візаві

незалежними, а отже, аргумент “йти в суд” несерйозний. Тут уже скипів сам Порошенко. Він звинуватив у брехні опонентів, насамперед грузинського візаві – “Ви перекручуєте факти. Ті, кого видворили з України – злодії в законі, тяжкі злочинці (heavy criminals)”. Президенту в...Народна Правда

у минулому сезоні проти біло-зелених грала львівська Енергія. Тоді підопічні Валерія Легчанова на паркеті рідного Палацу спорту Галичина поступилися угорським візаві, і ця поразка стала одним з наслідків домашнього провалу енергетиків, які не пройшли до Елітного раунду. Тому, в цьому...Спортивний Житомир

Made in Ukraine скоро буде в магазинах Китаю

будуть проводити секторальні діалоги, де представники українських бізнес асоціацій і бізнесу по окремих секторах матимуть можливість зустрітися з своїми китайськими візаві і обговорити перспективи співпраці та партнерство.Важливим також є той факт, що Україну розглядають як країну, де можна виробляти товари...Бизнес UA

"Говерла" здобула дві перемоги в Южному

рівного рахунку 74:74 завершився основний час протистояння. А в овертаймі більш досвідчені "говерляни", так би мовити на класі, переграли своїх візаві - 12:5. У підсумку — вольова перемога підопічних Павла Піскарьова — 86:79. Вища ліга України. Група 2. 3 тур.Галичина спортивная

В Івано-Франківську стартував попередній етап міжшкільних змагань

пропустили небагато-немало - 16 м’ячів. СШ №11 практично кожну атаку доводила до логічного завершення, і влучно прострілювала у ворота свого візаві. Шість разів відзначився Сергій Ткачук, покер на свій рахунок записав Олег Горбатий, по хет-трику - Богдан Марій та Андрій...Галичина спортивная

Юніори "Скали" перемогли лідера Бундесліги U-19

Юрія Черепущака, який на початку другого тайму замінив на лівому фланзі атаки Миколу Ісаєва. Наш нападник на швидкості обійшов двох візаві і з лівої ноги влучно пробив у дальній кут. Господарі останні хвилини зустрічі провели в атаках, які переростали в...Галичина спортивная

Центровий Лень став найкращим гравцем за підбираннями у матчі НБА

аризонській команді зробити ривок 14:1. У заключній чверті варто відзначити ефектно забитий м'яч з-під кільця українця з фолом від російського візаві Тимофія Мозгова. Проте гра Леня не допомогла "Фініксу" уникнути поразки 92:98. Відзначимо, що за 24:36 хвилини проведені на майданчику...Unn.com.ua

Юні "ураганівці" - переможці турніру "Дитячий ярмарок футзалу"

Футзал", луцький "Юніор-Мідас" та "Лідер" із Червонограда.Варто відзначити, що груповий раунд іванофранкці пройшли на одному диханні, і вправно залишили всіх візаві позаду. "Дракони" перемогли "Інтер Футзал" - 4:2, обіграли "Юніор-Мідас" - 4:3, та не залишили шансу "Лідеру" - 3:1. Півфінальний...Галичина спортивная

"Ураган" зазнав п

івано-франківців не спрацювала. Тим не менш, для "драконів" був і позитив. Він походив у тому, що гості змушували своїх одеських візаві фолити. І результати не змусили себе довго чекати. Вже на 11-й хвилині "ураганівці" заробили право на пенальті, який вийшов...Галичина спортивная

Знаковое противостояние в чемпионате Испании.

лідером. Для Ернесто Вальверде в якості тренера "Барселони" це буде перше протистояння з "Севільєю". Проте раніше Вальверде простояв своєму сьогоднішньому візаві в якості тренера "Атлетіка", "Валенсії" та "Еспаньола". В 19-ти матчах вісім перемог, одна нічия і десять поразок. Гірша статистика...Ua-football

ВР - вона розуміла українську. Згодом генсек та інші представники Альянсу отримали запевнення перекладача та колег, що від їхнього українського візаві прозвучало "саме це". "Тож українським політикам, мабуть, дивно читати про скандал, який розгоряється цими днями в Лондоні та інших...Європейська правда

й інший дуже перспективний кобеляцький боксер Роман Липка. У стартовому поєдинку він зустрівся з сумським боксером. Роман буквально розгромив свого візаві, не давши суддям жодної можливості сумніватися у результаті. Одноголосна перемога Романа. У півфіналі Роману довелося зустрітися з боксером із...Тижневик «ЕХО

"Манчестер Юнайтед" здобув четверту підряд перемогу в Лізі чемпіонів

У дебюті протистояння Марсіалю вдалося накрутити трьох візаві та заробити пенальті.Unn.com.ua

75-річний львів

розчарований. Адже у його доробку є два чемпіонські титули зі світових форумів. На стартах у Маріборі він теж впевнено усував візаві одного за одним. Аж поки не «спіткнувся» у фіналі. Тренер фехтувальника Андрій Бусол зазначає: «Більше, мабуть, вини Василя Степановича,...Галичина спортивная

Джошуа назвав найкращого боксера світу

зараз? Для мене це Канело Альварес. У Головкіна є вибухова міць в обох руках, але Альваресу вдалося оминути від атак візаві. Він рухався і приймав удари в рукавички. У кожному тренувальному таборі Альварес додає до свого боксу щось нове. Канело...Unn.com.ua

Черкаський виш уперше потрапив до світового рейтингу QS World University Rankings

року 16). Найчастіше цитовані — наукові праці черкащан з хімії, фізики та математики, педагогіки, гуманітарних наук. Насамперед, — праці нашого візаві, а також науковців ЧНУ Андрія Гусака, Тамари Яценко, Гліба Баришнікова, Світлани Жаботинської. — У мене підібралось багато здібних студентів,...Про Все

«Не російській владі вказувати українським містам та громадам, як вшановувати своїх героїв» - С. Моргунов відповів Путіну

ні США, ні Франція вже цьому гіпнозу не піддаються. І що приємно, Президент Франції Еммануель Макрон на відміну від російського візаві знає українську історію доби Київської Русі і зокрема київської княжни Анни Ярославівни. Наш народ сто років тому дуже важко...Новини Вінниці

Хацкевич залишився незадоволений реалізацією моментів "Динамо" у матчі з "Янг Бойз"

ворота. Ми, звичайно, розглянемо всі ці моменти всередині команди. Тим більше, що при стандартних положеннях хлопці персонально відповідають за своїх візаві", - заявив Хацкевич. Також наставник київського клубу розповів про те, що не знає про ступінь тяжкості травм Віди і...Зеркало недели (газета)

Збірна України U-16 поступилася Італії в товариському матчі

обох команд, багато боротьби та обмаль гольових моментів у першому таймі. Не сказати, що «синьо-жовті» у чомусь істотно поступалися своїм візаві, але гості більше володіли м’ячем, а їх нечисленні атаки були дещо гострішими. В цілому ж гра точилася на ділянках...Спорт.ua