дев'ятка

вразив ворота французького клубу на 30-й хвилині матчу. Українець отримав м'яч за межами карного майданчика і шикарним дальнім ударом вразив дев'ятку воріт Монако. Крім Юрченка, на звання автора кращого гола тижня претендують нападник Селтіка Патрік Робертс, півзахисник Порту Ясін Браїмі,...Чемпион

Ураїнець отримав м'яч за межами карного майданчика і шикарним дальнім ударом вразив дев'ятку воріт Монако. Гол українця залишається поки єдиним у матчі. - Bayer 04 Leverkusen (@bayer04fussball) 7 декабря 2016 г.Чемпион

Наполі - Інтер.

і не зможе взяти участь у матчі, а бельгієць з кожним туром все більш впевнено почуває себе в ролі неправдивої дев'ятки. Більш того, потреба випускати бельгійця на фланг відпала і з поліпшенням форми Інсіньє, який на старті сезону валяв дурня,...Новини футболу

У результаті автівка перекинулася, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції. Галас

Беланда здобув для Ніцци перемогу над Генгамом

клубом у "Динамо" півзахисник Юнес Беланда. Марокканський хавбек прийняв м'яч на куті штрафного і обвідним ударом відправив його в дальню дев'ятку. Цей гол став для Беланда другим у складі французької команди в 12 матчах Ліги 1. Перемога над "Генгамом" дозволила...Ua-football

Кубок Ліги.

на полі вже був 17-річний валлійський форвард Бен Вудберн. Саме він через п'ять хвилин встановив остаточний рахунок матчу, розстрілявши ближню дев'ятку з кута воротарського. Таким чином, Вудберн на 98 днів побив рекорд Майкла Оуена як самого юного бомбардира в історії...Ua-football

скажу, ті водії, що зловживають саме правилами. Якщо людина проживає, чи працює на Соборній, прекрасно, але якщо він вчепив чотири дев'ятки чи чотири нуля і хоче показати, що йому все дозволено. Підхід буде дуже принциповий, і я особисто буду надавати...Винницкий Бизнес Портал

У Мукачеві школяр потрапив під колеса авто: в мережі з

Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора в центральній частині міста. Закарпатський Кореспондент

Ередивізії. Нічия Херенвена, Ексельсіор перемагає в роттердамському дербі

матчу гості виглядали впевнено і навіть вийшли вперед, зберігаючи лідерство аж до 68-ї хвилини, коли Арментерос спочатку чудовим ударом у дев'ятку зрівняв рахунок, а потім вивів свою команду вперед. Перемога виводить Хераклес на десяте місце, а Гоу Ехед Іглз опускається...Новини футболу

"Епіцентр К10" програв перший матч 1/16 фіналу Кубка України

Саме після ауту івано-франківці забили і другий гол. Конкольняк і Красій розіграли аут, удар останнього голкіпер відбив, але на добиванні першим був Володимир Прокоп. Галичина спортивная

Цього тижня в шоу «МастерШеф - 6» сформувалася дев'ятка кращих кулінарів-аматорів сезону. До неї увійшли: Олег Ковальчук, Світлана Білейчук, Наталія Петрик, Вікторія Король, Катя Пєскова, Асмік Гаспарян, Саша Швець...Буковинська правда

Сьогодні ввечері, біля села Гряда на Львівщині сталася аварія: відбулося лобове зіткнення «дев'ятки та «Мерседеса». Дивись.info

Знам

Учасники Знам'янського клубу спортивного бального танцю "Фурор-Данс" змагалися Всеукраїнського турніру зі спортивних бальних танців, у Кропивницькому. багато володарів кубків - головних нагород у змаганнях із спортивних бальних танців: медиапортал "Акула"

На Свалявщині поліцейські затримали "дев'ятку" зі знищеним номером кузова.Ужгород.net.ua

Ворскла сыграла вничью с аматорским Динамо

дальній удар, знову Шуст потягнув. А от в наступному епізоді хороший удар зі штрафного вдався Бартуловічу. Младен підкрутив м'яча у дев'ятку воріт Динамо - 1:0. Мав шанс під кінець тайму Хльобас, проте не влучив у ворота із вигідної позиції. Вдалося...Спорт.ua