дистанція

КИЇВ. 29 травня. УНН. У Греції та Латвії завершилися легкоатлетичні змагання на яких успішні виступи продемонстрували уродженці України. Про це повідомляє ФЛАУ, передає УНН. Обидві дистанції 400 метрів з бар’єрами — і серед чоловіків, і серед жінок на території міста Каламата (Греція), завершилися перемогами українських спортсменів. Анатолій Синянський виграв змагання...1NEWS

Українці тріумфували на міжнародних змаганнях з легкої атлетики

У Греції та Латвії завершилися легкоатлетичні змагання на яких успішні виступи продемонстрували уродженці України. Про це повідомляє ФЛАУ, передає УНН.Обидві дистанції 400 метрів з барєрами і серед чоловіків, і серед жінок на території міста Каламата (Греція), завершилися перемогами українських спортсменів.Unn.com.ua

Найменшій учасниці 25-го "Пробігу під каштанами" - два місяці

Першими на старт Пробігу під каштанами традиційно вже вийшли найменші спортсмени. В результаті більше 10 тисяч учасників подолали дистанцію 4900 метрів.Unn.com.ua

На міжнародному турнірі в Каламата українці виграли чотири золоті, одну срібну та одну бронзову нагороду. Обидві дистанції 400 метрів з бар’єрами - і серед чоловіків, і серед жінок - завершилися перемогами українських спортсменів. Анатолій Синянський виграв змагання...Чемпион

Під час легендарної гонки в США сталася страшна аварія

Приблизно на чверті дистанції кругової Джей Ховард втратив контроль над болідом і врізався в огорожу.Еспресо TV

Вдруге на Закарпатті відбувся Перечинський півмарафон / ВІДЕО

Учасники естафети пробігли дистанцію у двадцять кілометрів з Ужгорода до Перечина. Як повідомлялося раніше,закарпатці пробігли півмарафон від Ужгорода до Перечина.Голос Карпат

Черкаські веслярі взяли участь у змаганнях на незвичайних човнах (відео)

поїде на Чемпіонат Європи, повідомляє "24 канал". Черкаси всеукраїнські змагання з веслування на човнах "Дракон" приймають вперше. Медалі розігрують на дистанціях 200 та 2 тисячі метрів. На черкаському турнірі судді відбирають учасників на Чемпіонат Європи, який відбудеться на початку липня...Про Все

Святковий турнір із шашок у Перечині визначив переможців

гра поціновується як серед любителів, так і керівників міста, які сприяють та пропагують цей вид спорту серед населення міста,повідомляєОbolok. Турнірну дистанцію з 12 турів найбільш успішно подолав першорозрядник (с.Дубриничі) Поворозник Михайло, який у підсумку набрав 9 очок і зайняв перше...Голос Карпат

Львів

здобули увесь комплект нагород. Про це повідомили у прес-службі Федерація каное України. Зокрема, бронзову медаль здобув байдарочник Олег Кухарик на дистанції 500 м. Це вже п’ята медаль на рахунку спортсмена за два етапи Кубка світу. «Срібло» на дистанції 500 м...Галичина спортивная

5 забігів: для спортсменів, забіг мужніх, пробіг в ходунках, дитячий забіг і благодійний. Після фінішу Віталій Кличко розповів, що всю дистанцію поруч з ним біг чоловік до якого всі зверталися «Андрійович» і якому 70 років. «Тому я хочу передати привіт...In Kyiv

– представники КДЮСШ №1, та Максим Льотковський – вихованець КДЮСШ №2 – були кращими серед своєї вікової категорії на різних дистанціях турніру. Особливо варто відзначити відмінну підготовку до змагань та високі результати Сергія Лисобея (КДЮСШ №1) та Максима Льотковського (КДЮСШ...Газета "Наш ДЕНЬ"

Кропивницька "Зірка" вкотре поступилася "Сталі" (ФОТО, ВІДЕО)

домашньому матчі сезону поступилася кам'нській "Сталі" з рахунком 0:1.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульний Кропивницького став першим в змаганнях з легкоатлетичного кросу на дистанції 3000 метрівКропивничанам у цьому сезоні так і не вдалось обіграти камянців, здобувши в матчах з ними одну нічию та...Златопіль

У Вінниці відбувся щорічний загальноміський пробіг «Вінниця біжить»

а також гарна нагода згуртуватися, чудово провести час разом та ще раз довести, що вінничани найкращі. Тож бажаю вам легкої дистанції, гарних результатів та успішного фінішу, зазначив Владислав Скальський.??Також привітав присутніх генеральний директор RIA Media Олег Горобець. Біг це...Новини Вінниці

Українські веслувальники завоювали 7 медалей на Кубку світу в Угорщині

же фінал дня приніс вищу нагороду: полтавчанка Марія Кічасова та Анастасія Горлова зі Львова стали чемпіонками в перегонах байдарок-двійок на дистанції 200 метрів (36,922). Срібні медалі на дистанції 500 метрів завоювала каное-двійка у складі Дмитра Янчука та Тараса Міщука, які...Спорт.ua

це бачив. Все було б по-іншому, якби Володя не пропустив цей аперкот. А пропустив він його тому, що на середній дистанції його не було видно. Коронний удар, яким Джошуа користувався багато разів. Де тут була помилка - не знаю. Випадковість,...24boxing

Фернандо Алонсо і на Інді-500 не оминули технічні проблеми. За 21 коло до фінішу мотор Honda на його Andretti відмовив. 1NEWS

Франківчанка Людмила Лузан виграла бронзу на етапі Кубка світу в Угорщині

з веслування на байдарках та каное, який проходить в Угорщині, українці завоювали золоту, срібну та дві бронзові нагороди. “Золото” на дистанції 200 метрів серед параканоїстів виборов Сергій Емельянов. Срібними призерами стали Олег Кухарик та Віталій Цуркан на дистанції 1000 метрів...Галичина спортивная

В неділю, 28 травня, у столиці відбувся благодійній ювілейний «Пробіг під каштанами»: Після фінішу Віталій Кличко розповів, що всю дистанцію поруч з ним біг чоловік до якого всі зверталися «Андрійович» і якому 70 років. «Я дуже радий, що Київ стає...Крещатик (газета)

Як закарпатці бігли півмарафон від Ужгорода до Перечина (ФОТО)

через «Ландшафтний центр», село Невицьке, джерело «Медведі» і закінчиться на площі Народній у Перечині, біля пам’ятника легендарному листоноші Федора Фекети. Дистанція забігу — 22, 195 кілометри. Докладно у фоторепортажі Сергія...Закарпатський Кореспондент

відклав свій єдиний піт-стоп аж на 48-ме коло, після якого опинився за спиною Карлоса Сайнса на сьомій позиції. До завершення дистанції він не зміг пройти іспанця, проте в цілому залишився задоволений тим, що заробив хоча б трохи очок. "У мене...Чемпион