гандбольний

У другому матчі турніру в Кореї збірна України поступилась господаркам змагань. Гал-info

Запорізький Мотор в сезоні 2018/19 буде виступати в Лізі чемпіонів в групі А чи В. Гал-info

Жіноча гандбольна національна збірна України не змогла кваліфікуватися на чемпіонат Європи-2018.Гал-info

Жіноча збірна України з гандболу програли Хорватії з рахунком 25:28 і не вийшла до фінальної частини Євро-2018. Западная информационная корпорация

Остання гра гандбольного сезону

Гандбольна Галичанка зіграла останній акорд цього сезону у матчі зі збірною України. Перед ним команда виборола срібло у Кубку, поступившись у фіналі ужгородським Карпатам. По переду у гандболісток тренувальні збори. Галичина спортивная

Львів'ян запрошують на сьогоднішні грандіозний гандбольний поєдинок між національною збірною та львівською «Галичанкою».Западная информационная корпорация

25 травня о 19:00 відбудеться один з найцікавіших матчів сезону - львівська гандбольна команда «Галичанка» змагатиметься з національною збірною України.Гал-info

У Львові цієї пятниці, 25 травня о 19 год відбудеться один з найцікавіших матчів сезону - львівська гандбольна команда «Галичанка» змагатиметься з національною збірною України.Гал-info

Гандбольна «Галичанка» - у фіналі Кубка України

Гандболістки львівської «Галичанки» вийшли до фіналу Кубка України, що триває в Ужгороді. Галичина спортивная

Після того, як вчетверте поспіль львівська «Галичанка» завоювала «золото» вітчизняної гандбольної Суперліги України, керівництво клубу доволі несподівано вирішило змінити тренерський штаб команди.Западная информационная корпорация

Василь Козар знову очолив львівську гандбольну «Галичанку» +Відео...zaxid.net

Новим головним тренером львівської «Галичанки» став Василь Козар. Гал-info

Львівська гандбольна «Галичанка» грандіозно й по-спортивному відсвяткувала своє четверте чемпіонство поспіль.Западная информационная корпорация

Львівська гандбольна «Галичанка» офіційно оформила чемпіонство у жіночій гандбольній Суперлізі.Гал-info

Львівська "Галичанка" виграла чемпіонат Балтійської жіночої гандбольної ліги поточного сезону, інформує УНН з посиланням на прес-службу клубу.Гал-info

Львівська «Галичанка» стала чемпіоном Балтійської жіночої гандбольної ліги поточного сезону.Гал-info

Уже 3 травня львівська команда «Галичанка» офіційно отримає чемпіонський титул у гандбольній Суперлізі й запрошує львів’ян відвідати фінальні матчі чемпіонату України. Про це повідомляють у прес-службі клубу.Гал-info

Чоловічий гандбольний клуб "Закарпаття" достроково став чемпіоном Першої ліги. Фінальним туром в Броварах завершився чемпіонат України серед чоловічих команд Першої ліги.Закарпаття онлайн

«Галичанка» прибула до Ужгорода, де завтра, 27 квітня, грою з херсонською «Дніпрянкою» розпочне другий тур другого етапу чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги.Гал-info

Чотири перемоги у п'яти іграх здобули чинні чемпіонки України гандболістки львівської «Галичанки» у Литві, де завершився четвертий, передостанній тур жіночої Балтійської ліги сезону-17/18. Западная информационная корпорация