гейми

третій раунд турніру серії WTA у Дубаях. Українка залишила за бортом турніру п'яту "сіяну" Гарбінє Мугурусу. Катерина виграла перші чотири гейми, потім один програла, після чого іспанка відмовилася від продовження матчу.Чемпион

?К.

40 хвилин обіграла представницю Білорусі Аріну Соболенко 4:6, 6:4, 6:3. У вирішальній партії К.Бондаренко поступалася 1:3, але виграла поспіль 5 геймів. Наступною суперницею українки стане іспанська тенісистка Гарбіньє Мугуруса, посіяна під 5 номером. Відзначимо, що подолати бар'єр першого раунду не...Unn.com.ua

рахунком 7:5, 6:2. Суперник на рівних бився з українцем до рахунку 5:5 у першому сеті. Потім Олександр Долгополов виграв два гейми поспіль, повівши не тільки в загальному рахунку в матчі, але й, що набагато більш важливо, заволодівши психологічною перевагою, передає...Високий замок

Світоліна завоювала перший трофей у цьому році

226 тисяч доларів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні вранці Еліна не мала проблем з китаянкою Шуай Пен, віддавши суперниці всього 5 геймів.Еліна Світоліна (Україна) - Шуай Пен (Китай) - 6:3, 6:2Ця перемога принесла Світоліній 43 тисячі доларів призових та 280 рейтингових...Sportanalytic

розслабилася та поступилася у другому сеті 3:6.У вирішальній третій партії суперниці так і не змогли виявити найсильнішу в основних 12-ти геймах, а на тай-брейку більш вдалою була українка - 7:4. У півфіналі українка зустрінеться з переможницею пари Менді Мінелла -...Znaj.ua

з 27-річною опоненткою з Росії. У першому сеті одеситка виграла під нуль, а в другому - з різницею в три гейми. Наступною суперницею Світоліної буде 31-річна чешка Луція Градецька, яка в троьхсетовому поєдинку впоралася з українкою Катериною Козловою. Світоліна (Україна)...Znaj.ua

Юна українка Костюк перемогла на Australian Open-2017 У п'ятому сеті 30-річний іспанець вигравав з рахунком 1:3, але Федерер взяв п'ять геймів поспіль та оформив чемпіонство на турнірі в Австралії. Ця перемога стала для Роджера 18-ою у турнірах Великого шолому. Цікаво,...Znaj.ua

14-річна українка виграла юніорський Australian Open

відмінно виглядала в першій і вирішальній третій партії, обігруючи грізну суперницю в кінцівках. Так, у першій партії, Костюк виграла два гейми поспіль за рахунку 5:5, здобувши перемогу в партії. А в третьому вирішальному сеті Костюк вирвала перемогу також в кінцівці,...Погляд

На рахунку француза 17 ейсів, 6 брейків і 5 подвійних помилок. Наступним суперником Монфіса буде 32-й номер "посіву" німець Філіпп Кольшрайбер. Newsru.ua

шансів американці Джулії Боузрап, передає УП. Поєдинок протривав 1 годину та 16 хвилин, за які Еліна віддала суперниці лише п'ять геймів. Зауважимо, що на рахунку Світоліної 5 ейсів. Наступною суперницею українки буде Анастасія Павлюченкова (Росія, 24).Високий замок

не залишила шансів американці Джулії Боузрап. Поєдинок протривав 1 годину та 16 хвилин, за які Еліна віддала суперниці лише п'ять геймів. Зауважимо, що на рахунку Світоліної 5 ейсів. Нагадаємо, у першому колі українка розібралася з Галіною Воскобоєвою. Australian Open-2017 Grand Slams...ДеПо

У четвертій партії Олександр відразу зробив брейк, але наприкінці сету не зміг подати на матч. Newsru.ua

Харківська тенісистка віддала своїй суперниці лише два гейми. Слободской край

Українка Світоліна розбила суперницю на Australian Open

Великого шлему в Австралії Як повідомляє Depo.Сектор, українка не залишила жодного шансу представниці Казахстану Галині Воскобоєвій, віддавши тій лише два гейми за весь матч. Підсумковий результат - 2:0 (6:0, 6:2) на користь Світоліної. Наступною суперницею Еліни стане переможниця пари Ск'явоне...ДеПо

Світоліна перемогла першу ракетку світу на турнірі в Брісбені

Вирішальним став восьмий гейм, коли Світоліна зробила брейк на подачі суперниці. Наступною суперницею нашої спортсменки на цьому турнірі стане чешка Кароліна Плішкова в півфіналі.Еспресо TV

22-разова переможниця турнірів серії Великого шолома відіграла в останньому геймі два матчбола, але все-таки зазнала поразки.Чемпион

Стаховський пройшов у півфінал турніру в Братиславі

обіграв представника Казахстану Олександра Нєдовєсова. Стаховський взяв першу партію на тайбрейку, у другій лідирував з рахунком 4:2, але програв чотири гейми поспіль, а в третій знову здобув перемогу на тайбрейку. Матч тривав 2 години і 40 хвилин, підсумковий рахунок -...Зеркало недели (газета)

Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї

перших двох сетах, після чого Козлов, який є №155 світового рейтингу, захопив лідерство у третій партії. Стаховський спершу виграв три гейми поспіль і зрівняв рахунок в сеті, але потім все-таки поступився на тайбрейку. Підсумковий рахунок матчу - 6: 3, 2:6,...Зеркало недели (газета)

Світоліна в третій раз за рік програла Квітовій

Українка програла чеській тенісистці Петрі Квітовій. Нагадаємо, в цьому році Світоліна програла Квітовій вже втретє в трьох матчах. Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру WTA Premier у Токіо, передає XSPORT. Високий замок