дербі

"Ураган" - "Енергія" - 2:1.

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд. Валерій ЛЕГЧАНОВ, головний тренер "Енергії":- Враження від атмосфери нашого західноукраїнського дербі тільки позитивні. Хочеться побільше таких поєдинків, адже за кількістю створених моментів матч видався досить цікавим для глядачів. Якщо по ходу...Галичина спортивная

Прімера. "Атлетік" - "Атлетіко" - 2:2

В дербі команди не виявили сильнішого. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Енергетичне дербі: "Ураган" приймає львівську "Енергію" в Кубку України

І знову в рамках Кубку України ми побачимо "енергетичне" дербі! "Енергія" - сильний суперник.Галичина спортивная

"Ураган" вдома зустріне львівську "Енергію"

Як "Ураган" готується до недільного "енергетичного" дербі у рамках Кубка України з футзалу- дивіться у сюжеті каналу 402.Галичина спортивная

У суботу, 14 січня, відбувся черговий матч баскетбольної Суперліги України. Хімік переміг у південноукраїнському дербі переміг одеську БІПУ.Чемпион

Динамо потрібен форвард Легії

так і більше платити самому футболістові.У 2007-му році Олександр Прийович перебрався в молодіжку Парми, але вже через рік поїхав в Дербі. У 2010-му форвард відправився в Сьон, а в 2013-м поїхав в Юргорден. Сезон 2014/15 гравець провів в Болуспоре, а...Новини футболу

Погба: Для МЮ матчі з Ліверпулем важливіши за дербі з Манчестер Сіті

Французький хавбек "Манчестер Юнайтед" Поль Погба поділився очікуваннями від майбутнього матчу проти "Ліверпуля". Матчі з "Ліверпулем" куди важливіше за дербі з "Манчестер Сіті".Ua-football

Віган орендував воротаря Сток Сіті

В "Вігані" за місце в воротах йому доведеться позмагатися з досвідченим Юссі Яаскелайненом. Раніше повідомлялося, що "Сток Сіті" викупив у "Дербі" контракт Лі Гранта, який є основним голкіпером команди в поточному сезоні.Ua-football

АПЛ. "Челсі" нарешті програв, "Ліверпуль" та "Арсенал" втратили

цьому турі. Але якщо "Арсенал" і "Ліверпуль" просто зіграли внічию на виїзді, то "Челсі" перервав свою 13-матчеву переможну серію у дербі проти "Тоттенхема". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: АПЛ. "Сандерленд" - "Ліверпуль" - 2:2 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: АПЛ. "Манчестер Сіті" -...Sportanalytic

Тоттенгем - Челсі - 2:0 відео голів і огляд матчу

Прем'єр-ліги обіграв з рахунком 2:0 "Челсі", перервавши тим самим 13-матчеву переможну серію лідера чемпіонату. "Шпори" взяли три очки в лондонському дербі завдяки дублю Деле Аллі, який відзначився перед перервою та на початку другого тайму. Ця перемога дозволила "Тоттенхему" піднятися на...Галичина спортивная

АПЛ. "Тоттенхем" перервав рекордну серію "Челсі" (ВІДЕО)

У 20 турі англійської Прем`єр - ліги "Тоттенхем" у лондонському дербі завдяки дублю Деле Аллі перервав переможну ходу "Челсі".Повідомляє Футбол газета. > АПЛ.20 тур "Тоттенхем" - "Челсі" 2:0Голи: 1: 0 -...Футбол газета

Сток викупив контракт воротаря Лі Гранта

"Дербі Каунті" погодився відпустити в "Сток Сіті" воротаря Лі Гранта, який в першій половині сезону виступав за "гончарів" на правах оренди. Про це повідомляє офіційний сайт клубу. Контракт гравця розрахований на 2,5 роки. Сума трансферу склала 1,3 мільйона фунтів. Однак...Ua-football

Вийти з тіні

44-х років майже половину свого життя провів у якості тренера, ось тільки головним він був лише вісім місяців, коли керував Дербі Каунті в минулому сезоні. І керував, м'яко кажучи, не видатним чином. Очоливши команду, якій до старту сезону в Чемпіоншипі...Новини футболу

Українець Михайлюк здійснив переможний кидок у студентській лізі США

Перспективний баскетболіст Святослав Михайлюк провів черговий вдалий матч у лізі NCAA. Український захисник Святослав Михайлюк приніс перемогу "Канзасу" у дербі проти "Канзас Стейт" на останніх секундах поєдинку. За п'ять секунд до кінця поєдинку Михайлюк отримав м'яч, пройшов до кільця суперника...Зеркало недели (газета)

Тоттенхем - Челсі: де дивитися онлайн матч чемпіонату Англії

У середу, 4 січня, 20-й тур англійської Прем'єр-ліги завершиться лондонським дербі між "Тоттенхемом" і "Челсі". У майбутньому поєдинку "Тоттенхем" постарається скоротити десятиочкове відставання від впевнено лідируючого в турнірній таблиці АПЛ "Челсі".Ua-football

Сток Сіті хоче викупити контракт Гранта

Голкіпер Лі Грант може бути підписаний "Сток Сіті" на постійній основі. Нагадаємо, що контракт 33-річного воротаря належить "Дербі Каунті", а за "гончарів" Грант виступав на правах оренди з вересня 2016 року. За інформацією Derby Telegraph, сторони ведуть переговори...Ua-football

Головне дербі Шотландії, або "Old Firm Derby", як його ще називають, завершилося перемогою "Селтіка" на полі "Рейнджерс" "Рейнджерс" - "Селтік" - 1:2...ДеПо

Скотт Карсон підписав новий контракт з Дербі Каунті

Скотт Карсон і "Дербі Каунті" підписали нової договір про співпрацю. Також Скотт призивався під прапори національної збірної, в якій навіть відіграв чотири матчі.Ua-football

Різдвяний привіт по-мерсисайдськи

суті в собі негативу. Та якщо додати сюди той факт, що іриски в останньому матчі перед цьогорічним Різдвом програли червоним дербі Ну це вже виглядає знущанням, погодьтесь. Чи могли ми очікувати чогось іншого від товаришів із трибуни Коп?Ua-football