гімнасти

Черкащани взяли участь у чемпіонаті світу із спортивної гімнастики у Японії

Фото з сайту "Черкаський спорт". Черкащани взяли участь в неофіційному чемпіонаті світу (вікова категорія 2000-2003 р.н.) із спортивної гімнастики, інформує "Черкаський спорт".  Наші гімнасти змагалися у традиційному міжнародному турнірі з гімнастики спортивної (неофіційний молодіжний чемпіонат світу серед спортсменів  2000-2003...Про Все

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України. Високий замок

Українські гімнасти завоювали 8 нагород на Кубку світу в Парижі

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України Еспресо TV

Нагароди отримали Олег Верняєв, Петро Пахнюк, Ігор Радівілов, Діана Варінська. На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup, який відбувся у Парижі, українські гімнасти завоювали вісім медалей. Про це повідомила прес-служба Національного комітету України...Високий замок

Українські гімнасти виграли 8 медалей на міжнародних змаганнях у Парижі

Українські гімнасти виграли 8 медалей на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики «FIG World Challenge Cup» у Париж...Громадське телебачення

На паралельних брусах спортсмен посів ІІ місце, поступившись українському гімнасту Олегу Верняєву. Цього року у Кубку взяли участь 200 найкращих гімнастів з 40 країн світу.Спортивний Житомир

Українські гімнасти здобули вісім медалей на Кубку світу в Парижі

та у вільних вправах. Зазначено, що загалом збірну команду України представляли шість спортсменів. Також, додамо, змагалися на Кубку світу 165 гімнастів із 38 країн. Як повідомляв УНН, українські гімнасти здобули три золоті та дві срібні нагороди на етапі кубка світу з окремих...Unn.com.ua

Олімпійських іграх 2016 від Азербайджану. Однак нещодавно повернувся в Україну, щоб прославляти її на міжнародному рівні. Спортсмен зауважив, що українським гімнастам важче вибороти перемогу на Олімпіаді, ніж, наприклад, китайській команді. Бо цей вид спорту є дуже травматичним. І якщо з...Спортивний Житомир

День фізичної культури та спорту. В місті провели чимало спортивних заходів. Серед них – флорбол, лакрос, показові виступи кікбоксерів та гімнастів. Найбільший ажіотаж у глядачів виклакав турнір Рівненських депутатів зі стрітболу. Депутати побігати з м’ячем не відмовляються, адже …...Телеканал Ритм

Порошенко нагородив Аду Роговцеву премією імені Олександра Довженка

рік у сімейному колі») та Ернес Сарихалілов (93 тисячі гривень для виробництва ігрового короткометражного фільму «Цвях»).   Читайте також: Українські гімнасти здобули п'ять нагород на етапі Кубка світу у Варні...Єдність

фізичної культури та спорту. Містом передбачено чимало спортивних заходів. Серед них – ігри з флорболу, лакросу, показові виступи кікбоксерів та гімнастів. Найбільшого ажіотажу викликала гра депутатів  у  товариську гру зі стрітболу, зокрема грали заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський, секретар...Телеканал Ритм

Як Херсон святкуватиме 239-ту річницю заснування

Фестиваль «Спортивна молодь – майбутнє держави» (чемпіонат по кроссфіту, стрітбол, показові виступи спортсменів, танцювальний флеш-моб, квести по парку, виступи боксерів, гімнастів, концертні виступи тощо) 16.09, 14.00-18.00, площа біля ККЗ «Ювілейний» 17. Виставка та майстер-клас по виготовленню повітряних зміїв «Одне...Херсонщина за день

Житомирський студент виграв золото і срібло на етапі Кубка світу з гімнастики

Українські гімнасти здобули п'ять медалей на етапі Кубка світу в болгарській Варні. Дві з них - на рахунку студента житомирського державного університету...Покоління ZET

Українські гімнасти завоювали п

Нагадаємо, в квітні Верняєв виграв загальний залік Кубка світу за підсумками сезону. Зеркало недели (газета)

Українські гімнасти вибороли п

Золоту медаль здобув Петро Пахнюк, срібну медаль виборов Олімпійський чемпіон Надія Бєлкіна стала срібним призером у гонці переслідування. Ракурс

Магістрант факультету фізичної культури К-ПНУ отримає орден «За заслуги» І ступеня

На ХХІХ літній Універсіаді в тайванському місті Тайбеї українська команда гімнастів із результатом 257,900 балів завоювала срібний комплект нагород. Про це повідомляє спортклуб вишу.  До складу збірної увійшов магістрант факультету фізичної культури...7 днів - життя за тиждень

Українські гімнасти здобули п

Українські гімнасти здобули три золоті та дві срібні нагороди на етапі кубка світу з окремих видів багатоборства з гімнастики спортивної, що цими вихідними фінішував у болгарському місті Варна. Про це повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту, передає «Є!» з посиланням на УНН.  Так, бронзовий...Єдність

Італійські артисти циркового мистецтва приємно вразили херсонців(фото)

яке вражає глядачів веселими, магічними, а й, моментами, небезпечними номерами всесвітньо відомих артистів! На цирковій арені демонстрували свою майстерність акробати, гімнасти, клоуни, заклинателі змій, безстрашні дресирувальники тигрів, представники однієї з найдавніших циркових династій, брати – Корадо та Давіо Тоні. З...Херсонская городская Газета

Провал на увесь світ: Як "коханка" Путіна зганьбилась у прямому ефірі. Такого ви ще точно не бачили!

із прокремлівських телеканалів. Сталося це під час її візиту до італійського міста Пезаро – саме там заплановане змагання із художньої гімнастики. Оскільки чемпіонат світу з цього виду спорту вперше погодився прийняти її як посла, Кабаєва вирішила "похизуватися інтелектом", проте провалилася...Новости Чернигова