гольові моменти

А Євгена Пасіча на лівому фланзі замінив Артур Западня. Красиву атаку «віялом» справа - наліво діагональним ударом завершував Євген Пасіч. Все

Кропивницька «Зірка» в першому домашньому матчі зіграла в безгольову внічию (ФОТО, ВІДЕО)

Перший гольовий момент створили футболісти Романа Санжара на 26-й хвилині. Наші футболісти заробили кутовий, який виконав Ігор Загальський. Гречка

"гірчичник", який став для нашої команди вже другим в матчі. "Черкаський Дніпро" перехопив ініціативу, але не зміг перетворити її у гольові моменти. Вже на 64-й хвилині стався найбільш курйозний і спірний момент у матчі. Руслан Качур своїм пресингом змусив двох...Online.ua

"Шахтар" - "Динамо": найкращі фото матчу

Донеччани активно створювали гольові моменти, але зрівняти рахунок і врятувати поєдинок їм не вдалося.Зеркало недели (газета)

"Динамо" мінімально обіграло "Шахтар" у Харкові

могли подвоїти перевагу, коли Гонсалєс струсонув поперечину, після чого в каркас воріт пробив вже лідер "гірників" Тайсон. Донеччани активно створювали гольові моменти, але зрівняти рахунок і врятувати поєдинок їм не вдалося. "Шахтар" - "Динамо" - 0:1 Голи: Мбокані, 46 "Шахтар":...Зеркало недели (газета)

головного арбітра матчу Вадима Запрутняка - зафіксував безгольову нічию. І якщо зіграність команди потроху покращується, то неспроможність хлопців реалізувати такі гольові моменти поки ставить усе нові й нові запитання щодо перспектив Хрестоносців у цьому сезоні. Уже наступного тижня їм доведеться...Online.ua

Шахтар-Динамо.

З чим "Шахтар" та "Динамо" підходять до матчу "Шахтар" на початку нового сезону виглядає набагато стабільнішим за "Динамо". Еспресо TV

Дніпряни, не реалізувавши ряд гольових моментів, поступилися своєму принциповому супернику Online.ua

Головний тренер донецького Шахтаря розповів про нову тактику, заборону орендованим гравцям грати проти Шахтаря та критику арбітрів. Якщо добре її відпрацювати, дуже важко грати проти такої команди. Щоб виграти, Шахтар повинен бути набагато краще за суперника. Чемпион

Юніори "Карпат": Два спаринги в один день

Подвоїли свою перевагу в рахунку карпатівці після стандарту. Галичина спортивная

Тепер команда повертається в найвищий дивізіон українського футболу. Online.ua

Новачки УПЛ звели унічию матч першого туру сезону

лінію м'яча, грамотно перекривав всі підступи до своїх воріт. У кінці тайму футболісти "Маріуполя", додавши у швидкості, створили три по-справжньому гольові моменти. На 41-й хвилині Чурко здорово навісив зі штрафного — Вакуленко, намагаючись пробити, опинився на газоні, а м'яч по...Unn.com.ua

"Карпати" і "Зірка" зіграли унічию в матчі-відкритті сезону УПЛ

Ксьонз різними ривками намагався підірвати редути суперника. Unn.com.ua

Без вогню, але з задоринкою

А після перерви пройшов справжній бенефіс втрачених гольових моментів. Галичина спортивная

Юрій Вірт: «Задоволений грою і результатом»

"Маріуполь" практично не мав гольових моментів. Другий тайм, звичайно, хотілося розпочати зовсім по-іншому. Sportgid

Маріуполь - Верес 0:0.

Господарі могли забити. Я після гри подякував Саші Бандурі. У декількох епізодах він нас серйозно виручив. Ми також мали свої гольові моменти. Непогано виходили з оборони в атаку. Але не вистачало останнього пасу і завершального удару. Якби трохи везіння -...Ua-football

Верес добре провів першу половину гри проти Маріуполя. "Вважаю, що в першому таймі ми зіграли добре. "Другий тайм, звичайно, хотілося почати зовсім по-іншому. Чемпион

Андрій Понєдєльнік: "Хотілося теж взяти участь у серії пенальті і пробити"

- Андрію, як почуваєшся після отриманого ушкодження? Крім цього, більшість наших гравців ще не мають досвіду матчів на такому рівні. Ми мали кілька хороших моментів і суперники також створили ряд гольових моментів. Галичина спортивная

(хоча, за домовленістю команд замість вилученого гравця виходив хтось із резерву). А вже під фінальний свисток волиняни нарешті створили два гольові моменти під час виконання стандартів. Які результату так і не принесли 0:3 від Руха, 0:2 від Миколаєва та Зірки,...Online.ua

"Скала" провела третій контрольний матч

Згодом лише майстерність воротаря рівненської команди врятувала «Верес» після удару впритул Петра Намуйлика. Галичина спортивная