голи

Голи матчу ФК "Олександрія" - Славія" - 4:0

Голи матчу ФК "Олександрія" - Славія" - 4:0 Новости Александрии

Ворскла Полтавська Ворскла, яка перебуває на зборах в Туреччині, здобула перемогу над словацьким Спартаком з міста Трнава з рахунком 2:1. Голами у сладі полтавців відзначилися Кадімян на 32-й хвилині та Одарюк на 77-й. Раніше повідомлялося, що головний тренер Воркли Василь...Чемпион

Офіційно. Український легіонер залишився без роботи

"Ягеллонію". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Контракт між сторонами розірвано за згодою сторін.27-річний Хомченовський провів за польський клуб 37 матчів, відзначившись 3 голами і 2 асистами. Свого часу він викликався до збірної України.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Боруссия (Д) нашла замену Обамеянгу в Челси

Нападаючий "Челсі" Міші Батшуайї потрапив в сферу інтересів дортмундської "Боруссії". Як повідомляє Bild, дортмундський клуб бачить в бельгійському форварді потенційну заміну П'єру-Емеріку Обамеянгу, який близький до переходу в "Арсенал" вже в цьому місяці. Раніше повідомлялося, що інтерес до 24-річного футболіста...Ua-football

Кубок Англии.

Лестер Сіті - Флітвуд Таун 2:0 Мансфілд Таун - Кардіф Сіті 1:4 Шефілд Уенсдей - Карлайл Юнайтед 2:0 Голи: Бодварсон (32, 44, 64) Ua-football

АПЛ. 5 найкращих голів 23 туру

Найкращі моменти з чемпіонату Англії лише для вас. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

ТОП-5 кращих голів Марлоса в першій частині сезону 2017/18 УПЛ

Новоспечений українець знається на футболі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

У суботу в матчі чемпіонату обласного центру зустрілись хокейні клуби «Бобри» та «Суми». У другому періоді суперники обмінялись голами. При цьому «містяни» свою шайбу закинули за лічені секунди до свистка на перерву. Під час останнього ігрового відрізку цього матчу...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Прімера. "Еспаньйол" - "Атлетік" - 1:1

Команди обмінялись голами протягом шести хвилин і на цьому зупинились. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

"Манчестер Сіті" пропустив чотири голи і програв уперше в сезоні

Вперше в сезоні лідер чемпіонату Англії пропустив більше двох м'ячів. Интерфакс-Украина

Офіційно. Український форвард пішов на підвищення

Нападник "Чорноморця" Олексій Хобленко став гравцем познанського "Леха". Додамо, що в першій частині УПЛ Хобленко відзначився 8 голами. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

"Баварія" здолала на виїзді "Байєр"

Мюнхенська "Баварія" перемогою відкрила друге коло чемпіонату Німеччини. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підопічні Юппа Хейнкеса здобули важливі три очки завдяки голам Мартінеса, Рібері та Хамеса, хоча наприкінці матчу їм довелось похвилюватися.Чемпіонат Німеччини 18 тур"Байєр" - "Баварія" - 1:3Голи: Фолланд, 70 -...Sportanalytic

Зустрічались команди, які до цього у турнірі не втрачали очок – сумські «Технологія» та «Foodcenter». У першому таймі суперники обмінялись голами, а в другому забивали лише «технологи» - чотири рази вони змусили воротаря суперника дістати м’яча з сітки воріт. у...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

один із варіантів заміни Бабакару, який може покинути клуб. У сезоні 2017/18 Феррейра є найкращим бомбардиром чемпіонату України з 13 голами, пише Футбол 24. Нагадаємо, що Віктор Леоненко вважає Феррейру несерйозним нападником.Чемпион

Ракитич: Барселона провела свой лучший матч за последние месяцы

і хочемо в подальшому продовжувати насолоджуватися футболом. Я вже певний час не забивав, але якщо можу бути корисний команді своїми голами, то це прекрасно", - цитує Ракітіча Mundo Deportivo. Нагадаємо, в першому матчі 1/8 фіналу "Барселона" зіграла в нічию з...Ua-football

Кубок ліги.

Команди відклали питання щодо визначення переможця дуелі до наступної зустрічі. "Манчестер Сіті" з мінімальною перевагою здолав "Брістоль". NewWest Media

"Спартак" перехоплює гравця у "Динамо"

"Спартаку". Чемпіон Росії навіть готовий запропонувати за нього 10 млн євро.Цього сезону ганець провів 27 матчів, в яких відзначився 2 голами і 2 результативними передачами.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Забивний захисник покидає "Зорю"

агентом.Ситуація з Опанасенком остаточно вирішиться після 10 січня, коли "Зоря" виходить з відпустки.Додамо, що цього сезону УПЛ Євген відзначився 5 голами і 3 асистами.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Прекрасно розіграний штрафний у футзалі.

Футзал завжди радував шанувальників красивою грою і голами. Техніка завжди займала тут важливу роль. Ось яскравий приклад того, які м'ячі забивають гравці в футзал.Ua-football

У Мексиці на федеральній трасі виявили таксі, на багажнику якого було пять відрізаних голів.... Експрес