дистанція

Міська влада Житомира хоче збільшити призовий фонд "Космічного напівмарафону"

молоді та спорту Житомирської міськради Ірина Ковальчук, висловивши сподівання, що це стимулюватиме учасників активніше долучатися до забігу. Маршрут буде торішній, дистанції, які бігтимуть учасники напівмарафону, також лишаються незмінними: напівмарафонська – в 21,1 км, додаткові п'ятикілометрові забіги, окремі забіги для дітей,...Новини Житомира

2012 року народження були юні спортсмени з ясла-садка №10 Херсонської міської ради, які показали свої вміння та навички у подоланні дистанції 22 м вільним стилем з дошкою. Більш дорослі спортсмени змагалися на дистанціях вільним стилем та кролем на спині у...Мост

У Тернополі має відбутися любительський забіг. Дистанція – пять кілометрів. Участь у марафоні є безкоштовною. Тернополяни бігтимуть 5 кілометрів Це вже не вперше жителі міста долучаються до...Галас

Відсьогодні в Черкасах розпочинається чемпіонат України з морського багатоборства

тирі Черкаської ОО ТСОУ стартують змагання з кульової стрільби. 26 березня о 10:00 у СК “Манеж” учасники бігтимуть крос на дистанцію 800 метрів. Закриття змагань заплановане на...Вчасно (Черкаси)

У Черкасах визначили найсильніших кросменів

також Черкаської школи олімпійського резерву. Учасники виборювали нагороди в різних вікових категоріях — серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Найкоротша дистанція становила один кілометр, найдовша — десять. В особистому заліку найкраще виступили вихованці школи олімпійського резерву. Вони здобули більшість перших...ВIККА

Для України переполох з імпічментом Трампу вигідний - політолог

імпічменту з причини відсутності незаперечною доказової бази. У той же час, ця ситуація вигідна Україні - Вашингтон тримає Москву на дистанції і не йде з нею на зближення. Таку думку в ефірі «Обозреватель.LIVE» висловив експерт-міжнародник, політолог Максим Ялі, інформує replyua.net.Replyua

Львівщина приймає чемпіонат України з гірських автоперегонів

чемпіонату України з гірських автоперегонів в м. Трускавець. Характеристика: Загальна довжина траси: 3100 метрів. Зміна висот: 100 метрів Особливість траси: дистанція пролягає центром міста і передбачає різку зміну покриття з асфальту на бруківку, та крутий розворот автомобілів «бочку» у центрі...Галичина спортивная

Тернополянин Тарас Радь - срібний призер Фіналу Кубок Світу з лижних гонок та біатлону

Сліпого Тарас Радь. У змаганнях біатлоністів серед чоловіків в категорії сидячи, клас LW 10-12 майстер спорту України Тарас Радь на дистанції 12,5 км завоював срібну нагороду з результатом (39:50.6,1 промах). Перше місце у цьому виді посів Мартін Фляйг із Німеччини...Галичина спортивная

Вихованці ДЮСШ гідно виступили на змаганнях і посіли II командне місце. В особистій першості срібними призерами стали: Кенік Яна на дистанції 2000 метрів та Кайдаш Дмитро на дистанції 8000 метрів. Бронзові нагороди отримали: Пімонова Світлана на дистанції 1000 метрів, Ємельянов...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Єдиний гол у матчі був забитий на 69-й хвилині, коли головна персона матчу Лукас Подольські відзначився шикарним ударом з дальньої дистанції з лівої ноги. Гол гідний карєри Польді в збірній Німеччини. Німеччина Англія 1:0 Гол: Подольскі,69...Spy-Football

усього сезону. Це означає, що команди будуть постійно покращувати свої двигуни, а тому неможливо спрогнозувати розклад сил принаймні на середині дистанції. Великим розчаруванням зимового міжсезоння став McLaren, де вже третій рік не можуть побудувати не те що болід для перемог,...Формула 1 - новости чемпионата 2011

В Херсоні на Кубку федерації плавання міста змагались 5-річні спортсмени

2012 року народження були юні спортсмени з ясла-садка №10 Херсонської міської ради, які показали свої вміння та навички у подоланні дистанції 22 м вільним стилем з дошкою. Більш дорослі спортсмени змагалися на дистанціях вільним стилем та кролем на спині у...Голая Пристань

Львівські орієнтувальники у Стрийському парку відкрили сезон

Львівські орієнтувальними відкрили новий сезон змаганнями у Стрийському парку. Мені подобаються дистанції по місту і по парку».Галичина спортивная

Григорій Вовчинський приміряв «золото» і «бронзу» Кубку світу з біатлону та лижних гонок

місце у світі! Дві нагороди Кубку світу виборов ЗМСУ Вовчинський Григорій: «золото» у спринті та «бронзу» в лижних гонках на дистанції 7,5 км.Нова доба

Сліпого Тарас Радь. У змаганнях біатлоністів серед чоловіків у категорії сидячи, клас LW 10-12, майстер спорту України Тарас Радь на дистанції 12,5 км завоював срібну нагороду з результатом (39:50.6,1 промах). Перше місце у цьому виді посів Мартін Фляйг із Німеччини...Газета "Наш ДЕНЬ"

Збірна України вирушила до Загреба на матч проти Хорватії

добиратимуться до Загреба. Від Бад-Тацмансдорфа, в якому збірна України провела неповних 5 днів, до столиці Хорватії близько 270 кілометрів. Цю дистанцію організатори переїзду планують подолати за три з половиною чотири години. Мешкатимуть українці у готелі WestinZagreb, що розташований у центральній...Unn.com.ua

На Кубку федерації плавання міста змагались 5-річні спортсмени

Тернопільський плавець Сергій Лисобей завоював два "срібла" і "бронзу" чемпіонату України

Тричі піднімався на п’єдестал чемпіонату учень ТЗОШ №19, вихованець відділення плавання КДЮСШ №1 Сергій Лисобей, який виборов срібні медалі на дистанціях 100 метрів на спині та 200 метрів комплексним плаванням та бронзову медаль на дистанції 50 метрів на спині. Тренують...Галичина спортивная

до Загреба. Від Бад-Тацмансдорфа, в якому збірна України провела неповних 5 днів, до столиці Хорватії - близько 270 кілометрів. Цю дистанцію організатори переїзду планують подолати за три з половиною - чотири години. Мешкатимуть українці у готелі WestinZagreb, що розташований у...Чемпион