дзюдоїсти

У Черкасах змагатимуться юні дзюдоїсти

Про це «Новій Добі» стало відомо з сайту «Чемпіон». Адреса: м. Черкаси, проспект Хіміків 50/1 Нова доба

Спортсменів готували тренери-викладачі Вікторія Шейко, Роман Зієров і Юлія Коцавер. Кіровоград24

Серед господарів татамі призерами змагань стали шестеро дзюдоїстів. Златопіль

У Кропивницькому дзюдоїсти змагалися за нагороди Чемпіонату області

Серед господарів татамі призерами змагань стали шестеро дзюдоїстів. Гречка

У Кременчуці пройшов Дитячий фестиваль з дзюдо. Організатором цього щорічного спортивного форуму є ГО СК Кремень Дзюдо. Від спонсорів переможці змагань отримали планшети. Кременчуг Тудей

ІІІ місце Руслан Садієв, Еліна Плохушко та Дмитро Новосадович. Херсон Daily

Все більш серйозних результатів досягають юні дзюдоїсти обласної ДЮСШ...Спорт Тернопільщини

Все більш серйозних результатів досягають юні дзюдоїсти обласної ДЮСШ. Юні борці здобули два перших, одне друге та чотири третіх місця.УкрЗахідІнформ

У змаганнях брали участь більше 150 спoртсменів із 6 регіoнів України. Златопіль

Хтось отримував блискавичну чисту перемогу, окремі дзюдоїсти боролись до команди Час вийшов. Гідні результати показали наші дзюдоїсти, поповнивши скарбничку Добропілля 15 медалями...Жизнь Добропольского края

Впевнені перемоги добропільських дзюдоїстів

У змаганнях взяли участь 15 команд з усіх регіонів Донецької області, всього 370 учасників. Шкварки

Борці з Добропілля вдало виступили на обласному чемпіонаті з дзюдо

Гідні результати показали наші дзюдоїсти, поповнивши спортивну скарбничку Добропілля 15 медалями...Сайт города Доброполье

Львівські дзюдоїстки вибороли золоту і бронзову нагороди на молодіжному чемпіонаті України

арени «Олімпія+» відбувся молодіжний Чемпіонат України з дзюдо, який вдруге проходив у місті Дніпро. У змаганнях брали участь більше 300 дзюдоїстів з різних регіонів України, повідомляє прес-служба ЛОДА. З-поміж львів’ян найуспішніше виступили двоє спортсменок. Дворазова чемпіонка Європи з дзюдо, вихованка...Галичина спортивная

Нагадаємо, криваві розбірки біля КПП "Убля-Малий Березний": двоє українців побились на дорозі. Голос Карпат

У змаганнях брали участь більше 300 дзюдоїстів з різних регіонів України. З-поміж львів'ян найуспішніше виступили двоє спортсменок.Кулемет

У змаганнях брали участь більше 300 дзюдоїстів з різних регіонів України.Leopolis

У Голій Пристані нагородили переможців відкритого турніру з дзюдо «Зірки дзюдо України»

турнір був цікавим, засвідчували палаючі очі учасників змагань та бурхлива реакція глядачів та батьків. Команду нашого міста гідно представили наші дзюдоїсти. Які у різних вагових та вікових групах посіли наступні місця: Чігарських Дар’я – два І місця та ІІ місце;...Новини Голої Пристані

4-5 травня Дніпро  приймав Чемпіонат України з дзюдо, в якому взяли участь 267 дзюдоїстів із 22 областей України. Як повідомляв КременчукToday, у перший день змагань свої лідерські позиції у ваговій категорії 66 кг підтвердив Каро...Кременчуг Тудей