гравець

Мораіш: Мета Карпат у матчі з Олександрією - здобуття трьох очок

вичікує вірний момент. Вони добре грають як через довгі, так і через короткі передачі. У них є досвідчені і талановиті гравці. Проте, як і всім командам, їм інколи бракує концентрації. А у футболі всі 90 хвилин потрібно бути напоготові й...Ua-football

У зустрічах із головним суперником Андрій не пропустив 17 разів. Загалом у 400 іграх воротар пропустив 326 м'ячів. 24 канал

Вальверде: Неймар в Барселоні?

повернутися в Барселону, яку покинув минулого літа. Я тренував Неймара лише два тижні. Так, зараз багато чуток, але поки він гравець іншої команди. Це спекуляції, поки ще навіть не період трансферів. Але в футболі може трапитися все що завгодно. Також...Ua-football

Шахтар - Десна: екс-арбітр ФІФА розібрав скандальне суддівство Бойка

матчі 12-го туру Прем'єр-ліги "Шахтар" — "Десна" (1:0). — Момент з вилученням Коберідзе виглядав кумедно. Спочатку арбітр Сергій Бойко показав гравцеві "Десни" жовту картку, яка трансформувалася в червону. Потім група футболістів чернігівського клубу обступили головного рефері і почали йому щось...Sportgid

Мюллер і Хуммельс постаріли. Навколо них не можна будувати ані Баварію, ані збірну Німеччини

зовсім недавно виповнилося 29, Хуммельс в грудні стукне 30. Хаверцу, Майєру і Санчо менше 20 років. Всі вони - провідні гравці своїх клубів.Ua-football

Барелла: Готовий покинути Кальярі через амбіції, але не через гроші

Інтер. Ще з дитинства я був счатілсів, коли міланський клуб перемагав. Мені подобається, що мене порівнюють з Наінгголаном. Він прекрасний гравець. Однак він має більше фізичної сили, ніж я, - наводить слова барелів La Gazzetta Dello Sport. Нагадаємо...Ua-football

Неймар ще хоче отримати грошей від "Барселони"

і вимагає стягнути з "Барселони" цю суму плюс 2,6 мільйона в якості компенсації.У той час як "Барса" хоче стягнути з гравця 75 мільйонів євро. Ця сума складена з підписного бонусу і 9 мільйонів євро штрафу.ФІФА відмовилася вивчати цю справу, воно...Футбольні трансфери

Грозний: Я не маю жодних ілюзій, Львів - безумовний фаворит матчу

"Львів". У них дуже хороші бразильці, п'ять з них точно грають в основному складі. Один нападник п'ять м'ячів забив, інші гравці також знаходяться в хорошій формі. Нас чекає матч в прекрасному місті, на прекрасному стадіоні, який мені дуже до душі"-...Ua-football

ГУЦУЛЯК: Не розумію, чому у нас результати на виїзді кращі, ніж вдома

Гравець "Карпат" Олексій Гуцуляк розповів про підготовку до матчу з "Олександрією". "Під час паузи ми добре відпочили, особливих навантажень тренери нам не пропонували. Відповідно, зараз почуваємося доволі свіжими. Ми вже встигли заскучити за футболом, готуємося в доброму настрої. Також варто...Спорт.ua

Футбольний чемпіонат Чернівців виграла ФК Біла-Урожай

Василь Луцик, Володимир Смола.  Трійку кращих замкнув володар Кубку Чернівців – 2018 – колектив «Фазенда», за який виступали відомі буковинські гравці Олександр Крохмалюк, Олександр Дележа, Віталій Гончар…  Результати матчів вісімнадцятого туру:  «Довбуш» - «Фазенда» - 0:0 «Університет» - «Зарінок-Дрім-Тім» -...Погляд

Гравці Шахтаря оригінально привітали Андрія П'ятова з ювілейним 400-м поєдинком за гірників. Після завершення поєдинку, Андрій у роздягальні отримав у подарунок торт від партнерів по команді. Чемпион

Гравець "Шахтаря" "зарядив" Пятову тортом в лице

а Андрія Пятова з ювілейним 400-им матчем в складі "гірників". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Після матчу 12 туру УПЛ з "Десною" гравці донецького клубу принесли в роздягальню святковий торт, яким і "нагородили" ювіляра. Тортом в лицо! 2 Как команда поздравила...Sportanalytic

ПСЖ - Амьен.

вилученнями Кімпембе і Тусара і дебютних 15 хвилин другого тайму показали, що парижани іноді насилу справляються з контратакувальними діями суперника. Гравці просто не встигають повертатися в захист, чим змушують нервувати свого голкіпера. Тим більше, що у зустрічі з Ам'єном не...Ua-football

Фонсека не став "відмазувати" власного гравця

Видалення Кайоде - коректне рішення арбітра. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Фонсека: Суддя прийняв рішення під тиском гравців "Десни"

Видалення Кайоде - коректне рішення арбітра. Головний арбітр скасував своє рішення, начебто помилився. А сфолив в тому епізоді гравець, якому він дав другу жовту і червону картки.Sportgid

років ми з моєю командою змогли успішно реалізувати методичну філософію «Управління викликами» та її принципи F.A.C.E. німецькою. Два основні глобальні гравці Deutschetelekom і SAP, а також інші користувачі застосовують ці методи у своїх компаніях у повсякденній практиці. Тепер настав час...Голос Украины (газета)

20-річний серб вперше оформив пента-трик в Бундеслізі з часів подвигу Левандовскі

Лука Йовіч 20-річний форвард з Сербії став головним героєм матчу восьмого туру Бундесліги між "Айнтрахтом" та "Фортуною". Орендований у "Бенфіки" гравець франкфуртської команди забив пять голів за 86 хвилин, які він провів на полі. Йовіч двічі відзначився в першому таймі...Ua-football

"Олександрія" втрачає двох гравців

Повідомляє сайт Футбол Україна. На який термін вибули гравці - поки невідомо. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Лідер "Манчестер Сіті" готовий зіграти проти "Шахтаря"

Бельгієць був травмований, але вже готовий вийти на поле. Повідомляє Футбол газета. Головний тренер команди - Хосеп Гвардіола розповів, що гравець вже тренується з командою. Невідомо чи може Кевін зіграти всі 90 хвилин, проте біль в нозі його більше не...Футбол газета

Шахтар - Десна 1:0.

правильних рішень в зоні завершення. Ми провели 30 хвилин другого тайму вдесятьох через вилучення, і це був найкращий відрізок матчу: гравці віддавалися по максимуму і показали характер. Ми стали набагато небезпечніші самі і не давали Десні виходити в атаку. Ризикували,...Ua-football