дебютний

18 лютого, у Винниках, що під Львовом, свій другий поєдинок на Меморіалі Ернеста Юста провів чемпіонат Тернопільської області 2017 року великогаївський "Агрон-ОТГ" Спорт Тернопільщини

Sonya Kay презентувала дебютний міні-альбом

Трендсеттер сучасної української музики - Sonya Kay представила дебютний міні-альбом під назвою "Слухай моє серце".Ta4ki.net

Тренер Юрій Максимов здобув дебютну перемогу в чемпіонаті Азербайджану

Команда Юрія Максимова перемогла з рахунком 1:0. Наступний матч команда Максимова проведе 25 лютого проти клубу "Сумгаїт". NewWest Media

Сьогодні рівненський «Верес» у Полтаві проводив свій перший офіційний матч після зимової перерви. Дебютним він став і для нового наставника рівнян - Юрія Свіркова.ЧаРівне.info

ФК "Заводське", який представляє Заводську об'єднану територіальну громаду (Чортківщина) сьогодні, 10 лютого, розпочав підготовку до участі в дебютному сезоні в чемпіонаті Тернопільської області...Спорт Тернопільщини

Філіппе Коутіньйо відзначився дебютним голом за "Барселону"

Twitter: https://twitter.com/brfootball/status/961726606803791872 Цей перехід входить у трійку найдорожчих трансферів за всю історію футболу. NewWest Media

Кравець відзначився дебютним голом за "Кайсеріспор"

Twitter: https://twitter.com/KoseGonderi/status/961264168757350400 Водночас, гол Кравця не допоміг "Кайсеріспору" переграти суперника. NewWest Media

Дебютний гол Кравця та елегантний асист Селезньова в чвертьфіналі Кубка Туреччини

"Кайсеріспором" та "Акхісаром", за які вступають українські форварди Артем Кравець та Євген Селезньов відповідно. Повідомляють Футбольні трансфери.Перший забив сьогодні свій дебютний гол у складі нової команди, до якої приєднався цієї зими, зрівнявши рахунок на 36 хвилині поєдинку.А от Селезньов до...Футбольні трансфери

Хобленко забив дебютний гол за польський "Лех"

На 85 хвилині Олексій Хобленко реалізував пенальті, точно пробивши в лівий кут воріт противника. Twitter: https://twitter.com/LechPoznan/status/960148541279793153 NewWest Media

Україна розробила для Великобританії суборбитальную ракету

В недалекому майбутньому партнери випробують двигун космічного апарату, після чого відбудеться його дебютний запуск.Ta4ki.net

Дебютна роль принесла 18-річній актрисі надзвичайну популярність і визнання глядачів, адже Читати далі Як схудла Світлана Ходченкова? Versal

Ужгородський гурт Siberian Sun презентував дебютне відео "Albatros"

Це дебютне відео молодих виконавців. Пісня про швидкоплинність часу, важливість реалізації себе та порушення правил, коли це потрібно. Нагадаємо, дитячий танцювальний колектив...Голос Карпат

Український фільм візьме участь у програмі Берлінале

Дебютний повнометражний фільм Марисі Нікітюк «Коли дерева падають» було обрано до конкурсної програми Панорама в рамках Міжнародного Берлінського Кінофестивалю (Берлінале). Громадське телебачення

Товариський матч.

"Ворскла" - "Арка" - 2:1 "Ворскла" (1 тайм): Шуст, Сапай, Чижов, Гіоргадзе, Пердута, Шарпар (к), Чеснаков, Ребенок, Кулач, Кобахідзе, Васін "Ворскла" (2 тайм): Шуст, Дедяєв, Гіоргадзе, Даллку, Сапай, Чеснаков, Кравченко, Одарюк, Кадимян, Васін, Коломоєць "Арка": (1 тайм): Стейнборс, Збожень, Марцяник,...Sportgid

Селезньов: "Акхісар" нагадує мені "Дніпро"

все влаштовує, прямо як колись в "Дніпрі". Селезньов дуже чекає на переїзд у новий стадіон.Нагадаємо, що Селезньов вже встиг забити дебютний гол за "Акхісар".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Селезньов забив дебютний гол за турецький клуб

На 62 хвилині матчу українського бомбардира тренер заминив на Сонера Айдогду. "Акхісар Беледієспор" "Болуспор" 1:0 NewWest Media

Молодой нападающий Динамо Назарий Русин вспомнил свой дебютній матч в Лиги Европы.Ua-football

Сінді Кроуфорд повторно знялася в рекламі Pepsi

Другий відеоролик випущений через 26 років після дебютного. Ta4ki.net

шлях у рівненському клубі, згадав, як грав за сільську команду з Володимиром Адамюком та хто у "Вересі" відповідає за святкування дебютних голів в УПЛ.ЧаРівне.info

Світоліна вийшла до фіналу на дебютному турнірі сезону

Українська тенісистка Еліна Світоліна на дебютному турнірі в цьому сезоні зуміла пробитися до фіналу.iPress