гольов

Шевченко забив гол у прощальному матчі Пірло

Форвард був замінений на 56-й хвилині матчу. Раніше Шевченко, Ребров і Воронін зіграли за одну команду. Зеркало недели (газета)

Ярмоленко оформив голпас за "Боруссію" (ВІДЕО)

Український хавбек "Боруссії" Андрій Ярмоленко нарешті перервав свою гольову засуху. У товариському матчі проти нижчолігового "Цвікау" Ярмоленко забив гол та віддав результативний пас. Sportanalytic

Зозуля забив за "Альбасете" вперше у цьому році

Український нападник іспанського "Альбасете" Роман Зозуля нарешті перервав свою гольову засуху. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Півзахисник Сент-Трюйдена Роман Безус віддав гольову передачу в матчі чемпіонату Бельгії проти Антверпена. Раніше Безус відзначився результативним пасом в матчі проти Берсхот Вілрейк. Чемпион

Икарди: Интер - мой дом

Форвард Інтера Мауро Ікарді не має бажання залишати міланську команду. На даний момент я повністю зосереджений на Інтері. Аргентинець виступає за Інтер з 2013-го року. Ua-football

Португальський форвард «Реала» Кріштіану Роналду (на фото) не зміг забити бодай один гол в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18 з «Баварією» і тим самим перервав свою гольову серію. Западная информационная корпорация

Роналду больше не рокердсмен

Втім, це не завадило мадридцям обіграти мюнхенців з рахунком 2:1. Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться у вівторок 1 травня в Мадриді. Ua-football

Форвард Зорі Юрі Фрейтас потрапив в сферу інтересів Спартака. Нагадаємо, що раніше Юрі, увімкнувши режим Златана, забив неймовірний гол бісіклетою. Чемпион

Гравець "Шахтаря" взяв на себе всю вину за поразку від "Динамо"

Захисник донецького "Шахтаря" Давид Хочолава вважає себе винним у вчорашньому результаті. Хочолава запевняє, що всі партнери його підтримали морально, але від цього Давиду не легше. Sportanalytic

Раніше повідомлялося, що Мілевський виграв черговий трофей. Чемпион

Два голи записав на свій рахунок Ліонель Мессі. Чемпион

Бордо і Ніцца зіграли в безгольову нічию в матчі 27-го туру чемпіонату Франції. Як відомо, раніше Тулуза та Монако влаштували гольову феєрію. Бордо - Ніцца 0:0 (0:0, 0:0) Ліон - Сент-Етьєн 18:00 Чемпион

Александр Алиев играет за любительский клуб Киевской области

Нагадаємо, що "Стара Боярка" готується до дебюту в обласній першості столичного регіону. Ua-football

Артем Кравець відзначився першим голом за турецький Кайсеріспор. Нападник зрівняв рахунок на 36 хвилині у матчі чвертьфіналу Кубка Туреччини проти ФК Акхісар Беледієспор. Чемпион

Зозуля віддав гольову передачу за "Альбасете" в матчі Сегунди

В "Альбасете" Зозуля перейшов на початку вересня минулого року на правах вільного агента. Останнім клубом Зозулі до переходу в "Альбасете" був "Бетіс". Зеркало недели (газета)

Зозуля віддав гольову передачу в матчі з Луго

Зозуля також вийшов в основі і взяв участь в голі своєї команди. Ua-football

Коноплянка нарешті припинив гольову засуху та став MVP матчу (ВІДЕО)

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка перервав свою серію без забитих голів. Авторитетний портал WhoScored поставив нашому гравцю найвищу оцінку серед гравців обох команд - 8,4. Sportgid

ЗМІ: Худоб

Примітно, що закордонний клуб очолює український тренер Володимир Мазяр. Галичина спортивная