візаві

Перша ліга ДЮФЛУ (U-19): "Тепловик-ДЮСШ-3" не зумів пробитись до плей-офф

ДЮФЛУ серед команд U-19. На стадіоні "Гірка" юніори франківського "Тепловика-ДЮСШ-3" приймали однолітків з львівського "Опора". Наші футболісти повністю переграли своїх візаві з міста Лева, та відзначитись зуміли лише одного разу - під завісу матчу Вадим Тофан чудовим ударом головою приніс...Галичина спортивная

Українці виграють у першому товариському матчі в Кошице

зважали, що показав початок матчу. Фактично зі стартових хвилин підопічні Віталія Одєгова стали прибирати ініціативу до своїх рук, змушуючи своїх візаві працювати якомога більше в обороні. По такій грі здавалось, що забитий гол «синьо-жовтих» - справа часу. Але м’яч довгий...Галичина спортивная

зважали, що показав початок матчу. Фактично зі стартових хвилин підопічні Віталія Одєгова стали прибирати ініціативу до своїх рук, змушуючи своїх візаві працювати якомога більше в обороні. По такій грі здавалось, що забитий гол синьо-жовтих - справа часу. Але мяч довгий...Спортивний Житомир

Україна (U-21) в першому матчі переграла однолітків зі Словаччини

зважали, що показав початок матчу. Фактично зі стартових хвилин підопічні Віталія Одегова стали прибирати ініціативу до своїх рук, змушуючи своїх візаві працювати якомога більше в обороні. По такій грі здавалось, що забитий гол «синьо-жовтих» — справа часу. Але м’яч довгий...Спорт.ua

У Львові приймають всеукраїнські змагання кульовиків-інваспортсменів

набоїв та умов для тренувань удома Олександр до вправи МП-8 готувався найменше. Однак, юний стрілець зробив сенсацію. Обігнавши своїх титулованих візаві, посів другу сходинку чемпіонату. «Я, чесно кажучи, не очікував. Вольовий хлопець такий. У важких ситуаціях він вміє зібратися і...Галичина спортивная

Герой футбольного дня.

"Олімпік" не стрибнув вище голови у вчорашньому матчі проти "Динамо". "Олімпік" зіграв у свій футбол, звівши до мінімуму число необов'язкових помилок. За рахунок цього і вдалося переграти суперника, який проявляв бажання, але припускався занадто багато тактичних і технічних огріхів. "Олімпік"...Ua-football

моменти поєдинку відбулися у другому таймі. На 55 хвилині рахунок був 2:0 на користь дніпрян: спочатку точний пас між двох візаві від Польового дозволив відзначитися Євгену Чеберко, а згодом Артем...1NEWS

Пенальті вирішило долю матчу ФК "Тернопіль" - ФК "Полтава"

момент мав Артур Дорі, для якого все зробив Ігор Вонс, вивівши партнера на побачення з воротарем. Однак Артуру переграти полтавського візаві не вдалося. А пропустили гол тернополяни доволі несподівано. Після втрати м’яча на своїй половині поля, пішла контратака на вісні...Галичина спортивная

Робінсон Кастейянос переміг Юріоркіса Гамбоа (ВІДЕО)

17 КО) під прапорами Golden Boy Promotions завершився провалом.Безкомпромісний любитель апсет з Мексики Робінсон Кастейянос (22-11, 13 КО) відправив свого візаві в нокаут в третьому та четвертому раунді. В сьомому раунді Гамбоа капітулював, відмовившись від продовження бою. 24boxing.com.ua...Sportgid

Хореографи з Уманського НУС підвели підсумки квітня

Квітень 2017 року для хореографічних колективів Уманського національного університету садівництва видався надзвичайно плідним і цікавим. Нова доба

представниця львівської школи боротьби, чемпіонка світу та Європи - Юлія Ткач, завдяки блискучій технічній підготовленості не залишила жодних шансів своїм візаві на шляху до п’єдесталу, виборовши бронзову нагороду континентального чемпіонату у ваговій категорії до 63 кг. Юлія Ткач у першій...MediaStar

Перша ліга ДЮФЛУ (U-19): матч лідерів на "Гірці"

вихід до плей-офф Першої ліги - чернівчани з 20 очками посідають другу позицію, тоді як господарі матчу середи програють своїм візаві чотири очки і перебувають сходинкою нижче. Минулого туру команда Віктора Поптанича здійснила невдалий вояж до ФК "Львів" (1:3), тоді...Галичина спортивная

Леоненко: "Динамо" команда Першої ліги

сайт Футбол Україна. Екс-нападник киян зазначив, що в кубковому матчі "Динамо" проти "Миколаєва", біло-синім взагалі нічим не відрізнялися від своїх візаві.Велика кількість голів всього збіг обставин.Не залишився Леоненко і осторонь перемоги "Динамо" над "Чорноморцем". Експерт все-таки наважився похвалити киян, а...Sportgid

Медведчук пояснив, чому Україна повинна дружити з Росією

його парламентської діяльності. Як глава президентської адміністрації Кучми з 2002 по 2005 роки, він також налагодив тісні відносини з його візаві в адміністрації Путіна - Дмитром Медведєвим, який нині прем'єр-міністр Росії. Чи є Медведчук близьким другом Путіна? "Краще запитати у...Еспресо TV

Футболісти "Карпат" одержали шосту перемогу в сезоні УПЛ

чином "леви" одержали шосту звитягу у нинішньому сезоні внутрішнього чемпіонату України. Відзначимо, що футболісти "Волині" діяли набагато грубіше за своїх візаві за що відразу вісім підопічних Віталія Кварцяного отримали жовті картки. Додамо також, "Карпати" мають 21 очко і посідають 10...1NEWS

Допускаю, щo багато глядачів ніяк не вирізнили цього моменту як негативного. Слово Просвіти

Рамірес перебоксував Бурсака

захист та боксувати на ближній дистанції, де шансів було найбільше. Приємним стало те, що Макс майже нічим не поступався своєму візаві, проте й наступні раунди забрав мексиканський чемпіон, який був набагато активнішим та агресивнішим. Українець багато клінчував, гасив атаки суперника...Спорт.ua

Хореографічний ансамбль «Візаві» УДПУ відзначив 20-річчя

Днями народний ансамбль сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відзначив свій 20-річний ювілей. Нова доба

Турнір розвитку УЄФА: Україна стартує з перемоги над Словаччиною

Турнірі розвитку УЄФА. Цей гол додав підопічним Віталія Одєгова впевненості, і вони протягом першого тайму виглядали краще за своїх словацьких візаві. Відповідно, підопічні Віталія Одєгова і атакували більше. Але забити змогли лише один раз гол на рахунку житомирянина Дениса Бланка.Спортивний Житомир

коли вийшов на заміну. Варто сказати, що доля "лілій" давно висить на волосині - якби в цьому матчі Дармштадт свого візаві не переміг, то вилетів би у нижчий дивізіон достроково. На щастя для шанувальників цього клубу, господарі перемогти зуміли. Рахунок...Чемпион