дев'ятка

Нападник "Шахтаря" увійшов у число головних талантів плей-офф Ліги Європи

виступають в плей-офф Ліги Європи і можуть стати відкриттям турніру. "Легкий і невловимий, 20-річний форвард найбільш небезпечний у ролі неправдивої дев'ятки. Він часто відходить в середину поля, щоб отримати м'яч. Борячуку зручно грати в комбінаційний футбол, він не соромиться зробити...Зеркало недели (газета)

Спаринг. "Карпати" - "Раднік" - 0:0

Середина тайму минула під знаком атак боснійців. Однак у володіннях Романа Підківки хазяйнували львів'яни і не дали розгулятися супернику. Галичина спортивная

Кубок Ректора здобув ФК "Тернопіль-Педуніверситет-2"

По завершенні турніру організатори змагань визначили кращих гравців в окремих амплуа. Ними стали: воротар - Володимир Павлишен (ФК "Тернопіль-Педуніверситет-2"), захисник - Ігор Курило (ФК "Тернопіль-Педуніверситет"), півзахисник - Андрій Когут (ФК "Тернопіль-Педуніверситет-2"), нападник - Тарас Гром'як (ФК "Тернопіль-Педуніверситет"). Галичина спортивная

Через хвилину «Кардинал» міг і відновити рівновагу. В 1\4 фіналу кубку України проходить рівненський «Кардинал». UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Правоохоронці встановили особу зловмисника, який викрав барсетку з салона «дев'ятки». Колона

Александрия разошлась миром с Астаной

«Не забиваєш ти - забивають тобі». На 40-й хвилині П.Твумасі, в карному майданчику виконав удар на техніку, забивши майже в дев'ятку. На перерву олександрійці пішли в ролі наздоганяючих. В друому таймі відбулись заміни як в одній, так і в іншій...Спорт.ua

Наполі знищив Болонью

і червона картка для захисника господарів. Сам Дріс Мертенс і виконав штрафний з двадцяти метрів – м'яч залетів точно в дев'ятку воріт. 0:3. У наступній атаці підопічні Роберто Донадоні відквитали один гол – це Василіс Торосидіс виявився першим на підборі,...Новини футболу

Спаринг. "Карпати" U-21 - "Ордабаси" (Казахстан) - 2:0

У підсумку здобули цілком заслужену перемогу та отримали компліменти від команди-суперника. Галичина спортивная

команду футбольного центру перейти в оборону, а на останніх секундах першої половини матчу з-за меж штрафної точним ударом в дальню дев'ятку відзначився потенційний новачок команди. Другий тайм обидві команди грали іншими складами. У «Сум» одинадцятку склали всі футболісти, які знаходяться...SumyToday

Бої під Авдіївкою: бойовики продовжують обстрілювати "Градами", - нардеп

Авдіївки Про це повідомив народний депутат від фракції "Народний фронт" Євгеній Дейдей в ефірі Еспресо.TV. "Артобстріл продовжується, прилітає навіть в дев'ятку, але це всім відоме місце розташування, "Град" лягає абсолютно по всій території старої Авдіївки. Особливо ближче до залізниці. Я...Еспресо TV

"Шахтар" презентував Бланко-Лещука під оригінальним номером

Бланко-Лещук перейшов на минулому тижні до "Шахтаря" з львівських "Карпат". "З дитинства хотів грати під номером 9, але оскільки зараз "дев'ятка" зайнята, я взяв номер 99. Мені дуже подобається цифра дев'ять", - пояснив свій вибір Густаво.ДеПо

Depo.Сектор. На 67 хвилині поєдинку гравці господарів продемонстрували витончений розіграш штрафного удару, після якого красивого удару Бена Осборна в ближню "дев'ятку", воротарю залишалося тільки супроводжувати політ м'яча поглядом.ДеПо

Контрольний матч.

"Олімпік" - "Металург Запоріжжя" 1:0 У другому таймі "Олімпік" забив гол ударом зі штрафного в "дев'ятку". Ua-football

Олександрія провела двусторонку

Луцевич, відкривши рахунок у зустрічі. Проте, через 5 хвилин "жовтим" вдалось відновити паритет. Довгий пробив по воротах Рудики в самісіньку дев'ятку, без шансів для голкіпера. Ще через пару хвилин "жовті" повели в рахунку. Цього разу красень-гол на свій рахунок записав...Ua-football

матчі Прем'єр-ліги Гуаму Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Eurosport На 35-й хвилині фантастичним ударом через себе, м'яч в дев'ятку відправив гравець "Роверс" Ештон Сурбер. Після взяття воріт він зірвав з себе ігрову майку, підбіг до краю поля і...ДеПо

Атлетік - Барселона 2:1.

Барселону. В середині першого тайму баскам вдалося забити двічі - спочатку Адуріц замкнув подачу з флангу, потім Вільямс пробив в дев'ятку після ефектного пасу п'ятою. У другому таймі Барселона один гол змогла відіграти - Мессі зі штрафного змусив капітулювати Горку...Ua-football

Сьогодні, 4 січня, на вулиці Оноківській трапилась дорожньо-транспортна пригода. На дорозі не розминулись Мерседес Віто та дев'ятка, повідомили в Управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева. На щастя, ніхто в аварії не постраждав.Трибуна

В Ужгороді на Оноківській ДТП за участю "Мерседеса" і "дев

4 січня на вулиці Оноківській, 35 сталася аварія без постраждалих за участю ВАЗ "дев'ятки" та "Мерседеса Віто".Голос Карпат

Талов також здобув бронзу у "вісімці". Дворазовою чемпіонкою України 2016 року стала Катерина Половинчук. Чемпион