дебютний

Чигринський забив дебютний гол за АЕК(ВІДЕО)

АЕКа Дмитро Чигринський забив у матчі чемпіонату Греції проти "Лариси" (3: 0). Чигринський забив на 81-й хвилині, цей гол став дебютним для українця за АЕК.Sportgid

Українець відзначився дебютним м

Форвард МТК Юрій Коломоєць допоміг своєму клубу здобути перемогу в матчі проти "Дьошдьора" (3: 2). Український форвард провів на полі весь матч. Sportgid

«Львів'яночка» закінчила дебютний тур Вищої ліги з жіночого футболу на шостому місці +Відео...zaxid.net

Шахов забив дебютний м

Український півзахисник Євген Шахов вперше відзначився за грецький ПАОК в чемпіонаті Греції. Футболіст зрівняв рахунок у матчі проти "Астераса" на 28 хвилині матчу. GoalHunter1Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Тернополянин прославився аж у Канаді. Там він презентував свій дебютний альбом. Місцеві фанати радіють досягненню молодого музиканта.Галас

Контрольний матч.

Шановні любителі, запрошуємо вас на дебютний матч "Шахтаря" в рамках товариського турніру Atlantic Cup, котрий відбувається у Португалії. Сьогодні підопічні Паулу Фонсеки поміряються силами зі шведським...Sportgid

У Житомирі стартував зимовий турнір по футболу

В дебютному поєдинку анлрушівська "Фортуна" розгромила житомирський "Імпульс" з рахунком 9:1.Житомир.info

"Гірник-Спорт" переміг у першому матчі року

Дебютний контрольний поєдинок на першому зимовому тренувальному зборі дав можливість головному тренеру "Гірника-Спорт" Сергію Пучкову перевірити на... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Дебютний гол Селезньова в Туреччині

Форвард "Карабюкспора" Євген Селезньов вдало дебютував у Туреччині. Goals_onlineСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

У бібліотеці для молоді презентували дебютну книгу рівненської письменниці Ксенії Циганчук...Радіо Трек

Свій дебютний роман представить молода рівненська письменниця...Радіо Трек

В дебютному матчі Кубку Африки-2017 господарі турніру - збірна Габону, несподівано втратила перемогу над збірною Гвінеї-Бісау Габон - Гвінея-Бісау - 1:1 Голи...ДеПо

Український захисник Віталій Приндета забив свій дебютний гол в чемпіонаті Греції. На 23-й хвилині Приндета заробив жовту картку.ДеПо

Дебютний м

Хавбек збірної України та турецького "Фенербахче" Олександр Караваєв. Футбол газета

Українець забив гол з передачі екс-динамівця Ленса Українець забив третій гол своєї команди в товариському матчі проти "Денізліспора" (3: 0, перерва). ДеПо

Перше тренування Караваєва за "Фенербахче"

гравець турецького "Фенербахче" Олександр Караваєв провів своє перше тренування за стамбульський клуб. Повідомляють Футбольні трансфери.Пропонуємо вам переглянути декілька фото з дебютного тренування Сашка в складі "канарок".Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Учасник проекту "Голос країни" нігерієць Лео Мантіс презентував дебютний кліп на свою авто...Експрес

Справжнє ім'я співака - Леонардо Ободоеке, а Лео Мантіс - його сценічний псевдонім. Newsru.ua

Футзальна ліга Ужгорода зібрала на дебютному турнірі 20 команд. На турнірі-відкритті УФЛ перемагає "Минай-1"...Ужгород.net.ua

Сьогодні у приміщенні виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулася дебютна вистава лялькового театру, яку показали вихованці гуртка «Ляльковий театр» (кер. Христина Зайченко) для дітей, батьки яких загинули у зоні АТО.Komora.info