господар

U-19.

Суперник українців, збірна Нідерландів, виявився сильнішим: рахунок зустрічі 2:0. Господарі еліт-раунду від самого початку зустрічі відчували себе більш впевненими, ніж українці.Sportgid

U-19: збірна України зазнала поразки у другому матчі еліт-раунду Євро-2017

Сім разів обкрадав одну квартиру

року заявник дав своєму знайомому ключі від квартири, щоб той там переночував. Скориставшись цим, зловмисник виніс з квартири особисті речі господаря. Протягом дванадцяти днів він сім разів обкрадав це помешкання»,– повідомив заступник начальника Трускавецького відділення поліції підполковник поліції Олег Наливайко.Вісник+К

Сборная Украины уступила во втором матче элит-раунда Евро-2017

юнацька збірна України U-19 провела свій другий матч у еліт-раунді Євро-2017. Суперник українців, збірна Нідерландів, виявився сильнішим: рахунок зустрічі 2:0. Господарі еліт-раунду від самого початку зустрічі відчували себе більш впевненими, ніж українці. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу...Спорт.ua

Енергетики здобувають важку перемогу

бракувало точності і надійно діяли на останньому рубежі голкіпери: Кардаш і Мельник відповідно. В другій половині першого тайму енергетики притисли господарів до їх воріт, “Титан-Зоря” відповідала контратаками. Непогана нагода відзначитись була у Кузя – Тарас вже прокинув м'яч повз голкіпера...Галичина спортивная

у весняній частині чемпіонату Першої ліги. У Краматорську рівняни мінімально поступилися «Авангарду». А долю матчу вирішив доволі суперечливий пенальті, який господарі поля реалізували ще в дебюті гри.ЧаРівне.info

У п'ятницю, 24 березня, в рамках відбору до Чемпіонату світу-2018 збірна Іспанії вдома розгромила Ізраїль (4:1). Господарі забили по два голи в кожному з таймів, на що гості відповіли лише одним забитим м'ячем. Дивіться відео голів та...Znaj.ua

Господарі забили по голу в кожному з таймів. Дивіться відео голів та короткий огляд матчу Італія - Албанія: Znaj.ua

Перші фруктові дерева розцвіли на Закарпатті

області розпочався із обробки дерев і обрізки кущів. Зараз у селах Берегівщини можна побачити блакитні сади персикових дерев та яблунь. Господарі обробили дерева до цвітіння мідним купоросом, аби вберегти рослини від хвороб і шкідників. Окрім того, зявилося листя і бруньки...Unn.com.ua

Українська співачка Анастасія Приходько розповіла, як у 2009 році Росія не пустила грузинського представника на Євробачення, господарем якого тоді була. Причиною цього стала пісня,у якій РФ побачила політичний підтекст: We don't wanna put in The negative move...7 днів

О происшествии в полицию сообщили медики скорой помощи, которые пытались спасти пострадавшего. 0532.ua

Хорватія - Україна: найкращі фото матчу

підопічних Андрія Шевченка виник після удару Андрія Ярмоленка - м'яч йшов у дальній кут з підкруткою, але кіпер врятував хорватів. Господарі поля спочатку пробачили українців, коли Манджукіч пробив у штангу після виходу на побачення з Пятовим. Проте на 38-й хвилині...Зеркало недели (газета)

У Черкасах шукають господаря для Бублика

Черкаські зооволонтери шукають господаря для собаки Бублика.Про Все

Напередодні матчу Хорватія - Україна господарі матчу кваліфікації Кубка світу-2018 провели свої передматчеві заходи на стадіоні "Максимір".Гал-info

також вдалось підкреслити вузькими задніми фарами у стилі американської авто класики. За період модернізації автомобіля у нього, навіть, встиг змінитись господар, проте тюнінг продовжується досі. Фінішні доробки мають завершитись вже до початку цього літа. Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Lamborghini...Znaj.ua

На Закарпатті правоохоронці вилучили у сімейного дебошира ніж і патрони до зброї (ФОТО)

виклик на сімейну сварку в с.Люта. Коли прибули за вказаною адресою, де проживає 40-річний чоловік, то вдома нікого не застали. Господаря будинку вдома правоохоронці не застали, розшукали його на сусідній вулиці. Під курткою чоловік ховав саморобний 35-сантиметровий ніж, а вдома...Закарпатський Кореспондент

пожежу, а о 08:25 повністю ліквідували її. Завдяки оперативним діям рятувальників від вогню вдалося врятувати надвірну споруду та житловий будинок господарів, які знаходили за декілька метрів від осередку пожежі. Вогнем частково знищено крівлю надвірної споруди на площі 9 кв. м.Магнолія-ТВ

питання до його роботи. Спочатку нібито все було гарно і красиво, він як і будь-який політик спробував створити образ гарного господаря, запросив представників ЗМІ, пожалівся на камеру на "папередников" і затих. А до цього, як ви напевно пам'ятаєте, його не...Новини Голої Пристані

У Калинівському районі згоріла столярня (ФОТО)

Господар практично втратив бізнес. Сьогодні, 24 березня, на світанку у селі Глинськ Калинівського району згорів столярних цех. Пожежу майже годину гасили дві машини, повідомили в управлінні ДСНС Вінниччини. Вигоріла будівля площею близько 160 кв.м. Вогонь знищив деревообробні станки та деревяну...Інформаційна Вінниччина