гольові моменти

Збірна аматорів виступила в Кубку регіонів ФФУ. Як зазначив тренер команди Михайло Руснак, матч видався рівним. Ужгород.net.ua

ФК «Бердичів» переміг у першому матчі Кубку Житомирської області з футболу

Футбольний клуб "Бердичів" провів перший офіційний поєдинок у 2018 році. РІО Бердичів

Фотогалерея

На 31-й хвилині Аллісон врятував свою команду після удару з гострого кута від Салаха. Главком

Дублі Салаха і Фірміно дозволили "Ліверпулю" обіграти "Рому" у півфіналі ЛЧ

Салах пробив лівою з-під оборонця Маноласа мяч від перекладини залетів до сітки. Коларов відповів дальнім ударом, Ліверпуль врятувала поперечина. Раз-по-раз гольові моменти тринькав Мане, а удар головою захисника господарів Ловрена прийшовся у каркас воріт Аліссона. На перерву команди пішли за...Unn.com.ua

Президент Ромы подозревает, что в АПЛ ворота больше, чем в Серии А

36 голів за сезон. А ось "Ліверпуль" досить часто використовує Мохаммеда як центрального нападника. У нас він часто не використав гольові моменти. Зараз здається, що м'яч вже в сітці, коли він тільки до нього торкається. Можливо, в АПЛ просто ворота...Ua-football

"Геліос" - "Колос" - 1:2.

до Вашої уваги голи, кращі гольові моменти і суперечливі рішення арбітра у матчі 29 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр.., в якому "червоно-чорні" вдома...Новини Харкова

Лідери здобули чергові перемоги

22 квітня. «Олімпік» - «Карпати». Рефері - Шурман (Київська область). Львів. «Арена Львів». Поєдинок на «Арені Львів» став ефектним завершенням туру. Голос Украины (газета)

"Геліос" - "Інгулець" - 0:2.

Вашій увазі відео голів і кращих гольових моментів матчу 28 туру Першої ліги сезону 2017/18 рр.., в якому "сонячні" на своєму полі поступилися петровському "Інгульцю".19.04.2018 - 11:30 Прес-служба ФК "Геліос" Новини Харкова

Шуховцев: У півфіналі Ліги чемпіонів нас чекає чергова феєрія

Напередодні півфінальних матчів Ліги чемпіонів експерт Ігор Шуховцев розповів, чого можна чекати від команд в перших матчах. Ua-football

"Зоря" у більшості здобула три очки у протистоянні з "Маріуполем"

На початку другого тайму приазовці створили гольовий момент. Це позначилося в другому таймі, сказав наставник Маріуполя Олександр Бабич. Unn.com.ua

Аллегри: Наполи заслуживает похвалы за победу, но обе команды сыграли ужасно

"Це була жахлива гра у виконанні обох команд. Нам теж було необхідно виграти або не програти", - цитує Аллегрі Mediaset Premiu Ua-football

долучився до більшої кількості ударів по воротах суперника – 10. При цьому 8 ударів українець завдав сам, а ще 2 гольові момент створив партнерам. Коноплянка повторив результат Бастіана Очіпки в матчі проти Кельна з першого кола, однак відіграв лише 64...24 канал

Львів

після цього епізоду арбітр сповістив про завершення першої половини гри. Після перерви донеччани активізувалися, однак їхні зусилля не конвертувалися у гольові моменти. В свою чергу, львів’яни збільшили перевагу в рахунку. Карраскаль використав помилку оборони «Олімпіка», вийшов віч-на-віч з Кичаком і...Галичина спортивная

Благодійний поєдинок відбувся за підтримки голови Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова. Голос Украины (газета)

"Шахтар" у результативній манері обіграв полтавську "Ворсклу"

Перед цим Зубков і Кайоде виходили один на один і могли вирішувати результат зустрічі. Unn.com.ua

Шахтар - Ворскла 4:2.

Перед цим Зубков та Кайоде виходили сам на сам і могли вирішувати підсумок зустрічі. Ми відзначилися ще раз, хоч загалом могли оформити шість-сім мячів. Ua-football

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 1:1

Водночас гості у заключні 15 хвилин першого тайму мали три моменти, аби забити. Арбітр зустрічі Іван Бондар без вагань вказав на точку. Галичина спортивная