голкіпер

Півзахисники Динамо Беньямін Вербич і Віктор Циганков, а також голкіпер Георгій Бущан проведуть зустріч з уболівальниками.Про це повідомляє офіційний сайт Динамо.Автограф-сесія відбудеться у вівторок, 11 грудня, о 19:00 в ТРЦ...Чемпион

Бандура: Олександрія - одна з найбільш бійцівських команд в чемпіонаті

Голкіпер "Львова" Олександр Бандура прокоментував перемогу над "Олександрією" у заключному матчі в УПЛ у 2018 році. "Дуже складна вийшла гра. Поле не дало ні нам, ні їм зіграти в більш комбінаційний футбол. Грали більше довгими передачами, а на перший план...Ua-football

"У надійних руках можна не турбуватися за свій сон", – Олександр Шовковський також полюбляє єднання з природою. А ще легендарний голкіпер разом із Владиславом Ващуком, коханою Мариною Кутєповою та ведучим телепроекту "Холостяк" Григорієм Решетником взяли участь у благодійному вечорі. Динамо...24 канал

Щоправда три очки у грі проти Уески важко далися королівській команді. Тож до перемоги мадридців всерйоз долучився голкіпер Тібо Куртуа.24 канал

Воротар Руху Дяченко завершив кар

Таке сенсаційне і несподіване рішення голкіпер Руху прийняв після того, як уп’яте в кар’єрі отримав серйозну травму. Цього разу Олександр Дяченко зламав ногу і після тривалих...HP i B LIFE

Нагадаємо, молодий український голкіпер несподівано завершив кар'єру.Чемпион

Буффон: Кавані не покине ПСЖ

Нападник Едінсон Кавані залишиться в ПСЖ щонайменше до кінця сезону. Повідомляють Футбольні трансфери Про це заявив голкіпер команд Джанлуїджі Буффон."Я часто говорю з ним про Італію. Едінсону дуже подобається країна, а особливо Неаполь. Втім зараз ПСЖ може...Футбольні трансфери

Голкіпер Руху завершив кар'єру у 24-річному віціПро це повідомляє офіційний сайт клубу. Нагадаємо,Ротань завершив кар'єру через особисті проблеми. Чемпион

Голкіпер Руху завершив кар

В текущем сезоне Дяченко провел лишь один поединок - кубковую встречу с "Черкащиной-Академией", еще 13 раз попадал в заявку на матчи команды с Винников. Ua-football

нічиєю 2:2. У матчі на Бернабеу рахунок відкрив Бока Хуніорс наприкінці першого тайму: Даріо Бенедетто вийшов один на один з голкіпером суперника і відправив м’яч в кут воріт. Рівер відігрався в середині другого тайму, після красивої комбінації, яка завершилася точним...ICTV

Український воротар потрапив до Книги рекордів Гіннесса

Андрій Мах потрапив до Книги рекордів Гіннесса. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Справа в тому, що цього жителя Луцька офіційно визнали найнижчим голкіпером світу, чий зріст сягає 94 сантиметрів.Андрій грає за команду "Універсал", але стверджує, що мріє про "Ювентус".Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

Куртуа: Добре, що в підсумку виграли, але Реалу потрібно покращувати футбол

Голкіпер мадридського "Реала" Тібо Куртуа розповів про перемогу над "Уескою" (1:0) в матчі чемпіонату Іспанії. - У першому таймі ми грали добре, швидко забили гол і контролювали гру. Але в другому таймі вітер на полі грав проти нас. І це...Ua-football

Символічна збірна 18-го туру УПЛ за версією UA-Футбол

героїв 18-го туру. Порадувала настроєм і інтригою остання гра УПЛ в 2018-му, в дуелі "Львова" і "Олександрії" теж необхідно відзначити голкіпера Бандуру і захисника Адамюка. ВОРОТАР Олександр Бандура (ФК "Львів"). Якщо в першому таймі у голкіпера "Львова" роботи майже не...Ua-football

Олександрія поступилася ФК Львів

гості, які в цьому сезоні переграли київське Динамо та не програли Шахтарю, впевнено й злагоджено захищалися. На останньому рубежі виблискував голкіпер Олександр Бандура. І все ж на 84 хвилині Антон Шендрик вдало зіграв на добиванні, після того, як Бандура відбив...Центральноукраїнське бюро новин

«Львів» здобув п

Бандура парирував, однак на добиванні встиг зіграти Шедрик 1:2. На 90-й все тож же Сітало міг вирвати нічию. Однак переграти голкіпера у ближньому бою не зміг. Зрештою, Львів втримав складну виїзну перемогу, набравши 23 очки та залишившись на восьмій сходинці.Щоденний Львів

комірець Пасту успіхом не увінчалася. Євген через кілька миттєвостей врятував після небезпечного пострілу Гая з правого краю, а на 42-й голкіпер витягнув складний удар Балашова з гострого кута. Втім, останнє слово у таймі залишилось за Десною – Денис Фаворов замкнув...Чернігівський формат

"Ворскла" у матчі з "Чорноморцем" перервала серію поразок в ЧУ

вирішив швидкий гол у виконанні гостей з Полтави. З розіграшу кутового "футболіст "Ворскли" подав на ближню частину карного майданчику. Далі голкіпер Літовченко у стрибку відбив м'яч, але Чеснаков дав пас назад на Чижова, який і забив гол 1:0. Склади команд:...Unn.com.ua

Конкурент Луніна продовжить кар

Голкіпер мадридського "Реала" Кейлор Навас має намір покинути "королівський клуб". Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

стався в самому початку матчу. На 4-й хвилині гості розіграли кутовий зліва, Артур навісив, Карека пробив головою в дальній кут, голкіпер відбив, але на суперника. Чеснаков від лінії воріт відпасував м'яч у воротарський майданчик і Чижов в дотик пробив по...Кременчуцька Газета

Сьогодні День народження святкує Микита Савченко! Молодому голкіперу Авангарда виповнюється 20 років! Вітаємо Микиту, бажаємо щастя, удачі, оптимізму, професійних успіхів і міцного здоров'я!Официальный сайт ФК "Авангард" Краматорск