гольов

В матчі "Брага" - "Шахтар" команди влаштували гольову перестрілку Спочатку Тайсон подвоїв перевагу "гірників", але вже через кілька хвилин Стоїльковіч відквитав один гол. ДеПо

Філіпе Луіс вибув на невизначений термін

Лівий захисник Атлетіко Філіпе Луіс в звязку із травмою вибув на поки невизначений термін. На скільки часу вибув захисник поки невідомо. Ua-football

Теодорчик продовжив гольову феєрію

Польський нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик відзначився черговим голом за "Андерлехт". Цього разу Тео розписався у ворота "Кортрейка", кольори якого захищає українець Андрій Тотовицький. Футбольні трансфери

Матч чемпіонату Іспанії між "Бетісом" та "Сельтою" подарував глядачам багато забитих м'ячів "Бетіс" - "Сельта" - 3:3 ДеПо

Адмір Мехмеді вибув на 2-3 тижні

Лівий півзахисник леверкузенського Байєра Адмір Мехмеді в звязку із травмою привідного мязу пропустить найближчі 2-3 тижні. Ua-football

"Манчестер Юнайтед" забив дуже швидкий гол у матчі 1/4 фіналу Кубка ліги проти "Вест Хема" Сектор, автором голу став Златан Ібрагімович, а гольову передачу на шведа віддав колишній гравець "Шахтаря" Генріх Мхітарян. ДеПо

Тулуза продовжила контракт із хавбеком Бодіже

Опорний півзахисник Тулузи Янн Бодіже підписав із клубом нову угоду до 2020 року. Ua-football

Бешикташ і Бенфіка влаштували гольову перестрілку в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. При цьому, два голи господарі поля забили в останні 10 хвилин матчу. Бешикташ врятував безнадійний матч, і тепер команда залежить сама від себе. Spy-Football

Рахунок в матчі Ліги чемпіонів між "Ростовом" та "Баварією" вже 3:2 на користь росіян Сектор, спершу "Баварія" зрівняла рахунок зусиллями Берната. Але дуже скоро Нобоа знову сенсаційно вивів "Ростов" вперед. ДеПо

Кравець відзначився проти "Валенсії" (ВІДЕО)

На рахунку українського нападника "Гранади" гольова передача. >Артем Кравець згадав, як свого часу обіграв "Валенсію" у Лізі Європи і знову допоміг своїй команді.> Футбол газета

на 45-й хвилині зустрічі гол забив Карсела-Гонсалес, якому гольову передачу віддав Артем Кравець. Ua-football

Перший недільний матч чемпіонату Італії в Генуї видався багатим на забиті м'ячі "Сампдорія" - "Сассуоло" - 3:2 Голи: Квальярелла, 84, Муріель, 85 - Річчі, 64, Рагуса, 74 ДеПо

"Я завжди вірив в Варді, йому вдалося забити багато голів в минулому сезоні. Ua-football

В цьому сезоні Марега зіграв за Віторію Гімараєш 9 матчів, забив 10 голів і віддав одну гольову передачу. Ua-football

Захисник Арсенала Ектор Бельєрін пошкодив коліно в таборі збірної Іспанії U-21. В цьому сезоні Бельєрін зіграв за Арсенал 14 матчів і віддав одну гольову передачу. Ua-football

Півзахисник Ліону Рашід Геззаль через травму буде поза грою три тижні. Як повідомляє LEquipe, у 24-річного футболіста пошкодження литкового мязу. Ua-football

Півзахисник Шальке Євгенії Коноплянка віддав результативну передачі в матчі з Краснодаром в матчі 4 туру Ліги Європи з Краснодаром. Гал-info

35-річний нападник став першим футболістом, якому вдалось це зробити в одному матчі Ліги Європи. Ua-football

Півзахисник Мелільї Юрій Ткачук зробив асист в матчі Сегунди Б проти Атлетіко Санлукеньо. Українець віддав гольову передачу на 74-й хвилині матчу. Ukrainianwall

В цьому сезоні Ремзі зіграв за Арсенал два матчі і віддав одну гольову передачу. Ua-football