господар

Чемпіонат першої ліги.

У звітному турі Чемпіонату першої ліги було забито всього 12 м'ячів. Цікаво, що п'ять із семи поєдинків завершились із рахунком 1:0 (тричі перемагали гості, два рази - господарі). В першому матчі туру "Миколаїв" з... Новости ФК "Металлист"

Харків

Приватний будинок по вулиці Біломорську, 10 горів вночі 20 серпня. В будинку знайшли тіло загиблого господаря 1981 року народження....Новини Харкова

У Харкові вночі чоловік згорів у власному будинку

Рятувальникам повідомили, що там горить приватний будинок. Прибувши, пожежники провели розвідку і виявили тіло загиблого господаря буди...Новини Харкова

Вертецький 18; Сохацький 20; Мельничук 4; Попередження: Сохацький немає Поки гравці Штурму придивлялись до суперника, Мельничук відкрив рахунок у матчі. Господарі додали обертів в атаці й невдовзі зрівняли рахунок коли Сікайло підчатував помилку воротаря Олесани, а за хвилину голкіпер гостей...Спортивний Житомир

Ранкове шоу на Радіо МАКСИМУМ отримало нового господаря – ним став один з найкращих радіоведучих України Леонід Сенкевич. Виходити шоу буде з понеділка по п'ятницю з 7:00 по...24 канал

Поки ж господарі збиралися з думками, Онищук відправив у ворота Стандарту четвертий мяч.Спортивний Житомир

України у Рівненській області знешкодили гніздо шершнів, що оселилося на горищі житлового будинку у селі Ільпибоки Демидівського району. Усі спроби господарів будинку самотужки впоратися з непроханими гостями бажаних результатів не дали. Бійці Держслужби відреагували на прохання з розумінням. Та вже...Сфера-ТВ

Сьогодні цю занедбану господарями собаку намагаються врятувати у пункті тимчасової перетримки тварин.Gorod.cn.ua

Шанувальник повернув Шварценеггеру вкрадений 50 років тому кубок

вкрали, за іншою – його мати комусь віддала кубок. І ось через стільки років він знову повернувся до свого законного господаря. Шанувальник Арнольда вирішив віддати нагородусвоєму кумиру абсолютно безплатно, адже тільки спілкування з ним і можливість побачити представляє для нього...Voiceshowbiz

Нападник Ворскли Владислав Кулач відзначився неймовірним голом у матчі 5-го туру проти Маріуполя. Господарі пропустили першими. На 21-й хвилині нападник Маріуполя Руслан Фомін вивів приазовців уперед. Проте вже через 6 хвилин Владислав Кулач неймовірним...24 канал

Прем

Господарі поля забили два голи в першому таймі, але після перерви гості зуміли зрівняти рахунок. Попередження: Коберідзе - Ербес, Карраскаль Зеркало недели (газета)

"Карпати" з новим тренером відіграли два голи в матчі проти "Десни"

Поєдинок пройшов у Чернігові на стадіоні Стадіон імені Юрія Гагаріна. Господарі поля в першому таймі двічі вразили ворота суперника - рахунок відк...Topnews

У Луцьку господарі ледь не до смерті заморили голодом собаку. На вулицю теж не виводили кілька мІсяців. Якимось дивом знесилена тварина таки вибігла...VARTA1

Тернопільські регбісти у Києві розпочали другий етап Суперліги

та Рівного "West Knights" відбувся 11 серпня у Києві. Перший тайм поєдинку завершився перевагою киян з рахунком 18:4. Після перерви господарі перемогу не відпустили, у підсумку обігравши гостей 58:8. Нагадаємо, що переважну більшість об'єднаної команди "West Knights" складають гравці тернопільського...Галичина спортивная

У матчі 5-го туру УПЛ чернігівська "Десна" приймала львівські "Карпати". Господарі поля ще жодного разу не забивали вдома у новому сезоні (за два матчі). Для "Карпат" ж це була перша виїзна...24 канал

Ман Сити - Хаддерсфилд 6:1.

туру АПЛ, в якому чемпіон Манчестер Сіті в першому домашньому матчі сезону познущався з торішнього борця за виживання Гаддерсфілда - господарі завантажили гостям шість голів. Відзначимо шикарний удар зі штрафного Давіда Сілви, який сьогодні провів 250-й матч в АПЛ і...Ua-football

кандидатур: як можливі наступники, так і давні супротивники. А одесити заговорили про те, що зміна «тіньового господаря» призведе […]The post Господар Одеси Володимир Галантерник appeared first on Новини Тернополя.УСБН

СК "Дніпро-1" здобув гостьову перемогу над "Агробізнесом"

над "Агробізнесом". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на UA Футбол. З перших хвилин краще налаштування на матч показували саме господарі, які діяли агресивно у відборі і намагалися організувати швидкі атаки за допомогою вертикальних передач. Кілька разів в дебюті воротареві...Дніпроград

командами "Мир" (село Горностаївка Херсонської області) та "Металургом" із Запоріжжя закінчився бійкою фанатів. Вболівальники вибігли на поле після того, як господарі забили гол вже у доданий арбітром час і здобули перемогу. Однак на відео не видно, що саме стало причиною...24 канал

місцевим "Севлюшем" та "Поляною". Вже на 3-й хвилині матчу хавбек гостей Олександр Міклош потужним ударом метрів з 25 відкрили рахунок. Господарі відверто не очікували такого початку й одразу ж взялися відповісти супернику за таку зухвалість. Полянці стримували тиск господарів до...Ужгород.net.ua