гімнастка

Рівненські гімнастки із спортивного клубу "Золота осінь" активно почали виступати у новому сезоні. Серед рівненських гімнасток найкращий результат показала Анастасія Охмак.Все

Легенда гімнастики Ольга Корбут продала свої нагороди

Легендарна радянська гімнастка Ольга Корбут продала пять своїх олімпійських медалей та інші нагороди за 333 з половиною тисячі доларів на американському аукціоні, повідомляють...Високий замок

Юні гімнастки раді представляти своє місто, вони хочуть показати, на що здатні та перемогти.Vsemisto-lv

Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова з шістьма медалями

А ця золота - за всеукраїнський турнір», - розповідає гімнастка Христина Погранична. А найбільше хвилювалася Христина не у фіналі, а перед кваліфікаційним багатоборством.Галичина спортивная

У Києві відкрилася виставка художниці Галини Інгули

мир, гармонія і згода і ніколи не буває воєн і стихійних лих. Художниця знаходить радість у квітах, танці балерин, виступі гімнастки, морській регаті, поверненні птахів із вирію і навіть в променях полуденного сонця. Персональні виставки Галини вже пройшли у Франції,...Зеркало недели (газета)

13-річна гімнастка зі Львова здобула чотири золота на Кубку Дерюгіної

У неділю, 19 березня, 13-річна львівська гімнастка Христина Погранична виборола чотири золоті медалі Міжнародного турніру «Кубок Дерюгіної» серед юніорок. Христина Погранична виборола золоті медалі у вправах з...Галичина спортивная

Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова з шістьма медалями +Відео zaxid.net

Львів

Христина Погранична упевнено перемогла на міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Deriugina Cup 2017". За результатами перших двох днів цих змагань гімнастка стала першою в багатоборстві серед юніорів 2003 року народження і опинилась на найвищій сходинці, принісши перше "золото" нашій збірній.Ваші новини

13-річна гімнастка зі Львова здобула чотири золота на Кубку Дерюгіної...zaxid.net

Старенька гімнастка підкорює мережу своїми неймовірними трюками.Експрес

стала кращою у змаганнях на різновисоких брусах. У фіналі вона набрала 13,933 бала, а компанію українці на подіумі склали дві гімнастки з Австралії - Ріанна Міззі (13,600) і Джорджія Роуз (13,366). Євген Юденков став третім у змаганнях на кільцях -...Чемпион

Росіянка П.Хоніна перемогла у Києві на Гран-прі з художньої гімнастики

виступу у вправах з обручом знялась із змагань з невідомої причини. Таким чином, перемогу в абсолютній першості Гран-прі здобула російська гімнастка Поліна Хоніна із результатом 68,8 бала. Друге місце посіла теж росіянка Юлія Бравікова (65,85). На третій сходинці пєдесталу спортсменка...Unn.com.ua

III Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Кришталеві булави»

за адресою м. Львів, вул. Уласа Самчука, 14 (кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка»). У змаганнях візьмуть участь 370 гімнасток,їхні представники та тренери з декількох країн Європи (Ізраїль, Польща, Словаччина) та майже з усіх куточків України (Київ, Одеса,...Львівська міська рада

гроші і житло. Все, що я заробила в спорті. Навіть машину, яку мені, як чемпіонці, вручили після Олімпіади", - пожалілася гімнастка, яка здобула олімпійську нагороду у 16 років. За словами Грішиної вона звернулася з позовом до суду і з заявою...Еспресо TV

У столичному Палаці спорту - гімнастичний квітник

світу Наталія Годунко, найбільшою мрією її життя було перемогти саме на Кубку Дерюгіної, на очах рідної публіки. А найтитулованіша українська гімнастка сучасності Ганна Різатдінова заради участі у цьогорічному турнірі навіть відтермінувала завершення спортивної карєри. Найближчий рік ви ще побачите мене...Високий замок

має талант! А хто сумнівався, що Херсонська область – талановита?!», – підсумував виступ Аріни відомий член журі Ігор Кондратюк. Маленька гімнастка вразила журі та глядачів не тільки яскравим номером, а й своєю дитячою щирістю. На запитання журі – навіщо їй...Голая Пристань

Вихованки школи художньої гімнастики Рівненського ПДМ взяли участь у 10 міжнародному турнірі Caramba cup,який проходив 10-12.03 в м.Катовіце (Польща), на якому показали високі результати: Кіра Ухова 1 місце, Томкович Каміла 2 місце,Даря Ткачук 3 місце, Агафія Титечко 5 місце. Телеканал Ритм

Отримавши першість на Всеукраїнському чемпіонаті, юні вінницькі здобули перепустку на змагання на Міжнародному рівні. Дівчата з притаманною спортивною заповзятістю налаштовані перемагати та дивувати суддівський склад. Моя Вінниця