гельзенкірхенци

Коноплянка став обличчям сайту "Шальке"

Після вчорашнього голи в матчі Ліги Європи фото Євгена Коноплянки було винесено на головну сторінку офіційного сайту гельзенкірхенців Автором першого гола в матчі став українець Євген Коноплянка. ДеПо

Коноплянка продовжив традицію "сидіння на лаві" в бундеслізі

О 16:30 розпочнеться поєдинок чемпіонату Німеччини "Вольфсбург" - "Шальке" Про це поввідомляє Depo. Ось стартовий склад гельзенкірхенців. ДеПо

Коноплянці дадуть шанс проявити себе

Саме українець найчастіше міняв камерунця, й тому можна очікувати, що Євген розпочне цей поєдинок у стартовому складі. Футбол газета

Сектор, Коноплянка, якому сьогодні виповнилося 27 років, почне зустріч на лаві запасних. ДеПо

Український півзахисник Євген Коноплянка не потрапив в заявку гельзенкірхенців на матч 5-го туру з "Хоффенхаймом" Вже на 4-ій хвилині відзначився Чупо-Мотінг. ДеПо

"Шальке" нічого не зміг вдіяти в грі проти "Герти" Господарі двічі розписались у воротах гельзенкірхенців, залишивши свої ворота сухими. Відзначимо, що Коноплянка відіграв увесь другий тайм. ДеПо

"Шальке" програє в матчі з "Гертою" На 64 хвилині ворота гельзенкірхенців розпечатав Вайзер, а через 10 хвилин Штокер зробив рахунок 2:0. Нагадаємо, в другому таймі на полі з'явився Євген Коноплянка. ДеПо

Разом з командою до Франції відправився і український півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка. Bon voyage, @KONO_official! #S04 pic.twitter.com/4TAZxZYoFH Ua-football

Офіційно. "Шальке" знайшов підсилення в ПСЖ

Півзахисник ПСЖ Бенжамен Стамбулі перебрався до "Шальке". Сума трансферу не розкривається, однак чутки казали про 11 млн євро. Футбольні трансфери

Захисник Шальке Коке через розрив хрестоподібних звязок коліна вилетів на невизначений термін. Нагадаємо, що нещодавно Коке перейшов до Шальке із Севільї. Ua-football

Українець оформив розгром гельзенкірхенців Про це повідомляє Depo. 0:3 - Коваленко, 77. ДеПо

Шальке прибув до Львова без ді Санто і Хойбьерга

19 футболістів Шальке приземлилися в Україні в складі делегації гельзенкірхенців на перший поєдинок проти Шахтаря в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Новини футболу

Шальке відмовився продавати Тоттенхему Сані

Гельзенкірхенців не влаштувала пропозиція Шпор по нападнику Лерою Сані. Новини футболу

Ді Маттео залишиться у Шальке

Головний тренер гельзенкірхенців Роберто Ді Маттео залишиться на своїй посаді на наступний сезон. Новини футболу

"Шальке" хоче вільного агента з "Реала"

Спортивний директор гельзенкірхенців Хорст Хельдт вже виходив на зв'язок з представниками гравця. Футбольні трансфери

"Шальке" хоче півзахисника "Реалу"

Нагадаємо, що контракт у Хедіри із "вершковими" закінчується найближчим літом. Футбольні трансфери

Шальке вступив у боротьбу за півзахисника Реала Самі Хедіра. Чемпион

Колишня угода 31-річного форварда з Шальке була розрахований до літа 2015 року. Чемпион

Участь Хунтелаара в матчі з Кельном під питанням

Нападник Шальке Клаас-Ян Хунтелаар може пропустити найближчу гру гельзенкірхенців через пошкодження, отриманого в матчі Ліги чемпіонів проти Марібор (1:0). Новини футболу