гейми

Стаховський пройшов у півфінал турніру в Братиславі

обіграв представника Казахстану Олександра Нєдовєсова. Стаховський взяв першу партію на тайбрейку, у другій лідирував з рахунком 4:2, але програв чотири гейми поспіль, а в третій знову здобув перемогу на тайбрейку. Матч тривав 2 години і 40 хвилин, підсумковий рахунок -...Зеркало недели (газета)

Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї

перших двох сетах, після чого Козлов, який є №155 світового рейтингу, захопив лідерство у третій партії. Стаховський спершу виграв три гейми поспіль і зрівняв рахунок в сеті, але потім все-таки поступився на тайбрейку. Підсумковий рахунок матчу - 6: 3, 2:6,...Зеркало недели (газета)

Світоліна в третій раз за рік програла Квітовій

Українка програла чеській тенісистці Петрі Квітовій. Нагадаємо, в цьому році Світоліна програла Квітовій вже втретє в трьох матчах. Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру WTA Premier у Токіо, передає XSPORT. Високий замок

Катерина Козлова з упевненої перемоги стартувала на турнірі WTA International у Південній Кореї. Українка віддала своїй суперниці Терезі Мартінцовій з Чехії всього п'ять геймів. Ukrainianwall

Марченко поступився Ваврінці і покинув US Open

США. У матчі четвертого кола українець програв Стену Ваврінці. За рівного рахунку в першому сеті Ваврінці вдалося залишити вирішальні два гейми за собою. Друга партія вийшла менш напруженою, при цьому у Марченка виникли проблеми з коліном. Третій сет залишився за...Зеркало недели (газета)

Цуренко не змогла вийти у чвертьфінал US Open

на подачі українки і залишила партію за собою. Другий сет почався з брейку Цуренко, але потім українка віддала суперниці чотири гейми поспіль. Підсумок матчу - 6:7 (5), 2:6. Нагадаємо, Цуренко вперше в кар'єрі грала в матчі четвертого кола на турнірах...Зеркало недели (газета)

US Open: Світоліна не змогла пройти Квітову

отримала 14-й номер при посіві. До рахунку 3:4 в першому сеті йшла рівна боротьба, але в підсумку Світоліна програла шість геймів поспіль, після чого Квітова зробила ще один брейк для перемоги в партії. У другому сеті Квітовій вдалося повести в...Зеркало недели (газета)

- 2016. У третьому раунді українка поступилася Анастасії Севастовій з Латвії. Бондаренко не зуміла нав'язати боротьбу суперниці, взявши лише п'ять геймів. Зазначимо, що Катерина вперше з 2009 року зіграла у третьому раунді на US Open. US OPEN - 2016 Grand...Ukrainianwall

Марченко вперше в кар

Для перемоги над опонентом Марченку знадобилося три сети. Українець по ходу матчу зробив шість брейків, при цьому програвши лише два гейми на своїй подачі. Підсумковий рахунок - 6:2, 6:4, 6:3. Таким чином, Марченко вперше у кар'єрі пробився у третє коло...Зеркало недели (газета)

Козлова зуміла виграти 2 гейми підряд, але переламати хід зустрічі все-таки не зуміла. Жіночий тенісний турнір у Нью-Йорку, США...Чемпион

Українська тенісистка Світоліна не змогла вийти до півфіналу Ріо-2016

Світоліна зазнала поразки у чвертьфіналі Олімпіади-2016 Світоліна не змогла вчинити достойного опору чешці Петрі Квітовій, відібравши й неї лише два гейми 2:6, 0:6. У 1/8 фіналу українка створила головну сенсацію тенісного турніру Ріо-2016, перемігши першу ракетку світу американку Серену Вільямс.Еспресо TV

Еліна Світоліна вийшла у другий раунд турніру WTA Premier у канадському Монреалі. Еліна віддала суперниці лише шість геймів. Нагадаємо, Катерина Бондаренко зуміла подолати кваліфікацію.Ukrainianwall

першою учасницею фіналу жіночого Вімблдону стала американка Серена Вільямс, яка легко розібралася з росіянкою Оленою Весніною, віддавши суперниці лише два гейми. Рахунок матчу - 2:0 (6:2, 6:0) на користь 6-разової чемпіонки Вімблдону. В фіналі Вільямс може зустрітися зі своєю сестрою...ДеПо

Світоліна досить несподівано вибула з одиночного розряду на тенісному Вімблдоні-2016. У вирішальній партії українка вела 4:2, але примудрилася програти чотири гейми поспіль. Зазначимо, що тепер українок у жіночому одиночному розряді не залишилося.Чемпион

Ролан Гаррос: Світоліна не змогла пройти Вільямс

які заважають проведенню Ролан Гаррос. Для перемоги над українкою американці знадобилося 1 година 2 хвилини. Світоліна зуміла виграти лише два гейми - 1:6, 1:6. Українка не зробила жодного ейса, двічі помилилася на подачі і реалізувала 1 з 8 брейк-поінтів. У...Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка Козлова програла в півфіналі турніру в Стамбулі

сетболу, щоб вийти вперед. У другому сеті українка повела з рахунком 4:2, але втримати перевагу не зуміла, поступившись у чотирьох геймах поспіль. Підсумковий рахунок - 7:5, 6:4 на користь Ковініч, яка у фіналі зіграє з представницею турецького тенісу - Каглою...Зеркало недели (газета)

Кіровоград: у бібліотеці відбувся бліц-турнір «Відстояти життя на землі»

Людина виділяється з природи своїм розумом, щирим серцем. Але треба кожному почати з себе, душею відчути єдність з природою Кировоградские новости

Євгенія Зеленська вийшла до фінальної групи всеукраїнського тенісного турніру

спортивного клубу "Alias". Для Андрія ці змагання були першими, проте він зумів продемонструвати наполегливість, боровся за кожен м’яч у розіграшах геймів і старанність на корті. Лука проявив не по віку впевненість та зумів у трьох матчах виграти шість геймів. На...Галичина спортивная

Кузнєцова програла білорусці Вікторії Азаренка у фіналі турніру WTA у Маямі. Азаренка (13-й номер "посіву") віддала своїй суперниці лише п'ять геймів. Матч тривав 1 годину 18 хвилин - 6:3, 6:2. Для 26-річної білоруски завойований трофей став 20-м у кар'єрі в...Чемпион