дебютний

Покер Вороніна у матчі ветеранів (ВІДЕО)

Андрій Воронін продовжує забивати за збірну України. У дебютному ветеранському матчі на рахунку 37-річного форварда аж чотири голи. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Колишній нападник національної збірної України Андрій Воронін дебютував за ветеранську збірну. 1NEWS

У Чечні вболівальників примушували відвідати дебютний матч футбольного клубу «Ахмат»

У Чечні, 16 липня, футбольний матч клубу «Ахмат», який нещодавно отримав нову назву, та російського клубу «Амкар», студенти та бюджетники відвідали примусово. Громадське телебачення

Новачок Динамо Томаш Кендзьора дебютує за київський клуб в матчі молодіжних команд. Як відомо, гравець перебрався в Динамо з польського Леха. Чемпион

На дебютний тур ФК «Скала» наразі заявив 17 футболістів.Гал-info

Закарпатський гурт Johnny Rides випустив дебютний альбом. Закарпатський гурт Johnny Rides випустив свій перший альбом. Робота над записом тривала близько року. З кількох десятків складених пісень...Ужгород.net.ua

Музикант родом з Ужгорода випустив кліп до дебютної платівки.Ужгород.net.ua

Гурт Johnny Rides 6 липня випустив дебютний альбом "Teal & Orange". З кількох десятківThe post Дебютний альбом закарпатського гурту "Teal & Orange" вже в мережі appeared first...Трибуна

Закарпатський гурт Johnny Rides випустив дебютний альбом "Teal & Orange".Закарпаття онлайн

Гурт ONUKA випустив новий сингл «VSESVIT»

Пісня «VSESVIT» стала дебютним синглом нового альбому « MOZAЇKA», який вийде цієї осені.Громадське телебачення

Усик може отримати діамантовий пояс

Всесвітня боксерська рада (WBC) вирішила нагороджувати чемпіонів дебютного сезону Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) діамантовими поясами.UkrMedia

Контрольний матч.

В рамках підготовки до нового сезону Рух здобув впевнену перемогу над Волинню. У складі жовто-чорних дебютними голами відзначився Микола Буй, а в другому таймі крапку в матчі поставив Святослав Зубар. Рух - Волинь 3:0 Голи: Буй...Ua-football

Виноградівська "Чаламада" випустила дебютний альбом "Пушлисьме"

Про це гурт "Чаламада" повідомив на сторінці в мережі Фейсбук. Чекайте наш дебютний альбом "Пушлисьме" в мережі вже завтра. Нагадаємо, виноградівський гурт "Чаламада" драйвово закрив фестиваль "Червене вино".Голос Карпат

KARПENKO: дебютний кліп на пісню "DИM". Михайло Карпенко презентував свій сольний музичний проект та перший кліп.Ужгород.net.ua

Дебютну книгу «Срібне скло» презентувала Прикарпатська письменниця Уляна Мандзюк

Дебютну книгу «Срібне скло» презентувала Прикарпатська письменниця Уляна Мандзюк. Збірка поезій складається з чотирьох розділів, які вмістили в собі вірші різноманітної тематики. Телерадіокомпанія РАІ

Півзахисник Шахтаря Тайсон відзначився голом у товариському матчі проти Австралії. Источник: champion.com.ua 1NEWS

Бердянський вокальний колектив «Україночки» дав дебютний концерт

В середу, 7 червня, в актовому залі ЦДЮТ учасниці колективу представили п'ятнадцять номерів Pro.berdyansk.biz

Ліам Галлахер представив відео на свій дебютний сольний сингл «Wall Of Glass» з прийдешнього альбому «As You Were»...Радіо Трек

Супергол Манджукича в ворота Реала

Було це на 27-й хвилині. Відзначимо, що дебютний точний удар вийшов у Роналду на 20-й хвилині.Ua-football