дев'ятка

Ліга 1. 22 тур.

більш небезпечними, ніж наскоки господарів. У підсумку, Товен за 15 хвилин до кінця матчу забив другий гол, знявши павутину з дев'ятки воріт Веркутра, на чому і порішили. 0:2, і завдяки цій...Ua-football

Суд у справі про держзраду Януковича допитає співробітників УДО без відеофіксації засідання

відеотрансляції засідання через те, що планується допитати чинних співробітників УДО. Відповідну ухвалу сьогодні оголосив головуючий у судовому процесі суддя Владислав Дев'ятко, передає кореспондент УНН.До суду надійшла заява від чотирьох співробітників Управління державної охорони, в якому вони просять провести їхній допит...Unn.com.ua

Ліга 1. 21 тур.

зухвало, створивши підхід вже на 1-й хвилині, проте вже на 4-й Ді Марія все розставив по місцях, різаним ударом в дев'ятку відкривши рахунок в матчі. Ну а далі... Далі було побиття... 15 хвилина. Ді Марія зробив дубль, з...Ua-football

Xiaomi розпочала роботу над MIUI 10

Те, що компанія почала розробляти нову оболонку досить очікувано. Також, віце-президент Xiaomi також анонсував випуск оновлення дев'ятки для апаратів третьої хвилі.Pingvin.pro

Українські розробники представили на щорічній масштабній конференції CES 2018 гаджет для кардіомоніторингу Cardiomo. Цю розробку визнали найкращою у змаганні стартапів від Techstars. Lviv.com

Шедевральные голы Луиса Суареса и Месси.

а також гол Ліонеля Мессі. Гол Луїса Суареса. Для перегляду відео натисніть на картинку Луїс Суарес точним обвідним ударом в "дев'ятку" увінчав стрімку контратаку "Барселони", а Ліонель Мессі забив прямим ударом зі штрафного, нагадавши про себе як про витонченого майстра...Ua-football

"Ураган" зумів перервати затяжну смугу без перемог

Іваняк), і ще двічі атакував ворота господарів Єрьомін: перший удар-простріл нейтралізувала оборона "Урагану", а після другого м'яч пролетів поруч з "дев'яткою". Під завісу тайму вже Корсун потривожив каркас воріт покровчан, пробивши в штангу, а Цілик, опинившись на ударній позиції метрах...Галичина спортивная

Повідомляють, що в Києві помер останній з організаторів і учасників повстання в таборі смерті Собібор - Аркадій Вайспапір. 14 жовтня 1943 року в'язні табору смерті підняли повстання. 1NEWS

Держзрада Януковича: суд оголосив перерву до 17 січня через відсутність адвокатів

Криму, щоб зустрітися з Януковичем і дізнатися про його подальші плани. Також колишній прем'єр заявив, що Янукович сприяв анексії Криму. Ракурс

Суд переніс засідання у справі Януковича через відрядження адвокатів

суд Києва переніс засідання у справі про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича на 17 січня. Відповідне рішення суддя Владислав Дев'ятко оголосив у зв'язку з тим, що адвокати Януковича поїхали у відрядження. Своєю чергою прокурор Руслан Кравченко назвав дії захисту...Зеркало недели (газета)

Команда ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова була наймолодшою на змаганні. За цей колектив грала й семирічна Аріна Паскаренко. Жіночий футбол України

Новий рік енергетики розпочали з впевненої перемоги

Тож голкіперу "Енергії" Володимиру Кардашу довелось зі стартових секунд матчу демонструвати свою майстерність. Ще за три хвилини "Енергія" подвоїла свою перевагу. Галичина спортивная

Вже ближче до перерви шанс відкрити рахунок знову мав Віталій Дзюба. Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне» Телеканал Ритм

Аварію спричинив водій "дев'ятки", який перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння.Терноград

Суд у справі про держзраду Януковича оголосив перерву у засіданні до 10 грудня

кореспондент УНН. Перерва до 10-ї години 10 січня 2018 року оголошується у засіданні, сказав головуючий у судовому процесі судді Владислав Дев'ятко. За його словами, після цього ще одне засідання суду заплановано на 10.00 11 січня. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Януковича була...Unn.com.ua

Лист Януковича до Путіна складали на замовлення Кремля - Сенченко

вимагали у суду притягнути його до дисциплінарної відповідальності за порушення правил проведення судового засідання та адвокатської етики. Головуючий суддя Владислав Дев'ятко кілька раз заспокоював сторону захисту і закликав не заважати допиту свідка, а також запевнив, що обидві сторони процесу зможуть...Зеркало недели (газета)

Продаж "Динамо" назвали провальним

сайт Sportanalytic.com. Там нігерієць не зміг стати основним, відзначившись всього 7 голами за півтора сезону.Британські ЗМІ навіть визнали Ідейє найгіршою "дев'яткою" в історії клубу. Зараз ж він відсторонений від матчів за "Тяньцзинь Теда" з Китаю.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Завтра суд допитає нардепа Сенченка у справі про держзраду Януковича

кореспондент УНН.Таким чином за згодою сторін у справі оголошується перерва до завтра, на 10 годину, сказав головуючий колегії суддя Владислав Дев'ятко. За словами прокурора Руслана Кравченка, сторона обвинувачення на завтра забов язується забезпечити явку свідка. Ми забезпечимо явку свідка (свідок...Unn.com.ua

Суд продовжив розгляд справи про держзраду Януковича

27 грудня у зв'язку з неявкою сторони захисту В.Януковича. Так, на початку судового засідання головуючий у судовій колегії суддя Владислав Дев'ятко поінформував учасників процесу, що до суду надійшов лист від адвокатів Януковича Віталія Сердюка, Ігора Федоренка та Адріани Фозекош, в...Unn.com.ua