дзюдоїсти

16-тирічний Лука Нетяга змагатиметься у турнірі дзюдоїстів у ваговій категорії до 81 кілограма.Online.ua

здобули десять нагород, з них три найвищого ґатунку, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Найбільший доробок 20 липня мають дзюдоїсти. Володарями чемпіонських титулів стали Дмитро Шеретов (вагова категорія до 73 кг), Катерина Авдеєєва...1NEWS

здобули десять нагород, з них три найвищого ґатунку, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Найбільший доробок 20 липня мають дзюдоїсти. Володарями чемпіонських титулів стали Дмитро Шеретов (вагова категорія до 73 кг), Катерина Авдеєєва (до 57 кг) та Анна Шостак...Чемпион

Черговими нагородами поповнилася скарбниця збірної України на Дефлімпійських іграх в Самсуні (Туреччина). Online.ua

Українські дзюдоїсти Катерина Шепелюк та Мозирєв Владислав у другий день змагань на Дефлімпіаді-2017 завоювали «бронзи»...Громадське телебачення

До української команди увійшли майже 30 дзюдоїстів: 20 хлопців і 8 дівчат. В їхньому активі чотири «срібні» медалі. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

змагання проходило на березі Азовського моря. Очолив команду у складі 10 дітей тренер Самолюк Роман Васильович. У запеклих сутичках юні дзюдоїсти завоювали такі місця: Чемпіоном у своїй ваговій категорії став Назар Горніч село Голядин; Срібним призером став Роман Самолюк селище...Online.ua

Українські дзюдоїсти завоювали три нагороди на Гран Прі в Китаї

команді лише один спортсмен зміг пробитися до подіуму "срібло" у вазі до 66 кг виборов киянин Георгій Зантарая. Найтитулованіший український дзюдоїст сучасності, чемпіон світу і Європи впевнено переміг в трьох поєдинках і лише в четвертому, фінальному, поступився чемпіону жовтневого "Grand...Unn.com.ua

дзюдо Тімашкова Юрія Миколайовича. Змагання проходили в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Перемога спортсменів відділення дзюдо свідчить про те, що команда дзюдоїстів є сильною і даний...Online.ua

дзюдо. Під гучні оплески вихованців табору проходило показове дійство. На завершення заходу директор табору Валентина Стаднік подякувала тренеру і юним дзюдоїстам за участь у святі, побажала їм подальших успіхів та перемог. Від імені голови райдержадміністрації Олена Гуж висловила слова подяки...Online.ua

9 країн Європи. Збірна Ужгородської дитячо-юнацької спортивної школи №1 єдиною командою, що представляла Україну на цьому престижному турнірі. Юні дзюдоїсти здобули 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Відтак команда посіла 6 місце серед чотирьох десятків...Online.ua

Ужгородські юні дзюдоїсти вибороли 9 медалей в Словаччині.Ужгород.net.ua

Збірна України виграла бронзу завдяки дискваліфікації суперника Новини 23:04Футбол. Черкаські Мавпи підписали гравця збірної України з баскетболу 3х3... 1NEWS

у м. Одеса пройшов масштабний дитячо-юнацький турнір з дзюдо в спорткомплексі Кодокан, який традиційно до Дня захисту дітей збирає юних дзюдоїстів з усієї країни. Близько 500 учасників боролись за медалі в цілому ряді вагових та вікових категорій. Причому, представляли вони...Online.ua

Діти табору мали змогу не тільки спостерігати за виступами спортсменів, а й самостійно взяти участь у боротьбі, визначивши свою силу та можливості, також всі бажаючі мали змогу отримати візитівки та інформацію про навчально-тренувальні заняття в міській дитячо-юнацькій спортивній школі №5.Моя Вінниця

Українські дзюдоїсти U-18 візьмуть участь у чемпіонаті Європи

Юні дзюдоїсти перевірять сили перед Олімпійським фестивалем на чемпіонаті Європи.Спорт.ua

Літо - для перемог

Показали себе і дзюдоїсти одразу у двох престижних чемпіонатах Кодокан і Європа.Online.ua