дзюдоїстка

в Загребі Анастасія Балабан стала третьою в найлегшій вазі (до 40 кг). Нагадаємо, раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що українська дзюдоїстка виграла турнір в...Znaj.ua

Черкаська дзюдоїстка виборола бронзу міжнародного турніру

Бронзову нагороду міжнародного турніру European Judo Open Women виборола спортсменка з Черкащини Анастасія Сапсай. Вчасно (Черкаси)

Бронзову нагороду міжнародного турніру European Judo Open Women виборола спортсменка з Черкащини Анастасія Сапсай. Прес-Центр

де українка Дар'я Білодід виборола золоту нагороду. Про це повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України. Як зазначається, 16-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виборола золоту нагороду у ваговій категорії +48 кг. Окрім того, двоє українських дзюдоїстів Богдан Ядов (-66 кг)...Високий замок

Українська дзюдоїстка виграла турнір у Чехії

Раніше українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська виграла турнір в Німеччині.Зеркало недели (газета)

Українська дзюдоїстка завоювала «золото» на міжнародному турнірі у Польщі...zaxid.net

Українка Ірина Кіндзерська взяла золото на турнірі в Дюссельдорфі Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська стала тріумфатором престижного турніру Гран-прі Дюссельдорфа, завоювавши золоту медаль у ваговій категорії понад 78 кг. У фіналі Ірині...Znaj.ua

Українська дзюдоїстка виборола золото Гран Прі в Німеччині

Змагання Grand-Prix 2017 відбувалися у місті Дюссельдорф. Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська здобула перемогу на престижних міжнародних змаганнях з дзюдо Grand-Prix Duesseldorf 2017 у вазі в категорії понад 78 кілограмів...Високий замок

Українська дзюдоїстка виграла "золото" Гран-прі

В решающей схватке наша спортсменка благодаря оценке «вадза-ари» оказалась сильнее японки Мегуми Тачимото. UAtoday

Українська дзюдоїстка перемогла на змаганнях у Дюссельдорфі

Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська здобула перемогу на престижних міжнародних змаганнях з дзюдо Grand-Prix Duesseldorf 2017.iPress

Рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин "взяла" срібло у Болгарії

Рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин вихідними брала участь у Континентальному Кубку. Спортсменка виступала у ваговій категорії -78 кг.Press-Центр

Рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин виборола срібну нагороду на змаганнях відкритого Континентального кубку в м. Софія (Болгарія). Про це повідомляє НОК України та...ЧаРівне.info

Щоб детальніше дізнатися про чемпіонку та змагання перейдіть за посиланням. Все

З 25 по 27 листопада у місті Тернопіль відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. Новини по-рівненськи

Рівнянка Анастасія Турчин виборола золото на чемпіонаті Європи з дзюдо, що відбувся в місті Тель-Авів. Дівчина стала найкращою серед молоді до 23 років у ваговій категорії до 78 кг. ЧаРівне.info

Рівненська дзюдоїстка двічі стала чемпіонкою Європи

Рівненська дзюдоїстка двічі стала чемпіонкою Європи...Press-Центр

Представниця Рівненщини Анастасія Турчин успішно виступила на останньому Чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді Рівнянка виборола найвищу нагороду - золоту медаль - у ваговій категорії 78 кілограм. ОГО.ua

21-річна призерка є вихованкою спортивного клубу «Олімпійські надії» та навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті.«Поступившись у першій сутичці Новини по-рівненськи

Анастасія Турчин є вихованкою рівненського спортивного клубу «Олімпійські надії"та навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті. Все

На турнірі з дзюдо серії Grand Slam, який відбувся в Абу-Дабі (ОАЕ), рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин поповнила скарбничку української збірної бронзовою медаллю.Сайт міста Рівне