господар

Брюгге - Копенгаген 0:2.

стінах з третьою командою групи "G" бельгійці були в ролі наздоганяючих з дев'ятої хвилини. А на 15-й хвилині вдруге пропустили господарі, після автоголу Мехеле також Матіас Йоргансен забив другий м'яч, головою переправивши круглого в ціль. Результативний пас віддав Людвіг Аугустінсон.Ua-football

У Харкові дві середньоазійські вівчарки алабаї втекли від господаря, "окупували" двір житл...Експрес

поєдинку проти "Індіани Пейсерз" команді українця Леня вдалося гідно протистояти супернику лише у перших двох чвертях, а от кінцівку гри господарі провалили і програли в підсумку - 94:109. Щодо самого українського баскетболіста, то Олексій Лень не може записати собі матч...ДеПо

вечора 32-річний зловмисник у стані алкогольного спяніння прийшов до свого односельця і почав вимагати у нього гроші на спиртне. Коли господар відмовив, непроханий гість побив 45-річного чоловіка до втрати свідомості, а сам почав обшукувати будинок у пошуках грошей. Знайшовши 600...Магнолія-ТВ

я не буду проти, бо нам знадобиться і груба фізична сила, і ідейні люди, і художники, і взагалі", - написав господар культового закладу. Нагадаємо, Остальцев відкрив піцерію майже зразу після повернення з фронту. Вона стала місцем зустрічі бійців і звичайних...ДеПо

Олімпійському у Києві в матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів підопічні Сергія Реброва розгромили турецький Бешикташ з рахунком 6:0. Господарі відкрили рахунок уже на 9 хвилині відзначився бесєдін. А ключовий момент зустрічі стався на 29 хвилині, коли арбітр призначив...Spy-Football

Житель села Петриків залишив у своєму авто фотоапарат. Сусід вподобав річ, і коли господаря машини не було поруч, той відкрив «Жигулі» та забрав камеру. Вартість втраченого заявник оцінив у три тисячі гривень. Злодія вдалось...Терноград

традиційно на Площі Ринок та проспекті Свободи аж до 22-го січня. Організатори обіцяють фестиваль вертепів та театралізовану Святу вечерю. Буде господар, господиня і святкові наїдки. А також передбачена окрема програма і в Шевченківському гаю. 12-го грудня вечорниці до Андрія, потім...ТРК Львівська хвиля

Колектив «OmTV» проаналізував останні кадрові призначення новообраного господаря Білого дому Дональда Трампа.Politic.kiev.ua

в селі Цекинівці місцевий мешканець завів собі екзотичних птахів. Три страуси живіть у тутешнього мешканця Івана Олійника. Крім страусів, 60-річний господар і його дружина, 59-річна Тетяна мають велике господарство: тут є фазани, павичі, папуги, кури, голуби, перепілки, кролики, акваріумні рибки...Винницкий Бизнес Портал

Як дизайнер перетворює померлих у посуд і прикраси

з посиланням на znaj.ua. Щоб показати результат своєї праці, Джастін запросив на вечерю друзів і накрив стіл. Зрозуміло, що посуд господар поставив власного виробництва. За вечерею вони розмовляли про життя і смерті, все знімалося на камеру і в підсумку перетворилося...ДеПо

приватному житловому будинку по вул. Шевченка с. Тридуби. По прибуттю на місце вогнеборцям стало відомо, що в помешканні може знаходитись господар 1955 р. н. Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло загиблого. О 15:12 локалізували пожежу о 15:24- ліквідували на...Магнолія-ТВ

На 15-ій хвилині Масіджан забив головою після флангового навісу. Господарі атакували, а гості відстоювали свій хисткий перевага.Ua-football

"Динамо" грюкнуло дверима в Лізі чемпіонів і розчавило ними "Бешакташ"

В матчі 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Бешикташем" господарі не залишили від суперника живого місця "Динамо" - "Бешикташ" - 6:0...Sportgid

В матчі 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Бешикташем" господарі декласують суперника Сектор, 5-й гол у ворота гостей з Туреччини забив Сергій Сидорчук.ДеПо

В матчі 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Бешикташем" господарі забили четвертий гол Сектор. Автор четвертого голу киян - Дерліс Гонсалес.ДеПо

В матчі 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Бешикташем" господарі забили другий гол Сектор. Ярмоленко реалізував пенальті після фолу останньої надії та вилучення захисника Андреаса Бека.ДеПо

скоєння крадіжки причетний 18-річний юнак, якому потерпілий здавав в оренду гаражне приміщення. В гаражі, крім речей винаймача, знаходились і речі господаря, якими винаймач вирішив розпорядитися на власний розсуд продавши їх. Виручені кошти за крадене в сумі 500 гривень витратив на...Бліц-інфо

Як хаскі допомогли дівчині скинути 27 кг і подолати клінічну депресію

виснаженою із затуманеною головою, передає Depo.ua із посиланням на Bored Panda.  Але в її житті з'явилася хаскі Еллі - колишній господар не міг утримувати тварину, і Мелані погодилась взяти її собі. Згодом у дівчини оселився ще один друг - Атлас.ДеПо