господарі

У Ратівцях на Ужгородщині серед білого дня з рушниці застрелили трьох собак (ВІДЕО). Серед білого дня – з рушниці застрелили трьох собак у селі Ратівці на Ужгородщині. У домашніх улюбленців стріляли неподалік будинку господарів. Закарпаття онлайн

Свято сиру і вина 2017, Львів

Також тут можна буде спробувати органічні продукти, представлені господарями з...Igotoworld

етапу Ліги чемпіонів, в якому зустрілися аутсайдери квартету Н кіпрський «АПОЕЛ» та дортмундська «Борусія», передає УНН. Вийти вперед першими вдалося господарям. Кіпер «джмелів» Бюркі примудрився двічі помилитися і буквально подарував гол Поте. Відігратися німцям вдалося протягом 5-ти хвилин. Верхова подачі...1NEWS

Неприступний "Дніпро": "Черкаські Мавпи" зазнають першої домашньої поразки

19-очкового дефіциту "Черкаські Мавпи" зазнають першої домашньої поразки. Лідер чемпіонату перехоплює ініціативу з першої хвилини матчу і практично не дає господарям відігратися.ВIККА

Фейеноорд - Шахтар.

3.65, коефіцієнт на нічию - 3.65, на перемогу Шахтаря - 2.10. Авторитетна William Hill також віддає перевагу гостям: на перемогу господарів - 3.40 на нічию - 3.40 на перемогу гостей - 2.10 Фаворит також не сильно вірить в господарів. Перемога...Ua-football

Вулицями Івано-Франківська пройшов марш за права тварин (відео)

Цими вихідними вулицями Івано-Франківська пройшов марш за права тварин. Участь в акції взяли близько сотні франківців. Разом з господарями йшли і домашні улюбленці. Серед головних вимог протестувальників - заборона використання тварин у цирках. Детальніше про це в сюжеті Романа...Телерадіокомпанія РАІ

...pic.twitter.com/AVk6ggTDLj - ФФУ/FFU (@FFUKRAINE) 17 жовтня 2017 р. В оновленому рейтингу ФІФА суперники нашої збірної посідають 24-е місце. Українці стануть господарями поєдинку. Місце проведення матчу визначиться пізніше. У груповому етапі відбору на ЧС-2018 словаки зайняли друге місце в групі, пропустивши...Чемпион

Збірна України з футболу в листопаді проведе товариську гру

та Словаччини. В оновленому рейтингу ФІФА суперники нашої збірної посідають 24-е місце", - йдеться в повідомленні. Зазначається, що українці стануть господарями поєдинку, місце і дата проведення гри буде визначена пізніше. Нагадаємо, в оновленому рейтингу ФІФА національна збірна України втратила ряд...Unn.com.ua

10 листопада. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.  "В оновленому рейтингу ФІФА суперники нашої збірної посідають 24-е місце. Українці стануть господарями поєдинку. Місце проведення матчу визначиться пізніше", — говориться в повідомленні. Нагадаємо, що у груповому етапі відбору на чемпіонат світу-2018...1NEWS

11-й відбірковій групі і продовжать кваліфікацію в елітному раунді юнацького чемпіонату Європи (футболісти до 17-ти років). Після упевнених перемог над господарями відбіркового турніру болгарами (3:0) та однолітками з Азербайджану (6:1) підопічні Олега Кузнєцова у понеділок не втримали перемогу у заключній...1NEWS

Вже під час першої чверті господарям, серед яких змістовну гру демонстрували […]...Верже

задні лапки собаки не працюють. Однак мукачівські волонтери не тільки сконструювали Майку візок, а й знайшли нову родину. Разом з господарями песик приїхав до обласного центру Закарпаття, де сьогодні відбувся марш за права тварин.Участь у заході взяли понад сотня активістів...Ужгород.net.ua

Перша ліга.

місяців для суперників це буде вже п'ята очна гра, причому всі попередні також відбулись у Харкові. Позитивних емоцій минулі побачення господарям принесли трохи: в останній раз "Геліос" перемагав "Десну" ще в 2015-му, а на своєму полі ще пізніше в 2013-му.Ua-football

поєдинку 2:0 полтавці зуміли зрівняти рахунок, дублем відзначився Коломієць. Але втримати нічию команді Сачка не вдалося, на 82 хвилині матчу Феррейра приніс перемогу господарям зробивши рахунок 3:2 Полтавці залишаються на третьому місці, в наступному турі на команду чекає домашній поєдинок проти...Футбол Полтавщини

регулярного чемпіонату. Учасники дивізіону продовжують входження в сезон. У Одесі, наприклад, місцева команда взагалі зіграє перші поєдинки сезону. Іспитом для господарів […]...UkrBasket

"Ліон" переміг "Монако", забивши на останніх секундах

На голи Діаса та Фекіра монегаски відповіли влучними пострілами Лопеса та Траоре. Все ж на останніх секундах поєдинку перемогу господарям подарував Фекір, який оформив дубль.Sportanalytic

"Штутгарт" вирвав перемогу в "Кельна"

закономірно завершувався нічиєю: на гол Доніса наприкінці першого тайму "козли" відповіли забитим м'ячем Хайнца наприкінці другої половини гри. Все ж господарям вдалось дотиснути своїх суперників вже у компенсований арбітром час: переможний гол на 94 хвилині матчу забив Аколо.Чемпіонат Німеччини8 тур"Штутгарт"...Sportanalytic

Сумські волейболісти відкрили перший тур чемпіонату України Вищої ліги. ВК «ШВСМ-СумДУ» програв господарям майданчика «Бахмут-ШВСМ». Сумчани зуміли «взяти» тільки першу партію 25:17. Далі вони тричі програли 16:25, 19:25, 23:25. У підсумку, 1:3 –...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Команди Вищої ліги зіграли 13 жовтня матчі регулярного чемпіонату. Підсумки виявилися невтішними для господарів. У Черкасах друга команда Мавп знову програла Золотому Вєку з Кропивницького - 70:99.UkrBasket