Джміль

Видеообзор выстраданной победы Ярмоленко и компании

"Боруссія" здобула другу поспіль перемогу після зміни тренера. Цього разу "джмелі" обіграли "Гоффенгайм" з рахунком 2:1. Переломити гру, яка складалася невдало, - "Гоффенгайм" першим забив і виглядав на полі більш цілісно...Ua-football

Планував спалити одну з українських позицій: Бійці ЗСУ показали свіжий трофей, відбитий в окупанта

Бійці 54-ї бригади 7 грудня відбили у ворожих диверсантів вогнемет "Джміль" російського виробництва.Ta4ki.net

Боруссія Д - Хоффенхайм 2:1.

воріт, обіграв двох захисників... Боруссія і Ярмоленко дійсно сильно почали матч, але... Але Хоффенхайм забив буквально в другій небезпечній атаці. Джмелі не витримали лінію в обороні і не пустили Кадержабека в офсайд. Шмельцер розтягнувся в шпагаті, намагаючись перехопити передачу, але...Ua-football

Клуб Ярмоленка готує зірковий трансфер "під ялинку"

Команда українця Андрія Ярмоленка "Боруссія" Д планує серйозний трансфер взимку. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Авторитетні німецькі ЗМІ стверджують, що "джмелі" планують придбати, або ж взяти в оренду зіркового французького форварда Олів'є Жиру з лондонського "Арсенала". За їхньою інформацією нападник має...Sportanalytic

The post Нову тактику проти ЗСУ застосовують бойовики на Донбасі appeared first on Народна Правда. Народна Правда

The post Бойовики застосували нову тактику на Донбасі: знищують опорні позиції appeared first on Народна Правда. Народна Правда

Новий тренер "Борусії" допоміг команді перервати безвиграшну серію

дебютував на посту головного наставника дортмундської Борусії у поєдинку 16-го туру Бундесліги проти Майнца, повідомляє УНН з посиланням на сайт Борусії.Джмелі на виїзді завдяки голам Сократіса Папастатопулуса і Сіндзі Кагави у другому таймі тріумфували з результатом 2:0. Примітно, що наш...Unn.com.ua

Бундесліга. Команда Ярмоленка перемагає з новим тренером

"Джмелі" на виїзді здолали "Майнц" завдяки голам Сократіса і Кагави. Футбол газета

Майнц - Боруссія Д 0:2.

Штогері через сніг, та й неможливо виправити все одним махом. Однак Дортмунд грав спокійніше і це факт. Ближче до перерви Джмелі погнали до воріт Майнца першу хвилю небезпек, але ударам Обамеянга і Геррейро трохи не вистачило удачі. Зате на початку...Ua-football

Хитцфельд: Если Нагельсманн возглавит Боруссию в 31 год, какие цели он будет ставить перед собой в 40 лет?

цьому сезоні. Новим наставником клубу став Петер Штегер, який підписав контракт до кінця нинішнього сезону. Раніше в ЗМІ повідомлялося, що "джмелі" дуже зацікавлені в тому, щоб Нагельсманн очолив "Боруссію" наступного літа.Ua-football

Ярмоленко отримав "на горіхи" від німецьких журналістів

імпульс атаці, але був менш уважним в обороні", - пише німецьке видання.Нагадаємо, Ярмоленко був замінений у перерві того матчу, а "джмелі" поступились із рахунком 1:2.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Боруссія Д - Вердер.

стала першою в історії, кому для цього вистачило всього двох очок в групі Ліги чемпіонів. А ось в чемпіонаті Німеччини Джмелі не можуть перемогти вже в семи матчах поспіль. Керівництво клубу продовжує висловлювати підтримку головному тренеру, хоча насправді все, мабуть,...Ua-football

Окупанти планували з відстані 400 метрів спалити одну з українських позицій. Крім того, окремі підрозділи ЗСУ на Донецькому напрямку поліпшили тактичне положення. Народна Правда

"Борусія" Ярмоленка з "рекордним" показником пробилася до ЛЄ

З настільки низьким показником ще жодна команда не проходила до ЛЄ через ЛЧ. В заключному турі групового раунду Ліги чемпіонів "джмелі" в гостях поступилися "Реалу" 3:2, довівши виступи у нинішній єврокубковій кампанії до 2 нічиїх і відразу 4-х поразок. Додамо,...Unn.com.ua

Боруссия - первый клуб в истории Лиги чемпионов, вышедший в Лигу Европы с 2 очками

Свої єдині два очки "джмелі" набрали в матчах з АПОЕЛем, якого не змогли жодного разу обіграти.Ua-football

"Ліверпуль" перемелює "Спартак", Ярмоленко зіграє в Лізі Європи

Лізі Європи, а от "Монако" залишилось без єврокубків.В центральній грі ігрового дня "Реал" в напруженій боротьбі здолав "Боруссію" Андрія Ярмоленка. "Джмелі" продовжать свої виступи у єврокубках в Лізі Європи. В плей-офф Ліги чемпіонів з цієї групи виходять "Тоттенхем" і "Реал".Ліга...Sportanalytic

Гол Ярмоленка допоміг "Борусії" вирвати нічию у грі з "Байєром"

форварда "фармацевтів" Кевіна Фолланда. Під завершення тайму господарі залишились у меншості - за підкат прямою ногою Венделл отримав червону картку. "Джмелі" скористалися чисельною перевагою на 73-й хвилині. Шюррле увірвався у штрафну "Байєра" та знайшов передачею Ярмоленка. Українець обробив м'яч та...Unn.com.ua

Мама Ярмоленка: Думала "Борусія" заб

сина над "Шальке". Повідомляє Футбол газета. Валентина Іванівна переглядала матч Бундесліги за участю Ярмоленка і після першого тайму думала, що "джмелі" заб'ють в цій грі 8 голів."Думала, ну, нарешті-то, вже перемога. Закінчилася їх невезіння. Штук вісім, напевно, сьогодні заб'ють ".Футбол газета

"Боруссія" Д поверне Мхітаряна

грати в дортмундській "Боруссії". Повідомляють Футбольні трансфери Вірменина не влаштовує ситуація, коли він є запасним гравцем, тому він роздумує над переходом."Джмелі" ж готові повторити спробу, яка вдалась із Сіндзі Кагавою.Нагадаємо, "Шахтар" продав Мхітаряна "Боруссії" за 27,5 млн євро.Сайт Footballtransfer, оперативні...Футбольні трансфери

Два гольові паси Коноплянки допомогли "Шальке" вирвати нічию у "Борусії"

дербі" Андрію Ярмоленку з дортмундською "Борусією" протистояв "Шальке" іншого футболіста збірної України Євгена Коноплянки, передає кореспондент УНН. Справжній голепад продемонстрували "джмелі" у першій 45-хвилинці. У воротах Фарманна відзначився Обамеянг, який замкнув простріл партнера, Гьотце ударом головою, Геррейро ударом з льоту...Unn.com.ua