гельзенкірхенци

Коноплянка не потрапив у стартовий склад на матч з Вольфсбургом

Наставник господарів визначився із заявкою і стартовим складом на цей поєдинок. Український легіонер гельзенкірхенців Євген Коноплянка не потрапив у стратовий склад і почне цей матч на лавці запасних. Ua-football

Шальке продовжив півзахисника

Півзахисник Шальке Уестон Маккені підписав нову трудову угоду з німецьким клубом. Новий контракт розрахований до літа 2022 року сповіщає офіційний сайт гельзенкірхенців. Ua-football

Коноплянка сказав, хто хотів його купити

Коноплянка отримав гарантії від нового тренера гельзенкірхенців Доменіко Тедеско і тепер повністю щасливий. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Коноплянка в стартовому складі на матч з Ганновером

Доменіко Тедеско визначився із заявкою "Шальке" на поєдинок другого туру Бундесліги проти "Ганновера". У стартовому складі опинився український легіонер гельзенкірхенців Євген Коноплянка. Ua-football

Коноплянка вилетів на невизначений період

Поки що терміни відновлення 27-річного футболіста залишаються невідомими. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

"Шальке" робить подарунок Коноплянці

Тренер "Шальке" Маркус Вайнцирль буде звільнений зі своєї посади. У керівництві гельзенкірхенців вже прийняли остаточне рішення і не змінять його. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Про це повідомляє офіційний сайт гельзенкірхенців. Отож, проти Вольфсбурга у суботу, 8 квітня, українець точно не зіграє. Нагадаємо, посеред тижня Коноплянка зявився на полі у матчі... 1NEWS

Бундесліга. "Вердер" - "Шальке" 3:0

Бременський "Вердер" доволі легко розібрався із "Шальке" нашого Євгена Коноплянки. "Музиканти" забили у ворота гельзенкірхенців три м'ячі без відповіді. Еггештайн, 80Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

"Шальке" проводить товариську гру з бельгійським "Остенде" Євген Коноплянка зробив рахунок у матчі 2:1 на користь гельзенкірхенців. Ще одним голом у складі "Шальке" відзначився Авдіджай. ДеПо

Налдо дискваліфікований на два матчі

В цьому сезоні Налдо зіграв за Шальке 20 матчів. Ua-football

Коноплянка став обличчям сайту "Шальке"

Після вчорашнього голи в матчі Ліги Європи фото Євгена Коноплянки було винесено на головну сторінку офіційного сайту гельзенкірхенців Автором першого гола в матчі став українець Євген Коноплянка. ДеПо

Коноплянка продовжив традицію "сидіння на лаві" в бундеслізі

О 16:30 розпочнеться поєдинок чемпіонату Німеччини "Вольфсбург" - "Шальке" Про це поввідомляє Depo. Ось стартовий склад гельзенкірхенців. ДеПо

Коноплянці дадуть шанс проявити себе

Саме українець найчастіше міняв камерунця, й тому можна очікувати, що Євген розпочне цей поєдинок у стартовому складі. Футбол газета

Сектор, Коноплянка, якому сьогодні виповнилося 27 років, почне зустріч на лаві запасних. ДеПо

Український півзахисник Євген Коноплянка не потрапив в заявку гельзенкірхенців на матч 5-го туру з "Хоффенхаймом" Вже на 4-ій хвилині відзначився Чупо-Мотінг. ДеПо

"Шальке" нічого не зміг вдіяти в грі проти "Герти" Господарі двічі розписались у воротах гельзенкірхенців, залишивши свої ворота сухими. Відзначимо, що Коноплянка відіграв увесь другий тайм. ДеПо

"Шальке" програє в матчі з "Гертою" На 64 хвилині ворота гельзенкірхенців розпечатав Вайзер, а через 10 хвилин Штокер зробив рахунок 2:0. Нагадаємо, в другому таймі на полі з'явився Євген Коноплянка. ДеПо

Разом з командою до Франції відправився і український півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка. Bon voyage, @KONO_official! #S04 pic.twitter.com/4TAZxZYoFH Ua-football