дзюдоїстка

На базі спортивної арени «Олімпія+» відбувся молодіжний Чемпіонат України з дзюдо, який вдруге проходив у місті Дніпро. Западная информационная корпорация

У змаганнях брали участь більше 300 дзюдоїстів з різних регіонів України. З-поміж львів'ян найуспішніше виступили двоє спортсменок. Кулемет

У змаганнях брали участь більше 300 дзюдоїстів з різних регіонів України. Leopolis

Кременчуцьку дзюдоїстку Єлизавету Каланіну визнали кращою спортсменкою квітня в Україні. Її тренер Василь Волошин відповідно отримав звання «Кращий тренер місяця». Кременчуг Тудей

Для спортсменки це перша висока нагорода від Національного олімпійського комітету України. UATV

Дзюдоїстка з Полтавщини Єлизавета Каланіна виграла "бронзу" чемпіонату Європи у ваговій категорії понад 78 кг. Полтава 365

Зазначається, що Каланіна посіла третє місце, перемігши у поєдинку іншу українку Галину Тарасову. UATV

Українка Калініна здобула бронзу на чемпіонаті Європи з дзюдо

Українська дзюдоїстка Єлизавета Каланіна зайняла третє місце за результатами чемпіонату Європи з дзюдо, який проходив у Тель-Авіві.Громадське телебачення

Українська дзюдоїстка Марина Черняк виборола бронзову медаль чемпіонату Європи в Тель-Авіві. Сообщение Українська дзюдоїстка завоювала "бронзу" чемпіонату Європи появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Українська дзюдоїстка Марина Черняк виборола бронзову медаль чемпіонату Європи в Тель-Авіві, інформує 1NEWS з посиланням на XSport.1NEWS

Потім українка поступилася угорці Єві Черновіцкі. UATV

Українка Черняк виграла «бронзу» чемпіонату Європи з дзюдо

Українська дзюдоїстка Марина Черняк виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи у Тель-Авіві, - Громадське.Гал-info

Дзюдоїстка - краща спортсменка березня на Черкащині

Про це інформує відділення Національного олімпійського комітету України у черкаській області. Провінція

Миколаївська дзюдоїстка завоювала "золото" на чемпіонаті України

За результатами дзюдоїстка Ганна Антикало посіла 1 місце на чемпіонаті.Миколаївська правда

В Анталії Анастасія Турчин у ваговій категорії до 78 кг зупинилася за крок від перемоги. UATV

Українські дзюдоїстки вибороли дві медалі на Гран-прі в Туреччині zaxid.net

Лауреатом у номінації "Олімпійська надія України" стала 17-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід, - УНН.Гал-info

Запись Сумські скороходи, дзюдоїстка виборола «срібло», результати матчів Першої ліги впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм