грубі помилки

Австралія і Німеччина забили п

розстріляв ворота суперника - 3:1. Австралійців вистачило лише на один гол на 56-й хвилині: Юріч відправив м'яч у сітку після грубої помилки воротаря Лено. Група Австралія - Німеччина - 2:3 Голи: Рогіч, 41, Юріч, 56 - Штіндль, 5, Дракслер, 44...Зеркало недели (газета)

Завершився 11 тур чемпіонату Шепетівки з футболу 8х8

Вимпел був змушений йти у перед, а Ірбіс заграв просто, у «свою гру» від оборони. До кінця першого тайму, скориставшись грубою помилкою захисників Вимпела, ірбісівці зуміли провести ще один гол – відзначився Гаврилюк Дмитро. У другому таймі малюнок гри не...Сайт міста Шепетівка

ДЮФЛУ: У фінальній частині зіграє тільки "Скала" U-14

— тобі. Коли спливала остання хвилина першого тайму, господарям вдалося провести один гол у відповідь. Не обійшлося тут й без грубої помилки нашого воротаря, який після подачі з флангу, невдало зіграв рукою і круглий зрикошетив у наші ворота. Як показали...Галичина спортивная

Тренер Фінляндії: ми "проспали" голи збірної України

Головний наставник збірної Фінляндії з футболу Маркку Канерва визнав кілька грубих помилок у матчі відбору Мундіалю-2018 проти України (1:2), передає УНН з посиланням на сайт УЄФА."Наша гра якісно відрізнялася від попередніх матчів...Unn.com.ua

Шевченко: Дякую хлопцям, що боролися до останнього

протистоянні.Маркку Канерва, наставник збірної Фінляндії:Сьогодні гра збірної Фінляндії відрізнялася від наших попередніх матчів. Ми багато контролювали м'яч, володіли ініціативою, але грубі помилки перекреслили все це. Коли забивали українці, мої хлопці просто спали...Новини футболу

країни Шенгенської зони (Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн) вказано як такі, які не будуть відкриті для відвідування без віз, що є грубою помилкою. У статті вказуються ледь не всі статистичні дані з дослідження, які стосуються відмов у в’їзді, неврегульованих мігрантів ("нелегалів")...Європейська правда

Шевченко: Завдання виконали

ці помилки використовують сповна. Вони на них сподіваються. У них було небагато шансів для взяття воріт суперника. А ми допустили грубу помилку. Будемо вважати, що перед грою з Фінляндією продзвенів тривожний дзвіночок.У другому таймі гра пішла швидше. Всі боролися, бігли.Football-ukraine.com

новини під назвою Одеський КВУ хоче розпаду Росії. І таких прикладів в одеських ЗМІ вельми багато. Були й приклади дуже грубих помилок при використанні новин з постів у соціальних мережах. Протягом 2015 року в Одесі відбулася серія терактів та підриву...Online.ua

Шевченко: Я попереджав футболістів про важливість концентрації

команди як Мальта, дуже добре використовують хоча б один момент у грі. А ми пропустили зі стандартного положення. Ми припустилися грубої помилки в захисті Ну і знову потрібно говорити про реалізацію. У нас було достатньо моментів у другому таймі. Футболісти,...Ua-football

Збірна України пропустила від команди, яка займає у рейтингу ФІФА 182-е місце, на 14-й хвилині. Після подачі кутового захисники припустилися грубої помилки і дозволили Заку Мускату впритул у падінні головою розстріляти ворота Андрія Пятова. Як пише Еспресо, команді Андрія Шевченка...Online.ua

Збірна України зганьбилася у матчі з Мальтою.

Збірна України пропустила від команди, яка займає у рейтингу ФІФА 182-е місце, на 14-й хвилині. Після подачі кутового захисники припустилися грубої помилки і дозволили Заку Мускату впритул у падінні головою розстріляти ворота Андрія Пятова. Команді Андрія Шевченка відверто не вдавалася...Еспресо TV

мали ще не одну нагоду забити, втім не змогли втримати навіть нічийний результат. За декілька хвилин до завершення матчу, після грубих помилок захисту, нападник "Вікторії" опинився сам на сам з нашим воротарем і зміг його обіграти - 2:1. Не вистачало...Спортивний Житомир

Ювентус та

місцем в нашій збірній. Та все ж, з огляду на пройдений їм шлях в цьому сезоні, вкотре залишається лише захоплюватися. Грубі помилки в матчах з "Сассуоло" та "Удінезе", такі ж помилки захисників, майже списування з рахунків після жахливого виходу з...Ua-football

Дві грубі помилки при нанесенні тонального крему

Через ці помилки ваше обличчя швидко старіє. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:- Домашній крем від зморшок на обличчі Країна Здоров'я

Державна фіскальна служба України проводить перевірку щодо декількох десятків народних депутатів. Unn.com.ua

"Скала" U-19 програла "Олександрії" U-19

вели в рахунку. Єдиний гол команда Ігоря Костирі провела на 56-й хвилині після вкидання з аута на лівому фланзі і грубих помилок захисників «Скали». Капітан олександрійців Павло Пастухов встиг практично з лінії воріт зробити навісну подачу, яку не зміг заблокувати...Галичина спортивная

Василь Сачко: "Добре вивчили команду Олега Дулуба"

нелегко. Хочу побажати успіхів львівській команді.— Хто винен у моменті, де «Карпати» могли забивати?— Прошу пробачення у вболівальників за таку грубу помилку в обороні. Обов’язково розберемо цей епізод, нехай він стане для нас уроком.- Ваша команда бореться зі «Сталлю» за...Галичина спортивная

В же на перших секундах матчу, скориставшись грубою помилкою захисника, розпочав погром господарів Артем Козлов.Футбол Полтавщини

Арбітр Костянтин Труханов допустив дві грубі помилки в матчі фіналу Кубка України між Шахтарем та Динамо. Таку думку висловив екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар. "У матчі було два...Чемпион

Євген Кравців: "Нам краще грається із сильнішими суперниками"

- Чому так багато пропускаєте після стандартів? - Не вистачає досвіду. В моментах де потрібно більш спокійніше зіграти ми допускаємо грубі помилки і нас з це карають.Галичина спортивная