гирьовий спорт

Майбутній військовий з Тернопіьщини - перший серед гирьовиків

Наш земляк Володимир Дишкант, який навчається у Львівській академії сухопутних військ України, став переможцем чемпіонату України з гирьового спорту ЗСУ, що відбувся 23-24 листопада на базі Житомирського військового інституту ім.С.Корольова. Вихованець заслуженого тренера України Петра Багрія здобув "золото", змагаючись...Галичина спортивная

Наш земляк Володимир Дишкант, який навчається у Львівській академії сухопутних військ України, став переможцем чемпіонату України з гирьового спорту ЗСУ...Спорт Тернопільщини

Сільський голова з Рівненщини переміг на змаганнях з гирьового спорту, що проходили на Івано-Франківщині в кінці листопада.ЧаРівне.info

2 грудня відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада-2016». У ньому взяли участь 7 команд динамівських колективів фізичної культури.  23 учасника спортивних перегонів продемонстрували свою...Доба

Тернопільські рятувальники здобули «срібло» у турнірі з гирьового спорту (ФОТО)

2 грудня відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада-2016». У ньому взяли участь 7 команд динамівських колективів фізичної культури.  23 учасника спортивних перегонів продемонстрували свою...Газета "Наш ДЕНЬ"

Голови місцевих рад Житомирської області достойно виступили на перших всеукраїнських змаганнях

змагань була представлена й збірна команда Житомирщини. У програмі Всеукраїнської спартакіади - змагання з волейболу, тенісу настільного, міні-футболу, шахів, шашок, гирьового спорту та дартсу. Збірна команда Житомирщини була укомплектована за результатами обласної спартакіади, що дало можливість успішно виступити на такому...Житомир.info

Досить успішно виступили на чемпіонаті України з гирьового спорту серед учнів шкіл та ДЮСШ спортсмени Збаразької РК ДЮСШ...Спорт Тернопільщини

Чмихов (115 кг) та Сергій Соколовський в абсолютній вазі і 115+. Нагадаємо, нещодавно в Актобе (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту-МСГС (Міжнародного союзу гирьового спорту), на якому у складі збірної України виступали пятеро полтавців. А переміг лише один Олег...Урядовий Кур'єр

Чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту відбувся у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова з 22 по 24 листопада 2016 року. Серед 7 вищих військових...Спортивний Житомир

Унікальний силовий вид спорту, який вражає своєю могутністю та потужною силою духу – гирьовий спорт. Він займає почесне місце в рядах українського спортивного життя. Суть його - піднімання гирі максимальну кількість разів за визначений проміжок...Львів Тернопіль щоДенно

Віталій Гуголь: "До занять гирьовим спортом мене повернули мої учні"

- Плануємо й надалі активно займатися гирьовим спортом, їздити на змагання й перемагати.Галичина спортивная

Збаражчани Роман Баланюк і його теренер Віталій Гуголь вибороли медалі на XXIV Чемпіонаті Світу з гирьового спорту Спорт Тернопільщини

Перед початком гри ректор університету Микола Рожко вручив посвідчення Кандидатів у майстри спорту двом студентам-медикам, які займаються гирьовим спортом Ірині Савчин і Володимиру Шевазі, пише прес-служба Івано-Франківського національного медичного університету.. Сама гра пройшла у невимушеній, дружній атмосфері. У першому...Бліц-інфо

Учні Збаразької ДЮСШ призери чемпіонату України з гирьового спорту (ФОТО)

Вихованець відділення гирьового спорту Збаразької РК ДЮСШ, учень 6 класу Збаразької ЗОШ №2 ім.Газета "Наш ДЕНЬ"

листопада в спортивному залі для людей з особливими потребами, що по вул. В. Симоненка, 3-в, відбувся відкритий міський турнір з гирьового спорту серед людей з обмеженими можливостями В змаганнях приймали участь чотири команди, а саме: ТО УТОГ, УВП УТОС, ТПО...Бліц-інфо

На Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який проходив з 25 жовтня по 4 листопада 2016 року у м. Турін, Італія, золоту медаль виборов Шпортко Валерій Анатолійович...Корабелов.инфо

Команда збаразьких гирьовиків - двічі чемпіон

Перші загальнокомандні місця виборола збірна Збаразького району у чемпіонаті Тернопільської області та першості обласного ФСТ "Колос" з гирьового спорту (двоборство), який відбувався у залік обласних Сільських спортивних ігор 12 листопада у спорткомплексі "Текстильник". У складі збірної виступили як дебютанти...Галичина спортивная

Перші загальнокомандні місця виборола збірна Збаразького району у чемпіонаті Тернопільської області та першості обласного ФСТ "Колос" з гирьового спорту Спорт Тернопільщини

Кропивницькі гирьовики знялися в телепроекті для телеканалу «Інтер» (ФОТО)

приємною несподіванкою у той же час визнанням кропивницької школи силового жонглювання гирями: - До мене звернувся голова національної федерації Союз гирьового спорту України Валентин Бербеничук і сказав, що нас напрошують на зйомки документального фільму Вещдок. Була проблема з поїздкою, адже...Гречка