грубі помилки

Українець виборов бронзу на ЧС з плавання

повідомило інформагентство "Уніан", українець проплив дистанцію за 22.84 секунди. Невдало стартувавши, він дуже швидко виринув із води, зробивши при цьому дуже грубу помилку. Проте, на середині басейну він вже лідирував, і протримався на першому місці до останніх метрів дистанції. На фініші...Ваші новини

Юрій Крафт. - Ваш коментар матчу… - Ми погано відіграли матч. Винні, напевно, усі. Я беру відповідальність на себе. Такі грубі помилки, які сталися на початку матчу, повністю «поламали» гру. Виправдання сьогодні немає. Мене просили зберегти команду. Я це зробив.Буковинська правда

Українець став бронзовим призером чемпіонату світу з плавання

сайт турніру. Українець проплив дистанцію за 22.84 секунди. Спортсмен невдало стартував, дуже швидко виринувши з води і зробивши тим самим грубу помилку. Втім, на середині басейну (25 метрів) він вже лідирував, і протримався на першому місці до останніх метрів дистанції.Еспресо TV

Наставник Буковини натякає на відставку

Такі грубі помилки, які сталися на початку матчу, повністю "поламали" гру. - Матч у "Львові" залишив великі надії. - У Львові була побудована...Ua-football

“Буковина” Юрій Крафт зазначив,  що було погано відіграно матч нашими футболістами. “Винні, напевно, усі. Я беру відповідальність на себе. Такі грубі помилки, які сталися на початку матчу, повністю “поламали” гру. Виправдання сьогодні немає. Мене просили зберегти команду. Я це зробив.Чернівці.ТВ

Такі грубі помилки, які сталися на початку матчу, повністю поламали гру. Далі дуже важко. - Матч у Львові залишив нам великі надії. Більше...Online.ua

Тоттенхем обіграв ПСЖ в результативному матчі

ударом Кавані, але "шпори" знайшли, чим відповісти - спочатку красивий гол з дальньої дистанції забив Еріксен, а потім Дайер скористався грубою помилкою захисту ПСЖ, зокрема Кевіна Траппа. До перерви Пасторе зрівняв рахунок в матчі, залишивши номінальним господарям надію на остаточний...Ua-football

Контрольний матч: Юніори "Скали" розгромили команду Прем

Львові на стадіоні «Прогрес» поступилася одноліткам із львівських «Карпат», пропустивши чотири «сухі» м`ячі протягом двадцяти хвилин у другому таймі після грубих помилок у захисті. Тому звітний матч проти «Гірника» розглядався як лакмусовий папірець: чи зробила команда висновки після львівського фіаско.Галичина спортивная

Футболіст збірної Португалії залишає "Динамо"

коштуватиме "Хетафе", наразі невідомо. Раніше повідомлялося, що рівнем гри Антунеша незадоволений головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич. Зокрема португалець припустився двох грубих помилок у матчі за Суперкубок України проти "Шахтаря".Еспресо TV

Президент України Петро Порошенко в рамках бізнес-форуму виступав на тлі офіційного банера з грубою помилкою. Зокрема, прямо за спиною президента чітко виднівся напис "Грузія – Укараїна. Бізнес форум”. Помилку спробували "виправити” на офіційному Twitter акаунті...7 днів

Ярмоленко: Що стосується пропущеного гола - це моя груба помилка

- Що стосується пропущеного гола це моя груба помилка. Хочу вибачитися перед партнерами за таку грубу помилку.Ua-football

Гармата Роберто Карлоса, Марлос та Ярмоленко.

"Динамо" "Динамо" "Чорноморець" 2:1 Андрій Ярмоленко у матчі проти "Чорноморця" став винуватцем першого пропущеного гола, який одесити забили після його грубої помилки. Однак потім лідер киян виправився спочатку розпочав гольову атаку динамівців, а на 41-й хвилині приніс своїй команді перемогу.Еспресо TV

Президент України Петро Порошенко у рамках бізнес-форуму виступав на тлі офіційного банера з грубою помилкою Зокрема, прямо за спиною президента чітко виднівся напис “Грузія – Укараїна. Бізнес форум». Про це пише politeka.net. Помилку спробували «виправити»...Новости Сумм

святкувати ніколи не буду. Ми ж усі грали на команду. Потрібно рухатися далі", - підсумував гравець. Нагадаємо, Ярмоленко вибачився за грубу помилку, яка призвела до голу.1NEWS

Динамо було важко грати домашній матч 1-го туру УПЛ із Чорноморцем без рідних уболівальників. Що стосується пропущеного гола, Ярмоленко зауважив, що це його груба помилка. Чемпион

Олексій Омельченко: "Таких грубих помилок допускати не можна"

варте поваги — всі хлопці молодці. В першому таймі хвилювання вплинуло на гру? Не знаю. Хвилювання не хвилювання, але таких грубих помилок допускати не можна. Суперник вдало ними скористався. - Ви забиваєте другий матч поспіль… - Ми граємо в атакувальний...Галичина спортивная

Динамо - Чорноморець 2:1.

- Вітаю всіх з початком чемпіонату. Що стосується гри, то матч ми почали ніби активно, створювали моменти, але потім допустили грубу помилку, за яку нас відразу покарали - передача поперек на своїй половині поля. Таке не можна робити. Говорили багато...Ua-football

Денис Шеліхов став гравцем Іслочі

восени. У сезоні 2016/17 воротар захищав кольори Дніпра, за який провів 7 матчів і пропустив 10 м'ячів, але після ряду грубих помилок втратив місце в складі команди Дмитра Михайленка. Відзначимо, що крім Дніпра Шеліхов також захищав кольори Волині. Всього на...Ua-football

Український голкіпер може працевлаштуватися в Білорусі

клубу. У сезоні 2016/17 воротар захищав кольори "Дніпра", за який провів 7 матчів і пропустив 10 м'ячів, але після ряду грубих помилок втратив місце в складі команди Дмитра Михайленка. Відзначимо, що крім "Дніпра" Шеліхов також захищав кольори "Волині". Всього на...Ua-football