господарі

Комітет арбітрів ФФУ не зміг визначити вірність рішення не зараховувати гол у ворота Зорі

у прес-релізі прокоментував рішення Костантина Труханова не зараховувати гол "Карпат" у ворота "Зорі". "АА № 1 не зараховує гол, забитий господарями з поза грою. Дуже складна ситуація для оцінки, враховуючи динаміку подій та кількість гравців, між якими на лінії воріт...Ua-football

у них ще два тури. 26-28 лютого 2018 року команда ДЮСШ №1 поїде у Вінницю. Там вона буде грати з господарями, а також - з командою Бердичева і Києва. 9-11 березня наші хлопці у Рівному гратимуть з місцевою командою і...Спортивний Житомир

10:40 до черкаських рятувальників надійшло повідомлення про те, що в приватному житловому будинку у селі Руська Поляна, внаслідок власної необережності господарів розбився побутовий термометр, через що у помешканні стався розлив ртуті.Прес-Центр

командою із Хмельницької області. У суботу, 17 лютого, житомирянки обіграли одного із найсильніших суперників туру - місцеву команду ДЮСШ "Полісся". Господарям не вдалося перемогти гостей у жодній із партій. ВК "Полiсся" (Житомир) - ДЮСШ "Юнiсть" (Бiла Церква) - 3:0 (25:12,...Спортивний Житомир

У гонитві за дорогоцінними метрами багато господарів мініатюрних кухонь часто віддають в жертву Обідню зону. Читати далі Обідній стіл для кухні?Versal

запах. Залежить він від типу і давності споруди, оздоблювальних матеріалів, використовуваних під час ремонту, ступеня Чистоти приміщення … Кулінарні пристрасті господарів також грають при цьому Читати далі Запах на кухні?Versal

Видео голов матча Эстерсунд - Арсенал

і групового раунду ЛЄ зустрічалася з одним з головних фаворитів турніру. "Арсенал", граючи далеко не основним складом, легко розправився з господарями, забивши три м'ячі. Відзначимо хорошу гру Генріха Мхітаряна. У "Естерсунда" під кінець матчу був шанс забити один гол, але...Ua-football

простріл гравця "Ниви" Тимофія Брижчука з близької відстані замкнув Ігор Маляренко, який випередив захисника донеччан. До кінця гри змінти ситуацію господарям поля так і не вдалося. Результат зустрічі 1:0 на користь вінничан, повідомляє прес-служба "Ниви" Нагадаємо, це вже третя перемога...Винницкий Бизнес Портал

експертів, за рік млинці стали дорожчими на 27% або на 5 гривень. Торік на Масляну спекти два десятки млинців коштувало господарям та господиням 19,2 гривень, а цьогоріч - 24,40...Агробізнес сьогодні

Челсі - Вест Бромвіч 3:0.

команда не залишила шансів найгіршій команді після 27 турів АПЛ - "Вест Бромвічу". У першому таймі "дрозди" чинили гідний опір господарям і "Челсі" зміг забити лише одного разу зусиллями Едена Азара. А ось після перерви "сині" накрутили темп і "Вест...Ua-football

Крадії діяли за відпрацьованою схемою. Певний час слідкували за одним із будинків. Вистежили, коли господарів не було вдома. А потім, підібравши ключ, проникли до помешкання. Винесли ноутбук та інші цінні речі. Після цього втекли на...Магнолія-ТВ

Суперліга. Дніпро здобув найрезультативнішу перемогу в чемпіонаті

кілька стартових хвилин. Першим влучанням гостей став триочковий Йовановича у відповідь на результативну атаку Тимофеєнка. Останній сходу данком повернув лідерство господарям. Гості зусиллями того ж Йовановича спробували стримати Дніпро. На мить рахунок навіть вирівнявся...Sportgid

Стів Муньє відправляє м'яч у ворота Борнмута В 27 турі чемпіонату Англії Гаддерсфілд вдома переміг Борнмут - 4:1. Дублем за господарів відзначився нападник Стів Муньє.Чемпион

ФК «Інгулець» (Петрове) - ФК «Олександрія» - 2:0 (1:0)

В кінці першого тайму, після швидкісної контратаки господарям вдалося відзначитися у воротах олександрійців, які захищав потенційний новачок. У середині другого тайму «Інгулець» подвоїв свою перевагу з одинадцятиметрової позначки.Новости Александрии

Екс-тренер підставив "Карпати" на зборах

"Карпати" не зіграли з БАТЕ на зборах в Туреччині через свою халатність. Повідомляє сайт Футбол Україна. Саме вони були номінальними господарями спарингу, тому мали надати гарантії готовності поля, суддів та інше. Втім свою частину угоди клуб не виконав.Не обійшлось і...Sportgid

Гра проходила у місті Кременчук й завершилась мінімальною перемогою господарів 1:0. Єдиний гол в середині першого тайму забив Сергій Степанчук, якому асистував Янаков.Футбол Полтавщини

Певний час слідкували за одним із будинків. Вистежили, коли господарів не було вдома. А потім, підібравши ключ, проникли до помешкання. Та не встигли й далеко заїхати як поліцейські їх затримали.Магнолія-ТВ

Мукачівські футболісти змагалися на Зимовому Кубку ДЮФЛ України

етап Зимового кубку проводила в Чернівцях. У першому матчі наші хлопці впевнено здолали Поділля (Хмельницький) 4:0, в наступному матчі поступилися господарям Буковині 0:2, а в заключному матчі групового етапу зазнали поразки від стрийської Скали 1:3. Як зауважили тренери команди Віктор...Голос Карпат

04.02.2018 В Аполло, штат Пенсільванія, до сімейства Сьюрвелдс повернулася їхня собака по кличці Еббі, яка зникла 10 років тому. Новини світу та України

У кожного будинку є свій запах, часто стіни просочуються улюбленим парфумами господарів, солодкої випічкою і Ранковою кавою.Versal