Десна

Как Десна переиграла Верес на его поле?!

В Ровно на стадионе «Авангард» 2 апреля команда «Верес» (Ровно) принимала ФК "Десна" (Чернигов). Матч завершился со счетом 0: 2. Голы в ворота «Вереса» забили черниговцы Фаворов на 3 мин., Кириенко на 53...Про Чернігів

Пути соперников пересекались девять раз. В активе николаевской команды шесть побед, краматорской - две. Вознесенск Онлайн

что неизвестные лица в период времени с 03:00 до 05:00 похитили его резиновую лодку с двигателем, который находился на р. Десна в с. Вознесенское Черниговского...4ernigov.info

В Центрі тактичної медицини відпрацьовували допомогу в укритті (ВІДЕО)

Курсанти першого в Україні Центру тактичної медицини, який знаходиться в навчальному центрі «Десна», розпочали активну фазу навчань Громадське радіо

Майно розташоване на ділянках з цільовим призначенням «для колективного садівництва». Украина криминальная

«Десна» розігрує 10 квитків на перший матч у Чернігові

Команда футбольного клубу Десна нарешті прийматиме домашні матчі вдома, на стадіоні Гагаріна в Чернігові. І вже 26 липня перший матч на новому газоні.Online.ua

що невідомі особи в період часу з 03:00 до 05:00 викрали його гумовий човен з двигуном, який знаходився на р. Десна у с. Вознесенське Чернігівського району. Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook. Запись У чернігівця вкрали човен...Online.ua

Сроки прорезывания молочных зубов

Появление первых зубов вряд ли останется незамеченной тобой, так как еще за несколько недель до того, как белый кончик прорежет десну, малыш начнет проявлять беспокойство. У него активируется деятельность слюнных желез, а так как кроха еще не умеет хорошо сглатывать...Новости N

Вратарь «Полтавы» отбил, но первым на добивании оказался Фаворов. А через 12 минут «Полтава» вышла вперед. 4ernigov.info

Перша ліга.

Шаврін, 16"Кремінь" – "Нафтовик-Укрнафта" – 0:2Голи: Цюцюра, 47, Бояринцев, 74"Миколаїв" – "Арсенал-Київ" – 2:1Голи: Цебро, 49 – Пилипенко, 45"Полтава" – "Десна" – 2:1Голи: Дегтярьов, 69, Савін, 79 – Фаворов, 65"Колос" – "Суми" – 1:1Голи: Задоя, 50 – Бушман, 60"Інгулець" –...Football-ukraine.com

16 перемог, 11 матчів і 5 нічиїх з таким доробком Десна приїхала в Полтаву, натомість господарі поля вже 9 місяців поспіль не вигравали на своєму полі. Проте, як відомо, будь-яка серія...Online.ua

"Полтава" виривається в лідери, "Кремінь" залишається ні з чим

Дві команди з Полтавщини провели вчора свої поєдинки у Першій лізі. "Полтава" переграла лідера чемпіонату чернігівську "Десну", а "Кремінь" знову пр...Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Чернігівська Десна вчора, 22 липня на виїзді програла футбольному клубу Полтава. Підопічні Олександра Рябоконя відзначились першими: на 64 хвилині гол забив Денис...Online.ua

Полтавці першими пропустили, однак зуміли перехопити ініціативу та перемогти. Все найцікавіше у звітному протистоянні відбулося у другій 45-хвилинці. Online.ua

22 липня, ФК “Полтава” в матчі другого туру чемпіонату України в першій лізі вдома здобув перемогу над чернігівською Десною.   Першими у зустрічі відкрили рахунок гості на 65 хвилині після штрафного удару. Картушов метрів з двадцяти послав м’яч над стінкою...Футбол Полтавщини

Геліос обіграв Авангард, а Полтава - Десну. Хацкевич: Виявляється, можна досягати результату, якщо грати зібрано 21:45Футбол. Фонсека: У футболі виграє той, хто забиває.1NEWS

Геліос обіграв Авангард, а Полтава - Десну. Хацкевич: Виявляється, можна досягати результату, якщо грати зібрано 21:45Футбол.1NEWS