двійка

Серед жінок перемогли, зокрема, в байдарці-двійці на дистанціях 1000 м і 500 м Софія Коваль / Ольга Шостак, а на дистанції 200 м Христина Казимірська /...MediaStar

на дистанції 500 метрів, у четвірці, також на "п'ятисотці", разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим, та в байдарці-двійці з Віталієм Цурканом. Перемогу святкувала і чоловіча двійка у складі Ігоря Трунова - Івана Семикіна. Бронзові призери Ріо-2016 каноїсти...Чемпион

Львів

жіночій байдарці-четвірці (у складі Марії Кічасової, Анастасії Горлової, Анастасії Тодорової та Інни Грищун) на дистанції 500 метрів та бронзу у байдарці-двійці на двохсотметрівці разом з Анастасією Тодоровою, повідомили також сьогодні, 23 травня, в прес-службі Львівської...Щоденний Львів

Андрухів і Озимок - чемпіони України серед юніорів

час навчання в училищі здобула десятикласниця Валерія Терета. Разом з херсонкою Тетяною Комлєвою Валерія посіла ІІІ місце у перегонах на каное-двійках на 200м. Срібними призерками в змаганнях байдарок-четвірок на 200м стали учениця 10 класу Марта Жеплінська та студентка І курсу...Галичина спортивная

байдарці-четвірці (у складі Марії Кічасової, Анастасії Горлової, Анастасії Тодорової та Інни Грищун) на дистанції 500 метрів та «бронзу» - у байдарці-двійці на двохсотметрівці разом з Анастасією Тодоровою. Варто відзначити, що це перший міжнародний старт збірної України під керівництвом нового старшого...MediaStar

Як українкі у Монтемор-у-Велью медалі здобували

в Монтемор-у-Велью. Пропонуємо вашій увазі відео виступів Людмили Лузан (каное-одиночка, 200 м, 3 місце) та Анастасії Тодоровой з Анастасією Горловою (байдарка-двійка, 200 м, 3 місце). Каное-одиночка. 200 м. Жінки. Фінал. 1. Віраж БАЛЛА — 46,862. 2. Кінчо ТАКАШ (Угорщина) —...Спорт.ua

Франківчанка Людмила Лузан виборола бронзу на Кубку світу з веслування

500 метрів в каное-одиночці. Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда. Також нагороди здобули: "золото" — Ігор Трунов/Іван Семикін, байдарка-двійка 500 м; Віталій Цуркан/Олег Кухарик, байдарка-двійка 1000 м; "срібло" — Дмитро Янчук/Тарас Міщук, каное-двійка 1000 м. Нагадаємо, Людмила Лузан...Галичина спортивная

Львів

одиночці на дистанції 500 метрів і в четвірці, також на «п’ятисотці», разом з Кирилом ЧЕРНОМОРОВИМ, Даніїлом КУЗЬМІНИМ та Ігорем ТРУНОВИМ, каное-двійка у складі Дмитра ЯНЧУКА та Тараса МІЩУКА стала також стала першою на п’ятисотці. «Срібло» в активі Ігоря ТРУНОВА (в...Галичина спортивная

Львів

одиночці на дистанції 500 метрів і в четвірці, також на пятисотці, разом з Кирилом ЧЕРНОМОРОВИМ, Даніїлом КУЗЬМІНИМ та Ігорем ТРУНОВИМ, каное-двійка у складі Дмитра ЯНЧУКА та Тараса МІЩУКА також стала першою на пятисотці. Срібло в активі Ігоря ТРУНОВА (в спринті),...Щоденний Львів

Українці завоювали ще сім медалей в Монтемор-у-Велью

одиночці на дистанції 500 метрів і в четвірці, також на «п’ятисотці», разом з Кирилом ЧЕРНОМОРОВИМ, Даніїлом КУЗЬМІНИМ та Ігорем ТРУНОВИМ, каное-двійка у складі Дмитра ЯНЧУКА та Тараса МІЩУКА стала також стала першою на п’ятисотці. «Срібло» в активі Ігоря ТРУНОВА (в...Спорт.ua

Українці здобули чотири медалі на старті етапу Кубка світу з веслування

рамках другого дня на етапі Кубку світу в Монтемор-у-Велью (Португалія), повідомляє УНН з посиланням на Федерацію каное України.Першими фінішували чоловічі двійки: Ігор Труханов/ Іван Семикін на дистанції 500 метрів (1:28,059), а також Віталій Цуркан/ Олег Кухарик (3:09,732). "Срібло" в активі...Unn.com.ua

Українські веслувальники здобули чотири медалі на етапі Кубку світу

став бенефісом українських спортсменом Українські веслувальники перемогли в двох видах програми на етапі Кубку світу в Монтемор-у-Велью. Першими фінішували чоловічі двійки: Ігор ТРУНОВ/ Іван СЕМИКІН на дистанції 500 метрів (1.28,059), а також Віталій ЦУРКАН/ Олег КУХАРИК (3.09,732). «Срібло» в активі...Спорт.ua

Роман Пахолок: «Чи може хтось уявити Чортків без студентів?

Сьогодні традиції продовжує Чортківський педагогічний коледж імені Олександра Барвінського. У приміщенні коледжу діє Чортківський навчальний центр дистанційних комунікацій Прикарпатського національного університету ім. Газета "Наш ДЕНЬ"

Тарас Міщук: "Завдання на сезон - максимальні, відпочивати не плануємо"

відразу після перемоги на Кубку України в Дніпрі. «Перед стартом у нас було хвилювання, все-таки це наш перший старт в двійці в сезоні, але ми абсолютно задоволені виступом. Все чудово. Після Олімпійських ігор ми відпочили два місяці, а потім з...Галичина спортивная

А потім до 12 років дитини починають мучити головні болі. Батьки нерідко сприймають шкільні невдачі дітей, як свої власні. Наша мама

Ой, чий то кінь стоїть: там, де не ходять маршрутки, рівнянам пропонують проїхатися верхи (ФОТОФАКТ)

У самому центрі Рівного, на проспекті Миру, більш відомому у народі як рівненський Бродвей, сьогоні містяни помітили двійко коней. Тварини спокійно собі паслися на газоні біля тутешнього ломбарду, повідомляє PRESS-ЦЕНТР.Press-Центр

Тернопільські веслувальники відкрили сезон змагань

1000 та 5000 метрів. Ще один вихованець Тернопільської школи веслування Павло Сарабун на цих змаганнях об’єднав зусилля для боротьби у каное-двійці зі спортсменом з міста Ковеля Олександром Шеметило. Екіпаж, у якому стартував Павло, посів четверте місце на 1000-метровій дистанції, поступившись...Галичина спортивная

Буковинським вчителям дозволять безліч разів перескладати ЗНО

Вчителі Буковини складатимуть тести доти, доки не погодяться зі своїми балами. Про це заявила директор департаменту освіти Чернівецької ОДА Оксана Палійчук: Наше завдання допомогти вчителю працювати над собою, не карати, а побачити, що є проблема і допомогти її вирішити. Тому...0372.ua

Франківська викладачка здобула дві перемоги на Кубку України з веслування на байдарках і каное

Івано-Франківського національного медичного університету, майстер спорту міжнародного класу Наталія Жилюк. Наталія Жилюк разом з івано-франківською спортсменкою Людмилою Лузан виступали у каное-двійці на двох дистанціях — 200 і 500 метрів. В обох стартах вони були найшвидшими та здобули перемогу. "Підготовка до...Галичина спортивная