гольові моменти

21; Корольов 40; Попередження: немає Корольов Вилучення: немає Ширнін Попри високий пресинг, який суперники по черзі використовували, до середини тайму гольові моменти виникали вкрай рідко. Першими прокинулись гравці Олесани, які після нетривалої пристрілки вийшли вперед зусиллями Дубчака. Невдовзі його одноклубник...Спортивний Житомир

Біляченко Олександр (ФК Атлет-Житомир), Слюсар Сергій (Енергія), Скорода Олексій (Коростень) по 10 голів Спортивний Житомир

Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 - "УФК-Карпати" U-16 - 1:0

Перші хвилин 20 пройшли за переваги команди СДЮШОР «Карпати». Галичина спортивная

Кропивничани розгромили швейцарців

Вчора підопічні Романа Монарьова провели ще одну товариську зустріч зі швейцарською командою Обервалліс. Арбітр призначив пенальті й одинадцятиметровий удар реалізував Андрій Бацула. Голи: 0:1, Бацула Андрій (21); Fotoinform

МФК Тепловик-Прикарпаття поступається київському "Арсеналу"

- команда Першої Ліги ПФЛ України "Арсенал-Київ". Перший тайм наша команда грала основним складом, володіла ігровою та територіальною перевагою, створюючи гольові моменти, які в тім не зуміла реалізувати. Натомість дві прикрі помилки і рахунок на табло став 2:0 на користь...Галичина спортивная

18 лютого футболісти полтавської Ворскли провели свій останній спаринг на другому навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником "біло-зелених" була словенська Олімпія, яка представляє Любляну. Чемпион

За крок від реваншу

На восьмій хвилині Бохашвілі перевірив реакцію голкіпера «Вересу». А захисник «Руху» через ушкодження завершив гру. Галичина спортивная

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар в Іспанії мінімально обіграв Сельту. В цілому гра не була багата на гольові моменти, команди нечасто турбували голкіперів.Spy-Football

"Шахтар" обіграв на виїзді "Сельту"

Перший небезпечний момент після перерви також створив "Шахтар". Телерадіокомпанія РАІ

"Відкритий Кубок Львівщини": урок футзалу від "Княжого Ринку"

Волею календаря матч проти GTL для «Княжого Ринку» був дебютним на турнірі. Галичина спортивная

Кубок НФК "Ураган": у Франківську завершився третій тур змагань

- ЗШ №6 - 6:1Обидві школи активно включилися в гру і розпочали з обопільних атак. Не змусили себе чекати й гольові моменти, якими зі старту похизувалися суперники. І вже на 3-ій хвилині Богдан Редушко "засмутив" ЗШ №6 першим голом, а...Галичина спортивная

Молодіжний склад «Карпат» переміг данців

Відмінним виконанням зі штрафного удару Володимир Гладкий подвоїв перевагу карпатівців. Підопічні Олега Дулуба зіграють дві товариські гри проти данців. Галичина спортивная

Уже на третій хвилині гравець САВСЕРВІСу Афанасенко покарав суперника голом за розслабленість на початку матчу. Нарешті порадувати своїх вболівальників голом гостям вдалося наприкінці тайму, помилку у захисті допустив Сілецький. Спортивний Житомир

«Зірка» U-19 розійшлася миром із земляками з «Олімпіка»

Але неймовірним чином воротар гостей двічі відбивав удари гравців Зірки. Кропивницький. Стадіон Зірка (поле зі штучним покриттям). Fotoinform

Реалізація була не на високому рівні, тому ми і програли цей матч. Була установка не поспішати на останніх хвилинах, щоб вирішити долю матчу. Pravda.ks.ua

Ворскла сыграла вничью с Будучностью

доводити все до гріха, й не фолити поблизу штрафного майданчика, гравці «Будучності» намагалися «високо» зустрічати своїх візаві. Тим не менше, гольові моменти полтавська команда створювала в середньому кожні п’ять — шість хвилин. Зарічнюк, Кравченко, Одарюк та інші були близькими до...Спорт.ua