вікова категорія

Перечин до Дня міста причепурили прапорами та квітами

Перечин. Вдруге проведуть напівмарафон Федора Фекети. Приїдуть гості, делегації із міст-побратимів, колективи художньої самодіяльності. Організатори підготували різноманітну програму для всіх вікових категорій. Комунальники та безробітні, які задіяні у громадських роботах, протягом останнього місяця інтенсивно прибирають місто, чепурять його. Робимо все...Голос Карпат

На Херсонщині пройшов відкритий турнір «Бойове двоборство» (ФОТО)

напруженій боротьбі показали високий рівень своєї майстерності у стрільбі з пневматичної зброї та всестильовому бою. Після проведення кожного турніру за віковими категоріями поліцейські нагороджували переможців медалями, грамотами та подарунками. В командному заліку перше місце здобули спортсмени Херсонського спортивного клубу бойових...Херсон Daily

Закарпатські католицькі родини відзначили День сім

митці з берегівського гурту Трінітас бенд, чиї дзвінкі й чисті голоси буквально зачарували аудиторію. Після музичного розвантаження учасники розділились на вікові категорії й прослухали ряд змістовних бесід на актуальні теми сьогодення, найменші ж уважно стежили за рухом акторів лялькового театру...Голос Карпат

та «Міні-міс топ-модель Прикарпаття 2017», в яких взяли участь юні красуні з Івано-Франківська, Калуша, Коломиї, Тлумача. Дівчатка змагалися у трьох вікових категоріях. Головним критерієм оцінювання був конкурс талантів. Також дівчатка дефілювали у національних костюмах та бальних сукнях. Компетентне журі обрало...Стик

У Грузії найнижчий показник безробіття за останні 13 років

залишившись на рівні 52,9%, серед чоловіків – скоротився на 0,5 відсоткових пунктів, і становить 67,1%. Найбільшу кількість безробітних зафіксовано у віковій категорії від 15 до 19 років – 31,9%, що на 5,7 відсоткових пунктів більше, ніж роком раніше. Згідно з...Интерфакс-Украина

«Міні міс топ-модель Прикарпаття 2017», в яких взяли участь юні красуні з Івано-Франківська, Калуша, Коломиї, Тлумача. Дівчатка змагалися у трьох вікових категоріях. Головним критерієм оцінювання був конкурс талантів. Також дівчатка дефілювали у національних костюмах та бальних платтях. Компетентне журі обрало...Бліц-інфо

Учениці з Коломийщини підкорили Львів на конкурсі «Юні таланти України»

підкорили Львів. На конкурсі «Юні таланти України». Софійка Гелетюк та Христинка Стрик вибороли перше та друге місце серед музикантів ІІ вікової категорії. Вихованці цього мистецького закладу щороку відвідують цей фестиваль, однак подвійну перемогу вибороли вперше. Із талановитими дітьми та їхнім...Телерадіокомпанія РАІ

Як відбуваються верблюжі перегони у Йорданії (ВІДЕО)

спинах верблюдів закріплено гучномовці, через які ті чують господарів.Цього разу до дводенного заходу було залучено 240 верблюдів. Тварин поділили на вікові категорії. Вони беруть участь у кількох перегонах з дистанціями від 1 до 3 кілометрів. Раніше під час перегонів на...Телерадіокомпанія РАІ

«Едельвейс» підкорює вершини

Вантух. Юні бахмачани не просто порадували глядачів і членів журі своїм виступом, а й стали лауреатами ІІІ премії у 2й віковій категорії. Цікаво та змістовно провели і свій вільний час. Чернівці – одне з небагатьох міст України, яке по праву...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Армреслерка з Бершаді виборола дві медалі у чемпіонаті Європи (ФОТО)

світу. Вінницьку область у змаганнях представляла команда з 5 спортсменів, двоє із яких бершадці: Оксана Дяченко та Вікторія Рожко. У віковій категорії Майстер (80 кг) Оксана Дяченко виграла золото та срібло, посівши почесне 1 місце (ліва рука) та 2 місце...Інформаційна Вінниччина

Україну представляли 50 спортсменів різних вікових категорій, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.Чемпион

Екс-тернополянин Сергій Притула відверто розповів про життя в соцмережах

не тільки змістив Чернівці на 10-е місце, а й вибив сусідів з Рівного за межі десятки", - написав він. За віковою категорією користувачів найбільше налічується від 25 до 34 років. У порівнянні з минулим роком - 48%, на даний момент...TeNews

В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський зональний турнір "Шкіряний м

23-24 травня в Івано-Франківську відбулись Всеукраїнські зональні змагання з футболу турніру "Шкіряний м’яч" вікової категорії U-11, в якому взяли участь кращі команди молодшої вікової групи Івано-Франківської, Тернопільської та Рівненської областей, а саме: Івано-Франківська ЗОШ №...Галичина спортивная

В Калуші відбулась фінальна частина чемпіонату України Вищої ліги WU-14

З 18 по 22 травня в Калуші Івано-Франківської області відбулась фінальна частина чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги вікової категорії WU-14 сезону 2017 року, у якій прийняли участь "Колос" (Херсонська область), "Пантери" (Умань), "Юність" (Чернігів), "Ліцей" (Костопіль) та збірні...Галичина спортивная

Новак назвав засідання Сейму з розслідування щодо Amber Gold майданчиком для зведення політичних рахунків з Туском і його оточенням

гарантовану прибутковість від 10 до 14% в рік. Загальна кількість ошуканих вкладників становить понад 11 тис. осіб, переважно людей старшої вікової категорії. У вересні 2012 року суд Гданська оголосив про банкрутство та ліквідацію Amber Gold.Интерфакс-Украина

турнірі там престижно. Цього року сотні спортсменів з Росії, Азербайджану, Білорусі, України, Молдови та Румунії виборювали призові місця у різних вікових категоріях. Найкращими були юні українські спортсмени з Чернівців Максим Мельничук та Артем Овчинніков, котрі вибороли золото у командних змаганнях.Українська газета ЧАС

Учениця 5 (9)-Б класу Калуської гімназії Вікторія Шинкар перемогла на конкурсі “Міні-міс Західна Україна” у своїй віковій категорії і здобула титул “Юна Міс Західна Україна”. Вікторія представлятиме Західну Україну на конкурсі краси у Києві, інформують Вікна. Дівчина зізналася...Дзеркало Коломиї

право ”. Нам цінна кожна дитяча мрія! Журі під головуванням заступника начальника управління Інни Фірсової обрало 40 найкращих малюнків трьох вікових категорій. У своїх малюнках учасники Конкурсу поділилися своїм світобаченням на правову тематику. Школярі зображували право на життя, освіту, медичне...Николаевский Обозреватель

Вінниця вперше прийматиме міжнародний турнір з тхеквондо

участі у змаганнях долучаться команди з Молдови, Словаччини, Греції, Болгарії, Білорусі та Азербайджану. В цілому, очікують прибуття 12 команд. Загалом, вікова категорія учасників змагань від 8 до 17 років, які поділяються на 4 категорії: молодші юнаки 2008-2009 р.н., юнаки 2007-2006...Новини Вінниці