гейми

International в Істборні (Великобританія) - Хізер Вотсон, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію тенісу України. В першому сеті протистояння розмін геймів завершився не на користь Л.Цуренко.1NEWS

трьох сетах з рахунком 6:4, 4:6, 6:2, повідомляє "Новое время". Джорджи могла виграти і в двох сетах, відігравши відставання по геймах - з 1:5 до 4:5, проте не змогла стримати вирішальну подачу Світоліної. Світоліна є п'ятою ракеткою світу, згідно з...Еспресо TV

Перша ракетка світу Е.Маррей не зумів подолати перше коло на турнірі в Лондоні

годину і 43 хвилини. За цей час британець 4 рази подав навиліт, допустив 3 подвійні помилки і залишився без виграних геймів на подачі опонента. У свою чергу Дж.Томпсон зробив 12 ейсів, здійснив 1 "подвійну" і реалізував 3 брейк-пойнти. Відзначимо, що...Unn.com.ua

(6:3, 6:1) обіграла 13 ракетку світу француженку Христину Младенович. Леся відіграла два брейкпоінта (в кінцівці першого сету), а сама виграла чотири гейми на подачі суперниці..@LTsurenko...1NEWS

Цуренко знищила 13-ту ракетку світу

у Нідерландах. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Матч проти француженки Младеновіч тривав всього 64 хвилини, за які Леся віддала суперниці лише 4 гейми.Леся Цуренко (Україна) - Крістіна Младеновіч (Франція) - 6:3, 6:1Суперницею Цуренко у півфіналі буде переможниця пари Анетт Контавейт (Естонія) -...Sportanalytic

уболівальникам. У вирішальному поєдинку другого у сезоні турніру серії Великого Шлема у неділю, 11 червня, Ваврінці вдалося взяти лише шість геймів (2:6, 3:6, 1:6). Швейцарець у дебюті матчу...1NEWS

підсумку Халеп вдалося зрівняти рахунок. На жаль, у вирішальному сеті сили покинули українку, в результаті чого суперниця взяла всі шість геймів і оформила підсумковий успіх. За виступ у Парижі Світоліна отримає 430 очок і 300 тисяч євро призових, а також...Зеркало недели (газета)

Світоліна не змогла пройти до півфіналу "Ролан Гаррос"

Румунка виграла 5 геймів поспіль і перемогла Еліну на тай-брейку.Ваші новини

Світоліна програла у драматичному чвертьфіналі "Ролан Гаррос"

зустрічалася з третьою ракеткою турніру румункою Сімоною Халеп, яку вважали фавориткою цієї пари. Світоліна впевнено розпочала матч, виграла п'ять поспіль геймів. Лише коли рахунок став 5:0 на її користь, українка дозволила собі взяти невеликий перепочинок. Це не завадило нашій тенісистці...Еспресо TV

Українка Світоліна пройшла у чвертьфінал Ролан Гаррос

одним із чотирьох турнірів "Великого шолома". При цьому українська тенісистка, програючи в третьому сеті 2-5, проявила характер і виграла п'ять геймів поспіль. Таким чином Е.Світоліна повторила свій позаторішній результат на Ролан Гаррос. Для виходу в півфінал вона має обіграти румунку...Интерфакс-Украина

залишився за хорваткою, після чого Світоліна зуміла зрівняти рахунок. Поступаючись в рахунку 2:5 у третій партії, Світоліна зробила ривок в геймах 20:4 і вирвала путівку в наступну стадію. 1/8 фіналу Еліна Світоліна (Україна, 5) - Петра Мартіч (Хорватія) - 4:6,...Зеркало недели (газета)

Світоліна з важкими боями вийшла у чвертьфінал

залишилась за українкою, а от у третій був справжній трилер.Світоліна програвала з рахунком 2:5, але потім зуміла зібратися, виграла 5 геймів поспіль і вийшла до наступного раунду.Еліна Світоліна (Україна) - Петра Мартіч (Хорватія) - 4:6, 6:3, 7:5Суперницею Еліни у чвертьфіналі...Sportanalytic

Л.Цуренко зазнала поразки у третьому колі "Ролан Гаррос"

партії боротьби не вийшло і вже за 24 хвилини латвійка повела 6:1. У другому сеті точилася рівна боротьба впродовж шести геймів (3:3), проте надалі О.Остапенко зробила два брейки і довела матч до перемоги 6:1, 6:4. Як повідомлялося раніше, українська тенісистка...Unn.com.ua

Українська тенісистка розгромила росіянку на Roland Garros

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла у третє коло Відкритого чемпіонату Франції Roland Garros. У першому сеті росіянка повела з рахунком 2:0, після чого українка виграла шість поспіль геймів. Online.ua

Цуренко знищила росіянку у другому колі

Українська тенісистка Леся Цуренко не збавляє переможний хід на французькому турнірі серії Великого Шолома. Сьогодні Леся віддала всього чотири гейми росіянці Макаровій, котра у першому колі вибила лідерку посіву Кербер.Sportanalytic

Українська тенісистка Леся Цуренко впевнено перемогла росіянку Катерину Макарову у другому раунді "Ролан Гаррос" Цуренко для перемоги знадобилося трохи більше години. Еспресо TV

Черговою втратою для України на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу 2017 року став виліт Катерини Бондаренко. Вона не зуміла обіграти Перту Мартич у стартовому матчі основної сітки. Катерина програла перший сет, взявши лише два гейми. Чемпион

По ходу зустрічі, яка тривала майже дві години, Милокостов тричі подав навиліт, допустивши одну подвійну помилку, виграв вісім з дванадцяти геймів на своїй подачі, а також реалізував вісім із сімнадцяти брейк-поінтів. Цей фінал став для уродженця Артемівська (нині Бахмут) першим...Чемпион

з рахунком 4:6, 7:5, 6:1. У другому сеті українка взяла чотири брейк-поінти, а у вирішальній партії виграла поспіль п'ять перших геймів. Перемога у Римі стала четвертою для Еліни Світоліної у поточному сезоні. Раніше українка завоювала титули у Тайвані, Дубаї і...Урядовий Кур'єр

Світоліна виграла тенісний турнір WTA серії в Римі

зробила зайвий брейк і виграла сет, а в середині гри, за рахунку 5:5 у другій партії, українка зуміла виграти два гейми поспіль і вирівняти ситуацію на корті. Як виявилося згодом, цей момент став вирішальним у грі. У третій вирішальній партії...Закарпатський Кореспондент