гран-прі

Як Феттель переміг Хемілтона у першій гонці сезону

Доволі неочікувано розпочався сезон у Формулі-1. Фаворит чемпіонату Льюїс Хемілтон програв гонщику "Феррарі" Себастьяну Феттелю.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Формула-1. Гран-прі Австралії. Повна гонка (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Українські гімнастки завоювали дві нагороди в завершальний день етапу Гран-прі у французькому Тьє. У двох інших фіналах Мазур не змогла зачепитися за нагороди.1NEWS

першу гонку сезону MotoGP в Катарі. Другим до фінішу приїхав Андреа Довіціозо (Дукаті), а легендарний Валентино Россі (Ямаха) став третім. Гран-прі Катару, Лосайл, Доха 1. Маверік Віньялес (Ямаха) - 20 кіл2. Андреа Довіціозо (Дукаті) +0,4613. Валентино Россі (Ямаха) +1,9284. Марк...Znaj.ua

Крім того, дівчата в групових вправах виграли бронзову медаль у багатоборстві. MediaStar

Українські гімнастки виграли дві медалі у фіналах Гран-Прі

Про це повідомляє Федерація гімнастики України, передає Укрінформ. Високий замок

Українські гімнастки завоювали бронзову нагороду на етапі Гран-прі у французькому місті Тьє. Українські грації стали третіми в командному багатоборстві.Чемпион

Едмар провів перший матч за аматорський клуб зі США

років виступав у чемпіонаті України за "Таврію", "Металіст" і "Дніпро". Як повідомляв УНН, українські гімнастки здобули ще дві медалі на Гран-прі у...Unn.com.ua

Українські гімнастки здобули ще дві медалі на Гран-прі у Франції

Гімнастка Вікторія Мазур та збірна України в групових вправах здобули срібну та бронзову нагороди у фіналі етапу Гран-прі у французькому Тьє.Unn.com.ua

Івано-франківський спортсмен привіз срібло з міжнародного турніру зі стрільби

У ньому взяв участь вихованець Івано-Франківського школи вищої спортивної майстерності Денис Ворона. Галичина спортивная

У французькому Тьє відбувся етап Гран-прі з художньої гімнастики. На цих змаганнях збірна України завоювала бронзові нагороди. Українські спортсменки у багатоборстві у двох видах продемонстрували високий...Znaj.ua

Українські гімнастки отримали бронзову нагороду на етапі Гран-Прі у Франції

Українські гімнастки отримали бронзову нагороду на етапі Гран-Прі у Франції zaxid.net

До вашої уваги кращі моменти відкриття сезону Ф-1. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Результатиhttps://www.youtube.com/watch?v=wztP93UlGPYСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Пілот команди Ferrari Себастьян Феттель здобув перемогу на Гран-прі Австралії в Мельбурні – першій гонці нового сезону 2017. Перемога в Альберт-парку стала 43-й в кар'єрі німецького гонщика, і першою...Znaj.ua

Пілот "Феррарі" Феттель виграв першу гонку сезону Формули-1

"Мерседес" несподівано опинився на других позиціях. Сьогодні, 26 березня, відбулася перша в сезоні гонка Формули-1 - Гран-прі Австралії. Перемогу святкував Себастьян Феттель з "Феррарі", який впевнено обійшов фаворита в особі Льюїса Хемілтона. Хемілтон почав гонку з поула...Зеркало недели (газета)

Українські гімнастки вибороли бронзу на етапі Гран-прі у Франції

Українська збірна в групових вправах виборола бронозову медаль на етапі Гран-прі, що відбуваєтьься у французькому місті Тьє, передає УНН з посиланням на прес-службу федерації гімнастики України.У суботу 25 березня у французькому...Unn.com.ua

Феттель - переможець Гран-прі Австралії

гонка сезону-2017. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Тріумфував на ній пілот "Феррарі" Себастьян Феттель, скориставшись помилками конкурентів. Це вже 43-я перемога на Гран-прі для німця.Володар поулу Льюїс Хемілтон став другим, а його напарник по "Мерседес" Валттері Боттас замкнув подіум.Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

Пілот Mercedes Валттері Боттас не надто задоволений третім місцем на старті гонки. Валттері Боттас, Mercedes, Гран-прі Австралії...Формула 1 - новости чемпионата 2011