Знову двійка.

Повторний конкурс з продажу Одеського припортового заводу не відбувся ДеПо

Коньяспор - Гент 0:1 Гол: Каліфа Кулібалі 90+4 Ua-football

Шикарная контратака Боруссии, которая закончилась голом Марко Ройса (ВИДЕО)

Шикарная контратака Боруссии, которая закончилась голом Марко Ройса...Ukrainefootball.net

Юрченко и Драгович помогли Байеру разгромить Монако (ВИДЕО)

Владлен Юрченко и Александар Драгович помогли "Байеру" разгромить "Монако". Оба футболиста вышли с первых минут, а Юрченко также отметился голом. Однако "Монако" все равно вышел из группы с первого места, "Байер" -...Ukrainefootball.net

"Зеніт" поступається АЗ після першого тайму з рахунком 0:2 Про це повідомляє Depo. Під завісу першого тайму у воротах "Зеніта" розписався Хапс. ДеПо

АЗ відкрив рахунок в матчі з "Зенітом" Про це повідомляє Depo. Уже на 7-ій хвилині відзначився Рінстра. ДеПо

"Шахтар" починає трощити "Брагу" в заключному турі групового турніру ЛЄ Про це повідомляє Depo. На 66-ій хвилині дубль оформив Тайсон. ДеПо

"Шахтар" обіграв "Брагу" і здобув шосту перемогу в шести матчах Ліги Європи

"Шахтар" відкрив рахунок в матчі з "Брагою" Про це повідомляє Depo. На 22-ій хвилині голом відзначився Кривцов.УНИАН (ИА)

"Байєр" - "Монако" - 3:0

Наш Владлен Юрченко відкрив рахунок шедевральним голом. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Юрченко забив шалений гол в Лізі Чемпіонів. (ВІДЕО)

Півзахисник леверкузенського Байєра Владлен Юрченко зумів відзначитись красивим голом з-за меж штрафного майданчика в матчі Ліги Чемпіонів проти "Монако".Пропонуємо вам насолодитись цим шедевром:До слова, матч завершився впевненою перемогою фармацевців.Sportgid

"Порту" дуже швидко розпечатав ворота "Лестера" Про це повідомляє Depo. Уже на 6-ій хвилині рахунок матчу відкрив Андре Сілва. ДеПо

Полное разочарование.

Вряд ли у болельщиков стамбульского "Бешикташа" есть какие-то претензии к вратарю команды Фабри. Ua-football

Ярмоленко - найкращий гравець матчу проти "Бешикташа" за версією УЄФА

УЄФА назвав Андрія Ярмоленка найкращим гравцем матчу 6 туру Ліги чемпіонів між "Динамо" та "Бешикташем". Нагадаємо, що Ярмоленко зумів відзначився голом з пенальті, а також 3-ма асистами.Sportgid

20 лютого 2016 р. у міському Палаці спорту відбувся III тур фінальних ігор 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу.Голая Пристань

Мідлсбро - Галл Сіті - 1:0 відео голу і огляд матчу

Мідлсбро - Галл Сіті - 1:0 відео голу: Галичина спортивная

В матчі 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Бешикташем" господарі забили четвертий гол Сектор. Автор четвертого голу киян - Дерліс Гонсалес.ДеПо