гейми

Прогноз і анонс матчу

ж матчі. З технічних показників варто відзначити 382 ейси Плішкової в сезоні (2 місце в Турі), а також 74,1% виграних геймів на своїй подачі (8 місце серед тих, хто зіграв хоча б 30 матчів). Матчі між собою Еліна довгий час...Спорт.ua

Плішкова встановила рекорд кар

Знаю, що відіграла 10 з 10-ти брейк-пойнтів. Думаю, це найкраща статистика по відіграшу брейк-пойнтів в моїй кар'єрі. Я думала про гейми, в яких поступалася 15:40. Таке було 2-3 рази в матчі, але мені вдавалося змінити хід геймів. Так, моя подача...Ua-football

Ястремська не зуміла вийти у другий поспіль фінал турніру WTA

кореспондент УНН. Переможну ходу юної 18-річної тенісистки з Одеси Даяни Ястремської зупинила 47 ракетка світу швейцарка Белінда Бенчіч. Після обміняних геймів 6:2 на користь Бенчіч та 6:3 за Ястремською, все вирішувалося у третьому сеті на тай-брейку, де фортуна посміхнулася швейцарці...Unn.com.ua

У попередніх чотирьох матчах китаянка програла своїм суперницям всього вісім геймів. Чемпион

Tennis Open - WTA International. Фінал. Даяна Ястремська (Україна) - Ван Цян (Китай). Одеситка віддала суперниці протягом зустрічі лише три гейми і здобула свій перший у житті титул на турнірах серії WTA International.Голос Украины (газета)

у вирішальний сет.32-річна американка лідирувала 5-2 під час третьої партії. Втім до матчболів так і не дійшла. протягом трьох наступних геймів Ястремська програла всього два розіграші.Лепченко перервала успішну серію українки, захистивши подачу (6-5), після чого заробила подвійний матчбол на подачі...Чемпион

6 брейк-поінтів з 11-ти. Касаткіна ж двічі подала навиліт, 7 разів помилилася при введенні м'яча в гру і взяла 7 геймів на прийомі. Це друга поспіль поразка Цуренко в матчі з Касаткіної за останній місяць. Перед цим друга ракетка України...24 канал

Зірка народилась: українська тенісистка виграла престижний турнір у Гонконзі

йдеться на офіційній сторінці змагань у Facebook.  Українська спортсменка обіграла Ван Цян з Китаю з рахунком 6:2, 6:1, дозволивши взяти супротивниці лише три гейми. У Гонконзі Ястремську вже прозвали "безстрашним феноменом". Вона стала наймолодшою тенісисткою, якій вдалося виграти турнір WTA.АСПІ

Українка Даяна Ястремська виграла свій перший титул у категорії WTA. При цьому вже у другому геймі Ястремська була близька до того, щоб виграти подачу суперниці.24 канал

Ястремськая побила рекорд Світоліної і стала кращою молодою тенісисткою світу

уперше в кар'єрі обіграла тенісистку з топ-25 - китаянці Ван Цян в матчі з 18-річною одеситкою вдалося виграти лише три гейми (6: 2, 6: 1). Перший титул в кар'єрі на турнірах WTA Даяна оформила у віці 18 років і 4...Ua-football

Теніс: 18-річна українка Ястремська виграла свій перший турнір WTA

Цян, яка у чвертьфіналі здолала першу ракетку України Еліну Світоліну. Ван Цян у грі з Ястремською зуміла взяти лише три гейми – 2:6, 1:6.Радіо Свобода

українська тенісистка Даяна Ястремська здобула впевнену перемогу над кривдницею Еліни Світоліної, китаянкою Ван Цян.Українка віддала суперниці протягом гри лише три гейми 6:2, 6:1Таким чином Ястремська здобула перший титул на турнірах серії WTA Internationall.Prudential Hong Kong Tennis Open - WTA InternationalГонконг,...Чемпион

першому сеті Ястремська відігралася з рахунку 2:5, а в другій партії за рахунку 0:3 виграла 6 з решти 7 геймів (7:5, 6:4). Перший в кар'єрі фінал на турнірі WTA гарантував Ястремській оновлення особистого рекорду у світовому рейтингу. З понеділка...Ua-football

Ястремська за перший титул в кар

матч 1/4 фінали проти Элини Світоліної. Перший сет Мугуруса виграла на тайбрейку, але в другій партії Ван Цян взяла три гейми на прийомі й зрівняла рахунок. У вирішальній партії Мугуруса вела 3:0 і 40:15 на чужій подачі, проте примудрилася впустити...Ua-football

Ястремська в 18 років уперше зіграє у фіналі турніру WTA

явно не планувала, тим паче, що досвід перемог над суперницями з топ-40 у неї вже був. Ястремська вже в третьому геймі узяла подачу Чжан Шуай, але потім надовго випала з гри. За рахунку 2:5 на переході Даяна продуктивно поспілкувалася з...Ua-football

Відігравшись з 0:4, Даяна Ястремська вперше вийшла в півфінал турніру WTA

сет до свого активу. У другому сеті суперниця не отримала жодного шансу на брейк, а Ястремська реалізувала брейк-пойнти в двох геймах і далі довела поєдинок до перемоги. Раніше цьогоріч Ястремська виступила в півфіналі турніру WTA 125k в Чикаґо в парному...Ua-football

сет до свого активу. У другому сеті суперниця не отримала жодного шансу на брейк, а Ястремська реалізувала брейкпоінт в двох геймах і далі довела поєдинок до перемоги. Для 18-річної українки вихід в півфінал турніру в Гонконзі – повторення найкращого результату...24 канал

Світоліна легко подолала стартовий бар

В першому раунді змагань перша ракетка України без проблем обіграла представницю Австралії Прісциллу Хон, віддавши тій за два сети п'ять геймів.В наступному раунді, до слова, Світоліна, яка є першою сіяною, зіграє з японкою Нао Хібіно.WTA Гонконг1/16 фіналуЕліна Світоліна (Україна) -...Sportanalytic

Лацко знадобилося менше однієї години. В їх активі 3 брейки, при цьому на своїй подачі Сергій і Лукаш виграли всі гейми. Сообщение Стаховський вийшов у парний чвертьфінал турніру ATP в Ортізі появились сначала на 1NEWS.COM.UA.1NEWS

Четверта ракетка України знялася з турніру в Китаї на старті дебютного матчу

Вже після декількох стартових геймів Козлова звернулася за допомогою до фізіо.Ua-football