гольов

Українець Малиновський увійшов до символічної збірної туру чемпіонату Бельгії

Раніше українець Тотовицький також увійшов до символічної збірної туру чемпіонату Бельгії. Зеркало недели (газета)

Український пізахисник Генка Руслан Маліновський продовдує феєрити у чемпіонаті Бельгії. У підсумку Генк переміг з рахунком 3:0. 1NEWS

Зінченко знову нагадує про себе в Нідерландах (ВІДЕО)

Півзахисник нідерландського ПСВ Олександр Зінченко віддав гольову передачу в Нідерландах. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Микола Морозюк: На тренуваннях відпрацьовуємо стандартні положення

1:0 - не така впевнена перемога за рахунком, але ми контролювали гру, були моменти для того, аби збільшити свою перевагу. Sportgid

Підопічні Юрія Калитвинцева здобули вольову перемогу, поступаючись в рахунку за підсумками першого тайму. На 37-й хвилині зустрічі Артем віддав гольову передачу на Максима Палієнко. Znaj.ua

Підопічні Юрія Калитвинцева здобули вольову перемогу, поступаючись в рахунку за підсумками першого тайму. На 37-ій хвилині зустрічі Артем віддав гольову передачу на Максіма Палієнко. Чемпион

Півзахисник Карабюкспором Андрій Близниченко забив у матчі з Істанубулом. - Kardemir Karabkspor (@k_karabukspor) 19 марта 2017 г. Baakehir:1 Kardemir Karabkspor:2 pic.twitter.com/7A0e2n0m17 Чемпион

Зінченко віддав гольову передачу на 13-й хвилині матчу. Це четвертий матч Зінченка за молодіжний склад ПСВ. Чемпион

Гравець збірної України зробив асист в Європі(ВІДЕО)

За основний склад хавбек зіграв 11 матчів в чемпіонаті Нідерландів. Football-ukraine.com

Малиновський вкотре нагадав про себе у Бельгії(ВІДЕО)

Півзахисник долучився до третього та четвертого голів своєї команди. А потім українець забив гол-красень зі штрафного. Sportgid

Маліновський вийшов з перших хвилин і провів на полі всі 90 з гаком хвилин. Генк Маліновського розгромив на виїзді Вестерло з рахунком 4:0. Чемпион

31-річний українець зробив передачу, після якої його одноклубник Тенасе забив другий гол. У восьми матчах за Карабюкспор Селезньов забив три голи і зробив один асист. Znaj.ua

"Андерлехт" ще може залишити Теодорчика в "Динамо"

Нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик може повернутися до Києва. Бельгійський клуб поки не прийняв остаточного рішення щодо викупу польського нападника. Sportanalytic

Теодорчик нарешті перервав гольову засуху

Польський нападник Лукаш Теодорчик нарешті знову забив за бельгійський "Андерлехт". Теодорчик не міг вразити ворота протягом кількох останніх матчів, але схоже, що тепер все знову налагодилося. Sportanalytic

Малиновський віддає гольову передачу, а Відою зацікавився турецький клуб

Відео доступне ТУТЦі та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

Окрім цього, вболівальники «Леха» визнали Костьовича кращим гравцем цього матчу. Spy-Football

Зінченко віддав гольову передачу за ПСВ (ВІДЕО)

За Костевича проголосували 46% опитаних на офіційному сайті польського клубу. Чемпион

Костевич зробив перший асист в Польщі(ВІДЕО)

Повідомляє сайт Футбол Україна. Українець асистував Радославу Маєвському при другому взятті воріт на 35-й хвилині. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Український півзахисник Руслан Малиновський потрапив у символічну збірну чемпіонату Бельгії за підсумками 26-го туру. Раніше повідомлялося, що Малиновський віддав гольову передачу за Генк. Чемпион