гольовий

Тащі віддав гольовий пас п

Українець Борис Тащі знову вразив фанів "Збройовки". Попри це усе завершилось поразкою його команди. Нагадаємо, контракт Тащі належить "Штутгарту". Футбол газета

Василь Кравець відзначився дебютною гольовою передачею за "Луго"

Василь Кравець відзначився гольовою передачею на Марсело Дьяло вже на 3-й хвилині поєдинку. Українець був замінений на 61-й хвилині гри. Галичина спортивная

Екс-півзахисник київського Динамо Мілош Нінкович став чемпіоном Австралії. Чемпион

Кращі голи: Кращі гольові передачі: Кращі сейви воротарів: Телеканал Ритм

ТОП-10 найкращих гольових комбінацій у світовому футболі Spy-Football

Малиновський віддав гольовий пас в переможному матчі Генка

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський взяв участь у перемозі своєї команди в матчі Лізі Жупіле. Нагадаємо, що зовсім недавно Малиновському вдалося і забити за "Генк" в Кубку Бельгії. Ua-football

В мережі з'явилася чергова підбірка з десяти найкрасивіших гольових ударів тижня Як повідомляє Depo. Сектор, на цей раз голи вибиралися з тих, що були забиті на третьому тижні січня. ДеПо

Жінка-арбітр мимоволі стала автором гольового пасу в матчі другої Бундесліги. Spy-Football

Окслейд-Чемберлен вибув на невизначений термін

Правий півзахисник Арсеналу Алекс Окслейд-Чемберлен отримав мязеву травму. В цьому сезоні Окслейд-Чемберлен зіграв за Арсенал 23 матчі, забив 6 голів і віддав 5 гольових передач. Ua-football

Дебютний матч 15 туру Англійської Прем'єр-ліги завершився вольовою перемогою "Вотфорда" над "Евертоном" "Вотфорд" - "Евертон" - 3:2 Голи: Окака, 36, 64, Прьодль, 59 - Лукаку, 17, 86 ДеПо

Як Зінченко дві гольові передачі за ПСВ віддавав

Depo.Сектор пропонує вам переглянути відео-огляд матчу, в якому Зінченко записав на свій рахунок дві результативні дії. ДеПо

Алавес: Пачеко, Феддаль, Руано, Гарсія Карнеро, Тео (Ібаі Гомес, 70), Маркос Льоренте, Ukrainianwall

Визначено чергову десятку красивих гольових ударів у футбольних першостях з усіх куточків світу Сектор, на цей раз голи вибирали за другий тиждень листопада. ДеПо

Бааль виступає за Ренн з літа 2015 року. В цьому сезоні він зіграв за команду 12 матчів і віддав один гольовий пас.Ua-football

Український нападник Артем Мілевський нарешті почав приносити користь своїй російській команді. Sportanalytic

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко визнав, що давно не поповнював свій гольовий рахунок.Sportanalytic

У першій лізі в 11-му турі знову не було побито гольовий рекорд, але 21 забитий м'яч - показник вище середнього. Кожен гол по-своєму цінний і заслужений. Але окремо варто відзначити два...Ua-football

Півзахисник "Динамо" Юнес Беланда набрав відмінну форму в оренді у французькій "Ніцці". Sportanalytic

Асист екс-хавбека "Динамо" за "Ніццу" проти "Монако"

Півзахисник "Ніцци" Юнес Беланда віддав гольовий пас на Маріо Баллотелі в матчі з "Монако" (4:0). >Беланда відзначився асистом на 30-й хвилині матчу.Марокканець виступає за "Ніццу" на...Футбол газета