Новости по метке:

візов

Угорщина закриває візові центри у Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові

Візові центри Посольства Угорщини у Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові припиняють приймати документи на вироблення шенгенських віз із 28 червня цього року. iPress

Понад 57% українців не вважають введення безвізу важливою подією

Єдиним регіоном України, де більшість вважає отримання безвізового режиму важливою подією, є захід країни. Зеркало недели (газета)

ЄС збирається оновити дизайн шенгенської візи (ФОТО)

Таке рішення прийняли, адже чинна візова наліпка, яка перебуває в обігу понад 20 років. Вона скомпрометувала себе серйозними інцидентами з підробками і шахрайством Громадське радіо

Більше 21 тисячі українців скористалися безвізом з моменту його введення

Загальна кількість відвідувачів Євросоюзу за цей період склала більше половини мільйона чоловік. Зеркало недели (газета)

За тиждень дії безвізу до країн Європи вирушили понад 400 тисяч українців - ДПСУ

Найбільш завантаженими виявились автомобільні та залізничні пункти пропуску на кордоні з Польщею (через них до країн ЄС вирушили 7 тисяч 500 громадян) та Угорщиною (2 тисячі 270 громадян відповідно). Зеркало недели (газета)

Ryanair скасував обов

Раніше громадяни держав, що не входять в Європейську економічну зону, не могли користуватися мобільними посадочними талонами Ryanair і зобов'язані були проходити візову перевірку з роздрукованими посадочними талонами навіть на рейсах в межах Шенгенської зони. Зеркало недели (газета)

Безвізовий режим з ЄС працює "системно та ритмічно" - МЗС

Безвізовий режим України з ЄС працює без ускладнень, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України в Facebook. Зеркало недели (газета)

"Скасування віз для українців стало сильним ударом для Кремля. MediaStar

Безвізом вже скористалися майже три тисячі українців

За станом на ранок вівторка, 13 червня, безвізовим режимом із Європою скористалися 2910 громадян України. Зеркало недели (газета)

З Києва в Перемишль виїхав перший безвізовий поїзд

За словами українського віце-прем'єра, отримання Україною безвізу є приводом для досягнення нових цілей. Зеркало недели (газета)

На кордоні України і Польщі на в

На відповідних автомобільних пунктах пропуску зосередилось 80 автомобілів. Зеркало недели (газета)

08.06.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий