динамівці

Нойок забив шикарний гол зі штрафного

Півзахисник мінського "Динамо" Олександр Нойок відзначився дебютним голом у цьому сезоні. В цьому сезоні Нойок провів у складі "динамівців" чотири поєдинки. Футбольні трансфери

Шахтар -Динамо / ФК Шахтар Донеччани вже 4 матчі не можуть перемогти динамівців на ОСК Металіст. Чемпион

"Шахтар" - "Динамо".

Сьогодні у матчі чемпіонату України у Харкові грають донецький "Шахтар" та київське "Динамо" Читайте також: "Шахтар" - "Динамо". Еспресо TV

Експерт: "Динамо" розв

Відомий український тренер Сергій Ковалець поділився своєю думкою щодо гри капітана київського "Динамо" Віктора Циганкова. Football-ukraine.com

Реал і Барселона пам

З важким серцем при складанні ТОПу довелось відмовитись від багатьох достойних кандидатів. Знущання Мілевського над обороною Спартака досі стоїть перед очима. Ua-football

Іван Яремчук: У Шахтаря більш кваліфіковані, ніж у Динамо, гравці

"Сьогоднішній Шахтар особисто для мене в ігровому плані виглядає сильніше Динамо. Шахтар в грі з Києвом влаштує і нічия. Ua-football

Про це розповів екс-футболіст киян Роман Яремчук. Як відомо, раніше Яремчук розповів, коли вирішив залишити Динамо. Чемпион

Стефан РЕШКО: «Шапаренко нагадує молодого Мунтяна»

У першому таймі «Динамо», напевно, хвилювалося. У другому таймі внесли корективи, швиденько зрівняли рахунок і перемогли. Все нормально пройшло, тільки фанати трохи підмочили враження. Спорт.ua

Про це заявив нападник маріупольської команди Сергій Болбат. Також про гру висловився нападник Динамо Артем Бєсєдін. Чемпион

"Динамо" стало еталоном в Європі

Київське "Динамо" стане прикладом для клубу "Динамо" з Бухареста. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Болбат: Мариуполь и Динамо будут стараться показать свою лучшую игру

Півзахисник Маріуполя Сергій Болбат поділився своїми очікуваннями від поєдинку 25-го туру чемпіонату України проти Динамо. Я думаю, ми і Динамо будемо намагатися показати свою найкращу гру і зробити свято для вболівальників. Ua-football

СМИ: Матч Мариуполь - Динамо перенесен из-за Порошенко

Голова держави буде присутній на трибунах під час матчу приазовців і динамівців. Раніше ультрас Динамо висловили своє невдоволення з приводу перенесення матчу. Ua-football

Українська "молодіжка" отримала ще одне солідне підсилення

Півзахисник київського "Динамо" Микола Шапаренко допоможе молодіжній збірній України. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

"Маріуполь" знову тролить "Динамо"

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ця ж зустріч повинна відбутись 1 квітня. Sportanalytic

Склад киян у тій грі виглядав таким чином: Гол за динамівців на 62-й хвилині гри забив Сергій Юран. Чемпион

ХК "Донбас" став першим фіналістом УХЛ

На даним момент городяни ведуть в серії з рахунком 2:0. Unn.com.ua

Тренер "Динамо": Мбокані поки не допомагає команді

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Динамо - Верес.

Додамо, що два тижні тому суперники вже зустрічалися у Львові. Тоді "Верес" здобув сенсаційну перемогу 3:1. Текстова онлайн-трансляція на UA-Футбол Ua-football

Агент зруйнував міф про трансфер двох "динамівців" у топ-лігу

Отримати Жені запрошення з ТОП-чемпіонату дуже неправдоподібно. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета