гандбольний

Жіночий гандбольний клуб "Економуніверситет" зіграв два домашніх матчі з легендарним київським "Спартаком". В обох іграх перемогу здобули столичні...Спорт Тернопільщини

У Тернополі відбувся виїзний тур гандбольного чемпіонату України серед чоловічих команд першої ліги.Спорт Тернопільщини

Львівська «Галичанка» успішно стартувала у новому сезоні Балтійської гандбольної ліги.Гал-info

Запись У Сумах відкрили гандбольний сезон жіночі команди впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Чемпіонки України серед жінок - гандболістки львівської «Галичанки» - стартують у Балтійській лізі, перший тур якої проходитиме 27-29 жовтня у литовському місті Каунас. Гал-info

Тернопільський гандбольний клубу "Економуніверситет" у двох домашніх матчах поступився "Реалу" з Миколаєва.Спорт Тернопільщини

Гандбольна «Галичанка» двічі обіграла головного суперника у чемпіонаті України - ужгородські «Карпати». Гал-info

та 7 жовтня 2017 р. львівська «Галичанка» зіграла два матчі з тернопільським «Економуніверситетом» в межах другого туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2017/2018 рр.Гал-info

Гандбольний клуб Донбас двічі поступився Керьєнгу у другому раунді кваліфікації Кубка челенджа та вибув з турніру. Нагадаємо, шо з третього раунду кваліфікації Кубка челенджа в турнірі стартує запорізький ЗНТУ-ЗАБ. Чемпион

Дві ужгородки викликані до гандбольної збірної України. Двох ужгородок-карпатівок викликано до складу збірної України - Мілану Шукаль та Олександру Фурманець.Ужгород.net.ua

Львівська гандбольна «Галичанка» вилетіла з єврокубків.Гал-info

Запись Бейсбольний кубок, гандбольний чемпіонат та чемпіонат з картингу впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

10 вересня, львівська «Галичанка» на домашньому майданчику перемогла Морренгоф Янсен Дальфсен (Нідерланди) у першій грі першого кваліфікаційного раунду Кубка Європейської гандбольної федерації.   Львів’янкам довелось змагатись із сильними суперницями: гандболістки Морренгоф Янсен Дальфсен – володарки Кубка  і Суперкубка Нідерландів та...lviv.tv

Нещодавно ужгородські "Карпати" взяли участь у традиційному гандбольному турнірі в угорському місті Хойдунанаш.Ужгород.net.ua

Цей матч відкриє новий сезон в українському жіночому гандболі. Гал-info

Львівська «Галичанка» продовжує активно готуватися до нового змагального сезону, який стартує у вересні, повідомила прес-служба Львівської міської ради з посиланням на офіційний сайт клуб. Гал-info

Запись Перемога команди студента сумського вишу, календар футзального «Lex VSK» та гандбольні плани впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Львівська гандбольна «Галичанка» дізналася суперника у першому кваліфікаційному раунді Кубка ЄГФ.Гал-info

У приміщенні Тернопільського національного педагогічного університету відбулося нагородження гандбольної команди "Пед-Університет-Енерго" з нагоди зайнятого першого місця серед жіночих команд вищої ліги України...Спорт Тернопільщини

Останнім видом програми Відкритої Універсіади міста Тернополя стали змагання з гандболу серед чоловіків та жінок Спорт Тернопільщини