голкіпер

Раніше італієць ділив першу сходинку з голкіпером іспанцем Ікером Касільясом.Znaj.ua

Касільяс може перебратися до Франції

Легендарний іспанський воротар Ікер Касільяс може покинути португальський "Порту". Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією Mundo Deportivo, голкіпером все ще цікавиться французький "Марсель".Повідомляється, що Касільсу готові запропонувати дворічний контракт.Контракт іспанця із "Порту" закінчується влітку цього року і все...Футбольні трансфери

Полтавська Ворскла заслуговувала потрапити до першої шістки УПЛ. Таку думку в коментарі прес-службі Динамо висловив голкіпер столичного клубу Артур Рудько, який прокоментував спаринг із Ворсклою (4:0). "Безумовно, краще провести контрольний матч та перевірити свої сили на...Чемпион

U-19.

самого початку зустрічі відчували себе більш впевненими, ніж українці. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Голкіпер «синьо-жовтих» Лунін в першому таймі рятував свої...Sportgid

U-19: збірна України зазнала поразки у другому матчі еліт-раунду Євро-2017

самого початку зустрічі відчували себе більш впевненими, ніж українці. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Голкіпер «синьо-жовтих» Лунін в першому таймі рятував свої ворота, як...Sportgid

Сборная Украины уступила во втором матче элит-раунда Евро-2017

самого початку зустрічі відчували себе більш впевненими, ніж українці. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Голкіпер «синьо-жовтих» Лунін в першому таймі рятував свої ворота, як мінімум чотири рази: на 9-й, 17-й, 25-й та 36-й хвилинах.Спорт.ua

"Нива" обіграла "ДСО-Поділля"

та невдалої спроби вибити м'яч, той потрапив до неприкритого Юрія Головачука. Все що залишалося зробити нашому нападнику – пробити повз голкіпера. До перерви команди ще обмінялися моментами. У "Ниви" відзначитися міг Гатала, якого в останній момент випередив воротар. А у...Галичина спортивная

можете прочитати тут. Півзахисник збірної України Євген Коноплянка: "Це був важливий поєдинок, будемо кусати лікті". Повне інтерв'ю доступно за посиланням. Голкіпер збірної України Андрій П'ятов: "Перший тайм нам не вдався". Весь коментар читайте тут. Дебютант збірної України захисник Микола Матвієнко:...Znaj.ua

проти Ісландії, який може дозволити нам відірватися на комфортну відстань від переслідувачів"- цитує Віду Sportarena.hr. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, голкіпер збірної України Андрій Пятов зазначив невдалі дії "синьо-жовтих" у першому таймі.Znaj.ua

Голкіпер збірної України дав свою оцінку вчорашньому матчу проти Хорватії У п'ятницю, 24 березня, в 5-му турі відбіркового турніру на чемпіонат світу Україна на виїзді поступилася Хорватії (0:1). Воротар "синьо-жовтих" Андрій Пятов дав післяматчевий коментар, в якому проаналізував важливі моменти...Znaj.ua

Поєдинок Європейської кваліфікації до ЧС-2018 з Албанією став для голкіпера збірної Італії Джанлуїджі Буффона тисячним матчем в кар'єрі, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.Гал-info

Головний невдаха АПЛ може повернутися до Іспанії

Воротар "Манчестер Сіті" Клаудіо Браво має шанс повернутися до Іспанії. Повідомляють Футбольні трансфери.На голкіпера претендує тамтешній "Вільярреал".Чилієць втратив місце в основі команди Гвардіоли, чим і спробує скористатися "Жовта Субмарина".Повідомляється, що "Вільярреал" вже контактував із...Футбольні трансфери

Щоб вийти на ЧС-2018, збірній України потрібно перемагати у кожному матчі. Про це заявив голкіпер збірної України Андрій П'ятов, який прокоментував поразку нашої команди від Хорватії з рахунком 0:1. "Якщо ми будемо грати так, як...Чемпион

Після перерви хорвати контролювали ситуацію на полі. Українці могли врятуватися на 78-й хвилині, коли Євген Коноплянка добре пробив зі штрафного, голкіпер відбив м'яч перед собою, Андрій Ярмоленко виявився першим на добиванні, але пробив невдало вище воріт. Через поразку українці значно...Високий замок

"Реал" хоче підписати бельгійський дует із "Челсі"

Мадридський "Реал" готує серйозне підсилення цього літа. Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією The Guardian, "королівський клуб" серйозно зацікавлений у послугах голкіпера лондонського "Челсі" Тібо Куртуа та його партнера по команді і збірній Бельгії Едена Азара.Найближчим часом "вершкові" повинні розпочати переговори із...Футбольні трансфери

Динамо на матч з Чорноморцем, наче непогано попрацював, але не переконав легендарного нападника Динамо і Мілана. Випав з обойми і голкіпер Зорі Олексій Шевченко. Луганський клуб представлятиме лише півзахисник Іван Петряк. Колишній гравець Зорі Олександр Караваєва, який ніяк не може...Znaj.ua

Певний час виступав у ФК «Полтава», з яким підписав контракт у 2012 році.   До вашої уваги кращі світлини матчів голкіпера у Полтаві. Автор фото – Олег Дубина.  ...Vpoltave.info

Воротар "Мілана" поб

"Манчестер Сіті" включився в боротьбу за голкіпера "Мілана" Джанлуїджі Доннарумму. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Команда "Скала" U-15 розпочала з перемоги виступи на "Чорному морі"

а другий гол став наслідком позиційної атаки нашої команди. Третє взяття воріт відбулося внаслідок індивідуальних дій, після виходу віч-на-віч з голкіпером одеситів. Склад у «Скали» U-15 у цьому поєдинку: місце у воротах з перших хвилин посів Святослав Барасюк (його замінив...Галичина спортивная

Екс-гравець "Шахтаря" впевнений в перемозі Хорватії над Україною

Колишній воротар "гірників" Стіпе Плетікоса вірить у своїх.Повідомляє Футбол газета. > Екс-голкіпер національної збірної Хорватії переконаний, що його землякам під силу здолати опір України."Я думаю і вірю, що Хорватія виявиться сильнішим за...Футбол газета