дистанція

свідомий вибір краще адаптуватися, краще почувати себе в суспільстві", розповідає ще один учасник змагань Юрій Козловський. Для бійців передбачили різні дистанції, щоб кожен, попри травму, зміг спробувати свої сили. Марафон, а це 42 кілометри, на відборі бігли десятеро. "Нам дали...5 канал

Петряк не допоміг Ференцварошу залишитися в єврокубках

ізраїльському «Маккабі» з Тель-Авіва з рахунком 0:1. Враховуючи, що перший поєдинок, у Будапешті, закінчився внічию (1:1), команда українця зійшла з дистанції. Петряк вийшов у стартовому складі й був замінений на 74-й...Спорт.ua

у Гассіева. Так що для Усика це не новина.Скільки раундів? Важко передбачити, може бути всяке, але я б сказав, що дистанція - Олександр. Гассієва неможливо нокаутувати, його бий хоч бейсбольною палицею по голові, - його не нокаутуєш, стільки тестостерону", -...24boxing

З медалями чемпіонату України завершили другий змагальний день сумські атлети. Уродженка Сумщини Анна Плотіцина, стала бронзовою призеркою на дистанції 100м.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Велогонщик команди Bora-Hansgrohe виграв 13-й етап Тур де Франс

Саган подолав дистанцію етапу протяжністю в 169,5 кілометра за 3 години 45 хвилин 55 секунд. Наступний етап протяжністю 188 км відбудеться в суботу.Ua-football

18.00 - закриття дистанції марафону Slavsko Trophy MTB, нагородження.Leopolis

Завтра вночі Набережну Перемоги перекриють через спортсменів, які бігтимуть на pool-party

Перемоги, 36А. Це пов'язано із проведенням нічного забігу "Нічна десятка". Рух відновлять 22 липня з 02:00. Забіг "Нічна десятка" передбачає дистанції від 5 до 10 кілометрів, старт біля СК...Дніпроград

280-300 кг); - гирі вагою 67 та 80 кг, утримання перед собою ланцюгів вагою 16 кг; - «качечка» 190 кг, дистанція 20 м; - утримання «валіз» 2х140 кг. Початок - о 14:00. Вхід - вільний. Микола...Слободской край

У Полтаві на вулиці Київське шосе п

Водій вантажівки перевищив швидкість, не дотримався дистанції та врізався у пасажирський автобус, який їхав попереду.Интернет-издание «Полтавщина»

Підтверджено: Renault планує випускати автомобілі в Україні

"Рено". Як повідомляв 5.UA, французька автомобільна компанія Renault представила інноваційну машину з автопілотом. Автомобіль Symbіoz Demo Car може самотужки дотримуватися дистанції із сусіднім транспортом, залишатись на потрібній смузі руху при повороті тощо. І навіть здатен проїжджати шлагбаум без втручання водія...5 канал

Зірки НБА оцінили баскетбольні таланти Неймара.

Світ футболу стає все ближче до світу баскетболу. Бразилець здивував своїх шанувальників точним дальнім влучанням з дальньої дистанції. Ua-football

20 липня у Мелітополі вантажівка в'їхала у легковий автомобіль. Повідомляється, що причиною ДТП стало порушення водійом вантажівки вимог до дистанції між автомобілями.Actual Today

Тернополянка Тетяна Єднак стала віце-чемпіонкою України з веслування на байдарках

Тернополянка Тетяна Єднак стала віце-чемпіонкою України з веслування на байдарках. Дівчина є вихованкою обласної ШВСМ. Виступаючи в байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів спортсменка виборола срібло, тільки на 1 секунду поступилася суперниці Марії Повх. Результат Марії становив 1.55, а нашої Тетяни...TeNews

які відповідають за безпеку дорожнього руху на дорогах. Серед головних причин ДТП – перевищення швидкості, порушення правил маневрування, перехресть, недодержання дистанції та керування у нетверезому стані. ТОП-10 причин ДТП за потерпілими за 6 міс. 2018 р. Перевищення безпечної швидкості -...24 канал

Євген Гуцол з Волині здобув першість на чемпіонаті України з легкої атлетики на дистанції 800 метрів. Про це інформують в онлайн-підсумках чемпіонату Федерації легкої атлетики України.Район.Луцьк

WBC у напівважкій вазі українець Олександр Гвоздик (15-0, 12 КО) дав прогноз на фінал WBSS."в Олександра Усика добре розвинене почуття дистанції, відмінна комбінаційна робота і відмінна робота ніг. Ці переваги і будуть ключовими в майбутньому поєдинку.Мурат - відмінний боксер з...24boxing

Під Маріуполем у бою на короткій дистанції українським морським піхотинцям вдалося знешкодити проросійського найманця. Сталося це, коли майбутній небіжчик намагався проникнути на протилежні позиції.24 канал

Вихованка олександрівської ДЮСШ стала чемпіонкою України з легкої атлетики

на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро представляла Кіровоградщину, а зараз виступає за Київ, виграла золото чемпіонату України з легкої атлетики на дистанції 400 метрів. Про це повідомляє кореспондент CBN. У другий день змагань п’ятою в стрибках у довжину стала учениця Галини...Центральноукраїнське бюро новин

Украинский вратарь был мишенью на воротах.

Сергій Погорілий або Дмитро Непогодов Один з них повинне був зійти з дистанції після першого раунду кваліфікації, адже команди українців, - "Самтредіа" та "Тобол" відповідно, - грали між собою. В обох матчах гору...Ua-football

соціально-економічного коледжу. Спортсмени вдало виступили на змаганнях і підтвердили свої високі результати. Діана Чаплінцева посіла II місце з бігу на дистанції 200 м, Петро Тесленко посів I місце з метання спису, Олександр Глібка і Леся Чорна були кращими у штовханні...7 днів - життя за тиждень