дзюдоїстка

Щоб детальніше дізнатися про чемпіонку та змагання перейдіть за посиланням. Все

З 25 по 27 листопада у місті Тернопіль відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. Новини по-рівненськи

Рівнянка Анастасія Турчин виборола золото на чемпіонаті Європи з дзюдо, що відбувся в місті Тель-Авів. Дівчина стала найкращою серед молоді до 23 років у ваговій категорії до 78 кг. ЧаРівне.info

Рівненська дзюдоїстка двічі стала чемпіонкою Європи

Рівненська дзюдоїстка двічі стала чемпіонкою Європи...Press-Центр

Представниця Рівненщини Анастасія Турчин успішно виступила на останньому Чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді Рівнянка виборола найвищу нагороду - золоту медаль - у ваговій категорії 78 кілограм. ОГО.ua

21-річна призерка є вихованкою спортивного клубу «Олімпійські надії» та навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті.«Поступившись у першій сутичці Новини по-рівненськи

Анастасія Турчин є вихованкою рівненського спортивного клубу «Олімпійські надії"та навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті. Все

На турнірі з дзюдо серії Grand Slam, який відбувся в Абу-Дабі (ОАЕ), рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин поповнила скарбничку української збірної бронзовою медаллю.Сайт міста Рівне

Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат пройшов у Дніпрі. Чемпіонкою серед спортсменок 2005/06 років народження у вазі 48 кг стала Оксана Беспалова з обласного центру. SumyToday

Дзюдоїстки-кропивничанки привезли 12 медалей з Дніпра (ФОТО)

Чемпіонками змагань стали Анастасія Нестерчук, Вероніка Павлова та Еля Федірко. Гречка

Українській чемпіонці Паралімпіади замість квартири вручили ще один орден

Українська дзюдоїстка із Запоріжжя Інна Черняк за успіхи на Паралімпіаді-2016 в Ріо повторно отримала орден княгині Ольги III, замість квартири.iPress

На змаганнях успішно виступили вихованки рівненського спортивного клубу «Олімпійські надії». ЧаРівне.info

На змаганнях успішно виступили вихованки рівненського спортивного клубу «Олімпійські надії». Сайт міста Рівне

Рівненські дзюдоїстки здобули 4 нагороди чемпіонату України. На змаганнях успішно виступили вихованки рівненського спортивного клубу «Олімпійські надії». Телеканал Ритм

Чорнобаївська дзюдоїстка виборола призове місце на спартакіаді

Про це «Нова Доба» дізналася в Чорнобаївській РДА. Підготувала Мирославу до спартакіади тренер Олена Захарченко. Нова доба

Українська дзюдоїстка Інна Черняк здобула золоту медаль в категорії 57 кг на Паралімпійських іграх-2016 у Бразилії.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Уваговій категорії 63кг серед спортсменок звадами зору українка зазнала поразки технічним... Allsvit

Українська дзюдоїстка Черняк виборола "золото" на Іграх в Ріо

Українська дзюдоїстка Інна Черняк виборола золоту медаль у категорії 57 кг на Паралімпійських іграх-2016 у Бразилії.iPress

Українська дзюдоїстка взяла золото на Паралімпіаді в Ріо

Золоту медаль завоювала українська дзюдоїстка Інна Черняк у категорії 57 кг на Паралімпійських іграх 2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро. "Вітаємо Інну Черняк із золотою перемогою у...Newsru.ua

Українська дзюдоїстка Інна Черняк виборола золото Паралімпійських ігор у змаганнях серед людей з обмеженим зором. На шляху до фіналу у ваговій категорії...Чемпион