гольові моменти

ФК «Бердичів» стартував у Кубку Житомирської області пам

хвилин зрівняли рахунок, відзначився нападник Максим Середюк. У другому таймі в обох команд були можливості перемогти у матчі, але свої гольові моменти гравці не реалізували. Слід відзначити, що футболісти ФК «Бердичів» не залишилися без підтримки бердичівських вболівальників, які прибули до...РІО Бердичів

Господарі поля теж загрожували воротам «Буковини». ТРК "Буковина"

"Нива" вдруге у сезоні програла "ОДЕКу"

Штрафний гравці "ОДЕКа" заробили поблизу кутового прапорця. 23.04 "ОДЕК" - "Нива" Тернопіль 2:0 Галичина спортивная

Збірна України з хокею не змогла дотиснути збірну Польщі

Україна позначила свою невелику перевагу, кілька разів перевіривши Пшемислава Одробни. Тренер збірної України і головний тренер ХК "Кременчук" Дмитро Підгурський: Календар матчів збірної України на чемпіонаті світу. Кременчугский Телеграф

Влучний удар нападника Андрія Кохмана на 30 хвилині матчу виявився єдиним у поєдинку. Гал-info

Перший тайм можна поділити на дві частини, до гола Реала та після голу Барселони. Чемпион

Найголовніше, що у Львові відбувся такий напружений поєдинок. Футболісти максимально віддавалися, але все ж таки присутньо багато браку. 1NEWS

Віталій КВАРЦЯНИЙ: «Нічия була б закономірним підсумком матчу»

Було багато роботи, хоча футболісти допускали багато браку. Нашій команді не вистачає майстерності, щоб завершити взяття воріт. Спорт.ua

Віталій Кварцяний: Маю претензії до кількох футболістів

Футболісти максимально віддавались, але все ж присутньо багато браку. Sportgid

Було багато роботи, хоча футболісти допускали багато браку. Непогано зіграв воротар Боровик, у якого непогане відчуття місця, Sportgid

Віталій Кварцяний: "Євген Боровик зіграв майже без помилок"

Футболісти максимально віддавались, але все ж присутньо багато браку. Якщо ми не потрібні, то будемо грати не в Лізі Парі-Матч. Галичина спортивная

"Карпати" - "Волинь" - 1:0

Никитюк прострілював із дальньої дистанції - Боровик знову виявився на місці. Влучно пробити спробував Герасимюк - Євген Боровик знову перший на м'ячі. Галичина спортивная

"Скала" U-19 програла "Волині" U-19

Голи: Ярослав Деда (28-пен.), Олег Тракало (66). Міг довести рахунок до розгромного автор першого голу Ярослав Деда. Галичина спортивная

Тарас Мороз: "В Оржів їдемо за перемогою"

я невдало зіграв у підкаті на перехопленні і м'яч опинився у сітці. А загалом гра була рівною. Ми також мали гольові моменти, тому заслуговували на очки в тій грі. – Тернопільська "Нива" вперше зіграє у Оржеві. Як тобі місцевий стадіон...Галичина спортивная

"Карпати" U-19 - "Зірка" U-19 - 3:0

І знову гол на свій рахунок записав Олег Кос. Галичина спортивная

Ребров придумав, як йому перемогти "Шахтар"

перемогти сьогодні донецький "Шахтар". Повідомляє сайт Футбол Україна. Сергій Станіславовив переконаний, що його команді слід диктувати свою гру і тоді гольові моменти прийдуть.Потрібно не припускатись помилок, на які так сильно розраховує "Шахтар".Основне завдання - переграти середню лінію із Степаненком та...Football-ukraine.com

Ребров сказав, як переможе "Шахтар"

сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Букмекери назвали фаворита матчу "Динамо" - "Шахтар"Він переконаний, що команді треба гнути свою лінію, частіше створювати гольові моменти і забивати м'ячі. Гравці не мають права випадати з ритму після помилок.Основним завданням киян сьогодні буде переграти середню...Sportanalytic

Л.Енріке про гру з "Ювентусом": наше завдання - забити п

не чотири голи, а три, якщо ми хочемо зрівняти рахунок за сумою двох зустрічей. Але я думаю, що у "Ювентуса" гольові моменти обов'язково будуть, так що наше завдання - забити п'ять", - наголосив Л.Енріке. Також іспанський фахівець вважає, що після...Unn.com.ua