дебютний

У бібліотеці для молоді презентували дебютну книгу рівненської письменниці Ксенії Циганчук...Радіо Трек

В дебютному матчі Кубку Африки-2017 господарі турніру - збірна Габону, несподівано втратила перемогу над збірною Гвінеї-Бісау Габон - Гвінея-Бісау - 1:1 Голи...ДеПо

Український захисник Віталій Приндета забив свій дебютний гол в чемпіонаті Греції. На 23-й хвилині Приндета заробив жовту картку.ДеПо

Дебютний м

Хавбек збірної України та турецького "Фенербахче" Олександр Караваєв. Футбол газета

Українець забив гол з передачі екс-динамівця Ленса Українець забив третій гол своєї команди в товариському матчі проти "Денізліспора" (3: 0, перерва). ДеПо

Перше тренування Караваєва за "Фенербахче"

гравець турецького "Фенербахче" Олександр Караваєв провів своє перше тренування за стамбульський клуб. Повідомляють Футбольні трансфери.Пропонуємо вам переглянути декілька фото з дебютного тренування Сашка в складі "канарок".Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Учасник проекту "Голос країни" нігерієць Лео Мантіс презентував дебютний кліп на свою авто...Експрес

Справжнє ім'я співака - Леонардо Ободоеке, а Лео Мантіс - його сценічний псевдонім. Newsru.ua

Футзальна ліга Ужгорода зібрала на дебютному турнірі 20 команд. На турнірі-відкритті УФЛ перемагає "Минай-1"...Ужгород.net.ua

Сьогодні у приміщенні виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулася дебютна вистава лялькового театру, яку показали вихованці гуртка «Ляльковий театр» (кер. Христина Зайченко) для дітей, батьки яких загинули у зоні АТО.Komora.info

Як Олександр Усик готується до дебютного бою у штаті Каліфорнія.Seo-top-news

Євген Коноплянка забив дебютний гол у Бундеслізі...zaxid.net

11-річний син Вікторії та Девіда Бекхемів, Круз, котрий нещодавно випустив дебютний сингл, не забари...Експрес

Усик закликав своїх уболівальників не спати в неділю о 5-й ранку

Український чемпіон світу з боксу записав відеозвернення до фанатів напередодні дебютного бою в США.УНИАН (ИА)

Дебютний матч 15 туру Англійської Прем'єр-ліги завершився вольовою перемогою "Вотфорда" над "Евертоном" "Вотфорд" - "Евертон" - 3:2 Голи: Окака, 36, 64, Прьодль, 59 - Лукаку, 17, 86 ДеПо

Український півзахисник Байєра Владлен Юрченко забив гол у матчі з Монако. Юрченко, для кого цей матч став першим в поточному сезоні, вразив ворота французького клубу на 30-й хвилині матчу. А його Байер розгромив суперника 3-0 Spy-Football

В Іспанії триває поєдинок 14-го туру примери Про це повідомляє Depo. Ось як "Малага" пропустила другий гол в дебютному для Дениса Бойка матчі.ДеПо

Українсбкий голкіпер "Малаги" Денис Бойко сьогодні дебютував в чемпіонаті Іспанії Про це повідомляє Depo. Звинуватити українця в голі важко. ДеПо

"Малаги" Денис Бойко вийде в стартовому складі на матч з "Валенсією" Про це повідомляє Depo. Цей матч стане для Бойко дебютним в іспанській примері.ДеПо