дзюдоїстка

Дзюдоїстка Катерина Шепелюк здобула золоту медаль на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що тривають у турецькому місті Самсун. ЧаРівне.info

Дзюдоїстка Катерина Шепелюк стала найсильнішою у своїй ваговій категорії ОГО.ua

Рівненська дзюдоїстка виборола золото на Дефлімпійських іграх

Рівненська спортсменка стала найсильнішою у своїй ваговій катег Сайт міста Рівне

Катерина Шепелюк представляє Україну в змаганнях з дзюдо, а Сергій Фролов увійшов у склад футбольної збірної. Online.ua

Про це повідомляють у відділенні Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Online.ua

Дзюдоїстка з Кременчука Єлизавета Каланіна завоювала срібло на турніру світової серії Гран Прі. Кременчугский Телеграф

Про це повідомляє прес-служба НОК України. У півфіналі Каланіна перемогла японку Ямомото, але в фіналі зазнала поразки від корейської дзюдоїстки Хан. Чемпион

Зараз і Дмитро і Єлизавета перебувають на зборах і готуються до змагань. Online.ua

Черкаська дзюдоїстка виборола європейську "бронзу"

Черкаська дзюдоїстка Анастасія Сапсай у ваговій категорії понад 78 кг завоювала "бронзову" нагороду.Про Все

Черкаська дзюдоїстка Анастасія Сапсай здобула «бронзу» Кубку Європи

Етап Кубку Європи з дзюдо наразі триває у Румунії. Нова доба

Етап Кубку Європи з дзюдо наразі триває у Румунії. Прес-Центр

Українські дзюдоїсти виграли 6 медалей на турнірі в Бухаресті

Бронзовими призерами також стали Антон Савицький (100 кг) та Андрій Колесник (+100 кг). Спорт.ua

У ваговій категорії понад 78 кг Анстасія Сапсай завовала бронзову нагороду. Online.ua

Етап Кубку Європи з дзюдо наразі триває у Румунії. У ваговій категорії понад 78 кг Анстасія Сапсай завовала бронзову нагороду. Online.ua

Дзюдоїстка Тарасова виграла «золото» етапу Кубку Європи у Румунії

Українська спортсменка Галина Тарасова здобула золоту медаль на етапі відкритого Кубка Європи з дзюдо, який завершився в румунському Бухаресті. iPress

В Дніпрі відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. Анна Бойко завоювала бронзову медаль Чемпіонату у ваговій категорії до 70 кг. Все

На 16-річну дзюдоїстку Дарію Білодід почали полювання інші країни. Експрес

Азербайджанська федерація дзюдо повідомила, що склад її жіночої збірної поповнила українка Ірина Кіндзерська, яка виступає у ваговій категорії понад 78 кг. Гал-info