гейми

На рахунку француза 17 ейсів, 6 брейків і 5 подвійних помилок. Наступним суперником Монфіса буде 32-й номер "посіву" німець Філіпп Кольшрайбер. Newsru.ua

шансів американці Джулії Боузрап, передає УП. Поєдинок протривав 1 годину та 16 хвилин, за які Еліна віддала суперниці лише п'ять геймів. Зауважимо, що на рахунку Світоліної 5 ейсів. Наступною суперницею українки буде Анастасія Павлюченкова (Росія, 24).Високий замок

не залишила шансів американці Джулії Боузрап. Поєдинок протривав 1 годину та 16 хвилин, за які Еліна віддала суперниці лише п'ять геймів. Зауважимо, що на рахунку Світоліної 5 ейсів. Нагадаємо, у першому колі українка розібралася з Галіною Воскобоєвою. Australian Open-2017 Grand Slams...ДеПо

У четвертій партії Олександр відразу зробив брейк, але наприкінці сету не зміг подати на матч. Newsru.ua

Харківська тенісистка віддала своїй суперниці лише два гейми. Слободской край

Українка Світоліна розбила суперницю на Australian Open

Великого шлему в Австралії Як повідомляє Depo.Сектор, українка не залишила жодного шансу представниці Казахстану Галині Воскобоєвій, віддавши тій лише два гейми за весь матч. Підсумковий результат - 2:0 (6:0, 6:2) на користь Світоліної. Наступною суперницею Еліни стане переможниця пари Ск'явоне...ДеПо

Світоліна перемогла першу ракетку світу на турнірі в Брісбені

Вирішальним став восьмий гейм, коли Світоліна зробила брейк на подачі суперниці. Наступною суперницею нашої спортсменки на цьому турнірі стане чешка Кароліна Плішкова в півфіналі.Еспресо TV

22-разова переможниця турнірів серії Великого шолома відіграла в останньому геймі два матчбола, але все-таки зазнала поразки.Чемпион

Стаховський пройшов у півфінал турніру в Братиславі

обіграв представника Казахстану Олександра Нєдовєсова. Стаховський взяв першу партію на тайбрейку, у другій лідирував з рахунком 4:2, але програв чотири гейми поспіль, а в третій знову здобув перемогу на тайбрейку. Матч тривав 2 години і 40 хвилин, підсумковий рахунок -...Зеркало недели (газета)

Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї

перших двох сетах, після чого Козлов, який є №155 світового рейтингу, захопив лідерство у третій партії. Стаховський спершу виграв три гейми поспіль і зрівняв рахунок в сеті, але потім все-таки поступився на тайбрейку. Підсумковий рахунок матчу - 6: 3, 2:6,...Зеркало недели (газета)

Світоліна в третій раз за рік програла Квітовій

Українка програла чеській тенісистці Петрі Квітовій. Нагадаємо, в цьому році Світоліна програла Квітовій вже втретє в трьох матчах. Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру WTA Premier у Токіо, передає XSPORT. Високий замок

Катерина Козлова з упевненої перемоги стартувала на турнірі WTA International у Південній Кореї. Українка віддала своїй суперниці Терезі Мартінцовій з Чехії всього п'ять геймів. Ukrainianwall

Марченко поступився Ваврінці і покинув US Open

США. У матчі четвертого кола українець програв Стену Ваврінці. За рівного рахунку в першому сеті Ваврінці вдалося залишити вирішальні два гейми за собою. Друга партія вийшла менш напруженою, при цьому у Марченка виникли проблеми з коліном. Третій сет залишився за...Зеркало недели (газета)

Цуренко не змогла вийти у чвертьфінал US Open

на подачі українки і залишила партію за собою. Другий сет почався з брейку Цуренко, але потім українка віддала суперниці чотири гейми поспіль. Підсумок матчу - 6:7 (5), 2:6. Нагадаємо, Цуренко вперше в кар'єрі грала в матчі четвертого кола на турнірах...Зеркало недели (газета)

US Open: Світоліна не змогла пройти Квітову

отримала 14-й номер при посіві. До рахунку 3:4 в першому сеті йшла рівна боротьба, але в підсумку Світоліна програла шість геймів поспіль, після чого Квітова зробила ще один брейк для перемоги в партії. У другому сеті Квітовій вдалося повести в...Зеркало недели (газета)

- 2016. У третьому раунді українка поступилася Анастасії Севастовій з Латвії. Бондаренко не зуміла нав'язати боротьбу суперниці, взявши лише п'ять геймів. Зазначимо, що Катерина вперше з 2009 року зіграла у третьому раунді на US Open. US OPEN - 2016 Grand...Ukrainianwall

Марченко вперше в кар

Для перемоги над опонентом Марченку знадобилося три сети. Українець по ходу матчу зробив шість брейків, при цьому програвши лише два гейми на своїй подачі. Підсумковий рахунок - 6:2, 6:4, 6:3. Таким чином, Марченко вперше у кар'єрі пробився у третє коло...Зеркало недели (газета)

Козлова зуміла виграти 2 гейми підряд, але переламати хід зустрічі все-таки не зуміла. Жіночий тенісний турнір у Нью-Йорку, США...Чемпион

Українська тенісистка Світоліна не змогла вийти до півфіналу Ріо-2016

Світоліна зазнала поразки у чвертьфіналі Олімпіади-2016 Світоліна не змогла вчинити достойного опору чешці Петрі Квітовій, відібравши й неї лише два гейми 2:6, 0:6. У 1/8 фіналу українка створила головну сенсацію тенісного турніру Ріо-2016, перемігши першу ракетку світу американку Серену Вільямс.Еспресо TV