дзюдоїсти

16 та 17 листопада в місті Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо "Золотий кубок мера" в якому прийняли участь близько 700 спортсменів з усіх регіонів України Головний портал Ніжина

Збірна УжНУ перемогла у відкритій першості Мукачівщини з баскетболу

місце посіли баскетболісти Чинадійова. У номінації Кращий снайпер відзначили Владислава Мелєнтьєва. За інформацією факультету здоровя та фізичного виховання. Нагадаємо, ужгордські дзюдоїсти повернулись з Румунії із нагородами.Голос Карпат

15 юних дзюдоїстів привезли 8 медалей різного ґатунку: 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові. Бронзові медалі: Бігар Аександр 66 кг, Капустей Володимир...Ужгород.net.ua

Ужгордські дзюдоїсти повернулись з Румунії із нагородами

18 листопада команда дзюдоїстів Ужгородської Дитячо-юнацької спортивної школи №1 взяла участь в міжнародному турнірі в Румунії, в місті Сату-Маре. На турнір приїхали представники 4...Голос Карпат

медалей на відкритому кубку України із дзюдо. Змагання проходили в місті Суми, розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.  «Наші дзюдоїсти яскраво виступили і в командному заліку посіли друге місце, поступившись Києву та обійшовши Запоріжжя. У наших спортсменів два «золота»,...Информатор

Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України

Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо. Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

В Ужгороді змагатимуться дзюдоїсти-юніори

Спортивна зала Ужгородської районної ДЮСШ, вул. Минайська 40 (РБК). Голос Карпат

Українка Білодід виграла турнір з дзюдо в Голландії

старше. Нагадаємо, на минулому в Угорщині чемпіонаті світу з дзюдо Україна вперше за десять років залишилася без медалей. Раніше українські дзюдоїсти виграли чемпіонат Європи...Ваші новини

Дзюдоїсти з різних регіонів України зібрались у Сумах аби розіграти Кубок України. Кубок у жінок у вазі 57 кг виборола студентка глухівського педагогічного вишу Марія Скора. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Запись Дзюдоїсти змагались у Сумах, боксери - у Львові впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Дзюдоїсти Черкащини вибороли нагороди всеукраїнського турніру

Всеукраїнський турнір «Король татамі» приймала столиця 12 листопада 2017 року. Участь у змаганнях взяли і вихованці КДЮСШ «Вікторія» ЧМР. Сербин Вікторія - 1 місце Ступаренко Александр - 2 місце Про Все

Василина Кириченко - чемпіонка Європи / ©judo-world.net Українські дзюдоїсти на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів до 23-х років зуміли завоювати три нагороди. Чемпіонкою Європи стала Василина Кириченко, яка...Чемпион

Дзюдоїсти області на чемпіонаті України U-17 здобули три «бронзи» (ФОТО)

Сагайдак. Підопічна Леоніда Топчія з Малої Виски виборола нагороду у вазі до 70 кг. До провідної десятки увійшли також двоє дзюдоїстів з комплексної ДЮСШ №3 обласного центру тренера Володимира Долгіх. Серед дзюдоїстів вагової категорії до 73 кг Максим Білінський посів...Україна-Центр

Місто Житомир підтримує побратимські стосунки з польським містом Битомом у сферах культури та спорту. Житомирські дзюдоїсти, в рамках участі у змаганнях, зустрілись з президентом міста Битом Даміаном Бартиля. Делегація з міста Житомира, у кількості шести осіб...Спортивний Житомир

У Кропивницькому для дзюдоїстів провели семінар-практикум (ФОТО)

у партері знизу. Другий дії спортсмена згори над суперником, варіанти виходу на вигідну позицію та подальші ефективні дії.Протягом кількох годин дзюдоїсти оволодівали новими ефективними прийомами, що мають допомогти їм у подальшій спортивній карєрі. За матеріалами сайту Дзюдо-Центр...Гречка

Шість медалей вибороли дзюдоїсти Добропілля на татамі в Слов

Приблизно 180 спортсменів із міст та районів Донеччини виборювали чемпіонські звання. Сайт города Доброполье

Серед чотирьох борців з Іллінців, які представляли ОКДЮСШ Спартак, половина також виграла нагороди. Винницкий Бизнес Портал

У Львові відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо Lviv judo open cup - 2017

дзюдо Lviv judo open cup 2017. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 18 регіонів України, серед яких і дзюдоїсти ЛДУФК університету, які боролися у старшій віковій групі, серед якої було чимало титулованих спортсменів. Зокрема, переможці і призери параолімпійських...Галичина спортивная

Приблизно 180 спортсменів із міст та районів Донеччини виборювали чемпіонські звання. Шкварки