грубі помилки

"Рух" завершив збір на переможній ноті

а потім небезпечний штрафний ледь не зіпсували вдалий початок зустрічі для «рухівців». Здавалось, що зелено-білі ось-ось зрівняють рахунок, однак через грубу помилку у власному штрафному після розіграшу кутового футболісти «Ниви» вдруге діставали м’яч із сітки власних воріт. Григорій Баранець забив...Галичина спортивная

Винниківський «Рух» переміг тернопільську «Ниву»

а потім небезпечний штрафний ледь не зіпсували вдалий початок зустрічі для рухівців. Здавалось, що зелено-білі ось-ось зрівняють рахунок, однак через грубу помилку у власному штрафному після розіграшу кутового футболісти Ниви вдруге діставали мяч із сітки власних воріт. Григорій Баранець забив...Щоденний Львів

Овребо: Визнаю свої помилки в матчі Челсі-Барселона

Я безумовно не пишаюся тим днем, коли судив матч Барселона - Челсі. Арбітри, тренери і футболісти можуть допускати грубі помилки. Ua-football

Очередной судейский скандал в Испании на принципиальном дерби

всюди: як на користь грандів, так і на користь середняків з аутсайдерами. Вчорашнє дербі між "Валенсією" та "Леванте" відзначилося двома грубими помилками головного арбітра Давіда Хіменеса, які, безперечно, спотворили результат матчу. На 64-й хвилині арбітр скасував гол Коке після удару...Ua-football

Олімпіада-2018.

само як Крамер у ковзанярському спорті розраховував виграти змагання санкарів-одиночників на третіх Іграх поспіль. Але Лох у заключному заїзді припустився грубої помилки, в наслідок чого вперше за останніх 50 років золото в цій дисципліні поїхало до Австрії. Сенсаційним чемпіоном став...TeNews

Істеблішменту є чого повчитися у популістів - The Economist

через спрощення політичних проблем і рішень для них. У свою чергу, професор політології Прінстонського університету Ян-Вернер Мюллер зауважив, що  ліберали роблять грубу помилку, коли недооцінюють популістів.  Адже ігноруючи популістів як легітимну опозицію, вони лише посилюють прихильність виборців до...Зеркало недели (газета)

Клопп: Можем винить только себя за вылет из Кубка Англии

"При пропущених голах ми допускали грубі помилки. Другий гол - це результат дуже поганого захисту від всієї лінії. Ми загострили гру і забили другий гол занадто пізно.Ua-football

роблячи їх частиною своїх відносин і частиною свого життя. Зовнішня непривабливість. Неголеність, зайвий жирок, неприємний запах з рота, млявість – груба помилка! Жінка хоче бачити поруч із собою не тільки сильного, а й привабливого чоловіка. Неуважність до зовнішності жінки. Вона...Терноград

Популісти на Заході успішні через втрату відчуття прогресу у виборців - віце-прем

не хочуть такого прогресу", - пояснив бельгійський віце-прем'єр. У свою чергу, професор політології Прінстонського університету Ян-Вернер Мюллер зауважив, що ліберали роблять грубу помилку, коли недооцінюють популістів.  Адже ігноруючи популістів як легітимну опозицію, вони лише посилюють прихильність виборців до...Зеркало недели (газета)

Ліберали роблять грубу помилку, коли недооцінюють популістів - експерт

Великі компанії отримують різні податкові канікули і субсидії, які створюють бюджетний дефіцит. Зеркало недели (газета)

Джулай: Ковалю в Депортиво можно пожелать выдержки

"Депортиво" отримав сім на "Бернабеу". 6 м'ячів пропустили після грубих помилок голкіперів.Ukrainefootball.net

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко у прямому ефірі дозволив собі достатньо грубу помилку. УКРОП

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко у прямому ефірі дозволив собі достатньо грубу помилку. Тоді головний радикал крізь сміх пообіцяв наступного разу вивчити прізвище.ТаблоID

Власним прикладом

– похвалити сина за старання, пояснити йому, що потрібно насипати вугілля, а не землю. Батьки не усвідомлювали того, що здійснили грубу помилку у вихованні дитини. Дуже часто молоді батьки не задумуються над своїми діями, які потім повертаються бумерангом через вчинки...Бершадь

хвилин.Пауза на півхвилинки, а потім ще один підхід - і так до кінця.Коли дитина зможе записувати п'ять хвилин безперервно без грубих помилок і пропусків, тоді варто переходити до більш серйозної літератури.Всього 10 хвилин 2-3 рази на тиждень, і учень підготується...Наша мама

можливостей. Плюс виклики в збірну. Тільки це зіграло ключову роль в сьогоднішньому результаті. Тому що десь гравці не дослухалися і грубі помилки допустили. В нас є свої нюанси, які ми не розказуємо, але ми готуємося. Сьогодні у воротах стояв Чех,...Спортивний Житомир

має вагоме значення. Перекладацька робота хороша легкий текст, який цікаво і приємно читати. Немає нарікань і на коректорську роботу — грубі помилки відсутні. Сюжет Джаз Башара з дитинства живе на «Артеміді» — єдиній місячній станції. Дівчина могла разом з батьком...Друг читача

Підсумки року. Олімпік. Суперечлива боротьба з самим собою

Найбільш суперечливі виступи від першої частини чемпіонату України 2017/18 залишив донецький "Олімпік". Після впевненого старту цього літа підопічні Санжара довгий час утримували за собою третє місце і мали в активі ряд гучних перемог, проте не обійшлося без провалів. Були серії...Ua-football

Голкіпер Ченнай Сіті допустив курйозну помилку в матчі Ліги чемпіонів

Голкіпер індійського "Ченнай Сіті" Урош Полянець зробив грубу помилку в матчі Ліги чемпіонів з "Мінервою Пунджаб" (1:2). 26-річний воротар після передачі назад захисника хотів швидко почати атаку, віддавши в...Ua-football

всієї партії, при чому перевагою володіла Катерина. Юлія мужньо захищалася, і перевела партію в туровий ендшпіль без пішака. Де Катерина грубою помилкою подарувала суперниці нічию. В партії Долуханова Євгенія і Наталія Жукова, білі в шотландській партії продемонстрували цікаву жертву якості,...Спортивний Житомир