гольові моменти

Олександрія та Чорноморець зіграли внічию в битві за єврокубки

Певною перевагою володіла Олександрія, але і Чорноморець у відповідь створював свої атаки. Новини футболу

Тож рахунок у серії став рівним - 1:1, і вболівальників очікують як мінімум два поєдинки у Львові. Зрівняли рахунок енергетики на 26 хвилині після кутового. Pravda.ks.ua

Гвардіола: У неділю буде найважливіший матч - справжній фінал сезону

"У неділю буде найважливіший матч - справжній фінал сезону. У наступному сезоні ми повинні грати краще. Ua-football

Динамо добре організована команда, й нам завжди непросто зламати захист цього суперника. Урядовий Кур'єр

"Рочин" - "Фенікс-Стефано" 0:3: не шукайте логіки в футболі

В інших моментах «Рочина» свою команду виручав голкіпер Роман Чачунь. Олег Калуцький та Іван Павлюх зуміли пробити воротаря «Рочина» Михайла Грицяла у першому таймі. Галичина спортивная

користь оріонівців, які виглядали на полі краще. Найактивнішим гравцем у могилян у першому таймі був Євген Стратій, який неодноразово створював гольові моменти біля царичанських воріт. Доволі активну гру демонстрував Михайло Ковальов, який відкрив рахунок на 26-ій хвилині першого тайму. У...Тижневик «ЕХО

Найкращий момент у першому таймі мав Марлос. У другому таймі було більше боротьби і емоцій ніж гольових моментів. Spy-Football

Марлос пробив з точки "панєнкою" і влучив у поперечину. На восьмій хвилині Марлос не зумів реалізувати пенальті (поперечина) Зеркало недели (газета)

Леоненко: Морально Чорноморець вже закінчив сезон

тільки культуру пасу. Сподобалося те, що на поле вийшов фактично інший склад, а гра залишилася та ж. Забігання, простріли і гольові моменти є - інше питання, що замість п'яти потрібно робити десять. По грі не сподобався Бланко-Лещук, внизу у нього...Ua-football

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Карпат" у 16-му турі

Асистенти арбітра: Андрунишин Р.С. (Івано-Франківськ), Барко В.П. (Івано-Франківська обл.). Галичина спортивная

Севідов: Дуже картинно футболісти Вереса падають

Але дуже картинно футболісти Вереса падають. Ми створили багато передумов для взяття воріт Вереса, три гольові моменти. Сьогодні наш суперник, не створивши жодного моменту, забив гол.Ua-football

"Рочин" - "ОДЕК" 3:2: реванш за кубкову поразку

Після двох поспіль нічиїх у Червонограді команда Володимира Підкіпняка нарешті потішила місцевих вболівальників перемогою. Гравцям «Рочина» вдалося втримати важливу у турнірному плані перемогу. Галичина спортивная

З позитивного по сьогоднішньому матчу можу відзначити наш настрій. А ось що стосується реалізації гольових моментів, то вона залишає бажати кращого. Чемпион

Ситуація для команди Володимира Шарана ускладнилася, коли незадовго до перерви олександрійці опинилися в меншості. Гречка

"Динамо" осоромилось перед вболівальниками в день народження клубу: опубліковано відео

виручив свою команду.Кияни продовжили домінувати, але так і не змогли забити до перерви, а звідновленням гри "Динамо" створило два чергових гольові моменти. Спершу Ярмоленко вивів на ударну позицію Циганкова, але той, пробиваючи з лінії воротарського, відправив м'яч повз ворота. А...Online.ua

"Черкаський Дніпро" оформив емоційну виїзну перемогу

Емоційну перемогу оформив футбольний клуб "Черкаський Дніпро". Команда на виїзді обіграла "Нафтовик-Укрнафта". ВIККА

Теребовлянська "Нива" перегамає ФЦ "Ковель-Волинь"

2:0, Друга весняна перемога "Ниви" та перша Ігоря Яворського, у якості головного тренера "Ниви" Стадіон "Колос" (Теребовля), 1000 глядачів Галичина спортивная