Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася на вулиці Тарнавського. Йому надавали екстрену медичну допомогу, повідомляє сайт "Терен". Галас

У Мукачеві неподалік замку "дев

У Мукачеві неподалік замку "дев'ятка" врізаласть в прешкоду (ФОТО).Закарпаття онлайн

Спаринг: "Карпати" U-21 - "Карпати" U-19 - 5:1

А от далі перевага молодіжки з кожною хвилиною ставала все більш помітною. Галичина спортивная

"Нива" обіграла "ДСО-Поділля"

"Ниви" відзначитися міг Гатала, якого в останній момент випередив воротар. А у "ДСО" здалеку пробивав Мищишин – м'яч просвистів біля "дев'ятки". У таймі другому більше моментів теж створили гравці "Ниви". Шелія спочатку не влучив у ствір, пробиваючи з середньої відстані.Галичина спортивная

Україна програла Хорватії у матчі відбору на ЧС-2018

забив форвард "Фіорентини" Нікола Калініч, відомий своїми виступами у складі "Дніпра". Нікола пробив з центру штрафного з розвороту в праву дев'ятку. Поруч з автором першого м'яча перебували два наших захисники, але вони ніяк не завадили Калиничу прицільно пробити. В цілому...Ваші новини

збірної України забив Нікола Калініч. Він прийняв м'яч у карному майданчику спиною до воріт, розвернувся і потужно пробив у праву дев'ятку. Хорватія виграла 1-й тайм 1:0. Після перерви хорвати контролювали ситуацію на полі. Українці могли врятуватися на 78-й хвилині, коли...Високий замок

Україна пропустила гол від Хорватії у матчі відбору ЧС-2018

38-й хвилині забив Нікола Калініч. Він прийняв м'яч у карному майданчику спиною до воріт, розвернувся і потужно пробив у праву дев'ятку. Хорватія вийшла вперед 1:0. Сьогодні у іншому матчі групи I Туреччина перемогла Фінляндію і наздогнала у турнірній таблиці Україну.Еспресо TV

Кравець змушений був помінятись номером з Селезньовим

під цим номером у збірній. Для мене це не було проблемою. Але не хотілося б кожен раз міняти номери. Сподіваюся, "дев'ятка", що у мене зараз, залишиться зі мною на довгий час.Конкуренція всім йде тільки на користь. Я думаю, що...Football-ukraine.com

Валерій Пацкан (БПП). Голосування за нових членів СП буде рейтинговим: хто з кандидатів набере найбільше голосів, той і складе необхідну дев'ятку. З цих дев'яти спікер вибере кандидатуру на пост керівника СП. Співрозмовник видання в депутатському корпусі, обізнаний про закулісся відбору...Голос Карпат

Блискуча перемога "Руху"

Однак ентузіазм «металургів» швидко погасив «рухівець» Ярослав Кінаш. Галичина спортивная

Коллі, який пробив воротаря з трьох метрів. А потім реалізував ще один штрафний, легко закинувши м'яч з 17-ти метрів у дев'ятку вже прямо над стінкою. І все ж його команді для виходу до "чемпіонського плей-офф" не вистачило одного очка. Спортивний...Спортивний Житомир

У чоловічому турнірі перемога дісталася найсильнішому пулісту країни Віталію Пацурі, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України. У жінок найсильнішою була Катерина Половинчук, також лідер українських пулістів. Чемпион

Третій сет Тимофєєва з початку попадання в дев'ятку. Українка виграла перший сет, однак у наступних чотирьох зуміла набрати лише два очки (дві нічиї).Znaj.ua

Також екс-арбітр Прем'єр-ліги додав: "І ще нагадаю, що на 88 хвилині рахунок був 3-1 і гол зі штрафного прямо в дев'ятку забив не Неймар, а арбітр. І бив правою ногою. Який молодець!!!!! А то пенальті і пенальті! Не цікаво". Нагадаємо,...Znaj.ua

з-за меж штрафного. "Ворскла" відповіла небезпечним ударом Зарічнюка. А кількома хвилинами пізніше Саків вдало пробив здалеку та влучив у дальню "дев'ятку" 1:0. Надалі полтавці узяли гру під свій контроль, створивши ще кілька моментів. Один із них був особливо небезпечним, але...Vpoltave.info

"Кордон любові" проходить по Дніпру...

збірника – "На кордоні любові" – не дивує читача. Голова журі конкурсу, кандидат філософських наук, член НСПУ та НСЖУ Наталія Дев'ятко пояснює так: "За Україну зараз борються два світи. І межа між ними, на думку наших супротивників, у реальному світі...Буквоид

Тіна Кароль виконала мрію онкохворої дівчинки із Житомирщини

собі хотів на літо футбольні буци і м'яч. А також сфотографуватися з Потапом", - каже онкохворий Павло Жеревчук. 6-річна Алла Дев'ятко, у якої виявили пухлину нирки, теж має свою велику мрію – зустрітися з президентом Петром Порошенком. А 12-річна онкохвора...Єдність

Поліція затримала лідера Народної Самооборони Запорізької області за погром ігрових автоматів

Після цього відбувся погром залу невідомими і затримання Олексієнка і його товаришів. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Чи вдасться викрити механізми впливу влади на суддів?

Суддя Дев'ятко прогнозовано не зявився на засідання Вищої ради правосуддя, де розглядали питання про його звільнення за винесення неправосудних рішень щодо активістів...Ukrainianwall

Через транспортну пригоду на проспекті утворився затор, тролейбуси зупинилися. Читайте також: В центрі Чернівців загорілася маршрутка (фото) 0372.ua