гімнастка

Також повідомляється, що дворазовою бронзовою медалісткою Юнацької Олімпіади стала гімнастка Анастасія Бачинська.MediaStar

15-річна тернополянка стала призеркою юнацьких Олімпійських ігор

Бронзову нагороду ІІІ юнацької Олімпіади зі спортивної гімнастики завоювала наша Анастасія Бачинська. Тернопільська гімнастка посіла третє місце у фіналі багатоборства, поступившись лише спортсменкам з Італії та Великобританії. Нагадаємо, що юнацька Олімпіада проходить у аргентинському...Галичина спортивная

Українські гімнастки Олена Дяченко і Яніка Вартлаан вибороли п'ять медалей на етапі гран-прі у чеському Брно. Дяченко три рази піднімалася на п'єдестал...24 канал

17-річна борчиня зі Львова виборола срібло Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі

лише китаянка Чжоу Сіньжу. Нагадаємо, на літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі Україну представляє ще одна львів’янка — 15-річна художня гімнастка Христина Погранична. Вона квалафікувалася до фінальної частини змагань, опинившись на третьому місці серед 36...Галичина спортивная

Українські гімнастки вибороли п

Про це повідомляє Федерація гімнастики України, передає УНН. Як повідомляв УНН, українська гімнастка пробилася до фіналу Юнацької Олімпіади-2018.Unn.com.ua

Стрибунка у воду принесла Україні десяту нагороду Юнацької Олімпіади-2018

медалі. Раніше медаль Україні приніс плавець Денис Кесіль, який виграв “срібло” на дистанції 200 м батерфляєм, а “бронзу” одержала 15-річна гімнастка Анастасія Бачинська у багатоборстві. Додамо, що Юнацькі Олімпійські ігри триватимуть до 18 жовтня.День

В олімпійському Буенос-Айресі 15-річна гімнастка Анастасія Бачинська підтвердила високе реноме української школи спортивної гімнастики і посіла третє місце у фіналі багатоборства.Западная информационная корпорация

Фото noc-ukr.org В Буенос-Айресі (Аргентина) на юнацьких Олімпійських іграх 15-річна українська гімнастка Анастасія Бачинська посіла 3 місце у фіналі багатоборства. Про це передає прес-служба НОК. Результат нашої спортсменки 52,322, попереду лише Джорджия...UATV

Україна виборола першу олімпійську нагороду в історії вітчизняного бадмінтону - НОК

Крім того, напередодні українська гімнастка Анастасія Бачинська здобула на змаганнях бронзу.5 канал

Українці показують блискучий результат на Юнацькій Олімпіаді

поступившись лише угорцю Крістофу Мілаку (1.54,89). Відзначимо, що це була перша срібна медаль для збірної України у Буенос-Айресі. Також 15-річна гімнастка Анастасія Бачинська підтвердила високе реноме української школи спортивної гімнастики і зайняла 3 місце у фіналі багатоборства. Таким чином, за...Znaj.ua

Анастасія Бачинська - бронзова призерка ІІІ Юнацької Олімпіади

Українка стала третьою у багатоборстві В олімпійському Буенос-Айресі 15-річна гімнастка Анастасія Бачинська посіла 3 місце у фіналі багатоборства.Спорт.ua

Олімпійська чемпіонка з Донецька назвала Росію агресором

бабусі та діда, не можу провідати своїх тренерів, які живуть там. Для мене Донецьк був і буде Україною", - сказала гімнастка, яка народилася у Донецьку, а зараз мешкає у США. На Олімпіаді-1996 у Атланті Лілія Подкопаєва здобула золоті медалі у...Еспресо TV

Нагорного звинувачують у держзраді через участь у Марші миру в Москві на запрошення Бориса Нємцова". Учасники: бізнесмен, волонтер, екс-чоловік олімпійської гімнастки Лілії Подкопаєвої Тимофій Нагорний; олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва; олімпійські чемпіони Яна Клочкова та Богдан Макуц; президент...Интерфакс-Украина

дії на Донбасі. Ми все-таки по різні боки. Ми нібито рідні та близькі люди, але не знайшли точок дотику",- говорить гімнастка.Лілія розповіла, що ходить у госпіталь до поранених військових."Я сьогодні була у військовому госпіталі. Коженого разу, приїжджаючи в Україну, я...Чемпион

Екс-чоловік гімнастки Подкопаєвої вийшов із СІЗО під заставу

Сообщение Екс-чоловіка гімнастки Подкопаєвої випустили з СІЗО під заставу появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Колишній чоловік української гімнастки, олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої, бізнесмен Тимофій Нагорний, якого підозрюють в державній зраді та шахрайстві, вийшов під заставу. Нагорний був затриманий...24 канал

Українська гімнастка пробилася до фіналу Юнацької Олімпіади-2018

На Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року в аргентинському Буенос-Айресі завершилася кваліфікація в фіналі багатоборства серед представниць художньої гімнастики, повідомляє УНН із посиланням на Федерацію художньої гімнастики України. Гал-info