грубі помилки

"Скала" U-15 вийшла у півфінал

рахунок відкрив Олег Матуляк після подачі Даниїла Волкова. Однак ще до свистка на перерву одесити відігралися. Знову не обійшлося без грубої помилки нашого воротаря. У перерві наставник «Скали» заспокоїв своїх хлопців і ті сповна показали всю свою майстерність. Як наслідок...Галичина спортивная

"Скала" U-15 розійшлася миром з киянами

Після удару Волкова, мяч задівши ногу суперника, опинився у воротах «Зміни». Відігралися кияни в другому таймі. Щоправда не обійшлося без грубої помилки нашого воротаря, адже удар гравець столичної команди завдавав ледь не з центра поля. Як азначив старший тренер «Скали»...Галичина спортивная

"Шахтар" "Олімпік" 1:1 Рахунок в матчі відкрив "Олімпік", скориставшись грубою помилкою Андрія Пятова. "Олімпік" шансом скористався та зусиллями Антона Поступаленка вийшов вперед.Еспресо TV

"ПСЖ" опротестував в УЄФА суддівство у грі з "Барселоною"

"Барселоною" (6:1), передає УНН з посиланням на іспанську Marca.На думку головних осіб в "ПСЖ" німецький арбітр Деніз Айтекін вчинив сім грубих помилок, а саме: німець впродовж поєдинку мав вилучити за грубі дії Неймара і Піке, призначити два пенальті у ворота...Unn.com.ua

У.Емері: "Барселона" вміє робити такі речі

не зуміли пресингувати і працювати з мячем. Ми захищалися дуже глибоко, і у суперників було багато шансів забити. Ми допустили грубі помилки в епізодах, які привели до пропущених голів, розпочав коуч. У другому таймі ми були більш спокійними, краще діяли...Unn.com.ua

Открытие административного производства спасло адвоката от лишения свидетельства

ДОВІДКА ЗіБ Критерії незадовільної оцінки завдань письмового іспиту 1. Письмове завдання не було підготовлене або було підготовлене неправильно, тобто містить грубі помилки щодо принципових аспектів поставленого питання. 2. Аргументація відсутня взагалі або ж є абсолютно безсистемною чи алогічною. 3. Не...Газета "Закон и Бизнес"

"Відкритий Кубок Львівщини": заявка "Фуджікури" на перемогу у групі

матчі став Вербний. Володимиру протягом трьох хвилин вдалося двічі переграти голкіпера Тараса Михайлишина. При рахунку 2:0 «Фуджікура» знову очікувала на грубу помилку суперника і її дочекалася. Роман Пштир влучив у порожні ворота і зробив рахунок 3:0 на користь своєї команди.Галичина спортивная

Як херсонцям харчуватися у Великий піст

до справи підходити нерозумно, то це насправді може стати шкідливим для вашого здоров'я.Запам'ятовуйте поради дієтологів, які наголошують: існує п'ять основних грубих помилок під час харчування у піст! Якщо їх не порушувати – вашому здоров'ю нічого не зашкодить.Головне правило посту: дотримуватися...Херсонцы

і марширування солдатів. Все б нічого, але на бляхах солдатів зображений український герб. Знай.ua нагадує, що це далеко не перша груба помилка російських маркетологів - раніше вони додумалися привітати співвітчизників гігантським зображенням німецького військового літака "Юнкерс" і підписом "Вони билися...Znaj.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": "Нові Імена" зіграють у "Кубку Надії"

з допомогою п’ятого польового гравця. Моментами ця гра номінальним гостям давалася дуже і дуже непогано, проте не обходилося і без грубих помилок. В результаті, гру з «зайвим» «Нові Імена» втілити бодай в один забитий гол не змогли, зрештою, як і...Галичина спортивная

Народний депутат Верховної ради, військовий експерт Дмитро Тимчук вважає, що президент Росії Володимир Путін допустив грубу помилку, а Кремль у цілому забув врахувати реакцію Заходу на суботній указ Путіна, згідно з яким в Росії офіційно визнаються «документи»...Politic.kiev.ua

Російський блогер розповів, хто має представляти на Євробаченні-2017 Україну

блогер, аналітик Володимир Голишев. Він заявив, що ставить саме на Illaria. «Якщо вона не потрапить на «Євробачення», це буде чергова груба помилка вашого відбіркового журі», - сказав він, нагадавши «несправедливі, принизливі слова», сказані «очевидному переможцю» конкурсу Джамалі під час відбору...Replyua

Екс-депутат Держдуми назвав анексію Криму "помилкою"

довіреності на голосування я не давав. Потім я побачив, до яких тяжких наслідків це голосування призвело, і сьогодні вважаю це грубою помилкою. Помилка моя і помилка Росії, і цю помилку треба виправляти", - зізнався екс-депутат. Колишній парламентарій порівнює поточну політичну...Ваші новини

Сучасна Росія нагадує нацистську Німеччину: одкровення колишнього депутата Держдуми

Нет», політична ситуація в Росії зараз Також Вороненко назвав грубою помилкою анексію Криму і заявив, що не голосував у Держдумі за приєднання півострова до Росії.Ракурс

Збірна України з хокею зазнала поразки від Словенії у заключній грі турніру в Польщі

гравців нашої збірної призвела до того, що словенці змогли збільшити свою перевагу. Перший період пройшов у рівній боротьбі, але дві грубі помилки захисту команди Олександра Савицького призвели до взяття воріт Едуарда Захарченка. У другій 20-хвилинці наша команда заволоділа ініціативою та...Unn.com.ua

і польські політики, які застрягли в історичних порахунках минулого ХХ сторіччя. Українські мегаломани він політики "не бачать" Польщі, що є грубою помилкою. Польські політики віддають стратегічне польсько-українське партнерство на поталу історичним порахункам, що є помилкою не менш грубою. А от...Перевесло

Причини польсько-українських непорозумінь

і польські політики, які застрягли в історичних порахунках минулого ХХ сторіччя. Українські мегаломани він політики не бачать Польщі, що є грубою помилкою. Польські політики віддають стратегічне польсько-українське партнерство на поталу історичним порахункам, що є помилкою не менш грубою. А от...Информат

Українське суддівство восени: що можна сказати про мертвому?

чемпіонату питома вага проблемних ігор стрімко збільшується. Можна, мабуть, говорити навіть про суддівської вакханалію, що почалася з 13 туру, коли грубі помилки були присутні мало не в кожному другому матчі. Та й загальний підсумковий результат — 22,4% ігор з істотним...Новини футболу

Український футболіст розповів про "пекельний" футболу в Ізраїлі

- За півроку проведених в Ізраїлі може був 1-2 матчі, де можна сказати, що судді припускалися помилок. Але в основному грубих помилок не допускають. Тому так і не знаю, що виокремити. Також читайте "Екс-динамівець Рижук про теракти в Ізраїлі, борги...ДеПо

4 поєдинки в УПЛ, 24-річний Бохашвілі 3, 28-річний Піко 6, тоді як 27-річний Шеліхов зіграв 7 матчів, але після низки грубих помилок поступився місцем в старті юному Андрію Луніну і всю другу половину осені провів за лаві запасних. Відносно 25-річного...Spy-Football