дворазовий чемпіон

Сергій КОНЮШОК: «Коли виступав Вірастюк, був золотий час богатирства»

він трохи має проблеми, відновлюється. Але однозначно в Рекші ще є спортивне майбутнє. Хоча в принципі він досяг висот, він дворазовий чемпіон світу, з Лашиним в команді виграв парний чемпіонат світу. > – Наскільки Міхеєв і Рекша готові конкурувати з...Спорт.ua

Формула 1: итоги сезона

Подальші спроби прогресувати були марними, бо команда небагато уваги приділяла модернізації машини. Спорт.ua

Черкаські стрільці завоювали нагороди чемпіонату України

області представляли 7 спортсменів. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Свій високий рівень підготовки підтвердив відомий черкаський стрілець, дворазовий чемпіон та рекордсмен Паралімпійських ігор Ковальчук Василь. За результатами змагань Василь виборов три перших місця у вправах R-4, R-5,...Нова доба

КОНЮШОК: «Для появи нових Вірастюків потрібна внутрішня конкуренція»

Президент Федерації стронгмену України, дворазовий чемпіон світу Сергій Конюшок під час веб-конференції на Sport.ua висловив думку, що для появи в Україні атлетів, які могли б претендувати...Спорт.ua

Сергій КОНЮШОК: «Цей сезон був найкращим, але і найважчим»

через покоління. Василь Вірастюк два рази був визнаний «Найсильнішою людиною на планеті», ти два рази ставав чемпіоном світу, Володимир Рекша дворазовий чемпіон світу. Для Новікова це чудовий живий приклад, що наші стронгмени регулярно стають найсильнішими на планеті. Плюс перемога в...Спорт.ua

Дмитро Бобрун став дворазовим чемпіоном світу у 1954 році. Дворазовий чемпіон світу 1954 і дворазовий чемпіон Європи 1955 у командних змаганнях.Vpoltave.info

"Макларен" прагне зберегти в команді знаменитого іспанського гонщика Алонсо

Контракт дворазового чемпіона світу з британською командою закінчується через рік.УНИАН (ИА)

Помер заслужений майстер спорту з кульової стрільби Борис Мельник

був срібним призером Ігор Олімпіади у Мюнхені 1972 року та учасником Ігор Олімпіади у Монреалі 1976 року (12-е особисте місце); дворазовим чемпіоном (1970) і семиразовим срібним призером (1970, 1974) чемпіонатів світу; дев’ятиразовим чемпіоном та триразовим призером чемпіонатів Європи; п’ятиразовим рекордсменом...Галичина спортивная

Мукачівські спортсмени тріумфували на чемпіонаті світу з хортингу

Ігор Няговський (70-75 кг), який виборов дві золоті нагороди у розділах Сутичка та Двобій. Таким чином Ігор Няговський з Мукачівщини дворазовий чемпіон світу з хортингу!Голос Карпат

Українка Соловйова встановила новий світовий рекорд у присіданні зі штангою

що на цих же змаганнях перемогу здобув український пауерліфтер Сергій Білий. У ваговій категорії до 93 кг він став дворазовим чемпіоном світу за версією IPF, зібравши в сумі триборства 1012,5 кілограмів. Нагадаємо, раніше українська важкоатлетка Ольга Коробка була позбавлена...Зеркало недели (газета)

Українська важкоатлетка стала світовою рекордсменкою з присідання зі штангою

в становій тязі з результатом 220 кг. Між тим, на цих же змаганнях здобув перемогу український важкоатлет Сергій Білий. У ваговій категорії до 93 кг він став став дворазовим чемпіоном світу за версією IPF, зібравши у сумі триборства 1012,5 кг.Ракурс

на цих же змаганнях перемогу здобув також український важкоатлет Сергій Білий. У ваговій категорії до 93 кілограмів він став став дворазовим чемпіоном світу за версією IPF, зібравши в сумі триборства 1012,5 кілограмів, пише xsport.ua. Раніше була інформація, що українська важкоатлетка...Чемпион

відбірковому матчі до ЧС-2018 збірна Бразилії не залишила шансів принциповому супернику збірній Аргентини і навіть повернення Ліонеля Мессі не допомогло дворазовим чемпіонам світу. Голи Коутиньо, Неймара і Пауліньо принесли велику перемогу Селесао - 3:0. Це протистояння мало величезне значення для...Ua-football

кар'єри", - наголосив під час вітального слова Чорноіваненко. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому презентують пам'ятку учасника АТОЦього дня Грамотами було нагороджено дворазового чемпіона світу Василя Гаркушу, бронзового призера чемпіонату Іллю Клєвака, чемпіона світу Ігоря Сьомкіна та Христину Шевченко, котра на чемпіонаті...Златопіль

У Кропивницькому нагородили чемпіонів з традиційного карате (ФОТО)

карате, Христину Шевченкo - чемпіoнку та брoнзoву призерку чемпіoнату світу медиапортал "Акула"

відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 року народження і молодших. У цих змаганнях Юрій Кузінський став дворазовим Чемпіоном України, перемігши на дистанціях 1500 та 3000 метрів. Спортивний Житомир...Спортивний Житомир

Момент вбивства дворазового чемпіона світу з кікбоксингу в Москві був знятий камерою відеоспостереження.7 днів

Поліція встановила особу вбитого на південному заході Москви чоловіка, тіло якого з вогнепальним пораненням грудей було знайдено напередодні ввечері на парковці одного з торгових центрів. Ukrainianwall

грудей було знайдено напередодні ввечері на парковці одного з торгових центрів. Як повідомили в МВС, ним виявився уродженець Північно-Кавказького округу, дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу Джабраїл Джабраїлов. За попередньою версією, у нього зі знайомим виник конфлікт на фінансовому підґрунті. Щоб...Чемпион

В Москві убитий дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Співробітники московської поліції затримали за гарячими слідами жителя Північно-Кавказького регіону, підозрюваного у вбивстві дворазового чемпіона світу з кікбоксингу Джабраила Джабраїлова. Про це повідомило ТАРС джерело в правоохоронних органах, передає «Є!»Як зазначила в свою чергу офіційний...Єдність