гольов

Окрім цього, вболівальники «Леха» визнали Костьовича кращим гравцем цього матчу. Spy-Football

Зінченко віддав гольову передачу за ПСВ (ВІДЕО)

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

За Костевича проголосували 46% опитаних на офіційному сайті польського клубу. Чемпион

Костевич зробив перший асист в Польщі(ВІДЕО)

Повідомляє сайт Футбол Україна. Українець асистував Радославу Маєвському при другому взятті воріт на 35-й хвилині. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Український півзахисник Руслан Малиновський потрапив у символічну збірну чемпіонату Бельгії за підсумками 26-го туру. Раніше повідомлялося, що Малиновський віддав гольову передачу за Генк. Чемпион

Прімера. "Спортінг" - "Алавес" - 2:4

Справжню гольову феєрію побачили глядачі у Хіхоні. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Караваєв віддав гольову передачу в матчі Кубка Туреччини

Українець на 8-й хвилині асистував Учану, який відкрив рахунок в матчі. На даний момент матч наближається до завершення (йде 88 хвилина гри). Ua-football

Українець Олександр Караваєв зробив гольову передачу за турецький "Фенербахче" Наразі ж рахунок в матчі 3:0 після першого тайму. ДеПо

У перерві українця замінили, а зустріч в результаті завершилася з рахунком 3:3. Newsru.ua

Мілевський забив гол і віддав гольову передачу (ВІДЕО)

Український нападник російського "Тосно" Артем Мілевський забив гол і віддав гольову передачу в матчі проти румунської "Політехніки" (3: 3). Football-ukraine.com

Артем Мілевський забив гол та віддав гольову передачу за "Тосно" в товариському матчі проти "Ясси" ДеПо

Зірковий гравець збірної України відновився від травми

Нагадаємо, через пошкодження Зінченко пропустив попередній тур чемпіонату Голландії. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Хавбек ПСВ Олександр Зінченко відновився після травми. Нагадаємо, через пошкодження Зінченко пропустив попередній тур чемпіонату Нідерландів. Чемпион

"Севілья" перемогла "Осасуну" у 19 турі Прімери Завдяки переозі "Севілья" відірвалась від "Барселони" на 4 очки, щоправда, у каталонців ще гра в запасі. ДеПо

Малиновський віддав гольову передачу за Генк

На 82-й хвилині матчу після подачі українця з кутового єдиний гол у матчі забив Саматта. Відзначимо, що цей матч став для Малиновського першим в поточному сезоні чемпіонату Бельгії після травми коліна. Sportgid

Зінченко тренується за індивідуальною програмою

Нагадаємо, що через травму Зінченко пропустив матч чемпіонату Голландії проти "Ексельсіора" (2:0). У поточному сезоні українець зіграв за ПСВ 8 матчів в чемпіонаті і віддав одну гольову передачу. Ua-football

Караваєв відзначився ассистом за Фенербахче

У товариському передсезонному матчі проти албанського клубу "Партизани" Караваєв віддав гольову передачу. Ua-football

Півзахисник турецького "Фенербахче" Олександр Караваєв відзначився результативною дією в матчі проти албанського "Партізані" Сектор, українець зробив результативну передачу на Фернандао, коли той робив рахунок в грі 2:0. ДеПо

Українець Караваєв вперше потрапив до стартового складу "Фенербахче"

Півзахисник турецького "Фенербахче" Олександр Караваєв вийде в стартовому складі на товариський матч проти албанського "Партізані" Сектор, товариська зустріч розпочалася о 19.00 за київським часом. ДеПо

На 36-й хвилині матчу Караваєв замінив Волкана Шена і став грати на своїй звичній позиції правого півзахисника. Spy-Football