гандбольний

Дві ужгородки викликані до гандбольної збірної України. Двох ужгородок-карпатівок викликано до складу збірної України - Мілану Шукаль та Олександру Фурманець.Ужгород.net.ua

Львівська гандбольна «Галичанка» вилетіла з єврокубків.Гал-info

Запись Бейсбольний кубок, гандбольний чемпіонат та чемпіонат з картингу впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

10 вересня, львівська «Галичанка» на домашньому майданчику перемогла Морренгоф Янсен Дальфсен (Нідерланди) у першій грі першого кваліфікаційного раунду Кубка Європейської гандбольної федерації.   Львів’янкам довелось змагатись із сильними суперницями: гандболістки Морренгоф Янсен Дальфсен – володарки Кубка  і Суперкубка Нідерландів та...lviv.tv

Нещодавно ужгородські "Карпати" взяли участь у традиційному гандбольному турнірі в угорському місті Хойдунанаш.Ужгород.net.ua

Цей матч відкриє новий сезон в українському жіночому гандболі. Гал-info

Львівська «Галичанка» продовжує активно готуватися до нового змагального сезону, який стартує у вересні, повідомила прес-служба Львівської міської ради з посиланням на офіційний сайт клуб. Гал-info

Запись Перемога команди студента сумського вишу, календар футзального «Lex VSK» та гандбольні плани впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Львівська гандбольна «Галичанка» дізналася суперника у першому кваліфікаційному раунді Кубка ЄГФ.Гал-info

У приміщенні Тернопільського національного педагогічного університету відбулося нагородження гандбольної команди "Пед-Університет-Енерго" з нагоди зайнятого першого місця серед жіночих команд вищої ліги України...Спорт Тернопільщини

Останнім видом програми Відкритої Універсіади міста Тернополя стали змагання з гандболу серед чоловіків та жінок Спорт Тернопільщини

Гравці львівської гандбольної «Галичанки» продовжують тренуватися після завершення сезону. Про це повідомила тренер команди Анжела Савченко.Гал-info

"Карпатянки" позмагаються за гандбольний Кубок України.Ужгород.net.ua

Херсонські гандболістки - бронзові призери Чемпіонату України

Херсонська гандбольна команда "Університет-Дніпрянка" завоювала бронзу на Чемпіонаті України сезону 2016/2017.Сайт города Херсона

Львівська "Галичанка" утретє відсвяткувала перемогу у чемпіонаті України жіночої гандбольної Суперліги.Гал-info

ГК "Карпати" - срібні призери суперліги. У Львові вчора 13 травня завершився цьогорічний гандбольний сезон 2016/2017 в жіночій суперлізі.Ужгород.net.ua

Юні ужгородки - переможці гандбольної "Дитячої ліги".Ужгород.net.ua

Львів приймає завершальний тур чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги.Гал-info

У вівторок, 25 квітня, гандболістки «Галичанки» можуть достроково стати чемпіонами гандбольної Суперліги.Гал-info