дворазовий чемпіон

Український шпажист Нікішин виграв "золото" етапу Кубка світу з фехтування

з італійцем Габріеле Чіміні (15:12), а в півфіналі вперше в кар'єрі виграв у олімпійського чемпіона Ріо-2016 у командній шпазі та дворазового чемпіона Європи в індивідуальній шпазі француза Янніка Бореля - 15:11. У поєдинку за "золото" Богдан зустрічався з ще одним...Дніпроград

чвертьфіналі Нікішин переміг італійця Габріеле Чіміно (15:12), а у півфіналі став сильнішим за олімпійського чемпіона Ріо-2016 у командній шпазі та дворазового чемпіона Європи в індивідуальній шпазі француза Янніка Бореля (15:11). У фінальному поєдинку Нікішин переміг Даніеля Жерена (15:13), пише Трибуна.Чемпион

Олімпіада-2018.

Олімпіаду в Пхьончхані дворазовий чемпіон Сочі-2014 Каміль Стох з Польщі розпочав з дошкульної поразки у стрибках з 90-метрового трампліна. Перед виконанням заключної спроби Каміль посідав...Ua-football

Японець Ханю став двократним олімпійським чемпіоном з фігурного катання

Проте набраних японцем балів вистачило для загальної перемоги 317,85. Срібна нагорода також у японця Шоми Уно, який набрав 306,90 балів. Дворазовий чемпіон світу та шестиразовий чемпіон Європи іспанець Хавєр Фернандес вперше здобув олімпійську медаль, посівши третє місце 305,24. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:...Unn.com.ua

Спортивне сузір

звернулася до шанованого зібрання очільниця району. Високі перемоги отримали у номінаціях: «Кращий спортсмен року – 2017» - Худжадзе Імед – дворазовий чемпіон України та срібний призер чемпіонату Європи – 2017 року з греко-римської боротьби;«Краща спортсменка року – 2017» - Небощицька...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Українець увійшов до символічної збірної Євро-2018 з футзалу

одним з кращих гравців чемпіонату Європи з футзалу. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА. Група технічних експертів УЄФА в складі дворазового чемпіона світу в якості головного тренера збірної Іспанії Хав'єра Лосано і наставника ризького Нікарс Орландо Дуарте представила п'ятірку кращих...Високий замок

вид програми на цих Іграх у санному спорті естафету. Відтак Ґайзенберґер, Вендль і Арльт слідом за землячкою-біатлоністкою Лаурою Дальмайєр стали дворазовими чемпіонами Пхьончхана. Також кожен із цього тріо став першим чотириразовим олімпійським чемпіоном у санному спорті Медальний залік станом на...TeNews

Клебо кваліфікувався другим, програвши переможцеві лише 19 сотих секунди. Загалом до числа 30-ти фіналістів увійшли всі основні фаворити. За винятком дворазового чемпіона світу Алекса Гарві з Канади, який, можливо, прорахувався з розподілом сил і показав 32-й час з відставанням від...Ua-football

У Черкасах відбулася церемонія підняття прапора на честь Олімпіади

розвивати зимові види спорту, але ми маємо гарні результати у літніх видах спорту». Честь підняти прапор надали Антону Скачкову – дворазовому чемпіону Паралімпійських ігор та Олександру Феденку – cрібному призеру Олімпійських ігор, дворазовому чемпіону світу. Валентина Бондаренко...Нова доба

виступ на 85,20 балів, у підсумку поступився не лише Джерарду, але й земляку Максу Парро, спроба якого завершувала змагання. Натомість дворазовий чемпіон Winter X Games Маркус Клівленд із Норвегії, якого більшість спеціалістів вважали фаворитом, у жодній з трьох спроб свого...Ua-football

У центрі Черкас підняли Олімпійський прапор (фото)

честь рідної держави. Право підняти олімпійський прапор надали срібному призеру Олімпійських ігор із велосипедного спорту в Сіднеї Олександру Феденку та дворазовому чемпіону й дворазовому срібному призеру Паралімпійських ігор Антону Скачкову. Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Анатолій...Про Все

У Вінниці підняли Олімпійський прапор на підтримку української національної збірної на Зимових іграх-2018

бронзова призерка Олімпійських ігор в Афінах-2004 з веслування на байдарках і каное Анна Балабанова та срібний призер Олімпіади-2000 у Сіднеї, дворазовий чемпіон світу, багаторазовий чемпіон України, заслужений майстер спорту з велоспорту Сергій Чернявський. Підтримати спортсменів-олімпійців прийшли учні спортивних шкіл міста...Інформаційна Вінниччина

Хвиля жалоби: Помер відомий журналіст, активіст Євромайдану

Дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук помер від інсульту. Експерти, які оглянули тіло, ознак насильницької смерті не виявили. Корупція

він грав у складі харківського «Локомотиву» та сумського «Універ-Автомару». Кар’єру гравця розпочинав у міні-футбольному клубі «Суми». Захищаючи кольори «Локомотиву», ставав дворазовим чемпіоном і володарем Супер-кубка України. Є гравцем національної збірної, у складі студентської збірної був чемпіоном світу серед...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Також боєць був єдиним майстром спорту з фрі-файту. The post Помер дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук appeared first on Дзеркало Коломиї.Дзеркало Коломиї

Серце чемпіона світу з фрі-файту зупинилося у Львові

державної адміністрації повідомили в спереду: 6 грудня 2018 року на 28-му році життя передчасно перестало битися серце професійного бійця ММА, дворазового чемпіона світу з фрі-файту, багаторічного члена збірної команди України, Львівянина Ігоря Слюсарчука. Остаточну причину смерті ще встановлюватимуть, однак, за...Щоденний Львів

Дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук зранку 6 лютого раптово помер у Львові. The post Чемпіон з Тернополя помер від інсульту у Львові. Галас

Помер дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук

Сьогодні, 6 лютого, у Львові, на 29-му році життя зупинилося серце дворазового чемпіона світу із фрі-файту у важкій вазі, випускника Львівського державного університету фізичної культури Ігоря Слюсарчука. Ігор Слюсарчук народився 14 серпня 1989...Погляд

"Серце зупинилось у вівторок….": Помер відомий український спортсмен-чемпіон

У Львові 6 лютого раптово помер український боєць змішаного стилю, дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук. Зазначається, що близько 10:30 правоохоронці отримали від лікарів повідомлення про те, що в орендованій квартирі...Корупція

У Львові раптово помер 28-річний дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук

У Львові 6 лютого раптово помер український боєць змішаного стилю, дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук.Громадське телебачення