гольові моменти

Німецькі ЗМІ: Ярмоленко здатен вийти на ще вищий рівень

і забезпечив "Боруссії" хороший результат. Андрій став справжнім головним болем для захисників "Кельна". Він технічно розбирався з опонентами і створював гольові моменти, проникаючи в штрафну з правого флангу.Як тільки Ярмоленко краще вивчить мову і зрозуміє філософію Петера Боса, то стане...Sportanalytic

в контратаку проти одного захисника. Однак неточна передача не дозволила цей небезпечний момент довести до результативного удару. Продексіму про таких гольові моменти можна було тільки мріяти. Оскільки всі маневри господарів поблизу воріт Сухова легко читалися гостями. Федорченко і Свиридов у...Спортивний Житомир

Битва за шість очок

У відповідь відбулася атака господарів, і Юрчук у красивому стрибку відбив удар Ємельянова. Неофициальный сайт ФК Днепр

"Ураган" - "Титан-Зоря" 0:1: Післямова

діяв компактно, агресивно, далі отримав перевагу в рахунку. В другому таймі ми вийшли і почали грати зовсім по-іншому, намагалися створити гольові моменти, але, на жаль, підвела реалізація. Ті моменти, які створили зі стандартних положень, ми зобов’язані доводити до логічного завершення...Галичина спортивная

У перерві довелося перебудувати гру, зробити підказки гравцям. Через його відсутність довелося перекроїти склад, зробити перестановки. - Як готуватиметесь до гри проти «Динамо»? Все

Маріуполь - Зірка 1:0.

- На мій погляд, наша перемога сьогодні заслужена. - Ми мали сьогодні достатньо гольових моментів. Ua-football

Юрій ВІРТ: «Це була найскладніша перемога»

У перерві довелося перебудувати гру, зробити підказки гравцям. Через його відсутність довелося перекроїти склад, зробити перестановки. - Як готуватиметесь до гри проти «Динамо»? Спорт.ua

Верес - Ворскла 1:0.

Ми перемогли дуже сильну команду, що знаходилася на третьому місці. Напевно, що це була найскладніша перемога. У перерві довелося перебудувати гру, зробити підказки гравцям. Ua-football

Як результат, вболівальники до перерви побачили лише один справді гострий момент. Втім, арбітр зафіксував у Федорчука гру рукою. Все

Моха: Лідер Динамо - Хацкевич

Ми можемо грати сильніше, повинні були перемагати полтавчан. Значить, будемо працювати з подвоєною енергією і постараємося ще додати. - Моментів "Олімпік" створює значно більше, ніж реалізовує. Ua-football

"Зоря" - "Естерсунд": найкращі фото матчу

Перший тайм пройшов без великої кількості гольових моментів. Наприкінці луганчани всіма силами пішли вперед і пропустили знову. Зеркало недели (газета)

Ігор Богач: "Якщо не забиваєш на тренуваннях - "кувиркаєшся"

Наразі команда займає третє місце у турнірній таблиці, це хороший показник. Тренер вимагає від нас концентрації під час кожного небезпечного епізоду. Галичина спортивная

Ще на стартових хвилинах суперники обмінялися ударами Тайсона і Міліка обидва були неточними. І на 58-й хвилині Шахтар подвоїв перевагу. Урядовий Кур'єр

Київське "Динамо" стартувало з перемоги в груповому турнірі Ліги Європи. Після швидких двох пропущених голів албанці повністю віддали ініціативу "Динамо". Високий замок

"Зоря" зазнала домашньої поразки на старті Ліги Європи

Наприкінці луганчани всіма силами пішли вперед і пропустили знову. Попередження: Харатін - Баширу, Менса, Айеш Зеркало недели (газета)

Євген Лозовий: "хочу пограти з "Рухом" у Прем

З цього дублю багато футболістів зараз у хороших командах. Але влітку через фінансові негаразди команду залишили майже усі футболісти. Команда втрапила у психологічну яму, до якої ніхто не був готовий. Галичина спортивная

Завершився другий тур осіннього сезону чемпіонату міста з футболу 8х8

На 36 хвилині гри зусиллями Денисюка Дениса Шанхаю вдалося відіграти один гол. Отже, підсумковий рахунок гри 4-2 на користь команди «Фортуна». Сайт міста Шепетівка

Тренер "Наполі" про гру з "Шахтарем": суперник був агресивнішим

Саррі заявив про важливість реалізації стандартних положень в іграх Ліги чемпіонів. Нагадаємо, "Шахтар" мінімально обіграв Наполі на старті ЛЧ. Unn.com.ua