дев'ятка

Depo.Сектор. На 67 хвилині поєдинку гравці господарів продемонстрували витончений розіграш штрафного удару, після якого красивого удару Бена Осборна в ближню "дев'ятку", воротарю залишалося тільки супроводжувати політ м'яча поглядом.ДеПо

Контрольний матч.

"Олімпік" - "Металург Запоріжжя" 1:0 У другому таймі "Олімпік" забив гол ударом зі штрафного в "дев'ятку". Ua-football

Олександрія провела двусторонку

Луцевич, відкривши рахунок у зустрічі. Проте, через 5 хвилин "жовтим" вдалось відновити паритет. Довгий пробив по воротах Рудики в самісіньку дев'ятку, без шансів для голкіпера. Ще через пару хвилин "жовті" повели в рахунку. Цього разу красень-гол на свій рахунок записав...Ua-football

матчі Прем'єр-ліги Гуаму Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Eurosport На 35-й хвилині фантастичним ударом через себе, м'яч в дев'ятку відправив гравець "Роверс" Ештон Сурбер. Після взяття воріт він зірвав з себе ігрову майку, підбіг до краю поля і...ДеПо

Атлетік - Барселона 2:1.

Барселону. В середині першого тайму баскам вдалося забити двічі - спочатку Адуріц замкнув подачу з флангу, потім Вільямс пробив в дев'ятку після ефектного пасу п'ятою. У другому таймі Барселона один гол змогла відіграти - Мессі зі штрафного змусив капітулювати Горку...Ua-football

Сьогодні, 4 січня, на вулиці Оноківській трапилась дорожньо-транспортна пригода. На дорозі не розминулись Мерседес Віто та дев'ятка, повідомили в Управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева. На щастя, ніхто в аварії не постраждав.Трибуна

В Ужгороді на Оноківській ДТП за участю "Мерседеса" і "дев

4 січня на вулиці Оноківській, 35 сталася аварія без постраждалих за участю ВАЗ "дев'ятки" та "Мерседеса Віто".Голос Карпат

Талов також здобув бронзу у "вісімці". Дворазовою чемпіонкою України 2016 року стала Катерина Половинчук. Чемпион

Моніторинговою командою Громадянської мережі ОПОРА рекомендовано запровадити деталізовану та зрозумілу процедуру звітності депутатів міської ради. Голая Пристань

Випадковість чи так задумано?

Меньє ж не вперше радує публіку шедевром. Наприклад, в Лізі Чемпіонів він забив "Базелю", пробивши зльоту з лінії штрафного в дев'ятку. Залишається додати, що Меньє, будучи гравцем "Брюгге", здорово проявив себе на Євро-2016, після чого був куплений ПСЖ за сім...Ua-football

"Віза-Вторма" перемогла "Ураган-2"

Особливо виручав партнерів воротар Тарас Левандівський. Але і він був безсилий, коли Василь Гурак на 10-й хв. потужно "попав" у дев'ятку. Невдовзі неузгоджені дії "ураганівців" у захисті дозволили Ігорю Подолюку забити вдруге. Друга половина матчу розпочалася з курйозного автоголу у...Галичина спортивная

На перепис населення України витратять мільярд гривень

словами експертів, перепису не варто чекати раніше 2019 року — хорошим тоном вважається перераховувати населення у рік, який закінчується на дев'ятку, нуль або одиницю. Цього правила дотримуються в усьому світі, і таким чином можна зіставити дані з різних регіонів, отримані...Infokava.com

Уночі на черкаській дамбі сталася потрійна ДТП

У зв'язку з ДТП рух дамбою був тимчасово обмежений та спричинив чималі затори. Про Все

Клубний ЧС.

зажевріла в дебюті другої половини, коли Тау прийняв м'яч у правій частині штрафного, розхитав захисника і класно пробив у дальню дев'ятку. Але на більше африканців не вистачило, а "Чонбук" забив ще один. Оньяго дуже невдало зіграв на виході, тому Кіму...Ua-football

"Динамо" - "Шахтар": найкращі фото матчу

Господарі поля знову вийшли вперед у середині тайму. Степаненко порушив правила біля свого штрафного, а Рибалка ідеально виконав штрафний у "дев'ятку" воріт суперника. Після перерви в одній з контратак донеччани знову зуміли відігратися, коли Срна прострілив з флангу, а Фред...Зеркало недели (газета)

Прем

"Шахтар" в неймовірному матчі переміг "Динамо"

подачі зі стандарту від Бернарда. На 30-ій хвилині стандарт реалізували вже динамівці. Сергій Рибалка елегантно обвів стінку та влучив в "дев'ятку" воріт Пятова.На старті другої половини гри доннечани зусиллями Фреда зрівняли рахунок в грі, а на 58-ій Факундо Феррейра вперше...Футбол газета

вразив ворота французького клубу на 30-й хвилині матчу. Українець отримав м'яч за межами карного майданчика і шикарним дальнім ударом вразив дев'ятку воріт Монако. Крім Юрченка, на звання автора кращого гола тижня претендують нападник Селтіка Патрік Робертс, півзахисник Порту Ясін Браїмі,...Чемпион

Ураїнець отримав м'яч за межами карного майданчика і шикарним дальнім ударом вразив дев'ятку воріт Монако. Гол українця залишається поки єдиним у матчі. - Bayer 04 Leverkusen (@bayer04fussball) 7 декабря 2016 г.Чемпион

79 окрема миколаївська десантно-штурмова бригада ВДВ відзначила день створення частини

За виконання цього завдання військовослужбовці частини були нагороджені урядовими нагородами. Seo-top-news