гімнасти

Сумські гімнасти позмагалися за медалі відкритої першості комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Суми».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Маленькі сумські гімнасти боролися за право бути кращими

Участь у змаганнях взяли 65 юних спортсменів міста. Євген КУШНІР (ІІ розряд, 2005 р. н.); Михайло СКРИНИК (ІІІ розряд, 2006 р. н.). RegioNews-Суми

Участь у змаганнях взяли 65 юних спортсменів міста. Михайло Скриник (III розряд, 2006 р.н.). SumyToday

Українські гімнасти взяли дві нагороди на етапі Кубка світу, який проходить в німецькому Котбусі. Бронзовий призер Олімпійських ігор в Лондоні Ігор Радівілов...Чемпион

з велетенськими крилами навіювали ілюзії про подані покази бренду "Victoria Secret" та привернули увагу дорослої аудиторії. Там де діти бачили гімнастику і фокуси, дорослий глядач між помітити сучасну танцювальну постановку, елементи тверку та звабливу розкутість. Родзинкою шоу став виступ "людини-блискавки",...Гречка

Українські гімнасти Олег Верняєв та Ангеліна Кисла у командній першості перемогли на Кубку Swiss Cup Zrich 2016, - йдеться у повідомленні.Високий замок

Українські гімнасти Верняєв та Кисла виграли Кубок Швейцарії

Дует українців у фінальній частині змагань переміг німецьку і російську пару. УНИАН (ИА)

Українські гімнасти Олег Верняєв та Ангеліна Кисла здобули перемогу у командній першості на турнірі у Швейцарії Swiss Cup Zrich 2016.За Киев

Українські гімнасти Олег Верняєв та Ангеліна Кисла у командній першості перемогли на Кубку "Swiss Cup Zrich 2016".Чемпион

Олег Верняєв переможець міжнародного турніру «Memorial Arturo Gander»

Arturo Gander) 2016, який цього року проходив в м. К’яссо (Швейцарія). Загальний результат спортсмена — 60.800. Зазвичай, в цьому турнірі беруть участь найкращі гімнасти з усього світу, які є переможцями Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи. Сам турнір «Memorial Arturo Gander» був започаткований в 1984 році в м.Seo-top-news

Гра проходила на стадіоні "Арена Львів", а пряму трансляцію забезпечував телеканал "Футбол 1". Яремчук, 94 (2: 1)ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні гімнасти з Кропивницького вибороли 5 нагород на Чемпіонаті України (ФОТО)...Златопіль

Світловодські волейболістки завоювали "бронзу" у Хмельницькому

сайт Світловодськ.Їх учасниками стали волейбольні команди з таких міст, як Львів, Червоноград, Боярки, Житомир, Ірпінь та Світловодськ. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні гімнасти з Кропивницького вибороли 5 нагород на Чемпіонаті УкраїниСвітловодські волейболістки вихованки КДЮСШ (директор Василь Мороз) вперше взяли участь у цих...Златопіль

“Олександрія” провела перед матчеве тренування

Вчора, 25 жовтня, ФК Олександрія провів у Винниках передматчеве тренування. Про це Златополю повідомили у прес-службі клубу.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні гімнасти з Кропивницького вибороли 5 нагород на Чемпіонаті УкраїнИВже завтра команда зустрінеться із донецьким Шахтарем на Арені Львів в 1/8 фіналу...Златопіль

пяти днів з 18 по 22 жовтня представники 17 областей відстоювали честь своїх спортивних шкіл та боролися за нагороди.Серед місцевих гімнастів перша команда дівчат у складі майстрів спорту Вероніки Букати, Катерини Шумейко, першорозрядниць Вікторії Іваненко і Діани Савельєвої стала чемпіоном,...Златопіль

днів з 18 по 22 жовтня представники 17 областей відстоювали честь своїх спортивних шкіл та боролися за нагороди. Серед місцевих гімнастів перша команда дівчат у складі майстрів спорту Вероніки Букати, Катерини Шумейко, першорозрядниць Вікторії Іваненко і Діани Савельєвої стала чемпіоном,...Гречка

У Кропивницькому урочисто відкрили Чемпіонат України зі спортивної гімнастики (ФОТО)

дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву і дитячо-юнацьких спортивних шкіл з 17 областей України відрядили до нашого обласного центру найкращих своїх гімнастів.Нагороди вони виборюватимуть протягом пяти днів.Збірна Кіровоградської області прдесталвена на змаганнях чотирма командами (2 юніорки, 2 юніори), вихованцями СДЮСШОР Надія...Гречка

Житомирський пенсіонер винайшов багатофункціональний спортивний тренажер

тематичну літературу. Допоки й сам, у 1987 році, не винайшов спеціальний пристрій для очищення спортивних перекладин та амартизаційний тренажер для гімнастів. Однак гордістю серед тодішніх винаходів, і досі вважає пристрій для тренування м’язів імені Айунца. «Це стоїть починаючий, тому що...Житомир.info

У Черкасах змагатимуться гімнасти з усієї України

За медалі змагатимуться близько 160 учасників. За інформацією прес-служби Черкаської міськради Про Все

Стартували змагання за Кубок Львівської області зі спортивної гімнастики

спортивної гімнастики. Про це повідомили в управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Загалом за перемогу змагаються майже 100 юних гімнастів — вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова та Червонограду. Варто зазначити, що під час урочистої церемонії відкриття учасників свята спортивної...Галичина спортивная

Олімпійський чемпіон Богдан Макуц відкрив змагання за Кубок Львівської області з спортивної гімнастики

Залишається побажати успіхів у продовженні славних традицій спортивної гімнастики Львівщини новим поколінням юних гімнастів та їхнім тренерам!Галичина спортивная