господар турніру

«Золоте весло» у Новомосковську.

міста з Києва, Херсону, Миколаєва, Черкас, Ладижина, Кам'янського, а також з республіки Молдова. Крім гостей, у регаті взяли участь і господарі турніру - юні спортсмени-веслярі з Новомосковська. Урочисте відкриття змагань відбулося на набережній парку ім. Сучкова біля арочного моста. Учасників...Сайт города Новомосковска

Українці поступилися Італії на старті Суперфіналу Євроліги з пляжного футболу

земляки в стартову хвилину матчу примудрилися заробити два пенальті у власні ворота. Двічі покарання реалізував Горі – 0:2. Після цього господарі турніру почали діяти на куражі і примудрилися до першої перерви відправити ще …...1NEWS

У Львові відбувся турнір пам

третє — господарі змагань, команда Львівської ОДЮСШ, четверте — команда КСЛІ з Києва.Серед дівчат боротьба була ще більш напруженою. Так, господарі турніру, команда Львівської ОДЮСШ, здобувши лише одну перемогу над тріумфаторами турніру, дівчатами зі словацького міста Бардейов, посіли 4 місце.Галичина спортивная

Поліцейські Тернопільщини перемогли в міжнародному футбольному турнірі (ФОТО)

участь у третьому Міжнародному турнірі з футболу. Футбольна команда поліцейських  вирушила до Польщі за перемогою. Тернопільських футболістів  приємно вразила гостинність господарів турніру та організація змагань. Футбольні баталії проводилися у мальовничій місцевості біля підніжжя гір Татр. Разом з тернопільськими правоохоронцями першість...Народна Рада

з міста Києва, Житомира, Бердичева, Романова, Баранівки, а також із Донецької та Херсонської областей. Житомирське Полісся вибороло ІІІ місце, обійшовши господарів турніру з рахунком 0:1. А у фіналі між собою змагалися команди з Києва та Білозерська (Донецька область). Як повідомляє...Спортивний Житомир

"Будівельник" став переможцем турніру в Миколаєві

виграв третій матч на турнірі у Миколаєві, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу чинного чемпіона України.   Після перемог над господарями турніру (74:73) та одеською “БІПою” (66:63) підопічні Володимира Коваля обіграли і харківський “Політехнік” 76:71, оформивши перемогу на товариському турнірі.1NEWS

З ривка 5:0 почалась зустріч на користь господарів турніру. Два дальніх влучних у виконанні Отверченка та Конєва …...1NEWS

Україна вийшла в плей-оф Євробаскету-2017

у секстеті В групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу, передає кореспондент УНН.     З ривка 5:0 почалась зустріч на користь господарів турніру. Під завершення чверті наші земляки наздогнали візаві і пішли на перерву виграючи - 19:16. Два дальніх влучних у...Unn.com.ua

Збірна України вийшла до плей-офф Євробаскету

етапу Євробаскету обіграла збірну Ізраїлю — 88:64 Про це повідомляє "Трибуна". Українські баскетболісти упевнено виграли перші три чверті гри, дозволивши господарям турніру скоротити відставання в останній. Найрезультативнішим гравцем матчу став В'ячеслав Кравцов - 17 очок. Українці завдяки цій перемозі зайняли...Еспресо TV

Черкащани у складі збірної зазнали поразки на Євробаскеті

по 2 очки. Таким чином Україна зазнає третьої поразки на чемпіонаті Європи. Для виходу до наступного раунду збірній потрібно перемагати господаря турніру, Ізраїль. Та сподіватися на поразку Грузії у матчі з...ВIККА

Україна U-19 посіла третє місце на Меморіалі Вілотіча

У матчі за перше місце господарі турніру здолали збірну Ізраїлю 3:1.Ua-football

Збірні Грузії та Італії перемогли у першому турі Євробаскету-2017

Національна команда Італії розгромила одного із господарів турніру Ізраїль. Як повідомляв УНН, українці поступилися німцям у першій грі даних змагань.1NEWS

Вінницькі футболісти перемогли у турнірі пам

До групи «А» увійшли команди: ДЮСШ «Жерм» Черняхів, «ДЮСШ-АІК» Чуднів, ВО ДЮСШ Блохіна, Бєланова – 2003 року народження (Вінниця) та господарі турніру ДЮСШ Бердичів (тренер – Сергій Копитко). До групи «Б» увійшли: ДЮСШ «Полісся» Житомир, ДЮСШ Коростень, ВО ДЮСШ Блохіна,...РІО Бердичів

Відкритий Кубок Львова - 2017: Календар матчів

чинний чемпіон Польщі «Осmеr» LSTW з Лодзі, юніорська збірна України U-18, яка готується до фінальної частини Євро-2017 на Мальті та господар турніру, львівське «Динамо». Упродовж перших двох днів команди проведуть по три поєдинки попереднього етапу, зігравши по одному матчу з...Галичина спортивная

і були змушені грати не в золотому, а бронзовому фіналі. У матчі за третє місце команда Андрія Романовича зійшлася з господарями турніру Тайбеєм, яким програли першу партію, але потім виграли наступні три партії. Таким чином, на рахунку збірної України 12...ТВА

Квартет "левів" зіграв за збірну U-18 проти словаків у Празі

має в своєму активі 2 очки, а Словаччина — один бал. Додамо, що у наступній грі наша команда зустрінеться із господарями турніру — збірною...Галичина спортивная

U-18: Збірна України поступається команді Чехії

У другий день турніру підопічні Сергія Попова поступилися господарям турніру, збірній Чехії - 3:0. В першому таймі на полі точилася рівна боротьба, проте наші хлопці створили навіть більше моментів...Sportgid

Збірна України U-18 поступилася Чехії на турнірі Вацлава Єжика

складена з футболістів 2000 року народження, продовжує виступі на турнірі Вацлава Єжика. У другий день турніру підопічні Сергія Попова поступилися господарям турніру, збірній Чехії - 3:0.Sportgid

Збірна U-18 з перемоги стартувала на турнірі Вацлава Єжика

Завтра наша команда зустрінеться із господарями турніру - збірної Чехії.Спорт.ua

сумчанина Дениса Мазного «УВД-Дінамо» з Гродно. Обігравши у півфіналі «Друк-С» (8:3) команда Дениса вийшла в фінал, де суперником «міліціонерів» були господарі турніру. В основний час матчу вони сильнішого не виявили (4:4), а в серії післяматчевих пенальті перемогу святкувала команда Мазного.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини