гейми

Козлова не змогла пробитись у четвертий раунд змагань

Українська тенісистка Катерина Козлова не змогла вийти до півфіналу турніру в Швеції. Представниця України поступилась шостій ракетці світу Кароліні Возняцкі, вигравши у неї тільки 4 гейми. Sportanalytic

Козлова ефектно пробилася до чвертьфіналу

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до чвертьфіналу на престижному турнірі у Швеції. Катерина віддала шість геймів своїй німецькій суперниці і завершила гру у двох сетах.Sportanalytic

Калініна легко вийшла до чвертьфіналу

Сьогодні Ангеліна віддала всього чотири гейми господарці корту. Долгополов зачохлив ракетку на стартіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Катерина Козлова подолала кваліфікаційний етап на турнірі WTA International у Швеції. У фіналі відбору українка віддала ллише чотири гейми представниці Туреччини. Жіночий турнір у Бостаді, Швеція...Чемпион

Козлова спокійно виходить в основу

Сьогодні Катерина віддала всього 4 гейми своїй турецькій суперниці. Долгополов програв матч за титулСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

теніс України». Зазначено, що, виконавши брейк на старті зустрічі, Долгоплову вдалося втримати перевагу, хоча у Кузнєцова були брейкпоінт у трьох геймах на...1NEWS

Долгополов обіграв другого поспіль росіянина і вийшов у фінал турніру в Швеції

але я міг грати, міг рухатися. Це здорово, що я зміг відновитися до півфіналу. У сьогоднішньому матчі було багато наполегливих геймів, у суперника були шанси на моїй подачі, так що я радий, що зміг витримати і оформити комфортну перевагу у...Зеркало недели (газета)

Tour 500 у шведському Бостаді. Український тенісист вибив уже другого росіянина — Андрєя Кузнєцова. Олександр віддав своєму супернику лише п’ять геймів у двох сетах. Для українця це буде другий фінал у цьому році та восьмий — у кар’єрі. Суперник Долгополова...1NEWS

Долгополов обіграв найкращого тенісиста Росії на турнірі у Швеції

партії Хачанов став менше помилятися і в підсумку зумів відновити рівновагу. У вирішальному сеті росіянин зробив ривок з трьох виграних геймів, в яких українець взяв лише два очки, причому двічі програв подачу, а в подальшому тенісисти знову вели боротьбу до...Зеркало недели (газета)

Долгополов стартував з розгромної перемоги

У матчі першого кола Сашко віддав всього 5 геймів своєму аргентинському супернику. Марченко драматично програв на старті змаганьСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Тенісист С.Стаховський вийшов у друге коло челленджеру в Нідерландах

тайбрейку – 7:6 (5). У другій партії С.Стаховський оформив два брейки і не дав супернику підібратися до брейкпоінту на своїх геймах – 6:2. Відзначимо, що далі нашого тенісиста чекає протистояння з 230 номером АТР Сімоне Болеллі. Додамо також, першим сіяним...1NEWS

Найкраща тенісистка України драматично вилетіла з Wimbledon

подвійних і 14 невимушених помилок. За рахунку 5:2 у другому сеті Остапенко мала чотири матч-боли, проте українка зуміла виграти чотири гейми поспіль, після чого гра перейшла на тай-брейк. Тут нашій тенісистці трохи не пощастило. Латишці вдавалися абсолютно неймовірні удари. З...Online.ua

володарку wild card Джесіку П'єрі з Італії - 6:2, 6:4. Після зворотного брейку італійки у першому сеті, Козлова виграла чотири гейми поспіль, а у другій партії вела 4:0, потім дозволила зрівняти рахунок суперниці, але останні два гейми залишилися за українкою.Чемпион

Цуренко не змогла пробитися в четвертий раунд Вімблдону

Леся Цуренко не зуміла переграти словачку Магдалену Рибарикову і покинула Вімблдон після третього раунду. Українська тенісистка зуміла взяти лише три гейми за два сети, поступившись Рибариковій з рахунком – 2:6, 1:6. 3-й раунд Магдалена Рибарикова (Словаччина) - Леся Цуренко (Україна)...Зеркало недели (газета)

з тенісу. У третьому колі українка без особливих надзусиль завдала поразки Каріні Віттгьофт. Німкеня зуміла взяти в Еліни тільки шість геймів. Матч протривав 1 годину та 10 хвилин. У другому сеті Світоліна програвала 4:5, але зібралася та вирвала перемогу. Нагадаємо,...1NEWS

з тенісу. У третьому колі українка без особливих надзусиль завдала поразки Каріні Віттгьофт. Німкеня зуміла взяти в Еліни тільки шість геймів. Матч протривав 1 годину та 10 хвилин. У другому сеті Світоліна програвала 4:5, але зібралася та вирвала перемогу. Нагадаємо,...Чемпион