Галичанка

«Галичанка» - срібний призер Кубка України (ФОТО)

У фіналі тернопільська «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» зустрічалася з южненським «Хіміком». Газета "Наш ДЕНЬ"

Волейболистки южненского Химика стали обладателями Кубка Украины

У женщин пятую победу подряд в Кубке Украины отпраздновали волейболистки Химика, разгромив в трёх сетах тернопольскую Галичанку. On.od.ua

Предлагаем вашему вниманию прямую трансляцию поединка. Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым! Sportgid

причини смерті. Наразі українці в Італії збирають кошти на транспортування тіла жінки в Україну. The post Стали відомі подробиці смерті галичанки в Італії appeared first on Дзеркало Коломиї.Дзеркало Коломиї

Тернопільський волейбольний клуб "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" двічі програв лідеру чемпіонату южненському Хіміку.Спорт Тернопільщини

У ТНЕУ змагалися за Кубок ректора з бадмінтону (ФОТО)

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся Кубок ректора з бадмінтону серед жіночих команд. Газета "Наш ДЕНЬ"

Гандбол. Ужгородські "Карпати" не змогли переграти львівську "Галичанку" (ВІДЕО).Закарпаття онлайн

Гандбольна «Галичанка» двічі перемогла основного конкурента - ужгородські «Карпати» на їхньому ж майданчику (24:18 та 19:17) й зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці. Гал-info

?«Галичанка» знову лідирує у жіночій Суперлізі України

На вихідних пройшли матчі гандболісток «Галичанки» та команди «Карпат». Львівські

"Галичанка" двічі здолала головних суперниць у восьмому турі чемпіонату України

точилася на рівних. За п’ять хвилин до фінальної сирени рахунок ще залишався нічийним — 16:16. Але на останніх хвилинах гри галичанкам вдалося влучити тричі, а карпатівкам лише раз. Отож, у підсумку «Галичанка» здобула перемогу з рахунком 19:17 та зберегла статус...Галичина спортивная

Ужгородки не зуміли оговтатись після поразки в першій грі та вдруге поступилися львів'янкам. Наразі "Галичанка" посідає перше місце в турнірній таблиці і має 28 очок.Ужгород.net.ua

ГК «Карпати» знову поступились «Галичанці»

були сильнішими. Попри поразку у двох матчах, Карпати вкотре продемонстрували вболівальникам, що є командою яка може протистояти чинним чемпіонкам. Наразі Галичанка посідає перше місце в турнірній таблиці і має 28 очок. Карпати ж зараз на другій сходинці з 21 очком,...Голос Карпат

9 та 10 лютого у Южному тернопільська Галичанка зіграє матчі 11-го туру жіночої Суперліги з волейболу проти южненського Хіміка...Спорт Тернопільщини

Після майже двомісячної перерви у гандбольній Суперлізі відновлюються протистояння жіночих команд в межах чемпіонату України сезону 2017/2018 років. Гал-info

Галичанка - Карпати: головне протистояння гандбольної Суперліги

Матчі відбудуться на майданчику ужгородських вовчиць 9 та 10 лютого о 18.30 та Sportgid

Отож, «Галичанка» у восьмому турі чемпіонату України зіграє наступним складом: Спорт.ua

Після вдалого виступу в чвертьфіналіThe post Гандбол: ужгородські "Карпати" прийматимуть "Галичанку" appeared first on Трибуна.Трибуна

Тернопільська "Галичанка" несподівано втратила очки в Сєверодонецьку

У десятому турі жіночої Суперліги з волейболу тернопільська "Галичанка" обмінялася перемогами у виїзних матчах проти "Сєверодончанки". Поєдинки відбулися 3 та 4 лютого. У першій грі тернополянки не дали жодного...Галичина спортивная