господарі

У Житомирі КП "Центр захисту тварин" продовжує надавати послуги утримання домашніх собак на час відсутності господарів. Житомир-online

У Росії запропонували не дати візу Салаху, щоб той не приїхав на ЧС-2018

Мохаммед Салах весь сезон проводить на неймовірному рівні, а вже у червні випробувати його міць у складі збірної Єгипту належить господарям ЧС-2018. Але чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов уже придумав, як збірній Росії нейтралізувати грізного бомбардира. Я знаю,...Главком

вірності 23 квітня в ефірі ТСН вийшов сюжет про покинутого пса, який уже рік сидить на узбіччі та чекає на господарів. Мішок із напівживою собакою Віктор Головко знайшов на узбіччі. Одразу нагодував пса і спробував забрати додому, але той вперто...Кременчугский Телеграф

Напередодні травневих свят, коли українці матимуть чотири вихідних дні, співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області вирушили у профілактичний рейд житловим сектором міста. Прес-Центр

Фанати Роми перед матчем з Ліверпулем атакували вболівальників господарів.

в якому Ліверпуль приймаэ Рому, відбулися сутички між уболівальниками протиборчих сторін. Як повідомляють ЗМІ, організовані групи римлян атакували розрізнених уболівальників господарів, в результаті чого один уболівальник Ліверпуля отримав ножове поранення. На місце події прибула машина швидкої допомоги, парамедиків надають необхідну...Ua-football

Форвард "Динамо" пожалівся на "Верес"

Нападник "Динамо" Артем Бєсєдін сказав, що "Верес" навмисне не поливав газон "Арени Львів". Повідомляє Футбол газета. На його думку, господарям було вигідно, щоб м'яч "жувався" у траві та застрягав у ямах."Добре, що ми все одно показали свою майстерність. Нам все...Футбол газета

Поліцейські затримали раніше судимого харків

28-річний чоловік розбив вікно і заліз в приватний будинок, звідки викрав цінні речі господарів. // Нацполиция В поліцію зателефонував житель Київського району. Він повідомив, що почув звук розбитого скла в сусідньому будинку. На місце...Новини Харкова

Хатіко по-покровски.

Відданий пес вже рік чекає господарів, які кинули його на узбіччі у зав'язаному мішку. Чоловік, який врятував пса, хотів забрати його до себе, але йти з...Новини Харкова

Український легіонер чітко завершив зразкову комбінацію

хвилині відгукнувся на класну передачу з флангу і майстерно відправив м'яч в ворота. https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=vhyzrs_293s"Акжаїк" не зміг втримати переваги і дозволив господарям зрівняти рахунок в другому таймі. В результаті гра закінчилась нічиєю 1:1.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українець забив переможний гол в Болгарії (ВІДЕО)Сайт...Sportanalytic

Кельн - Шальке 2:2.

і не важливо, що невдала. У першому таймі Кельн грав з Коноплянкою, а не з Шальке. Правда, відіграти один м'яч господарям все-таки вдалося: захисники Кобальтових провалилися і Бітенкур вивалився на ударну позицію. По суті, це було все, що Козли створили...Ua-football

Перша ліга.

Поспостерігати за цим поєдинком було цікаво з різних причин. Звичайно, перша і найголовніша це те, що господарям потрібно зараз "вмирати" в кожному поєдинку, що залишилися, оскільки шість очок відставання від рятівного 15 місця за шість турів до...Ua-football

не нехтують роботою і не в сезон відпусток. Досвідченому «домушнику» достатньо 1—2 хвилини, аби відімкнути двері. Якщо ж двері дісталися господарям від будівельників, то її просто вибивають, а якщо вони укріплені, діють відмичками.ОГО.ua

Вест Бромвич - Ливерпуль 2:2.

Голи Інгса та Салаха давали "червоним" комфортну перевагу, але "Вест Бромвіч" знайшов в собі сили, щоб відіграти два м'ячі. У господарів забивали Лівермор і Рондон. АПЛ. 35-й тур "Вест Бромвіч Альбіон" - "Ліверпуль" 2:2 Голи: Лівермор 79, Саломон Рондон 88...Ua-football

Янукович не згоден з початком дебатів у справі про держзраду

доводить, що неспроста у даному процесі судді були відомі ще до початку розгляду справу призначили тих, хто погодився прислужувати своїм господарям Луценку та Порошенку, написав Янукович. Варто зазначити, що Відкрите звернення Президента України В.Ф.Януковича датоване сьогоднішнім днем. Нагадаємо, Оболонський райсуд...Unn.com.ua

Здолавши на шляху до фіналу суперників, у вирішальному матчі за чемпіонство рівняни зустрілись із господарями змагань.В кулуарах

На днях по провулку Кагамлицькому обікрали будинок. Злодії винесли 4 шуби і ювелірні вироби. Господарів не було вдома з 9:00 до 15:30. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.Кременчуг Тудей

Прімера. "Леванте" - "Малага" - 1:0

На "Сьюдад де Валенсії" було зафіксовано мінімальну перемогу господарів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Дубль Селезньова вивів ФК "Аксіхар" у фінал Кубку Туреччини

поразки від Галатасараю (1:2) явним фаворитом на вихід до фіналу були стамбульці. Втім, ще в першому таймі Селезньов двічі забив господарям, які так і не змогли знайти результативної відповіді. У підсумку 2:0 на користь гостей. Зазначимо, що у вирішальному двобої,...Unn.com.ua

Прімера. "Еспаньйол" - "Ейбар" - 0:1

Битва середняків завершилась на користь господарів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic