гімнастка

пропускає початок сезону) збірної України Вікторія Мазур пройшла у фінал із стрічкою. Але під час виступу у фіналі в української гімнастки зав'язався вузол на стрічці, і і Віка зупинилася на 8 місці з результатом 13,100. Нагадаємо, на початку квітня українки...Чемпион

Українські гімнастки здобули 2 медалі на етапі Кубка світу

Українські гімнастки здобули срібну та бронзову нагороди у фіналі етапу Кубка світу, що проходив у Ташкенті...Громадське телебачення

Уфіналі з5обручами наші грації виступили досить впевнено, іотримана... 1NEWS

Російська гімнастка Марія Сюльгіна зірвалася під час виступу в Білоруському державному цирку. Артистка зламала руку і отримала легкий струс мозку.Art-news

не будуть обмежувати, а відпустять вгору. Бо насьогодні є певні обмеження оцінки. Раніше були записи карточок, який ліміт - що гімнастка виконала, що ні. Тепер гімнастка може виконувати все, що тренер поставив їй у композицію, те, що тренер вважає за...Чемпион

У Білдержцирку в Мінську сталася НП під час вистави "Шоу гігантських фонтанів. Гімнастка з Росії в номері "Повітряні гімнасти під парасолькою" прийняла рішення виступати без страховки і впала з великої висоти.Infokava.com

Хто вони «Спортивна гордість Кіровоградщини 2016»?

В Кропивницькому відбулася церемонія нагородження відзнаки Спортивна гордість Кіровоградщини-2016. Захід пройшов в обласному театрі імені Кропивницького. Почесні відзнаки вручили представники обласної та міської влади. Загалом було нагороджено близько півсотні спортсменів та тренерів області, що гідно представили нашу область на Всеукраїнських...Fotoinform

стали 600 спортсменок, представниць 92 команд.На призовий подіум піднімалися вихованки обласної комплексної ДЮСШ Ніка в категорії лайт.Марина Ващенко перемогла серед гімнасток 2009 року народження. Ганна Мацько (2008 р.н.) і Єлизавета Абдуллаєва (2006 р.н.) у своїх вікових групах замкнули призові трійки.Готувала...Гречка

Історія 13-річної гімнастки Христини Пограничної

будуть обмежувати, а відпустять вгору. Бо на сьогодні є певні обмеження оцінки. Раніше були записи карточок, який ліміт — що гімнастка виконала, що ні. Тепер гімнастка може виконувати все, що тренер поставив їй в композицію, те, що тренер вважає за...Галичина спортивная

у цих змагання взяли спортсмени відділення велоспорту Знамянської районної КДЮСШ клубу Рос Агро села Мошорине Кіровоградської області. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницькі гімнастки перемогли в ХІІІ Універсіаді із художньої гімнастикиСпортсмени з Кіровоградщини показали гідні результати на цих змаганнях. Так, Софія Шевченко посіла...Златопіль

У змаганнях узяли участь 250 спортсменок віком від 4 до 16 років. Україну і місто Суми на турнірі представляли гімнастки з клубу «Грація».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

8-9 квітня спортивна зала факультету фізичного виховання ЦДПУ вперше приймала учасниць всеукраїнського турніру з художньої гімнастки Квітка України. Дебютні змагання одразу взяли високу організаційну планку, а тому і сам турнір перевершив усі очікування. Впродовж двох днів...Гречка

Гімнастки з oбласнoгo центру здoбули перемoгу в універсіаді (ФOТO)

державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка гостинно прийняла учасників ХІІІ Універсіади України з художньої гімнастики. У престижних змаганнях взяли участь гімнастки з девяти вищих навчальних закладів.Про це повідомляє Златопіль з посиланням на прес-службу міськради Кропивницького.Турнір проводився за співпраці обласної федерації...Златопіль

Збірна команда Мукачева зайняла призові місця на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики

м. Мукачева зайняла призові місця на Міжнародному турнірі з гімнастики художньої в Молдові, м. Кишинів. Серед 150 учасниць змагань, наші гімнастки посіли такі місця: Строцень Валерія - 2; Хамлай Анастасія - 1;Куцук Соломія - 2; Кришінець Евеліна - 2; Мадар...Голос Карпат

Черкаські гімнастки дебютували на міжнародному турнірі

Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Вихованки Черкаської ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧОФСТ «Україна» вперше взяли участь у змаганнях міжнародного рівня. Здобутки гімнасток Черкащини: Парубченко Ксенія (2009 р.н.) змагалася у категорії “А” м’яч + обруч й посіла 7 місце; Яценко Поліна (2006...Нова доба

Українські гімнастки стали бронзовими призерками етапу Кубка світу

Зазначимо, що на першому щаблі команда Болгарії, другими стали господарки змагань збірна Італії. Unn.com.ua

Українські гімнастки здобули бронзові нагороди в багатоборстві на змаганнях першого етапу Кубку світу з художньої гімнастики в італійському Пезаро.Громадське телебачення