десятка

На чемпіонаті світу з біатлону в Хохфільцені Студентка СумДУ Юлія Джима та Олена Підгрушна фінішували у топ-десятці. Припустившись по одному промаху на останньому вогневому рубежі, Юлія й Олена втратили шанс позмагатися за медаль. Уродженка Сум Анастасія Меркушина фінішувала 33-ю.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Ще одне друге місце подарувала українським уболівальникам біатлоністка Яна Бондар. Газета "Наш ДЕНЬ"

Джима та Підгрушна увійшли в топ-10 гонки ЧС з біатлону

Найкращий результат з українок показали Юлія Джима та Олена Підгрушна, яким вдалося фінішувати в десятці найкращих. Нагадаємо, наприкінці січня Анастасія Меркушина завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи.Зеркало недели (газета)

Українка потрапила в десятку кращих спортсменок світ

ще не всі успіхи 22-річної спортсменки. Дівчина, яка вперше за всю історію своєї кар'єри виступає на чемпіонаті світу, опинилася в десятці кращих в обох особистих стартах планетарної першості. Меркушина стартувала десятою в гонці преследлвания, де продемонструвала відмінну техніку на всіх...Закарпатський Кореспондент

Українська біатлоністка опинилась в десятці найкращих спортсменок світу

Меркушина - 22-річна спортсменка, яка вперше у кар'єрі виступає на чемпіонаті світу, в обох особистих стартах планетарної першості пробилася до десятки найкращих.iPress

Меркушина - у десятці кращих

Завершилась друга гонка біатлонного чемпіонату світу. Серед представниць України кращий час у Анастасії Мерушиної - 10-й. Sportanalytic

Очільник Сумщини - у десятці кращих голів ОДА України

Також область демонструє успіхи у питанні створення об'єднаних громад. RegioNews-Суми

Синоптики оголосили штормове попередження в десятці українських областей. Читайте також: В Україну прийдуть люті морози...Znaj.ua

Черкаси потрапили до рейтингу найкомфортніших для життя міст України та зайняли дев'яту позицію за версією громадського об'єднання "Суспільне око". Прес-Центр

Черкаси потрапили до рейтингу найкомфортніших міст України (відео)

За даними соціологів, у десятці рейтингу найкомфортніших міст України м.Черкаси зайняло передостанню позицію.Вчасно (Черкаси)

Роналду - найбільш високооплачуваний спортсмен 2016 року

доходів.Головний супротивник Роналду, Ліонель Мессі, заробив трошки менше – 65,2 млн фунтів, на третьому місці розташувався баскетболіст Леброн Джеймс.У першій десятці зібралися представники 5 видів спорту. Крім футболу і баскетболу це ще теніс, гольф і американський футбол.Колишній перший номер цього...Новини футболу

Тернопільський національний економічний університет у десятці кращих в Україні

Тернопільський національний економічний університет у рейтингу посів 10 місце. У Тернопільського національного педагогічного університету - 71. Газета "Наш ДЕНЬ"

Чикаго разгромил Оклахому, Уэстбрук снова без трипл-дабла

крупно проиграла Чикаго (100:128), уступив в третьем матче подряд. Лидер Тандер Рассел Уэстбрук уже записал на свой счет больше шести десяткой трип-даблов в карьере, но против трех команд ему не удавалось фиксировать подобное статистическое сочетание матч. Чикаго — один из...Sportgid

Україна є однією з найбагатших країн світу за вартістю запасів природних ресурсів. Україна туристична

Харьковчанин - в десятке лучших ледолазов мира

Харьковчанин Валентин Сипавин по результатам пяти этапов Кубка мира (США, Китай, Южная Корея, Швейцария, Италия) вошел в десятку лучших ледолазов мира.Вечерний Харьков (газета)