гейми

6:2, 6:3 у матчі другого кола Austrlian Open. Українка захопила лідерство у матчі і, не дивлячись на два підряд програних гейми у другому сеті, спромоглася зробити брейк при рахунку 4:3, а потім взяла і свою подачу та з другого матч-болу...Чемпион

Світоліна здобула впевнену перемогу на старті Australian Open

Іван Йорович у першому раунді Відкритого чемпіонату Австралії. Українка підтвердила статус однієї з фавориток турніру і віддала суперниці лише п'ять геймів, показавши високий рівень гри на своїй подачі - 81% виграних перших м'ячів. У другому раунді Australian Open Еліна Світоліна...Зеркало недели (газета)

Цуренко розгромлена у півфіналі

Сьогодні Леся зуміла виграти всього чотири гейми у поєдинку проти румунки Бузарнеску. Українки здобули сенсаційні перемогиСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Цуренко впевнено пройшла в півфінал турніру в Хобарті

Цуренко всього за 62 хвилини розбила Аріну Соболенко з Білорусі. Українка у матчі реалізувала 5 з 10 брейк-поінтів, а в геймах на своїй подачі за два сети програла всього 10 м'ячів (81% результативності першої подачі і 64% другої). У Соболенко...Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка стала півфіналісткою турніру в Хобарті

переграв японсько-хорватську пару Іто/Юрак 6:1, 6:4. Дует за участі нашої спортсменки подав на матч з другої спроби. У попередніх 3-х геймах дівчата не змогли реалізувати 4 матчболи. Відзначимо, що за вихід у фінал Кіченок і Ніномія посперечаються з австралійської парою...Unn.com.ua

Стаховський поступився на старті турніру Великого шолому

в підсумку виграв його суперник. У вирішальній партії у киянина були шанси на брейк і в п'ятому, і в сьомому геймах, але Бахінгер подачу втримав, а потім і сам скористався прихованим матчболом. Додамо, що Бахінгер посідає в рейтингу АТР 184-е...Unn.com.ua

Цуренко пробилася до чвертьфіналу турніру в Хобарті

матчі з Путинцевою Цуренко не подала жодного ейса, зробила 3 подвійних помилки, реалізувала 5 з 7 брейк-поінтів при двох втрачених геймах на своїй подачі і оформила підсумкову перемогу в двох сетах. 2-й раунд Юлія Путінцева (Казахстан) - Леся Цуренко (Україна,...Зеркало недели (газета)

Світоліна вийшла у лідери чемпіонської гонки WTA

Світоліна разом з Беліндой Бенчіч очолила чемпіонську гонку WTA. Нагадаємо, Світоліна виграла турнір у Брісбені, віддавши у фіналі всього три гейми. 1. Еліна Світоліна (Україна) - 470 очок...Зеркало недели (газета)

як і в поєдинку з українкою Еліною Світоліною була на голову сильніша за суперницю, врешті решт віддавши їй лише два гейми - 6:0, 6:2. Таким чином, доля другої путівки у півфінал від червоної групи може вирішитися у протистоянні Світоліної та...Чемпион

Анонс

В стартовому сеті Гарсія навіть перемагала Халеп із рахунком 4:3, але румунка змогла додати в потрібний момент і взяла 3 гейми підряд. Друга партія показала, що Каролін трохи втомилася від перемог і вже не може на найвищому рівні відіграти повний...Спорт.ua

ракетка України Еліна Світоліна погано почувалася у матчі з Каролін Возняцкі, який програла. "Я абсолютно втратила свій ритм після пари геймів. Відчувала себе не в своїй тарілці. Були дуже погані відчуття на корті сьогодні", - зізналася тенісистка. "Каролін грала здорово,...Чемпион

на Підсумковому турнірі в Сінгапурі розгромно поступилася датській тенісистці Каролін Возняцкі. Зазначимо, що 4-а сіяна українка спромоглася виграти лише 2 гейми. Нагадаємо, що кількома годинам раніше Сімона Халеп в Червоній групі переграла Каролін Гарсія.Чемпион

Світоліна стартувала з поразки

Дебют першої ракетки України Еліни Світоліної в Сингапурі не вдався. Данка Каролін Возняцкі віддала їй усього два гейми. Sportanalytic

посіву, на шляху до свого дебютного титулу в цій віковій категорії програв всього один сет, а у фіналі віддав два гейми 15-річному турецькому тенісистові …...1NEWS

Тенісистка Цуренко пробилася в 1/4 фіналу Кубку Кремля

Коко Вандевеге. Друга сіяна змагань зробила брейк у першій партії і вела 5:3, після чого Цуренко перемогла в чотирьох поспіль геймах – 7:5. У …...1NEWS

Раніше повідомлялося, що Леся Цуренко також зачохлила свою ракетку після першого кола. Зазначимо, що ще одна представниця України Катерина Бондаренко поступилася в запеклому поєдинку Магді Ліннет. Чемпион

в трьох сетах з рахунком 7-6(5) 5-7 6-7(6). У вирішальній партії українка вела в рахунку 3-1, однак суперниця взяла два гейми поспіль, після чого тенісистки по черзі володіли ініціативою. Долю матчу вирішив тайбрейк, на якому сильнішою виявилася Гарсія. У півфіналі...Еспресо TV

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Пекіні, обігравши росіянку

росіянкою Оленою Весніною (20 в WTA), передає кореспондент УНН.  Першій реалізувати брейкпойнт вдалося росіянці, однак Е.Світоліна згодом виграла п’ять поспіль геймів і святкувала перемогу в першій партії 6:2. Наступний сет проходив у непоступливій боротьбі. Росіянка при рахунку 5:3 не …...1NEWS

Перша ракетка України розгромив росіянина на великому тенісному турнірі

Медведєва - 6:1, 6:2. Поєдинок на кортах у Токіо тривав всього 62 хвилини. 30-річний киянин буквально розтрощив суперника, вигравши 8 геймів поспіль, починаючи з третього за рахунку 1:1. Під час зустрічі Долгополов чотири рази подав навиліт, реалізувавши 5 із 12...Високий замок

рейтингу найсильніших тенісисток світу, зробила чотири ейси, допустила стільки ж невимушених помилок, реалізувала 4 брейк-пойнти з 10 і програла 2 гейми на своїй подачі. Матч тривав 1 годину 26 хвилин. Для Бондаренко цей титул став другим у кар'єрі на турнірах...Високий замок