дзюдоїсти

Змагання пройшли з 1 по 7 серпня у місті Уолсолл (Великобританія). Участь в них взяли слабозорі дзюдоїсти з 25 країн Європи.ЧаРівне.info

Три золота, два срібла та три бронзи вибороли дзюдоїсти Рівненщини у складі національної збірної на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Змагання пройшли з 1 по...Новини по-рівненськи

Олександр Шаблій стали срібними призерами. Юлія Галінська та Людмила Логацька завоювали бронзові медалі у командному заліку серед жінок.Загалом на змаганнях рівненські дзюдоїсти у складі національної збірної команди України вибороли 8 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.Вітаємо наших спортсменів...Все

Три золота, два срібла та три бронзи вибороли дзюдоїсти Рівненщини у складі національної збірної на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.ОГО.ua

90 кг), жіноча команда (Юлія Галінська, Людмила Логацька). Нагадаємо, що на Дефлімпійськіх іграх, які нещодавно відбулись у турецькому Самсуні, українські дзюдоїсти вибороли п’ять...Український Інтерес

Паралімпійська збірна України з голболу стала призером на турнірі в Литві

Бронзовими призерами Міжнародного турніру з голболу стали: Жигалін Родіон, Топорков Олександр, Стрельчик Антон, Сидоренко Федір. Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи дзюдоїсти-паралімпійці з України здобули ряд...Unn.com.ua

всю історію проведення Дефлімпійських ігор. За підсумками Україна посіла 2 загальнокомандне місце. Вагомий вклад у цю перемогу зробили і вінницькі спортсмени-дзюдоїсти. Так, Антон Слушний здобув бронзову нагороду в особистому заліку та бронзову нагороду в командному заліку в категорії більше 100...Моя Вінниця

Вінницькі веслувальники виробили три золоті медалі у Чемпіонаті України (ФОТО)

Рудому, Максиму Джеруку та Костянтину Бабському. Серед 3хС-1ж золоту медаль здобула Вікторія Добротворська, Яна Омельчук та Олена Ніходовська. Нагадаємо, вінницькі дзюдоїсти з порушеннями слуху привезли три бронзи з Дефолімпійських...Інформаційна Вінниччина

Вінницькі дзюдоїсти з порушеннями слуху привезли три «бронзи» з Дефлімпійських ігор (ФОТО)

спорту. Як повідомляла Інформаційна Вінниччина, у складі української національної дефлімпійської збірної за перемогу змагалися пятеро вінничан: три бадмінтоністи та двоє дзюдоїстів. Цьогоріч українські спортсмени показали найкращі результати за всі роки існування Дефолімпіади - у загальному заліку наша збірна посіла друге...Інформаційна Вінниччина

Вагомий внесок у цю перемогу зробили і вінницькі спортсмени-дзюдоїсти. Антон Слушний здобув бронзову нагороду в особистому заліку та бронзову - в командному заліку в категорії більше 100 кг.Online.ua

турнірах, але й показують кращі результати на багатьох інших міжнародних змаганнях, повідомляється на сторінці Шацької райдержадмінітсрації у Facebook. Нещодавно юні дзюдоїсти спортивного клубу Торнадо взяли участь у традиційному Міжнародному тренувальному зборі з дзюдо Daugai-2017 в місті Даугай Республіка Литва. Близько...Online.ua

Запись Шелестюк планує наступний бій, а дзюдоїсти та лучники готуються до Універсіади впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Всесвітня Універсіада у Тайбеї стартує 19-го серпня. Спортсмени змагатимуться у двадцятиодному виді спорту. The post Шелестюк планує наступний бій, а дзюдоїсти та лучники готуються до Універсіади appeared first on...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

«Чемпіоном стає той, хто прагне перемоги кожною клітиною», - двократний чемпіон світу з дзюдо серед майстрів Сергій Балабан (LIFESTORY)

Для перемоги в будь-якому спорті потрібні відмінна фізична підготовка та рішучий намір стати першим. У дзюдоїстів до вимог додаються обовязкові гнучкість тіла та мислення. В чому ще секрет успіху неодноразового чемпіона світу та Європи, майстра спорту...Online.ua

На Дефлімпійських іграх в Самсуні українські дзюдоїсти отримали три золоті медалі. Нагадаємо: учора українська дефлімпійська збірна завоювала перше "золото".Український Інтерес

зіграє вже 22 липня у виїзному матчі проти ФК “Шахтар”. Як повідомляв “Український інтерес”, на Дефлімпійських іграх в Самсуні українські дзюдоїсти отримали три золоті медалі. Серед переможців Ганна Шостак, Катерина Авдєєва та Дмитро...Український Інтерес

Вчора срібну нагороду здобула Ірина Терещенко у плаванні на дистанції 50 метрів брасом. Український Інтерес

Тернопільська дзюдоїстка Марія Корнійчук здобула золоту і срібну нагороди на Дефлімпіаді-2017

друге та третє місця. ЯК повідомляє «Укрінформ», наші спортсменки просто вирвали перемогу у команди Росії з рахунком 3:2. До речі, дзюдоїсти чоловічої дефлімпійської збірної України виграли бронзові нагороди, володарями яких стали Володимир Маклаков, Алім Брижак, Владислав Мозирєв, Євген Нехаєв, Лука...Галичина спортивная