дев'ятка

У справі Януковича Оболонський райсуд перейшов до судових дебатів

Суддя постановив негайно перейти до судових дебатів. «Судові дебати оголошую відкритими». Українське право - інформаційно-правовий портал

В Оболонському райсуді Києва колегія суддів оголосила про відновлення з 30 липня стадії судових дебатів у справі за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді

державній зраді. Про це повідомляє Укрінформ. "30 липня о 10:00 ми розпочнемо проводити судові дебати", - сказав головуючий суддя Владислав Дев'ятко. Він зазначив, що якщо нинішні адвокати Януковича не з'являться, то суд буде вимушений залучити адвоката з Регіонального центру з...День

Суд у справі Януковича оголосив про перехід до дебатів сторін

На його думку, таке рішення свідчить про прагнення пришвидшити справу. Радіо Свобода

Суд продовжив розгляд справи про держзраду Януковича

обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді, передає кореспондент УНН. "Судове засідання оголошено продовженим", - сказав головуючий суддя Владислав Дев'ятко.Варто зазначити, що на початку судового засідання сторона захисту Януковича запропонувала суду допитати трьох свідків, 2 з яких колишні охоронці...Unn.com.ua

Оболонський районний суд надав захисникам екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого у державній зраді, ще один день на допит свідків - 17 липня. Ua.news

Фото UATV Про це заявив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, повідомляє Укрінформ.UATV

прийняти участь у близько 60 судових засіданнях у рамках розгляду процесу про державну зраду. Про це оголосив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, повідомляє кореспондент Укрінформу. Так, суддя сказав, що на засіданні у понеділок суд не почув самого Януковича, а також Азарова,...Голос Украины (газета)

Оболонський районний суд Києва продовжив розгляд кримінального провадження стосовно колишнього президента України Віктора Януковича, звинуваченого в державній зраді. УСБН

через високу посаду, передає "112 Україна". Десь буквально за 20 хвилин до цієї ДТП він скоїв ще одну, зіткнувся з "дев'яткою". Викликали поліцію, вона подивилася і, напевно, подивилася, що великий начальник, і не відреагувала. Національна поліція у Закарпатській області зараз...24 канал

П

однак його відпустили через високу посаду. Десь буквально за 20 хвилин до цього ДТП він скоїв ще одне, зіткнувся з дев'яткою. Викликали поліцію, вона подивилася і, напевно, подивилася, що великий начальник і не відреагувала. Національна поліція у Закарпатській обл. зараз...УСБН

Спаринг "Нива" - "Верес" 1:2

Після подачі кутового Олександр Апанчук головою вразив дев'ятку воріт "Вереса". "Нива" - "Верес" 1:2...Галичина спортивная

побили та затримали майже два десятки автомайданівців. Жахливі кадри покалічених в’язнів Банкової та їх потрощених авто облетіли увесь світ. Суддя Дев'ятко розглядав справу одного з таких затриманих – львів’янина Олексія Салиги. Незважаючи на відсутність будь-яких доказів вини затриманого, абсурдність звинувачення...24 канал

Спаринг. "Рух" - "Прикарпаття" - 2:1

Винниківський «Рух» здобув мінімальну перемогу в західноукраїнському дербі з івано-франківським «Прикарпаттям». Галичина спортивная

Хорватія - Англія 2:1. «Шашкові» з боєм проходять англійців на шляху до фіналу

хвилині першого тайму. Красивий удар вдався зі штрафного для Кірана Тріпп'є, який перекинув хорватську стінку і поклав снаряд майже у дев'ятку воріт Даніеля Субашича, який дострибнути і парирувати удар не зумів. Після голу Хорватія стала виглядали дещо розгубленою, Англія ж...Главком

Збірна Хорватії з футболу обіграла команду Англії в півфіналі чемпіонату світу з футболу-2018. Зустріч почалася для хорватів з нокаутуючого удару Кірана Триппьесо штрафного. УСБН

Зустріч почалася для хорватів з нокаутуючого удару Кірана Триппьесо штрафного. Першим номером продовжувала працювати Хорватія і на 109-й хвилині домоглася успіху. Новости Сумм

який триває в ці хвилини, родоначальники футболу відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Захисник англійців Кіран Трип'є відправив м'яч у дев'ятку воріт Субашича. Відео голу на нашому каналі в Telegram. Нагадаємо, що першим фіналістом Мундіалю стала збірна Франції.Чемпион