гімнаст

Армієць старший солдат Олег Верняєв завоював 3 нагороди на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

У румунському місті Клуж завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. Під час виступів на чемпіонаті Олімпійський чемпіон армійський спортсмен старший солдат ЗС України Олег Верняєв здобув дві золоті нагороди у вправах - на паралельних...Народна Рада

Український гімнаст Верняєв завоював «золото» і «бронзу» чемпіоната Європи

Золоту медаль він отримав за вправи на брусах Український гімнаст Олег Верняєв виграв золоту і бронзову медалі на чемпіонаті Європи в Румунії, повідомляє Національний олімпійський комітет України. «Олімпійський чемпіон у вправах на брусах Олег Верняєв...Ракурс

Український гімнаст Верняєв завоював друге "золото" чемпіонату Європи

В румунській Клуж-Напоці завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, на якому другу золоту медаль для України виборов Олег Верняєв, показавши найкращий результат на паралельних брусах. Для Верняєва це вже...Зеркало недели (газета)

Олег Верняєв виграв ще одне "золото" чемпіонату Європи

Український гімнаст Олег Верняєв захистив статус чемпіона Європи у програмі на брусах.iPress

результат в опорному стрибку (14,649). Перемогу тут здобув представник Росії Артур Далалоян, рузультат якого склав14,933 бали. Срібло в активі румунського гімнаста Маріана Драгулеско - 14,733. Раніше бронзу у вправах на кільцях виборов українець Ігор Радівілов.Чемпион

Український гімнаст Олег Верняєв поділився враженнями після перемоги21 квітня віндивідуальному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у Румунії. У короткому відеозверненні Олег Верняєв розповів про чудову атмосферу змагань у Румунії і запевнив, що у...1NEWS

Гімнаст Радівілов здобув «бронзу» на чемпіонаті Європи

Український спорстмен Ігор Радівілов став бронзовим призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у вправах на кільцях. Громадське телебачення

Український гімнаст Олег Верняєв завоював золото у багатоборстві на чемпіонаті Європи, який проходить в румунській Клуж Погоди. Про це повідомляє офіційний сайт...Новости Чернигова

Український гімнаст Верняєв завоював "золото" чемпіонату Європи у багатоборстві

Олімпійський чемпіон вважався головним фаворитом змагань і напередодні виграв кваліфікацію багатоборства. Зеркало недели (газета)

Український гімнаст став чемпіоном Європи у багатоборстві.Експрес

Українець Верняєв здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

Український гімнаст показав в п'ятницю, 21 квітня, кращий результат в індивідуальному багатоборстві - 85,866 бала...Молодой буковинец

Український гімнаст Верняєв здобув "золото" чемпіонату Європи

Українець Олег Верняєв виграв чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у румунському Клужі. Високий замок

Українець Верняєв здобув «золото» чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Нагадаємо, найкращими спортсменами України 2016 року визнано гімнаста Ракурс

Верняєв виграв «золото» на чемпіонаті Європи

Олімпйскій чемпіон Олег Верняєв завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить в Клужі (Румунія), передає «Є!» із посиланням на Укрінформ. Український гімнаст показав в п'ятницю, 21 квітня, кращий результат...Єдність

Український гімнаст Олег Верняєв став дворазовим чемпіоном Євроопи з спортивної гімнастики.Гал-info

Український гімнаст Верняєв переміг на чемпіонаті Європи

Український спортсмен Олег Верняєв завоював золоту медаль у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Громадське телебачення

Українські спортсмени опинилися у фіналі чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики та багатоборства

Український гімнаст Олег Верняєв та багатоборець Євген Юденков перемогли у кваліфікаціях на чемпіонаті Європи, та пройшли до фіналу.Громадське телебачення

Український гімнаст Олег Верняєв виграв загальний залік Кубку світу зі спортивної гімнастики у багатоборстві.1NEWS

Українська спортсменка здобула перемогу на престижній велогонці в Німеччині

Яна Беломоїна випередила представницю Польщі на 25 секунд Нагадаємо, раніше український гімнаст Олег Верняєв завоював золото...Ракурс