господарі

"Дніпро" - володар Кубка України

Сьогодні у Палаці спорту пройшов фінал Кубка України з баскетболу. Трофей виграв "Дгіпро", дотиснувши господарів "Будівельник" в останній чверті.Sportanalytic

U-21: Александрия минимально обыграла Волынь

луцької «Волині». Обидві команди, перебуваючи в нижній частині турнірної таблиці, намагалися розпочати новий футбольний рік з перемоги, що краще вдалося господарям. Сам матч видався не багатий на небезпечні моменти біля обох воріт. В першому таймі суперники обмінялися парою гострих випадів...Sportgid

Починалося для Порту все дуже навіть непогано вони захопили ініціативу з перших секунд, не даючи господарям навіть перейти центр поля. Ювентус потихеньку почав перехоплювати ініціативу ближче до середину тайму. А з 25-ї хвилини Алекс Теллес протягом...Spy-Football

ФК "Атлетіко" в результативному матчі Ліги чемпіонів завдав гостьової поразки "Байєру"

Відразу після перерви Карім Белльарабі скоротив відставання в рахунку, але незабаром Кевін Гамейро реалізував пенальті 1:3. Автогол Стефана Савича дав господарям надію, але всі питання про переможця матчу в Леверкузені зняв Фернандо Торрес, що зявився на полі на 86 хвилині.Unn.com.ua

Яка ж перлина садибно-палацевої архітектури обходилася без гідної зеленої оправи, в яку господарями вкладалося чимало коштів і праці щоб вигідно підкреслити всі принади своєї резиденції чи приховати її недоліки.Новости Житомира

арені відвантажила канонірам пять мячів і по суті зняла всі питання про переможця цієї пари. Дебют поєдинку був повністю за господарями. І Робен вже на 11 хвилині відкрив рахунок. Відігралися каноніри досить випадково. Мало того що пенальті був трохи сумнівний...Spy-Football

Перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, які відбулися у вівторок в Парижі і Лісабоні, завершилися на користь господарів. Гал-info

На Золотоніщині рятувальники провели профілактичний рейд

безпеки у побуті. Під час профілактичного відпрацювання рятувальники перевірили справність печей, приладів електричного та газового опалення. Також співробітники ДСНС роздали господарям листівки з інформацією про правила, яких варто дотримуватись для попередження пожеж, а також з алгоритмом дій у разі виникнення...Нова доба

завершився із рахунком 4:2 на користь рівнян. Як повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ", у першому таймі "червоно-чорні" поступалися господарям. Команди на штучному полі "Арена-Довге" неподалік м. Моршин у селі Довге. Для рівненських футболістів це був уже шостий спаринг, а...Все

Грабiжникiв затримали на цвинтарi, коли вони складали фрагменти могильних огорож в автомобiль "... Експрес

UA У Нью-Йорку влаштували модний показ для домашніх улюбленців. Подіумом разом з господарями пройшлися собаки, коти і навіть щури.Запись У Нью-Йорку влаштували модний показ для домашніх улюбленців впервые появилась Видео новости Украины и...Выбор 2014

Відповідно, кошти на оплату праці інших працівників та утримання приміщень потрібно буде шукати на місцях. Газета "Наш ДЕНЬ"

чемпіонату Португалії, рахунок 2: 1 на користь «Порту». Після розіграшу кутового «Спортинг» отримує останній шанс в матчі, але у воротах господарів стоїьб легендарний Ікер Касільяс...Spy-Football

Біс поплутав домашню робітницю у Берегові - вкрала у господарів гаманець з грошима. Справою зайнялись працівники кримінальної поліції міста.Ужгород.net.ua

У Львові собаку прив'язали до дерева шнурками від взуття zaxid.net

7 лютого о 13:20 до Черкаських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на 2-х господарів на вулиці Верхня Горова (колишня Фрунзе).Прес-Центр

В 11 турі чемпіонату України Вищої ліги з баскетболу команди відіграли дві зустрічі. Підопічні Ярослава Ковальова з рахунком 80:61 програли господарям майданчику у перший день. Наступного вони також поступилися -92:57. Найрезультативнішими з сумчан виявилися центровий Олексій Ташкінов – 27 очок...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Олімпік" буде виступати на "Арені Львів"

про перші три домашніх матчах. Усні домовленості є, нам все підтвердили, і вже після збору в Туреччині буду розмовляти з господарями стадіону. Наш людина в Києві зараз готовить документи, і якщо президент клубу підтвердить, "Зорю" будемо приймати у Львові". Раніше...Зеркало недели (газета)

Щотижня ми будемо публікувати фото з історіями про мешканців притулку, які найбільше потребують допомоги Івано-франківський портал новин "Репортер"

Кораблі НАТО вже відчувають себе господарями в Чорному морі! Приїжджі вже пакують валізи і відправляють сім'ї назад!Newsru.ua