзовим призером у веслуванні на ергометрі на дистанціях 1 і 4 хвилини, демонстративно пройшов повз президента. Порошенко двічі безрезультатно намагався потиснути руку спортсмену, однак Толмачов його ігнорував.Вичерпно

Збірна команда Сумської області зі спортивного орієнтування виборола третє місце у найголовнішому чемпіонаті року. Спортсмени змагалися на трьох видах дистанцій особисто, а також бігли естафету.СТС

Рівненські ветерани здобули десяток нагород на чемпіонаті України з плавання

області на ньому представляли одразу чотири спортсмени. Наймолодшим був Сергій Манько в категорії 30-34 роки. Він здобув перше місце на дистанціях 100 та 200 метрів, і друге - на 50 метрів брасом. Олександр Лустюк, в категорії 35-39 років, виборов перемогу...Сайт міста Рівне

області на ньому представляли одразу чотири спортсмени. Наймолодшим був Сергій Манько в категорії 30-34 роки. Він здобув перше місце на дистанціях 100 та 200 метрів, і друге - на 50 метрів брасом. Олександр Лустюк, в категорії 35-39 років, виборов перемогу...Все

Черкащанин потрапив до трійки найсильніших в Україні з дуатлону

Черкащанину Олексію Сюткіну традиційно вдалося потрапити в призери. Спортсмен здобув почесне срібло за підсумками всіх трьох дистанцій, поступившись лише триатлоністу з Запоріжжя.ВIККА

"Карпати"" провели тренування та вирушили в Кропивницький

провели інтенсивне заняття: команда попрацювала над різними ігровими моделями, а після тренування кілька гравців залишилися над відпрацюванням ударів із дальніх дистанцій. Настрій у «Карпат» цілком спокійний — команда свідома того, наскільки важливим для неї та уболівальників є поєдинок у Кропивницькому.Галичина спортивная

області на ньому представляли одразу чотири спортсмени. Наймолодшим був Сергій Манько в категорії 30-34 роки. Він здобув перше місце на дистанціях 100 та 200 метрів, і друге – на 50 метрів брасом. Олександр Лустюк, в категорії 35-39 років, виборов перемогу...Новини по-рівненськи

Під керівництвом тренера Анни Келембет виступили: МСУ Ірина Анісімова, МСУ Софія Хилимендик, МСУ Володимир Райда, КМСУ Богдан Різніченко.  Змагання проходили на дистанціях 50 м, 100 м, 200 м, 400 м вільним стилем; 50 м, 100 м брасом; 50 м, 100 м...Кременчугский Телеграф

місце, 50 м вільний стиль – І місце, 100 м вільний стиль – І місце. До речі, на двох останніх дистанціях Ілля виконав норматив кандидата у майстри спорту України. Готували спортсменів до змагань тренери Федчишин Ольга, Мазур Світлана та  Дзюбановська...Тернопільська Липа

школярів відбулися в обласному центрі. На центральному міському стадіоні змагалося понад чотири сотні тернопільських школярів. Змагалися юні спортсмени на різних дистанціях (100, 200, 800, 1000 метрів, також у програмі змагань були стрибки у висоту та довжину. «Цього разу у нас...УСБН

місце, 50 м вільний стиль – І місце, 100 м вільний стиль – І місце. До речі, на двох останніх дистанціях Ілля виконав норматив кандидата у майстри спорту України. Готували спортсменів до змагань тренери Федчишин Ольга, Мазур Світлана та Дзюбановська...УкрЗахідІнформ